Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
8. apr 2009

este som cchela vedet,, baby po akom case vam prisla materska od podania? ja som 6marca davala zamestnavatelovi ukoncenu pn a matersku a doteraz mi este nedoslo vyjdrenie a vypocet,, cakam kazdy den na papier, ze kolko mi asi vyratali a fuurt nic, snad mi to nezabudli poslat 🙂 bo mala som aj do zdravotnej poslat ze som na materskej a nemam im co poslat,ked mi nic nedoslo 🙂

snu
8. apr 2009

na aku schodzu? 🙂 vsade je otras mausy,ked sa nudis 🙂)) a dostat sa do HC je otras,, tie koloony ma zabiju.. keby ma chytili porodne bolesti v tej kolone,tak by ma porazilo 🙂))

snu
8. apr 2009

no idem sa obliect, nech ho prepadnem rovno medzi dverami,ze odchadzame prechadzkovat 🙂 tak sa maj pekne zatial,, zase zajtra 🙂

berus222
8. apr 2009

ahojte dievcence. ja som prave zvladla mega tesco nakup a strasne fucim. zeny, kupila som si prve leginy (ak nepocitam tie, co sa nosili k flanelke volakedy daaavno) a vyzeram v nich strasne smiesne. 😀 😀 😀 som jak pavuk.
do kedy mozno dojst do nemocnice? myslim casovo. baby hovorili, ze rano je tam plno. staci tak na 10tu? alebo tam treba chodit rano?

berus222
8. apr 2009

snu ja mam este pribor

peggi
9. apr 2009

Berus, ak myslíš poradne v nemocnici,tak ja som chodila okolo 9-tej,ale v pohode ti stačí prísť aj na 10-tu. Ak si tam ešte nebola,tak sa priprav na čakanie,býva tam veľa tehotných,ale ide to celkom rýchlo.

snu
9. apr 2009

dobre ranko 🙂 asi som to zakrikla.. vcera ako som sa chystala na prechadzku tak, tom isla do kelu, postavila som sa od PC a ledva som presla so izby,, jaaak ma strasne bolela prava strana,, asi sa tam maly neako natlacil.. a dnes mi tez neni bohvie ako,, 😠 tak si pomalinky upratujem skrinu,, menim zimne za letne 🙂) velke za mensie 🙂)) som zvedava co oblecem po porode 🙂)) no budem sa snazit 🙂

berus ano ano aj ten mam zbaleny 🙂 a na opradnu som bola prvy krat okolo pol 8h a bola som 4ta a po mne doslo ale 15bab 🙂 doktor dosol okolo 8.30h a vybavila som sa okolo 9tej,, ale teraz som bola ale o 10.00h a nikto tam nebol 🙂 trvalo nam to tam asi tak 15min, a to ma vysetrila, urobili mi ozvi a aj ultrazvuk 🙂 takze v pohode mozes asi aj o tej 10tej,, mne tiez povedala nech pridem okolo 10tej 15teho 🙂

berus ja si pripadam zas ako kliestar 😀 strasne mi to brusko narastlo.. a ako sa mi dopraskalo nehorazne to ani nehovorim,, uz ked mi moja mama povie paneboze chudatko ake ho mas hrozne, tak to je uz co povedat.. ☹

berus222
9. apr 2009

ahoj snu. to potesi pocut od mamy. u mna vcera prepukla senna nadcha a nemozem brat ziadne lieky. nic mi cely rok neni, ale ked uz, tak vsetko naraz. takze teraz mam v kazdej nosnej dierke nacpany servitok a dycham ustami. parada! tiez sa mi urobili strie minuly tyzden a som strasne nasrana, lebo sa v kuse natieram. da sa na mne vyprazat.
a ako keby toho bolo malo, dnes k nam chcu dojst na navstevu az 3 rodiny 🙄 😠 🙄 samozrejme s detmi . vonku je nadherne a ja tu zase musim trcat a este ani nevetram, lebo ten pel je vsade. pomooooc 😢

to vsetky baby tam objednavaju iba na 1 den v tyzdni?

ninny
9. apr 2009

Ahojte 🙂

Najdu sa tu aj tehulky, kt. bývaju v Galante a idú rodiť do Trnavy? 🙂

kocurko1
9. apr 2009

Caute. Snu ta poradna je tam ako je rizikova ambulancia, ked sa prejde popri porodnickom prijme? A tiez, ked si nezazmluvnujem lekara ku porodu, na prvu kontrolu ma tam objedna moj doktor?

mausy21
9. apr 2009

tak tu navštevu zruš že sa necitiš dobre a je.my sme boli dnestrošku po nakupoch tak som si už zbalila aj par veci.inak sa chystam von na zmrzu, mam chut.

snu
9. apr 2009

ahojte,, som sa gulala jak hnida do teraz 🙂 som isla pradlo vyvesit a skoro ma slak trafil na tom slnku 😒 fuj a este aj som si zprala jedine nositelne pekne tricko do takehoto pocasia na vleke brusko 🙂 vsetky mam nakupene z dlhym rukavom,, este naposledy asi budem muset investovat do tehu tricka 🙂) ja neviem ako sa mne vzdy podari nieco sprat 🙂))

beruss tak soplik ti nezavidim :( a 3 rodiny s detmi tiez nie 😀 mne staci neter ktroa ma 8r a mam vlasy dupkom postavene 😀 .. ja sa tiaz natieram,, vyskusala som snad vsetky kremy a oleje.. 😠 je naprv len 2 trhlinky,ktore som ani nevidela,len moj mi hovori,ze uz to zacina,tak som zvysila davky natierania 🙂))) a nepomohlo,, a nechcem to videt po porode ☹ to si snad aj poplacem..
na poradnu ci objednavaju na 1 den v tyzni? nie ,, na pondelok, stredu a piatok.

kocurko mal by ta tam poslat tvoj dr. s papierom na prevzatie do rizikovej poradne 🙂 a ambulancia je na chodbe do prava a do zadu.. ja ani neviem kde je prijem 🙂)) sak asi tam 🙂

snu
9. apr 2009

mausy tak sa pekne vyslnieckuj 🙂 ja uz len v chladku sa zdrzujem 🙂))

baby nestretli ste sa s bielymi flakmi na nohach? ja mam na lytkach biele fliacky,, ako keby ste si prstom stlacili kozu, ze vam zbledne,tak take mam ,, najprv len tak 5 pri sebe,, sme sa smiali na tom,ze to vypada ako keby ma niekto pokusal,lebo boli tak ulozene a teraz uz ich mam veela.. cim to je? :(

do teraz mi vsetci hovorili ze som pekna mamicka, no ale neak sa to meni 😠 hlavne ten moj nos 🙂)) mam ho ako od cokolady 🙂 total mi zhnedol 🙂)))

brinzulka
9. apr 2009

babulky..mne sa dotrhalo brucho, zadok, boky, stehna, posledny mesiac...sestricka na mna pozerala, ze chudatko..kolko ste pribrali..15kg vtedy 😒
ono to vybledne a stiahne sa...az teraz to zacina zasa vsetko vykukat...ako bruso rastie

berus222
9. apr 2009

snu, do kedy chces vyzerat dobre? to mne nikto nepovie, ze vyzeram dobre. moj chapavy otec mi hovori hajzlovy pavuk, moj drahy mazel dostal zachvat smiechu, ked ma zbadal v leginach a braskovi sa hnusi moje velke brucho (chlapi). ale treba sa stale usmievat 😀 😀 😀 (aj so servitkami v nose)

mausy, daj si aj za mna, tiez mam chut. co ste nakupili?

brinzulka, ty nestras!

ok dievcence, slnieckujte sa. ja idem robit nejake jednohubky a nieco upiect. keby som mohla, idems a opit. 😀 😀

snu
9. apr 2009

brindzulka aj ja mam 15kg a tiez posledny mesiac sa mi to takto potentovalo.. ale len brusko,ale celeee od hora az dole..

berus ty pavuk 😀 mna dnes brat meral 🙂 mam pas 107cm 😀 zatial sa usmievam,lebo si to nevidim,ale ked mi splaskne, tak potom uz zadna sranda 🙂 supu nosit so sebou 😀
a sak nebyvas isto daleko,,pak si neco zorganizujeme a mozme sa opit 🙂)))) veru tak sa tesim na vinko so syrom 😉

berus222
9. apr 2009

uf, som hotova.vsetko pripravene a navstevy nikde. ja som si brucho este ani nemerala. jaka supa! ja sa predstavujem ako aktivna mamicka. posilka, plavanie, masaze, kadernicka,... 😉
ale asi to bude tak: mastne vlasy, teplaky, ogrcane tricko, nervozna a tlusta. to je realnejsie. 😀

dievcence, potom si dame nejake stretko

na sviatky ideme k nasim a svokrovcom, tak sa tu majte krasne a vela vody, ked uz nas vysibat nemozu (co najviac stve mojho chlapa) 😀

snu
9. apr 2009

ano aktivna mamicka 🙂 navarit,upratat,oprat,ozehlit, prebalit,nakrmit, uspat a dokola 🙂 a na teplaky to vidim aj ja,, ako upratuejm skrinu,, reku skusim gate,,,sak ja ich neze na brusku nezapnem,,,ja ich cez rit nenatahnem 😀 budem mat co robit 😠 asi budem kopat zaklady na dom ja a nie bager 😀

tak pekne sviatky

mausy21
9. apr 2009

berus nakupili sme plienky obrusky tesco tie fialove maju v akcii tak aj tie ale plienky papmpers.a ja som si kuplia tie jednorazove sietkove gatky po porode, prsne vložky ortop. gatky pre malu a ešte jednu koj. podprsenku.u nas v hlohovci je super decky obchod,dostaneš okrem poporodnych vložiek asi všetko.ja som brucho merala asi tak mesiac dizadu a mala som 107 tak teraz to už radšej skušat ani nebudem.baby aj ja by som si niečo vypila sice moj manžel ma dnes na plane romantikuš večer a že si dame poharik červeneho ale asi zaspim kym pride.dnes som si zasa dala turu do mesta tak na 3 hodinky ale prospieva to, odporučam teda tebe nie snu bo ty si už na rozpad.tak sa majte zatial.

ak tu ale niekto zostane kludne popišem......

zuzanikaaa
10. apr 2009

baby mne popraskalo brucho tyzden pred porodom. A to som sa tesila, ze faaaajn ake mam pekne brusko.... 😒

snu
10. apr 2009

ahojte 🙂

mausy ktory obchodik myslis? ten malinky v tych miestach ako je bebe burger ci co to je? alebo ten velky pri lidli? ,, ja som si podprsku kupila v tom malom za 170sk a v lucy mali presne taku istu ale za 60sk 🙂)) aj v tt mali take ceny 🙂 dokonca som nasla aj za 1 euro 🙂)) presne aj s byvlnenymi vlozkami 🙂 gatky som si kupila a boli mi velke este,, mala by som si ich skusit ci sa do nich vpracem s tym zadkom 😀

ja mam tiez aj tescko obrusky aj pampers aj wickiecs ci jak volaju 🙂 a tatino mi kupil v hypernove minule pampers za 50sk,, som gulala ocami ze aka paradna cena 🙂

a pohyb nechcem obmedzovat 🙂 mozno si to urychlim 🙂 ale len tak sa motkam 🙂 len mame ist zajtra svokre a to sa mi uz nechce v aute dusit 😒 tak sa asi vyhovorim,, sak preziju bez nas 2-3vikendy 🙂))

zuzi no co narobime,, ja uz len dufam,ze sa mi boky nestihnu popraskat.. ale sak uz to bude asi jedno.. by sa to pri tom hroznom brusku aj stratilo 😀

snu
11. apr 2009

ahojte ako sa mate?

vcera mi tak napadlo ze vranicatko a dominiku som tu dlho nevidela,, co je dievcence???

dalsi horuci den,,uuf som auto vysavala a umyvali smeho,, nech sa malinky v cistuckom domov vezie 🙂)) uz ma slak triafa 🙂 uz chem iist 🙂

tak sa drzte maminky idem obed nachystat 🙂

dominika..
12. apr 2009

ahojte..

snu, tak my sa hlasime 🙂 tu sme... len sme nejak nepisali.. vacsinou sme vonku s manzelikom ked mame cas, volno a ked je pekne...
inak sa mame fajn, stale 2v1 🙂

snu
12. apr 2009

no ahoj 🙂 tak som rada,ze ste ok,,len si uzivajte volna 🙂 tej moj robi aj vikendy,takze mam cas ist aj sem 🙂
ziadny naznak porodu? u mna teda nic 🙂
tak peknu nedelu vam vsetkym prajem,,

dominika..
12. apr 2009

no nas trosku "strasi" 🙂 som zvedava ako zistim ze je to uz naostro 😎

pekne sviatky prajeme...

snu
12. apr 2009

strasi? mavas kontrakcie? aj ja uz stem volacooo 😀 mne zacala v noci praskat panva,,az sa zobudim na to ako mi tam praskne,, jaa neviem co to,,
tak sa drzte,, ja pojdem malemu aj dnes asi dohovrit,nech uz ide 🙂

mausy21
12. apr 2009

ahojte maminy....
taki ako sviatkujete?snu ty už ale poriadne dohovor drobcovi nech sa tam tolko neskrýva a vylezie.ja pohoda včera ma sice bolelo všetk,čo len mohlo ale rozchodila som to...tak zatial

brinzulka
13. apr 2009

babulky...dufam, ze nam napisete-porodo cakatelkam..ako ste to "prezili" aj babatenka...a dodate nam silu...medzi spankom, plienkami a kojenim 😵

berus222
13. apr 2009

ahojte dievcence. tak ako ste sviatkovali? ja mam pocit, ze mam o 5 kg viac.
snu, dominika, stale 2 v 1?

snu
13. apr 2009

ahojte 🙂 ano ano stale sme v kope 🙂 v noci som si konecne pripomenula ako mi byvalo na h... ked som mala dostat menzes,, som sa zobudila na bolest v pobrusku ,, a dnes sem tam citim taky tlak dole,,ale pochybujem ze sa neco udeje 🙂)) este v stredu mi urcite povie dr ze som zavreta na sto zamkov 🙂))

prezrana som aj ja,,fuj,, od zajtra uz nezerem 😀

brinzulka vsetko napisem a budem len chvalit 😀 😀 😀

vranicatko de sa tulas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre