Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

elinka27
16. nov 2007

ale aj tak dufam,ze sa maly otoci a pojdem rodit spontalne a to uz mi je potom jedno co to bude aj rovno na Vianoce 🙂

petulienka
16. nov 2007

neboj mne sa maly otocil minuly a uz som ani nedufala... 😀 takze vsetko bude ok. 😉 a hlavne nech ste v poriadku, to je jedno ako budes rodit...

elinka27
16. nov 2007

ja si stale tiez hovorim,ze je jedno ako pojde len nech je zdravy, a co sa tyka toho pretocenia ak sa mu nechce tak nasilu ho nebudem prehovarat, uz som sa tak trochu vyrovnala aj s CR,aj ked stale dufam,ze sa otoci.

petulienka
16. nov 2007

ved uvidis 😉 Ja uz by som tak rodila, uz som jak vagon a v noci horzne spim... tuto noc som myslela ze ma porazi, pretoze krize boleli jak das a brusko len tak pobolievalo, co mi robi aj teraz tak sem - tam. Ale nic strasne, takze sa nic nedeje. A uz ma to tak pobolieva asi dva dni, tak zeby sa to rozbiehalo??? 😀 Uvidime... Len to cakanie je hrozne... Ak sa maly nenarodi do terminu tak este prezijem tych 12 dni do vyvolavacky... Snad 😀 Len neviem ako 😀

elinka27
16. nov 2007

a co mam ja hovorit?este nemam ani termin a uz by som rodila 😀

petulienka
16. nov 2007

😀 no tak ty este malemu nedohovaraj, este ma cas 😉 Ja uz som skoncila s prosikanim 😀 Uz len cakam 😝

elinka27
16. nov 2007

ja viem,ze mas cas,ale ked ja uz sa na neho tak strasne tesim, uz aj postielka na neho caka 🙂 ale zaroven ma prenasleduje aj strasny strach,ze sa nieco stane,alebo ze nebude zdravy a tak, neviem ci to kazda ma taky strach ale ja obcas tomu prepadnem 😒

petulienka
16. nov 2007

Eli, ja skoro kazdy den. By ti vedel manzelik rozpravat 😝 ja uz sa toez strasne tesim, postielka prichystana, vsetko je na spravnom mieste a drobcek stale neni medzi nami. No a o strachu ani nehovorim. Presne ako si pisala, ze mam strach ze sa nieco stane, alebo ze Kubko nebude ok atd... Takze neboj hormony nam davaju zabrat a vsetko dobre dopadne 😉 A neprehnany strach je na mieste... Len do akej miery je neprehnany ze???? 😀 😀

elinka27
16. nov 2007

no ved to ja uz si pripadam ako blbec ked to niekomu hovorim,ze sa bojim a okolo mna je tolko babeniec a ja si niekedy poviem,ze boze vsetky su ok len nase nebude, asi mi fakt sibe 😒 snazim sa nemysliet,ale niekedy sa to neda a mozno preto by som to uz mala rada za sebou

petulienka
16. nov 2007

uplne ta chapem Eli.. 😉 sme na tom podobne... No idem si uz lahnut, lebo ma boli zadok... 🙂 tak papa zatial a dufam ze uz ti coskoro napisem ze sme uz s malym doma 😀 pekny vikend

elinka27
16. nov 2007

oki, pekny vecer aj ja uz idem

hedunecka
16. nov 2007

no ten malinik sa ma pit od 36tt aby mal nejaky ucinok..

no u mna sa dlho rozhodovali ci mam ist normalne alebo sekciou a kedze heidi von nechcela a na uzv mi povedal ze ma nebude trapit pokial do terminu neporodim spravi mi sekciu aj kvoli vacsej hlavicke..

no samozrejme ze by som isla rodit aj s vami aj za vas 😀 neviem bolo mi tam fajn tolko babatiek a tak..

elinka27
17. nov 2007

hedu, tak ja to vybavim a pojdes za mna dobre? 😀

bubadlo27
17. nov 2007

ahojte
aj na som rodila v TT, sice o tyzden skor ako som mala termin, inak by som sa tam stretla s hedus 🙂 🙂 , mala sa ponahlala na jar mok 😀 , a vobec si nestazujem. Isla by som rodit aj zajtra 🙂 🙂

kala
18. nov 2007

eli ahoj aj ty chceš rodiť u čecha ja som u neho rodila mala som ho vybaveného aj teraz tam ešte chodím a je super odporúčam ti ho

petulienka
18. nov 2007

Ahojte babulky,

tak ja stale cela 😒 v utorok idem na poradnu tak uvidim, ci bude nejaky nalez... Ale mam pocit ze ma ta vyvolavacka 28.11 asi neminie 😢 No skusim sa nejako pozhovarat s malym 😀 a prehovorit mu do duse, uz som dnes aj vyluxovala, aj sexim bol... a nic.... 😉

bubadlo27
18. nov 2007

petulienka,
mne pomohli drepy takych 10 kazde 3 hodky 🙂 🙂 a uz to bolo

lunika
18. nov 2007

je tu niektooo?

lunika
18. nov 2007

čavte babenky odkaz od Elinky27 Volám sa Jakubko Eliaš mám 47cm a 2700g narodil som sa 18.11 2007 aj ked som sa narodil o mesiac skôr som zdravučký a maminka tiež

kala
18. nov 2007

moje nervy tak to je super že Didi má už syna a tu som jej ešte dnes písala ačítala a hlavne smiala na tom že didi píše že nemá ešte termín. Gratulujem Didi nech ste obaj zdravučký a Jakubko robí rodičom len radosť Miška s rodinou

anaja36
19. nov 2007

elinka 27 tak gratulujem,yz to mas za sebou,ja som vcera uspesne ukoncila 8 mes. ale chcem sa spytat uz dva dni ma tak bolelo brusko ako keby som mala dost silny menzes,neviete co to moze byt? je pravda ze sme sa pred 2 maesiacmi pustili prerabat byt a ja som stale v jednom kolotoci a este aj chodim do prace a budem musiet chodit najmenej 2 tyzdne a najviac ma vytaca ze som zmenila doktora e tan maroduje Deckov az do konca mesiaca takze na poradnu idem az v piatok len som chcela ci mi viete poradit kvoli tym bolestiam lebo som sa dost zlakla dik pa pa

rainbow
19. nov 2007

ahoj lunika, písala som ti IP 😉

anaja36
19. nov 2007

este by som chcela vediet co je ten malinik,naco sa to pouziva dik

melory
autor
19. nov 2007

baby nikde neviem najst co vladka???

keikei
19. nov 2007

ahojte babenky 😉

elinka, tak ty už máš bábatenko na svete? moooc gratulujem a prajem veeeľa zdravíčka a šťastíčka s malým drobcom 😵 😵 😵

a čo je s vladkou, aj tá už by mala mať bábätko na svete,nie?

vladkaz1
19. nov 2007

jee napisala som vam do tej druhej temi. nemam doma net tak sa stavim neskor paaaaaaaaaa

aini
19. nov 2007

lunika, pozdrav elinku27, že jej srdečne gratulujem k Jakubkovi.
tak to nás decembrové riadne odbehla 😀
tak ktorá to bude mať priamo pod stromček? 🙂

petulienka
19. nov 2007

Eli, tak ty prekvapujes 😀 Ale gratulujem strasne moc, aj my cakame Jakubka uz kazdym dnom a neverim svojim ociam, ze si ma predbehla 😀 Ale super ze ste obaja zdravucky, potom napis co a ako, hlavne sa drzkajte... Ja este stale nic, ale zajtra idem na poradnu, tak uvidime co povie dokina. Myslim ze do treminu to nebude tak 28 novembra mi to isti vyvolavacka... Ale clovek nikdy nevie.. 😝

petulienka
19. nov 2007

Dakujem bubadlo, neviem ale ci to zvladnem, lebo ma tak strasne bolia kolenne klby, ze naozaj neviem ci sa po jednom drepe postavim, z vane ma dviha manzelik 😀 ale uvidime, mozno to trosku rozhybem a zvladnem za jeho pomoci, este ze ho mam 😀 😝

vladkaz1
19. nov 2007

baby tak Lucka je uz na svete od 13,11 o 14,25 mala 3300g a 50cm vsetko o porode som pisala babam do temi 35 a viac tak si precitajte ked chcete idem kupkat ten moj malicky pokladik. paaaaa Keikei tak sme to zvladli!!!! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre