Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

san77
20. jún 2009

san sa hlasi v nezmenenom stave noc bola kludna a dobra

ninny
20. jún 2009

dobré ránko 🙂

san, kedy zajtra pôjdeš? čo keby sme šli tak na pol jedenástu? a v utorok sa mám hlásiť na príjme.. Dr. mi nehovorila o žiadnom konktrétnom Dr., Tebe áno?

Ako ste sa vyspinkali? Ja som celu noc nespala... až nád ránom som na chvíľu zaspala.. nenormálne ma bolel chrbát... tak ma ešte nebolel nikdy... ale teraz už je dobré 🙂

san77
20. jún 2009

ahoj ninny,

co tak sa dohodnut na desiatu, to by bol taky optimum cas? potom mam este nejake vybavovacky v trnave v meste. co ty na to? kto vie ako to tam chodi cez vikend, kto nas zoberie, alebo pozrie, teda mne maju robit len ten monitor, ale ked tam bude nejaky lekar tak sa asi spytam, ze co nove, alebo nejaka zmena... neviem...

v utorok sa mam hlasit pred pol osmou u dr. Cecha na prijme... tak mi povedal, ze ma sluzbu utorok, stredu... sama neviem co nas caka...

mne sa spalo dobre, len ma strasne tazi brucho, tak stale menim polohy a pritom sa stale budim... uz ked som bolaminule na monitore na boku, tak som nemohla vydrzat dlho, lebo mi strasne brucho tahalo dolu ☹

san77
20. jún 2009

daniela, ty sa ako citis, nejake bolesti?

daniela29
20. jún 2009

san, nemám žiadne bolesti..... len mám problém so spánkom - tiež ma ťaží bruško, na chrbte nemôžem spať tak sa celú noc prehadzujem.......... práve varím obed - cestoviny so šampiňonovou omáčkou........
nič nenasvedčuje tomu, že by som v krátkom čase išla rodiť ☹ dúfam že sa to čoskoro zmení

san77
20. jún 2009

no ja mam presne to iste, ja sa citim fajn, chodim si jak rybicka, samozrejme skor ako velryba, ale inak nic ziadne bolesti, nic sa nedeje... aj posledny monitor bol v poriadku, tak malinkemu sa tam asi fakt lubi a nechce sa mu von... aj ked by uz mohol...

daniela29
20. jún 2009

baby, ešte som sa vás chcela spýtať: mne už ide z pŕs taká bledá vodička - aj Vám? pri zmagnutí resp. napr. keď si ich utieram....

san77
20. jún 2009

daniela mne nie, moze byt, ze sa ti zacina tvorit uz kolostrum, to byva pred porodom, mne sa to zatial netvori, ani mi nic z prsnikov netecie...

ninny
20. jún 2009

san, ok tak zajtra o desiatej na príjme.. 😉
Dr. Čech ma v utorok službu? On ešte chodí k pôrodom, alebo len k svojim pacientkam?

daniela, ani mne sa ešte netvorí kolostrum..

daniela29
20. jún 2009

no vidíte - otvorená som 4 týždne, kolostrum sa mi tvorí a z pôrodu nič - ja sa asi zbláznim ☹ ☹ ☹

ninny
20. jún 2009

daniela, čo Ty vieš.. možno nás ešte predbehneš 🙂 a keby nie, tak nezabudni Dr. Štefanikovej v pondelok povedať, že chceš rodiť v utorok.. sa pridáš k nám 😀 😉

daniela29
20. jún 2009

ninny, myslíš že hneď v utorok budeš rodiť - resp. tak ti povedala, že v utorok ti to hneď vyvolajú?

ninny
20. jún 2009

daniela, nepovedala mi to takto priamo.. ale myslím si to, lebo Dr. povedala: ".. ak to utorka neporodíte, tak už nebudeme dlhšie čakať, tak sa hláste ráno na príjme, budete hospitalizovaná.." presne toto mi povedala, tak sa asi tam na mňa nebudú len pozerať.. 😀 nemajú toľko miesta a peňazí.. aby sme si tam len tak ležali 😝

san77
20. jún 2009

ninny, dobre tak o desiatej sa tam vidime, uvidime ako rychlo to tam pojde ked bude nedela.

no ja myslim, ze dr. Cech este bezne robi porody aj operacie, pokial ma sluzbu, viem, ze naposledy tusim co mi hovoril, tak spominal, ze ma doobeda tri cisarske, a aj take nieco som pocula, ze v stredu doobeda operuje alebo teda rodi a potom po obede si pozera svoje pacientky...

san77
20. jún 2009

no ja som tiez zvedava, ze co bude, mne tiez povedal lekar, ze ked do utorka nic, tak v utorok sa mam hlasit na prijme pred pol osmou a dovtedy obden ctg... no a stale tak nad tym uvazujem ako to ide na tom prijme, co budu robit, alebo ci ma tam len tak nechaju, alebo vyvolavacka, alebo ked budem stale neotvorena a babo vysoko, ci potom cisarsky, alebo co, to keby som vedela...

ninny
20. jún 2009

san, no ja som otvorená do tých 2cm a bábo je už dole skoro mesiac.. takže som tiež zvedavá ako to bude... ale vždy majú službu viacerí lekári, takže je možné, že keď by som v utorok rodila, tak by nemusel byť pri mne Dr. Čech.. nie? 😅

ninny
20. jún 2009

san, ty ideš potom aj v pondelok na poradňu?

san77
20. jún 2009

no je to mozne, tazko povedat, nemam predstavu ako to chodi, viem, ze su tam viaceri a asi aj zalezi kolko zien rodi, ked sa vela krat stane, ze aj lekarov z ambulancie odvolaju k porodu... predpokladam, ze nebude mat sluzbu sam. ved vela krat byva dolu stefanikova aj deckov a tusim hore byvava chovancova, tak ich tam je urcite viacej...
keby som tak vedela ako to tam chodi...
ale zasa mozno ked bude mat sluzbu Cech, tak ta odrodi ak to na teba pride, neviem... ci ty ho vyslovene nechces, alebo mas niekoho vytypovaneho?

san77
20. jún 2009

ninny, nejdem, idem iba v nedelu na ctg a mala som si ist v pondelok po vysledky na anesteziologicke, ale stihli to vsetko v piatok, takze vsetky vysledky od nich, alergologa aj internistu mam uz v rukach, len to rovno prinesiem so sebou v utorok na prijem... aspon sa nemusim trepat aj v pondelok, staci, ze tam pojdem zajtra.

ninny
20. jún 2009

san, no Dr. Čecha vôbec nepoznám, ešte som ho ani len nevidela... a radšej by som bola keby ma odrodil niekto pri kom som už bola na poradni.. no a neho som počula dosť negativné ozvy.. ale sama s nim skusenosť nemám, takže nemôžem nič povedať.. ty si s ním spokojná?
Je super, že už máš všetky výsledky.. 🙂

san77
20. jún 2009

no ja mam zasa presne to iste v tom, ze tam nepoznam nikoho ineho, nikto iny ma nepozeral, takze vobec nepoznam inych doktorov, teraz ked som bola v piatok, tak mi prvy krat dr. stefanikova hodnotila monitor, tak to som ju videla aj s nou rozpravala prvy krat. tiez som pocula aj negativa aj pozitiva, ale radsej to neriesim, lebo kazdy je nejaky, ja len dufam, ze to dopadne dobre, nech by ma odrodil ktokolvek, hlavne uvidim co sa bude diat v utorok po prijme, co bude potom... tiez som si doteraz myslela, ze dr. cech ma sluzby iba v stredy...
zatial co ma pozeral tak bol v pohode a akurat som ohladom cisarskeho pocula, ze ich robi velmi dobre, jedna kamoska u neho rodila cisarskym a velmi si ho chvalila, ale ako som spominala aj plusy aj minusi som pocula a to aj na inych...
vysledky su nastastie uz hotove, som fakt rada, lebo som mala okolo toho tolko behaciek, ze som myslela, ze ma porazi, to keby dojdem na prijem a zrazu sa rozhodnu, ze treba cisarsky, tak neviem ako by to mohli robit bez tych anesteziolog. vysetreni, ale tam je mozno potom iny postup... ked sa nieco take vyskytne...

ninny
20. jún 2009

san, radšej by si asi rodila spontánne, že? Ja dúfam, že u mňa to tak bude.. zatiaľ nebol žiaden dôvod na CS.. a ani žiadne predoperačné vyšetrenia nemám.. jaaj, tiež som zvedavá, čo to bude v utorok..

san77
20. jún 2009

no jasne, najradsej by som bola keby spontanne, ale keby to malo ublizit babatku tak urcite nie, v prvom rade mi zalezi na tom, aby bolo ono v poriadku, tak uvidime...

tak zajtra sa urcite vidime, idem trochu upratovat a hybat sa, pokial nezaspim po stojacky, kedze je take uzas pocasie...

ninny
20. jún 2009

san, jasne, teším sa na Teba 🙂 tak na desiatu, oki?

andreab
20. jún 2009

ahoj dievcence, som sem nakukla a vidim, ze mnohe uz netrpezlivo cakate, tak vam veeeeelmi drzim palce.
Ja som mala 2.termin v piatok a Stefanikova povedala, ze ak nic ,tak v pondelok na kontrolu a v pondelok rovno povedala, ze uz to nebudeme natahovat a mam prist v utorok na 7a.m a kedze sa za noc nic neudialo, tak bol porod vyvolany.
Tak najskor to caka asi aj ninny.
zelam vam co najlahsi porod a co najvacsiu radost z prichodu babatiek.

berus222
20. jún 2009

baby, co tu este strasite?!tusim je to prekliatie tejto stranky. kto sem pise, prenasa 😀

san77
20. jún 2009

ahojte,

no tak berus ani nehovor o prekliati, lebo ma porazi, kolko este budeme prenasat? hroza...keby sme tak vedeli kedy to cakat...

andreab, tebe nakoniec porod vyvolali? a vsetko bolo v poriadku?

andreab
21. jún 2009

dobre rano,
san77, vyvolali, vsetko dobre dopadlo.O 7.bol prijem a 12.30 sa mala narodila. Trosku neprijemne je, ze sa nesmies hybat,len lezat a prepichnutie plodovej vody, epiduralka je vyborna vec, no a zakratko, ako zacala ucinkovat, sme uz museli ist na to, lebo boli slabe ozvy, privolany bol aj iny lekar,trosku velky nastrih, ale vsetko dobre dopadlo.

drzte sa

daniela29
21. jún 2009

andreab, san - ja som sa po vyvolávačke mohla normálne hýbať........väčšinou času som trávila v sprche - ja som to tiež mala relatívne rýchlo .........

san, ninny - ozvite sa ako ste dnes dopadli......... u mňa nič nové - len ma hrozne dnes bolia kríže

san77
21. jún 2009

ahoj daniela,
tak ja som akurat prisla, stretli sme sa aj s ninny a jej manzelom, zlati, sme pokecali... dnes tam bol dr. Deckov, tak mne len ohodnotil ctg, aj sa ma pytal preco ma dr. Cech poslal obden na ctg, no to ja netusim, tak som sa ho pytala na klasicky postup po prijati na prijem, tak hovoril, ze by mala byt podana vyvolavacka na rozbehnutie porodu, no kedze mna robil doteraz dr. Cech, tak sa vyjadril, ze nevie co ma on na mysli alebo ake ma myslienkove pochody, no takze neviem co ma caka... inak bez zmeny, ctg v poriadku...

ako sa mas ty.

andreab, takze tebe dali vyvolavacku hned v ten den ako ta prijali a kolko mala vazila ked sa narodila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre