Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

majula28
22. jún 2009

čaute baby no to nastal ale rýchly spád... 😀 ako sa začínate rozrodievať 😀
ninny gratulujem tebe a aj maličkému a želám všetko všetko len to najlepšie 🙂 🙂

amsi
22. jún 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii..ninny všetko najlepšie tebe aj malinkému..hlavne nech ste obaja zdravučkí..

andreab
22. jún 2009

srdecna gratulacia ninny a rodinke, zelam vam veeela zdravia

gabuliik
22. jún 2009

Júúj,Ninny gratulujem! 🙂
Ostatné,držte sa!

monicka18
22. jún 2009

Čaute babulky! Už Vás tu sledujem asi 2 mesiace, teraz sa hlásim prvýkrát. Mala by som na Vás jednu otázočku. Vo štvrtok idem prvýkrát na poradňu do nemocky. Musím si tam predtým zavolať? No jednoducho, či musím byť objednaná?? ďakujem krásne za odpoveď! Želám Vám krásne tehulkovanie a mamičkovanie! 🙂 🙂

majula28
22. jún 2009

monicka nemusíš tam volať, len prídeš a hotovo, nemusíš sa objednávať...iba ak chceš chodiť konkrétnemu doktorovi...
A prečo vlastne ideš vo štvrtok, veď poradne sú v pondelok, stredu a v piatok. 😀

monicka18
22. jún 2009

Majulka ďakujem Ti veěmi pekne za odpoveď!! Vo štvrtok som myslela bo moj gynekolog z obvodu ma poslal, že mám ísť vo štvrtok. Bola som totiž minulý týždeň vo štvrtok ešte na obvode a do knižky mi napísal ďaľšiu poradňu v nemocke vo štvrtok!! TAk Ti ešte raz veěmi pekne ďakujem! 😉 😉 Tak sa ešte rozhodnem, či v stredu, či v piatok. Krásny večer Ti želám. Vidím, že sa možno stretneme sme tak po týždni... 🙂

majula28
22. jún 2009

monicka ja chodím v stredu na poradňu 🙂 Možno sa stretneme, ale ja očakávam skorej... 😀 dúfam 😀 😀 😀 aj malá bola o desať dní 😀 Aj ja ti želám všetko dobré 🙂

monicka18
22. jún 2009

Majulka ja čo som tu teda vysledovala najlepšie je chodiť okolo obeda, však? Ja si myslím, že je to také viac o šťastí, či lekára odvolajú alebo nie! No ja som síce prvorodička no dúfam aj troška skor 😀 .papa

safs
23. jún 2009

majula: no ako tak pozeram moja mame rovnaky termin, a si predstav, ze ja idem prvykrat do nemocky v piatok a aj to len v pripade ze budem mat vysledky od mojho dokiho 😉 aj ja som si myslela ze pojdem skor, ale vcera ma zrusil na dve doby ze mala je mala a musim este vela jest 😉 , vcera mala 2643 g je to tak malo? a inac cim viac vylehujem tym viac tvrdnem , ty ako si na tom ?? mas aj niekoho zazmluvneneho? papa

safs
23. jún 2009

jeeeeeeeeeeej a este aj deti prvorodene mame rovnake akurat opacne poradie pohlavi 😀 😀

hamonny
23. jún 2009

Ahojte, kocky. Safs, v 38 tt ma malinka 2643 g? Mne sa to nezda malo. Ked som ja bola na UZV v 37tt, tak malinky mal 2700 g. V 39tt mal 2950... samozrejme je to len priemerne meranie.... Babule, vy chodievate v stredu do poradne? Ja idem teraz v piatok... Tiez som zvedava, co nam odkazu... Kedze cez vikend mame predpokladany riadny termin.... Drzme si vsetky prsty 🙂

safs
23. jún 2009

harmonny no uznaj 😀 a to som vcera bola 36/6 dnes zacinam 37/0, hmmm lenze ja som si tak vypocitala 😀 , ze ked prveho som mala v 38.t sa nebudem musiet zozierat cakanim na termin, hmm ale ako vidim prenasanie je teraz trendy 😎

hamonny
23. jún 2009

presne ako pises, Safs, prenasanie vyzera byt trendy 🙂, no tak som zvedava, ci sa budem drzat trendu aj ja 🙂, resp. nase malinke. A co sa tyka hmotnosti, tiez som sa pytala este vtedy na UZV doktora, ze ci je to malicke alebo nie, on povedal, ze nie, priemer je 2,5 kg - 4,0 kg a naviac, ze sa nam bude aspon lahsie rodit, ked to nebude taky valibucik. Takze sa tym netreba stresovat. Len aby sme boli zdrave aj s detickami.

majula28
23. jún 2009

safs jéj ahoj, konečne niekto s rovnakým termínom 😀 A malý kedy sa narodil (moja 4.júna), neboli sme náhodou aj vtedy spolu v pôrodnici?
Nejdeš nejako neskoro do nemocnice na poradňu? Ja už tam zajtra idem tretíkrát. 🙂 S váhou malej sa nestresuj, to váženie podľa ultrazvuku je aj tak + - , aj tak v nemocnici ti povedia že má tri kilá-ako každej čo sme tam boli 😀 😀 😀
No mne tiež tvrdne keď ležím, alebo nič nerobím.... 😀 A čo sa týka doktora tak zazmluvneného nemám nikoho, kto tam bude ten ma porodí a hotovo. Pri malej som si zaplatila a nejaká obzvlášť starostlivosť nebola 😲
Dúfam aj ja že prenášať nebudem 😀 malá bola tiež desať dní pred termínom 😀 a uvidím čo mi povie zajtra...

safs
23. jún 2009

majula no tak s tymi prvorodenými sme sa nestretli 😎 ale tiez bol 10 dni skorej a co je tiez este docela zaujimave tiez som chcela teraz keby bol chlapec šimona 😀
neviem preco idem na poradnu do nemocky az teraz tiez mi to bolo cudne furt som sa sestricky vypytovala ze kedy pojdem az mi to bolo blbe 😎 no ale az vcera mi bral zase krv robil test na toho streptokoka a ultrazvuk a ze ked budu do piatka vysledky mam si po ne prist a ist sa prihlasit v podstate mi je to jedno lebo ten moj je tiez porodnik a asi v tom pripade netreba ist nejaq skorej fakt netusim....

majula28
23. jún 2009

safs a komu chodíš? Mňa asi dosť skoro poslal, ale možno asi preto lebo som sa dosť skoro začala otvárať 😲
Ty si budeš aj zazmluvňovať? A to na čo ti bral krv? Mne brali len výter zdola a zajtra budú výsledky 😲 😲

susan256
23. jún 2009

Monicka18: Ahoj, ja mam termin 23.7. 🙂 Este som v nemocke nebola, ja idem este teraz v piatok k svojmu Dr. Potom pojdem na interne, predoperacne a potom az do nemocky, cize skor ako prvy julovy tyzden tam nepojdem. Ja si chcem zazmluvnit Dr. Prvy som mala cisarsky, je dost pravdepodobne ze aj druhy bude, preto tie predoperacne.

majula28
23. jún 2009

safs a kedy si rodila?

safs
23. jún 2009

majula v septembri , ja chodim ku strbovi som s nim velmi spokojna, samkovi bol aj pri porode, teraz sa mi to zda trochu prehnane , hlavne to co ide nemocnici, lebo jemu by som s radostou zaplatila 😎
ja ani neviem naco mi brali krv , tebe ten vyter robili v nemocke?

majula28
23. jún 2009

safs mne výter robil aj môj doki (Navrátil), vtedy mi zistil, že ho mám, a teraz mi brali aj v nemocnici v 37 tt, tak uvidím či tam bude, lebo medzitým som bola liečená dalacinom, lebo som mala svrbenie 😝

safs
23. jún 2009

majula : niekedy by sme sa mohli dohodnut na rovnakom termine poradne pokecame 😉
uz mi je to smiesne ale urobila som kuk do tvojho albumu a este aj tu sedacku mame rovnaku 😀 😀 😀

hamonny
23. jún 2009

Ahojte safs, majula. Naozaj prijemna zhoda nahod s tymi vasimi 8 rocnymi deturencami - rovesnikmi ako i tymito detickami, ktore cakate 🙂.
Mne robili vysetr. na strepto v 36tt, vysledky mi nenasli, tak som isla opakovane na vyter v 38tt... Mala som dost, ked som sa dozvedela, ze vysledkov nikde..., ani u sestry, ani v labakoch... a to som sa obavala, ze vysledky ani nestihnem... No nastastie, sme stihli... Dajte vediet, ako dopadnete zajtra v poradni.

monicka18
23. jún 2009

Susan 256: Ahoj Susan! Tak to áno keď si mala prvý cisársky je pravdepodobnosť aj druhý. Aj keď to nemusí byť pravidlom. No na to interné si myslím ťa Dr. mal poslať už dávnejšie. Interné má byť síce max 3 týždne staré no odbery sa dajú zopakovať kedykoľvek a o anesteziologickom ani nehovorím. Dopriala by som Ti ale spontánny porod. Nerodila som síce ešte ale myslím, že cisársky je predsa len za normálny okolností vačšou záťažou. Papa držim palčeky, dobre vybav!!!! 🙂

susan256
23. jún 2009

No este som nebola na internom, este len v piatok mi budu brat krv ako predoperacne, a s tymi vysledkami pojdem az na interne. A s tym vsetkym do nemocky. Ale ja som rada, nechce sa mi velakrat chodit na tie poradne do nemocky, hlavne ked citam, ake to tam je o nicom, co sa cakania tyka.

majula28
23. jún 2009

safs no teda to je ale náhoda... 😀 Ty nemáš album, lebo z tej fotečky ťa dobre nevidím 🙂 Určite budeme aj spolu rodiť v jeden deň 😀 😀 😀

safs
23. jún 2009

majula skusim tam zajtra nieco dodat ked sa mi zadari 😀 😀 😀 no mohli by sme rodit v jeden den to by bolo super akurat ze by sme nemuseli cakat do 14. co takto 7.7. hmmmm???

majula28
23. jún 2009

safs no bol by to pekný dátum, ale ja si myslím, že dovtedy asi nevydržím s mojím stavom 😀 ale uvidím čo mi povie zajtra 🙂 Ktovie čo máme ešte spoločné? 😀

koniarova
23. jún 2009

Ahojte babenky. Koľko stojí prosím vás to zazmluvnenie dr.? Nemáte niektorá s kúsenosť s Dr. Červenkom?

amsi
23. jún 2009

Ahoj koniarova. To zazmluvenie doktora stojí okolo 232 EUR, teda 7000sk. A toho spomínaného dr. nepoznám..Kedy máš termín?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre