Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
20. apr 2009

nie nic mi nepovedal,, aj som sa chcela opytat kolko asi tak nechavaju ete prenasat po termine,ael od zufalstva z cakania som aj zabudla.. sak zajtra sa opytam.. ale bol aby osm rada,keby to prislo same bez vyvolavacky...

ikatika
20. apr 2009

no ahoj snu, veru sme si mysleli že si ta tam nechali, tak snád zajtra už nech to máš za sebou. Malý má už riadnu váhu, pekný chlap 🙂

ajka v centre sa mi nepáčilo, púštali nám tam 1,5 hod pôrody ako rodia ženy doma v anglicku a potom realitu a pôrodná asistentka ktorá to viedla nám stále rozprávala, že si máme napísat pôrodný plán s čím súhlasíme a s čím nie. a ako to mám asi vedieť keď som to ešte nezažila? a nemáme súhlasiť s nástrihom hrádze a s vyvolávaním pôrodu a tak. ale veď doktor vie hádam najlepšie čo má robiť

snu
20. apr 2009

ika ani zajtra si ma nenechaju,, mam ist len na to ctg,, ved zaidny naznak kontrakcii tam nebol a aani nic,, takze malinkemu je dobre v domceku este 🙂 tkaze sa zacinam zmierovat stym,ze to tak skoro nebude..
pokal nam je dobre,tak teda nech si tam este odpociva 🙂

pekny vecer

mausy21
20. apr 2009

snu tak sa zajtra teda ozvi maš pravdu pokial vam nič nehrozi zbytočne to silit.

ajka30
20. apr 2009

ikatika, niektore veci asi netreba pocuvat.... ja som sa tiez nacitala a napocuvala, ako je strasne ponizujuce pre zeny holenie a klistir... ak mam byt uprimna, viem si predstavit daleko ponizujucejsie veci.... Uz chodis do poradne do nemocnice?

brinzulka
20. apr 2009

baby...oholi mm...alebo ja v tazkom predklone a fucani..a klyzma radsej ako tam potom vytlacit vsetko...nech to ide radsej skor do WC...
V piatok bolo 6porodov..nikto nerodil?

mausy21
20. apr 2009

to fakt 6 porodov a odkial vieš?

berus222
20. apr 2009

baby, ja budem suhlasit so vsetkym, co mi povedia. oholit sa pokusim doma a na klystir sa normalne tesim, bo chodim na velku raz za 3 dni uz od malinka.

a to ten doktor bude cely tyzden zastupovat? alebo zastupuje len niekoho?

mausy21
20. apr 2009

on by mal zastupovat čecha, ale neviem aj sestrička hovorila že snad tu nezostane.kde si bola cely den?ja som čakala na snu a ona že spala aja tu rozmyšlam čo sa snu de je

berus222
20. apr 2009

ale, bola som u nasich a teraz sme sa vratili. sme pozvani na svadbu 2.5., na ktoru uz nestiham, tak sme boli zagratulovat este tam.
vidim, ze zase ziadne mnozstevne zmeny za dnes.

mausy21
20. apr 2009

no nejak to tu dnes nejde.iba sa tu diskutuje o tom lekarovi, každa ma z neho obavy no v piatok tam snad nebude už.máš už všetko nachystane?aj kabelu zbalenu?

berus222
20. apr 2009

uplne vsetko - dufam. ved aj ty, nie? ja maleho ocakavam kazdym dnom. neplanujem tu strasit do 41 tyzdnov. 😉

mausy21
20. apr 2009

aha no ved to ani ja ale ked sledujem snu tak normalne mam nervy že ona ešte nerodi snad ju predbehnem či čo.som zvedava čo ti povie lekar v stredu daj potom vediet

berus222
20. apr 2009

no, to aj ja. dufam, ze tam bude niekto normalny. planujem sa opytat, kolko maly vazi a meria, lebo ten moj my to nepovedal ani raz. ked budem mat take velke mimo ako cakate vy, hmmm... to bude zaujimavy porod.

mausy21
20. apr 2009

hej nestraš to je v poho, neboj aj ty budeš mat take...mne tiež teraz povedala doktorka prvy krat aka je mala velka.ale to mi robila ultrazvuk šli nan všetky ktore tento mesiac nemali robene, prvy krat mi len zmerali tlak a odvažili a doktorka ma vyšetrila takž e za tri min som bola vybavena všetko mi robili až druhy raz teda teraz.

mausy21
20. apr 2009

beruss a aky mate kočik si nehovorila ešte?

berus222
20. apr 2009

lenze to mozno preto, ze ti v 36. robil vysetrenie tvoj. mne sice tiez, ale mi to nenapisal do knizky.

berus222
20. apr 2009

mame bambino ozon 4 zeleny.je aj s karu. ziadne velke vyberacky. dosli, kukli, kupili. vy mate aky?

berus222
20. apr 2009

som nejaka mrtva. idem si lahnut. bruu nocku. zajtra som tu zase

ajka30
20. apr 2009

inac, neviem teda ci hovorite o bartkovjakovi, mna raz vysetroval na pohotovosti, lebo som mala spinenie... Co sa tyka vysetrovania alebo odbornosti, tak bol podla mna v pohode, ale co sa tyka pristupu, zazila som aj lepsich, bol miestami ironicky....

kocurko1
20. apr 2009

Baby sorry, ze trosku odbocim. V piatok idem do nemocky 1. krat. Ako to tam funguje? Pridem radsej na 9-10. Su tam nejake listocky na poradie? Moc klasicky so sebou? A ten divny lekar, co bol minuly piatok, to bol Bartkovjak? Lebo bolo to tu v teme uz pisane, ze na poradni bol otrasny, ale ze pri porode bol super.

mausy21
20. apr 2009

no kocurko ja som prvy raz moč nemala ani ho odomna nepytali ale pre istotu si zober.doktor chodina deviatu ale každej hovoria aby prišla tak o pol desiatej. nebude ti robyt žiadne extra vyše bo ideš prvy raz,klasika tlak,vaha a vyše.nie su tam žiadne listky sestričke podaš knižku a hotovo.idem aj aj v piatok sa uvidime

kocurko1
20. apr 2009

Tak uvidime. Hadam to pojde dobre. Dufam, ze tam nebudeme cakat do nejakej 2.

mausy21
20. apr 2009

ved uvidime ja určite nie hned sa mienim spytat sestričky kto tam je

brinzulka
21. apr 2009

babulky..."jedna babka povedala" ale nie..bola som u nasich v Modranke a tetusa z porodnice vravela...ze mala sluzbu...a Dr.Stefanikova sla na dovolenku..takze vyvolavali a mali 6porodov

ninny
21. apr 2009

ahojte 🙂

baby, máte zazmluvneneho lekára, kt. Vás bude rodiť alebo to nechávate na náhodu, že kt. bude mať službu? 🙂

Ja budem tiež rodiť v Trnave, no nepoznám tam ani jedného pôrodníka.. viete mi poradiť, kt. odtiaľ je fajn? Alebo sú tam všetci "v pohode"??? 🙂

Diky 😅

ikatika
21. apr 2009

ajka máš pravdu, niektoré veci treba hodit za hlavu, ja neviem prečo niektoré baby nesúhlasia s klistírom, radšej nech mi ho dajú ako sa tam pototo... ☹ a do nemocky pojdem už vyholená...ako vždy
😀

na poradu idem zajtra tiež prvý krát, tak napíšem ako bolo....a pre istotu si beriem so sebou desiatu ak by som tam bola večnost. 😒

ninny ja to nechávam na náhodu, jedna kočka si chváli toho, druhá iného tak ako si mám vybrať?
kamoška chválila Dečka vraj odporúča mala ho vybaveného, moja švagriná ho mala tiež a nadávala.
a dalšia mala vybavenú Štefánikovú a tiež bola na dovolenke keď to na nu prišlo a rodil ju čech a že v pohode.

ikatika
21. apr 2009

berus, mausy dnes sa balím do pôrodnice, mám 2 rôzne zoznami a neviem podla ktorého sa mám zbaliť.
kozmetika, vložky atd. to mi je jasné, ale beriete si aj svoje košele a župan?
a čo pre mimi tiež bodičká, dupky a čapičku? alebo budete používať ich?

a kde ste všetky?

berus222
21. apr 2009

caute baby.
ninny, ja to nechavam na nahodu. kto bude mat sluzbu.

ikatika, aj ja idem zajtra prvykrat do nemocky, tak sa stretneme. koselu si beriem svoju iba 1 a zupan nie. ak bude treba, chlap mi donesie. ja som sa balila podla kabele. co sa nemestilo, ostava doma.aj tak mam cestovnu a igelitku s vlozkami a plienkami. a beriem si po jednom dupky, body, rukavicky, ciapku a dupky s rukavmi. 3 klasicke plienky a 3 prebalovacie podlozky.

jasom
21. apr 2009

😉 😉 Ahojte baby,
snu: tak ja som tak dohodnuta s dr. ze ak by bolo treba a porod bude vyzerat zle radsej spravime sekciu.
Inak v Trnavskej nemocnici su vsetci dokrori dobri, resp. zatial som pocula iba o dobrych 😉 alebo som mala stastie.
My sme mali plany poplach a uz som isla dnes so zbalenymi taskami do nemocky a poviem vam mala som rovno 2. 🙂 bojim sa spoliehat na mojho chlapa lebo viem ze ten bude tak bujarne oslavovat syna ze mam obavu ci to nas byt prezije 😀

Inak celkom odveci a to nechcem strasit ale nepoculi ste? Mama mi hovorila ze vcera davali v spravach ze v tt nemocnici doviezla sanitka rodicku v 7 mesiaci ktorej tam zomrelo babo. ☹ ☹ neviem o tom nic viac ale so stiahnutym zaludkom som dnes isla na kontrolu. Inak baby preco chodite na kontrolu rano a nie poobede?
Ja vzdy do nemocnice chodim po 13-tej a vtedy je tam iba par tehotnych lebo dr. vacsinou rano operuje. Ale ja mam dohodnuteho dr. tak to je asi ine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre