Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

elise
31. mar 2013

@fyalynka ja som rodila v januári tento rok a požičala som si monitor dychu na pol roka plati sa 36 euro jednej nadácii šekom daju ti ho pekne v komplet krabici aj s návodom len si musiš kupiť 2 tuškove baterky ak by si ho chcela nadlhšie tak sa treba spojiť s nadáciou a zaplatiť si ho zase na pol roka. ja som spokojná ajkludnejšia v noci ked sa zobudim vidim ako bliká zelene svetlo a spim dalej nemusim stále nakukať do postielky 🙂 treba o tom monitore - záujme povedať vrchnej sestre na novorodeneckom ona ti dá šek rodina ho zaplati ty ho donesieš ukázať a pri odchode z prôodnice si berieš monitor domov.

fyalynka
31. mar 2013

@lulupopo @elise baby ďakujem za odpoveď 😉

zuzana72
2. apr 2013

Ahojte, už som písala do tejto diskusie, a chcela by som reagovat čo sa týka výberu porodníka. Moj názor je taký že 290 eur za to že pojde dojednaný lekár k porodu je jednoznačne veľa. Ja som v TT porodila 3 deti a nikdy som lekárovi nic nedávala. Momentálne má gynekologická klinika veľmi dobrých a hlavne špičkových lekárov ktorý si vedia poradit v každej situácii. Preto si myslím že každá mamička či je prvorodička alebo viacrodička má v sebe istú dávku strachu čo bude. Viem tiež že nikdy ten porod nieje rovnaký. Ale ak každá znás bude veriť lekárom a pozorne počúvať ich rady tak porod vzdy dopadne k spokojnosti mamičky a určite aj k spokojnosti lekára.

janulina.k
5. apr 2013

@elise ten monitor sa potom uz nepoziciava znova na polrok, ale kludne aj na mesiac, dva..uz nie je urcene, ze to musi byt znova polrok, aspon tak mi povedala vrchna. 😉

elise
6. apr 2013

@janulina.k ano my si chceme ala zaplatiť dalši pol rok aby to bolo malej do roka prto som to napisala ž na dalši pol rok ale mala som asi napisať že potom sa dá na akekolvke obdobie požičať 🙂

magdav
7. apr 2013

@lulupopo Ja uz som sa tiez rozhodla, zamzluvnim si Dr. Deckova a hotovo 🙂 Este keby sa mi podarilo vybavit nadstandardnu izbu tak budem uplne spokojna 🙂

lulupopo
7. apr 2013

@magdav presne tak, nech si vravi kto chce co chce, ale k mojej dusevnej pohode proste patri aj to , ze si zazmluvnim dr, a ak sa bude dat tak aj nadstandardna izbietka.... dufam, ze nam to dopadne vsetko k zdarilemu koncu a este zdarilejsiemu zaciatku....

ajka30
8. apr 2013

Caute kocky, prosim, neviete ktory den ma poradnu dr. havlikova? Dakujem

zuhu
9. apr 2013

@ajka30 dr. havlíková ordinuje vždy v stredu, ja k nej tiež chodím

andrejka882009
9. apr 2013

Neviete mi poradit kolko stoji zazmluvnenie lekara v Trnave a kolko z tej sumy ide lekarovi?Dakujem

ajka30
9. apr 2013

@zuhu dakujem. A byva tam vela ludi?

lulupopo
9. apr 2013

@andrejka882009 najdi si 2, alebo 3 strany dopredu a tam sa to naposledy riesilo

zuhu
9. apr 2013

@ajka30 ak pôjdeš prvýkrát, choď radšej skoro ráno cca o 8.00, potom už ťa budú objednávať. alebo ešte lepšie, ak sa rovno objednáš 0335938402 sestrička Hanicová /veľmi milá osôbka/.

andrejka882009
9. apr 2013

dakujem lulupopo pozriem si to

andrejka882009
9. apr 2013

@magdav Chcela by som sa ta spytat,odkial mas informaciu,ze zazmluvneny lekar dostane 170 eur z tych 230,ja som pocula z viacerych zdrojov,ze len tych 50 co mi pride malo a teraz neviem ako to poriesit leho mi to pride nefer voci lekarovi...keby bola pravda,co si pisala tak by to bolo fajn

magdav
10. apr 2013

@andrejka882009 viem to priamo od Doktora. Opytala som sa ho na rovinu ze ako to vyzera a toto mi povedal. Asi to nie je nejake tajomstvo:P Do konca povedal ze aj pre neho je to dobre riesene lebo "rad si zenu dokonci 🙂)
Samozrejme deciziu nehava na mna ale povedal mi tiez ze ked porod prebeha bez problemov tak zazmluvnene je zbytocne ale je to dolezite v pripade ked su tam komplikacie a lekar ktory Ta monitoroval 40 tt vie troska viac ako nejaky ktory Ta vidi po prvy krat. To mna presvedcilo!

ps. ospravednujem sa za moju Slovencinu, som totiz Polka...

andrejka882009
10. apr 2013

@magdav Dakujem za info,to si ma potesila,ja si chcem urcite zazmluvnit lekara a ked sa bude o mna starat a pride koli mne kedykolvek tak budem spokojna ak bude aj patricne odmeneny a nie ze peniaze zhrabne nemocnica...

lulupopo
10. apr 2013

@magdav lepsie si to ani nemohla napisat ...presne tak o tom rozmyslam aj ja

zuzana231
10. apr 2013

@andrejka882009
@magdav
@lulupopo
ahojte dievcence, tiez uvazujem o zazmluvneni lekara. Kedy/ v ktorom tyzdni si ho treba zazmluvnit? Staci tak 4tyzdne pred porodom? Nepoznam v nemocnici nijakeho doktora, ale z viacerych zdrojov som pocula dobre odporucanie na dr Stefanikovu. To jej mam zavolat do ambulancie a spytat sa, ci by som si ju mohla zazmluvnit k porodu? A potom predpokladam, ze budem chodit k nej do nemocnive na tie posledne kontroly. Vobec netusim ako to chodi. Ak viete, budem vdacna za info 🙂 Pre pokoj duse by som mala radsej niekoho zazmluvneneho...

magdav
11. apr 2013

Ahojte co myslite o tejto zlave? http://www.babyzlava.sk/team.php?id=241&c=maillist Poznate tu znacku?

magdav
11. apr 2013

@zuzana231 zlatino zavolaj doktorke, ona by Ti mala vsetko vysvetlit. Ked ja som zacala tu temu tak mi Doktor vysvetlil co som chcela ale skoncil to tak ze mame este kopec casu a nech si radsej uzivam tehotenstvo. Porod budeme riesit neskor ked pride ten spravny cas 🙂
Myslim si ze kazdy lekar ma k tomu iny pristup a inak to riesi.

miselkatt
11. apr 2013

@annamary27
Chcem sa opytat, ci si mala planovany cisarak.

zuzana231
12. apr 2013

@magdav ahoj. Dakujem pekne za odpoved 🙂 Termin mam koncom maja, tak si myslim, za mesiac pred porodom to staci riesit.

mata1001
12. apr 2013

baby prepacte ze som vam sem tak vtrhla,ale mam na vas otazku,no nie je o porodnici.mohli by ste mi poradit kde v TT je predajna s detskymi bicyklami?(poprosim nielen nazov ulice,ale aj trochu vysvetlit kde sa ta ulica nachadza.TT trochu(malicko) poznam) dakujem...

annamary27
12. apr 2013

@miselkatt ano,plánovaný.

beruska1111
12. apr 2013

Viem, že stále monitor zapožičiavajú, ja mám sice pre malého svoj, ale všimla som si, že je tam lekák, že na pol roka myslím stojí 30 eur.
Čo sa týka zazmluvnenia lekára, tak ja som si ani pri jednom nikoho nedohodila, pri prvom ma rodil Dr.Dečkov čo bolo super, kedže malý šiel kliešťami a pri druhom ma rodila Dr.Štrbová a tiež v pohode, tento raz to bolo bez komplikácii, bez vyvolávačky a hlavne bez kliešťov, len som sa trápila troška dlhšie ako pri prvom, ale som rada, že malý je v poriadku. Ja som toho názoru, že každý jeden lekár Vás odrodí, majú za to zaplatené a aj tak vy musíte to dieťa porodiť a lekár vám to nijako neulahčí, všetko je len na vás, ale to je len a len moj názor. Ešte som sa v trnavskej nemocnici nestretla so zlým lekárom

magdav
12. apr 2013

@zuzana231 To uz ano 🙂

anesim
13. apr 2013

@mata1001 napr na Starohájskej, vedľa VÚC, oproti poliklinike Družba 🙂

hankapo
14. apr 2013

dievcata neviete nahodou kto ordinuje v pondelky v rizikovej ambulancii v nemocnici?

andrejka882009
14. apr 2013

@hankapo Pondelky ordinuje MUDr.Stefanikova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre