Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sasajka
5. feb 2014

Kočky, poradíte? Keď by som chcela chodiť na poradňu ten posledný mesiac pred pôrodom k Dr. Štefánikovej, tak kde sa ohlásiť? Alebo kedy tam ísť, ako to funguje? Budem vďačná za každú odpoveď, ďakujem 🙂

lukasaema
5. feb 2014

@sasajka ahoj zavolaj na toto cislo 033/5938402 je to na sestricku do ambulancie, ona je tam cely tyzden a dr. sa tam menia kazdy den iny, ja som bola napr. dnes u dr.Havlikovej, Štefániková neviem kedy ordinuje, sestricka ti povie, je velmi mila.

hamca
5. feb 2014

@sasajka dr. Stefanikova robi v pondelky. Ja som si zavolala do ambulancie a oni mi dali termin,kedy dojst. Ale napr. Znama sa nikdy neobjednavala a isla tam len tak.

sasajka
5. feb 2014

@lukasaema Ďakujem za info, si zlatá 🙂

sasajka
5. feb 2014

@hamca Ďakujem, takže keď tam prídem len tak bez ohlásenia v pondelok, tak mám šancu, že natrafím na dr. Štefánikovú? A to len prídem a počkám, kým ma zoberú? Pýtam sa, lebo ozaj netuším ako to tam chodí a ostávajú mi už len 4 týždne...

hamca
5. feb 2014

@sasajka no znama takto chodila, ale ja by som to asi neriskovala, kedze viem kolko vela ludi tam vzdy bolo. Ale na druhej strane, ak tam zavolas zajtra,tak pravdepodobne na pondelok ti termin neda, to uz bude mat plne. Inak mna objednala takto na utorok, vtedy robi dr. Hlavek a ten mal blbe poznamky na adresu mojho gynekologa, ze naco ma posiela do nemocnice do poradne,ked nemam tazkosti 🙂,ze sa ma chcel len zbavit moj gynekolog

sasajka
5. feb 2014

@hamca fiha, tak teraz neviem 😕 Skúsim tam teda zavolať a uvidím. Iné mi asi neostáva.. Ďakujem za odpovede 🙂

aristka
5. feb 2014

@sasajka zavolaj si tam ,alebo sa daj prepojiť priamo na ňu asi tak ráno o 7 30 a dohodni sa s ňou ,samozrejme robila by som to len vtedy ak ju chceš mať pri pôrode....

sasajka
6. feb 2014

@aristka Ďakujem, volala som a som objednaná, tak sa teším 🙂

jarmilka86
7. feb 2014

prosím Vás maminy, ktoré ste nemali zazmluvneného lekára na pôrod nemali ste potom problém pri pôrode? Bol pri vás doktor? Začínajú ma v okolí strašiť, že ma odrodí sestrička alebo nejaký medik ak nebudem mať zaplateného doktora. To naozaj nechcem riskovať...

zuzka_ninka
7. feb 2014

@jarmilka86 neboj,vobec to nie je pravda.aj ja som bola strasene tymito recami. staci ked si precitas prispevky vyssie a zistis,ze je to v tt porodnici v pohode. rodila som na zaciatku roka,nemala som nikoho zazmluvneneho, nikomu som nedala ziadne peniaze ani nic podobne, dokonca este kvoli mne ostal doktor dlhie, aby ma dorodil, aj ked uz nemal sluzbu.

ianitka
7. feb 2014

@jarmilka86 tak toho sa bat fakt nemusis 🙂 takych reci uz bolo...

jarmilka86
8. feb 2014

Ďakujem pekne za povzbudenie, veľa ľudí si našlo novú záľubu v strašení a stresovaní ma, a to len preto, že chcem robiť veci inak.
Myslím že 250€ sa dá aj rozumnejšie investovať ako do "úplatku". Aj keď samozrejme nikoho za to neodsudzujem.

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viktoria28
9. feb 2014

Vie mi nie kto povedat ak si chceme ist pozriet porodnicu este pred porodom tak mozme sa objednat aj telefonicky alebo musime ist osobne?
Ak sa da aj telefonicky tak aky je tam kontakt ? DAKUJEM

lienka1601
9. feb 2014

@viktoria28 nemusis sa objednavat.. kazdy prvy pondelok v mesiaci staci ak prides neviem sice o kolkej do porodnice dolu do vchodu tam si vas sestricka vyzdvihne 🙂

viktoria28
9. feb 2014

@lienka1601 lebo mne bolo povedane ze sa musis objednat. Dakujem za radu

lienka1601
9. feb 2014

no to som este nepocula.. skus sa opytat v skupine trnavska porodnica..

aristka
9. feb 2014

@jarmilka86 ak ťa odrodí medik odrodí ťa pod dohˇladom staršieho dr. a s tvojím povolením...pôrodná asist.má kompetencie odviesť prirodzený pôrod ,je na to študovaná ..ak je treba ošetriť nejakú ranu ,urobí to lekár...absolútne je zbytočné ťa strašiť...plus v rámci gyn ..je vždy starý skúsený lekár a mladý lekár...čo to znamená ,že je zbytočné si zazmluvniť dr....ja som to neurobila ani u jedného z mojich 3 detí ...

jarmilka86
10. feb 2014

@viktoria28 každý prvý pondelok v mesiaci je v pôrodnici exkurzia, začiatok je o 14:00, netreba sa dopredu objednávať. Ja som bola minulý pondelok, trvá to približne do 15:30, viedla to hlavná sestra z pôrodnickeho a prišla za nami aj hlavná zo šestonedelia.

viktoria28
10. feb 2014

@jarmilka86 dakujem za info.
A este taka mala otazka to mame ist do toho pavilonu novorodenecke???

jarmilka86
10. feb 2014

@viktoria28 áno tam, treba čakať na prízemí, určite vás tam bude viac, a kľudne môžeš isť aj s doprovodom, ja som bola s manželom

viktoria28
10. feb 2014

@jarmilka86 dakujem.

viktoria28
10. feb 2014

@zuzka_ninka Tak ze je dobre rodit v TT nemocnici???
Lebo aj ja sa tam chystam rodit tak dufam budem spokojna .

zuzka_ninka
10. feb 2014

@viktoria28 ja som bola naozaj maximalne spokojna, ci uz s prostredim ako aj aj s personalom. som fajnovka, ale pri pobyte v nemocnici ma v prvom rade zaujmalo moje babo a zdravie. vsade su samozrejme nedostatky,v kazdej jednej nemocnici, no co sa tyka lekarov a sestriciek, nemozem povedat nic zle 🙂

andrea23
10. feb 2014

TT pôrodnica je ok, rodila som v januáry 2013 a bola som spokojná aj starostlivosť o mamičky aj o dieťatko....ja len odporúčam, nie som náročná ani fajnovka 🙂 starostlivosť bola na 1 a to ma zaujímalo 🙂

viktoria28
10. feb 2014

@zuzka_ninka dufam ze aj ja budem tak spokojna ako pisete tu. lebo ja som chcela ist do BA ale po tom co som tam pocula ze ako to tam funguje tak uz nechcem.

lukasaema
12. feb 2014

tt porodnicu odporucam, rodila som tam 6.2.2014 takze cerstva skusenost a 100% spokojnost. sestricky ochotne poradit aj o pol noci. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maaaaria
14. feb 2014

Odporucate zaplatit si nadstandardnu izbu? Laka ma vlastne wc,kupelna,navstevy na izbe,na druhej strane sa trochu bojim,ze tam budem izolovana... Mate niekto skusenosti?

aristka
14. feb 2014

@maaaaria ja som nadštandart nemala ani raz a v tt som mala vždy dobrú mamičku so mnou na izbe a bolo to ok ..stále sem štebotali a povarovali si drobčekov ..ako píšeš nebola som sama ,,do sprchy som vždy išla skoro ráno ,keď zvyšok ešte spal ...a ani pri 3 tej dcérke v inom špitály som tiež bola na klasickej izbe a bolo veselo ...aj tak okrem muža som k bábätku nikoho na začiatku nechcela popestujú si doma ..takže ja by som si neplatila nadštandart..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre