Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
16. okt 2007

hmm tak to je pravda.Melory nepracovala si volakedy davno v Ase???

melory
autor
16. okt 2007

takto si ma odhalila? 😲

vladkaz1
16. okt 2007

aa vies kto som ja???? ja som pracovala v pietre fillipi v ase este volakedy davno s mojou sestrou Lenkou.Vies???

melory
autor
16. okt 2007

sestrou lenkou??????? viem ze tam robila lenka ale este ked tam bola aj arena a robila s henou. potom ked sa to tam zmenilo tak tam robila silvia bachrata....

vladkaz1
16. okt 2007

ano ked tam bola arena tak sme tam boli spolu Lenka taka vysoka chuducka a ja som Vladka a urcite vies byvam pri tescu a kolko raz sme sa bavili 🙂 ale mozno ti to nenapadne a nespomenies si.

melory
autor
16. okt 2007

a preco tam nebola hena??? uz bola kamionistka? 😀

melory
autor
16. okt 2007

to si ty co si tak mooooc lubila s muzikom?

vladkaz1
16. okt 2007

neviem ale ja som robila aj v tescu ked bola este arena to je jedno nechaj tak 🙂 .Podstatne je ze som ta spoznala.A robila tam s nami Alexandra.teraz som si spomenula.

melory
autor
16. okt 2007

asi viem...no zlate stare casy poviem ti...ja som odtial sla na matersku a som stale doma uz 5 rok

melory
autor
16. okt 2007

alexandra ma syna sven-a a jej mamka robi v maxe v detskom

vladkaz1
16. okt 2007

jasne poslala som ti foto zo svadby tak by si si mohla spomenut.Jeden cas som bola taka buchta hehe.
ty si uz 5 rok doma??? no asi aj mna to bude cakat 😀

melory
autor
16. okt 2007

jezis moj, jasneee, to si ty????? viem, ved si tusim aj na moju skolu chodila 😵 viem viem , stretli sme sa a vzdy ta pozdravim. ty si mala so stitnou nieco...pamatam. tak ty budes mat babo? aj segra uz ma? gratulujem

vladkaz1
16. okt 2007

no vidis!!!! hehe jaka haluz ze clovek sa takto stretne na nete. No ja budem mat prve teraz a sestra ma 3 rocnu dcerku Emku a 2 mesacneho chlapceka adamka 🙂 ktory mimochodom uz teraz vazi 7 kg .ale je nadherny 😀

melory
autor
16. okt 2007

to fakt? takto sa rozsupla ako ja?
ano net ma vyhody aj nevyhody..ale vyhody su prave nas pripad.

melory
autor
16. okt 2007

inak ja tehotna som na nete presedela posledne tri mesiace cele dni

vladkaz1
16. okt 2007

poslala som ti foto maleho,pomali budem koncit lebo ma bolia kríze tak sa drzte a hlavne vela zdravicka. 🙂

melory
autor
16. okt 2007

dakujeme...papa

anaja36
16. okt 2007

melory tak sorry poznam ta len z fotky a mne si sa moooc podobala 🙂 ,baby dnes jaky strasny den,hned na obed ma vytocila dcera,je drza v skole ale som sa ovladala ked som vypravala s ucitelkou,ale uz som mala slzy an krajicku,potom som isla k obvodnej nech mi napise dopor.k Nestickemu,strasne ale hrozne ma bolia obe ruky od palca,kosti na stehne z boku,uz to trva aj 1,5 mesiaca ale uz to je take nesnesitelne,ze som chcela ist po radu k Nestickemu a tam nikoho reku fajn hned ma zoberie ale sestra ze nie ale ma objedna na 29.10 a to mne uz slzy do oci,potom to úosunula na 22.10 ale tak ma to vytocilo a vobec tieto hormony co so mnou robia to je sila,minule som plakala pri tej rozpravke vacernica 😀 to co uz je baby pomooooooc 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
17. okt 2007

musis sa ukludnit a relaxovat ja som mala este horsie stavy 😉

melory
autor
18. okt 2007

anaja ja sa nehnevam, ale dnes ma spoznala janka z konika...pozerala som ako puk 😵 anaja36 rada by som sa s tebou stretla a pozdravila...aj by som bola rada, keby mala stelinka blond kucerave vlasy.

anaja36
19. okt 2007

melory napisala som ti cez internu postu tak daj vediet ci si to dostla som este len zaciatocnik 😉

vladkaz1
19. okt 2007

keikei: potom sa prehupni napisem ti tak za pol hodky muz sa dosiel najest tak mu idem nalozit a spraviť kafco,dnes je nejako obvzlast pozorny tak mu to oplatim 🙂

keikei
19. okt 2007

vladka, ok 🙂 už som sa prehupla 😀 kafčo si spravím aj ja, urobila si mi chuť 🙂
tak zatiaľ, za pol hodku sa ukážem 😉

keikei
19. okt 2007

no vladka kde si? nechaj už mužíka na pokoji 😉

vladkaz1
19. okt 2007

ahoj uz som tu odysiel uz do prace tak mozem,teraz za mnou chodi jak cicik hehe

keikei
19. okt 2007

no veď sa nečuduj, keď vám to už klope na dvere 😀 to máš super, že môže za tebou tak odbiehať, či len k obedu?

vladkaz1
19. okt 2007

No teraz mal skolenie 2 týždne dnes robil skusky tak mohol dojst ale uz sa mu to dneskom konci.Je taky vysrany od tedy ked som mala bolesti inak to bral v poho ze je to moj udel stale mi tvrdil 🙂 .Ale aj som mu liezla troska na nervy vies ked si pol roka doma a kamarátky sa na teba vykaslú tak sa mu ani necudujem ze ma mal uz plne zubky.Ale konecne ho to zasa preslo hehe.

vladkaz1
19. okt 2007

inak Keikei vsimla si si ze niektore baby v temach ani neopisu take su sobecke?? Myslim to teda tak ked sa pridas niekam a oni sa tam uz poznaju tak ti niektore ani neodpisu,pipada mi to take sobecke.Neviem mozno iba ja mam taky pocit. 😝

keikei
19. okt 2007

aj môj mužík je zatiaľ total v pohodke, niekedy si hovorím, či vôbec vníma, že čakáme bábo 😀 ktovie ako by reagoval, keby aj mňa chytili pri ňom také kontrakcie 😀
a chceš mať svojho drahého aj pri pôrode?

keikei
19. okt 2007

k tým babám, niekedy mám aj ja taký pocit, akoby som bola piate kolo u voza. ale asi keď nevedia ako zareagovať, tak radšej ani neodpíšu, čo ja viem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre