Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

daniela29
28. máj 2009

Mamičky, ktoré ste teraz rodili v trnave: mohla za Vami prísť návšteva resp. mohli vidieť malého resp. malú alebo iba cez sklo - tak som počula, že nemôžu sa deti ukazovať ani otcovi, súrodencom - iba cez sklo????????

enika
29. máj 2009

daniela, keď som bola ja pred rokom, tak dieťatko sa mohlo ukázať iba cez sklo. Potom si ho mohla dať na chvíľu povarovať sestričkám na novorodeneckom a mohla si ísť za návštevou von. Vtedy boli zakázané aj návštevy na nadštandardnej izbe. Neviem ako je to teraz.

alisia
29. máj 2009

daniela29, presne tak, ja som rodila v marci 2009, síce boli návštevy zakázane kvôli chrípke, no bábo sa ukazovalo len cez sklo. A ostatné bolo ako píše enika, buď dať bábo na novorodenecké, alebo my sme to na izbe riešili tak, že sme si varovali navzájom, ak sme mali návštevy.
A neboj, bábätka si doma užijete dosť 😉 a tých 5 dní sa to v nemocnici dá vydržať. Držím palce!

berus222
29. máj 2009

caute. ja som bola este minuly tyzden v porodnici a je to tak, ako pisete. iba cez sklo. takze ak neni otec pri porode, drzi babatko az doma, prip. pri odchode z porodnice. a boli sme tam 4 dni, takze celkom kratko.

amsi
29. máj 2009

ahojte, aj idete niektorá na ten deň otvorených dverí, čo je od toho 1.6. - 5.6.?

raona
29. máj 2009

ahoj amsi, ja by som sa rada sla pozriet na to novorodenecke.. v stredu idem k svojmu dokymu do poradne, takze by som potom sla do nemocky.. to je tusim od 12:00, pravda??

majula28
29. máj 2009

ahojte, no ja by som rada išla pozrieť, ale nemám s kým 😢

sevzuz
29. máj 2009

babule a tie dni otvorenych dveri su len na novorodeneckom? to znamena ze ked chcem ist pozriet porodnicu tak to je ten prvy pondelok v mesiaci o 14.30? spravne???

kristina11
29. máj 2009

ano porodnica je len prvý deň v mesiaci, teraz v pondelok, ale mne sa zdá, že o 14.00, ak nie opravte ma. V pondelok chcem ísť pozrieť.

brinzulka
29. máj 2009

min. mesiac o 14.00hod na dolnej chodbe

sevzuz
29. máj 2009

dakujem tak tam pojdem urcite lebo ten dalsi mesiac je to uz dost neskoro, aj ked aspon by som videla ako to tam vyzera pocas horuceho leta, co ma neobide 😅

brinzulka
29. máj 2009

sevzus...mozno bude fain...nase prve sa narodilo 8.8. a prave tyzden bolo chladno..taaaaaak to potesilo 😉

sevzuz
30. máj 2009

jej brinzulka my sa tam asi stretneme, ja mam termin od dokyho 27.7 aj podla 4D aj podla vsetkych ostatnych UTZ 😉
teda ides do TT, ano?

brinzulka
30. máj 2009

hej TT to isti..jedine zeby sa nieco doma stalo a ja idem RZP 😀 smer BA

zuzec
31. máj 2009

caute baby, gratulujem vsetkym novopecenym maminam 😉

ja mam jednu otazocku k tomu vlastnemu obleceniu pre babatka...ze kolko a coho si mam zorat pre babo? vobec si neviem predstavit ako casto sa babatko prezlieka, co je dobre zobrat ci dupacky, bodynka, pyzamka alebo co? tak prosim poradte nech uz mozem skompletizovat svoju mega tasku do porodnice 😀

ninny servus, vidim ze uz veselo chodis do poradni do nemocnice, dufam ze od zajtra poslu aj mna 😉

ajka30
31. máj 2009

Ahoj zuzec,
pokial babo nebude mat alergiu nepotrebujes vlastne oblecenie.... Deticky balia do dost teplych perinike, tak ti dupacky netreba.... Zober na kazdy den nejake body alebo kosielku, plus nejake nahradne ak by moc grckalo, zopar vlastnych bavlnenych plienok a capicku na hlavu. Vlastne nocne kosele si neber, lebo aj tak budes musiet byt v erare... Prajem vela stastia...

raona
31. máj 2009

amsi, majula, ja v tu stredu na to novorodenecke chcem ist pozriet, pojdete??

zuzec
31. máj 2009

ajka dakujem 😉 viem ze sa nemusi alergia prejavit u kazdeho babatka, ale nech to mam radsej so sebou alebo nachystane...pre seba nocne kosele sa ani nechystam brat svoje, ved ani nemam 😀

ozaj odporucam tu naavstevu porodnice, mne sa to celkom pacilo a tak nejak sa este viac tesim na babo 😵 teda pokial nemate nejake fobie z nemocnicneho prostredia, ale vyzera to tam fajn 😉

sissik
31. máj 2009

do periniek davaju ako podlozku plienku,k lasicky biely stvorec. a kedze je babo iba v plienke a kosielke, tak je dobre dat ako podlozku svoju plienku.
ja som msuela slnit a zisli by sa mi ponozky - tak som na nozicky natiahla rukavice.

nevyzera to tam zle (az na tie sprchy a wc), ale po 4 dnoch budete radi, ze idete prec 😉

timotej
31. máj 2009

Zuzec pokial bábo moc negrcká tak stačí prezliecť raz denne pri kúpaní večer. Stačia ale tri body možno jedny 2 dupačky. Inak tam si to môžeš preprať v rukách

zuzec
31. máj 2009

jej super, dakujem hned som spokojnejsia ked viem priblizne co zobrat 😉

ninny
1. jún 2009

zuzec, ahojky.. jj, chodím 🙂 najbližšie idem v piatok, mala som mať poradňu v stredu, ale Dr. ma radšej dala na piatok, lebo stredu mala totalne preplnenu... 😝

brinzulka
1. jún 2009

ninny...ako to maju lek.podelene s poradnami..kto je tam kedy?

safs
1. jún 2009

baby takze staci prist na dolnu chodbu predpokladam ze tam bude uz nejaka pupkata 😀 skupinka a cakat kym nas niekto vyzdvihne?

ninny
1. jún 2009

brindzulka, to Ti neviem povedať... prvý krát som bola v utorok (pred 2 týždňami) , bola tam Dr. Stefaniková.. (myslela som si, že keďže som bola prvý krát na poradni u nej, tak už budem chodiť k nej.. aspoň takto to tu písali baby... že si už potom lekár objednáva vtedy keď tam je on), ale druhý krát som bola v stredu (minulý týždeň) a to som bola u Dr. Chovanovej... tak netušim ku komu pôjdem teraz v piatok...

lenorka11
1. jún 2009

safs, ano stačí príst na dolnú chdbu, určite tam bude veľká pupkatá skupina. aspon minule to tak bolo. 🙂

amsi
1. jún 2009

idete dnes niekto na to novorodenecké a do pôrodnice na deň otvorených dverí s mužmi? lebo ten môj nemôže a pôjdem asi sama alebo vôbec..

raona
1. jún 2009

amsi, ja sa tam chystam az v stredu na to novorodenecke, bo na prehliadke porodnice som uz bola...

safs
1. jún 2009

amsi, ja tiez idem sama, ak som spravne pochopila, daju sa zvladnut obe "exkurzie" v jeden den? inak vobec som t netusila ze je to takto rozdelene 😒

amsi
1. jún 2009

safs, neni som si 100-percentne ista, ale ak by si isla dnes, tak novorodenecke ma den otvorenych dveri od 12 do 14 a potom by si isla o 14-ej pozriet porodnicu (je prvy pondelok v mesiaci). Inak ked pozeram na hodiny, mame najvyssi cas...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre