Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

velvet26
4. mar 2011

@lulinak dakujem moc, no uvidime este ako budem rodit, ci prirodzene alebo sekciou, no mala by uz mala byt otocena dole hlavickou, ak jej to tak ostane tak asi prirodzene...jaaaaaj, ani si to neviem predstavit, no nejako to zvladneme... 🙂 🙂

zanin
4. mar 2011

@mona1971
@velvet26 Ja som tiez u neho rodila prveho syna a tiez maximalna spokojnost. Pri druhom porode som mala pani doktorku Štrbovu a tiez mozem odporucit. Obidvom palec hore. 😉

amunet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamazuzu
5. mar 2011

@amunet my chcemeeeeee, nasa ma ale 2,5 mesiaca ☹

amunet
5. mar 2011

@mamazuzu piste do IP a odkial presne ste 😉 🙂 🙂

motylik136
7. mar 2011

od ktorého tt sa chodí na ctg? neviete poradiť?

maxiberuska
7. mar 2011

čaute baby, chcela by som sa spytat, ktora ste niekedy teraz rodili v TT, ako ste boli spokojne s izbou a tak celkovo dakujem🙂

svetielkoand
7. mar 2011

@maxiberuska záleží na tom čo čakáš, ja som bola spokojná, na nasej izbe bol prebalovaci pult, skrina, dve postele a dva nocne stoliky, umyvadlo a smetny kos.

maxiberuska
7. mar 2011

@svetielkoand a čo sa t ýka wc a sprchy?Dalo sa to?

mona1971
7. mar 2011

Ahojte!
Som rada, že máte dobré skúsenosti s Dečkovom. Mne sa zdá tiež veľmi príjemný, korektný a fakt má dobrý humor. Do nemocnice idem v stredu, vo štvrtok mi robí cisársky. Malý sa mi stále otáča... Díky zy príspevky, majte sa !

svetielkoand
7. mar 2011

@maxiberuska sú na chodbe spoločné, dva záchody a dve sprchy, občas sa stane, že najdeš na podlahe kvapnutu krv, ale to považujem za normálne po porode, predsa sa to moze stat najma ak mamina bola prvy krat v sprche po porode tak ma problem sama zo sebou, nie si este davat pozor, ci niekde nekvaplo (aj ked ja som si davala, ale ja som sa citila super), ale upratuje sa tam stale, takze nic hrozne, zachody som nasla vzdy v bezchybnom stave.

svetielkoand
7. mar 2011

@mona1971
@velvet26 zienky teraz som rodila u Mudr. Havlikovej svoje druhe dieta a ona je tiez super, takze aj ju mozem doporucit, dokonca som mala pocit takej dovernej, rodinnej atmosfery pri porode 😵 😵 😵

velvet26
7. mar 2011

@mona1971 drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

lulinak
7. mar 2011

@mona1971 Držím palce nech ste zdraví a nech všetko dobre dopadne .A hlavne aby ste boli skoro doma. 🙂

maxiberuska
7. mar 2011

@svetielkoand dakujem za info 🙂

hirrina
7. mar 2011

@maxiberuska Aj ja som bola v TT a svetielkoand má pravdu. Bolo to tam v poriadku, vôbec mi nevadilo, že nie som na nadštandardke, bolo by mi smutno. Konkrétne ja som mala super spolubývajúcu.

svetielkoand
7. mar 2011

@hirrina
@maxiberuska aj ja som mala super spolubyvajucu 😵 - Tonka pozdravujem 😉

maxiberuska
8. mar 2011

@svetielkoand
@hirrina tak ste mali štastie na seba, uvidím aj ja 🙂

maca_p
8. mar 2011

kocky, kolko stoji v TT zazmluvnenie lekara? viem, ze ste to tu púreberali, len sa mi nechce hladat. diky.

hirrina
8. mar 2011

@maca_p Myslím, že okolo 7 tisíc /myslím v Sk/. Podľa mňa je to škoda peňazí, ja som počula, že sú tam všetko výborní lekári, aspoň teda ja mám takú skúsenosť a moje kamarátky, čo tam rodili posledného pol roka mi to tiež potvrdili.

maca_p
8. mar 2011

@hirrina istu cast ma nemocka a istu cast lekar. nevies aky je pomer?
ja som v TT rodila, s operatermi (mala som sekciu) som bola spokojna, ale starostlivost o mna ako nemohucne rozrezane, nevladne telo mi moc nesedela, tak teraz mam v plane vyskusat nieco ine 😉
a mas pravdu, za penize i v praze dum 😀

svetielkoand
8. mar 2011

@hirrina
@maca_p súhlasim, že je to škoda peňazí, pretože tam sú všetci super, skôr by som sa zamerala na dobru komunikáciu s tvojim gynekologom, pretože v tejto dobe už prvá sekcia neznamena automaticky aj druhy porod sekciou, velmi zalezi preco si mala prvu sekciu

hirrina
8. mar 2011

@maca_p Netusim aky je ten pomer.

maca_p
8. mar 2011

@svetielkoand otazku SC mam vyriesenu, mam dlhodobe zdravotne problemy.

sevzuz
8. mar 2011

@maca_p ale to ze si zaplatis porodnika neznamena ze sa k tebe bude spravat milo personal 😉
ja som to spravila tak, priznavam, kazdej sestricke som strcila bombonieru a boli mile a pomohli mi,
Ano Ano mali bysa tak spravat aj bez toho, ale otazka je co je pre koho "standard" 😉

A pomer je 5 000 porodnik 2 000 nemocka 😉

sevzuz
8. mar 2011

teda priblizne

maca_p
8. mar 2011

@sevzuz mas uplnu pravdu. baby co podkurili sestricky mohli mat aj navstevy. nehovorim, ze sestricky si nezasluzia nejaku pozornost, len mi vadi, ze najprv daj a my sa budeme az potom k tebe chovat pekne. a nie naopak, ze za dobre odvedenu pracu ja ocenim ich snahu. do TT sa nechystam ani nahodou po druhy krat, chcela som sumu porovnat s inymi nemockami.

sevzuz
8. mar 2011

@maca_p ja som bola spokojna a aj nabuduce tam pojdem 😉

lucinka222
9. mar 2011

Ahojte,ja som z okrsu Nitra,ale tiez sa chystam do TT.O Nitre sa v dobrom nehovori,ale ako citam Vase nazory,tak som sa pre TT rozhodla celkom spravne.Idem tam v aprili,tak dufam,ze budem mat aj ja take dobre skusenosti.Bude to moj prvy porod-takze obavy su,ale ked som si tu precitala,ze doktory su v pohode,tak to pomaly opada.Tiez som si chcela ist "predplatit" lekara,ale asi to necham tak.Inak bola som tam na den otvorenych dveri a pozdavalo sa mi to.Tak potom sa ozvem-dufam,ze v dobrom 🙂

hirrina
9. mar 2011

@lucinka222 Dobre si sa rozhodla. Nemocnicu v NR síce nepoznám, ale v Trnave som rodila 2 x, naposledy tento rok vo februári a všetkým im tam veľmi pekne touto cestou ešte raz ďakujem za ich starostlivosť. A Tebe držím palce aby všetko dobre dopadlo a mala si krásne zdravé bábätko 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre