Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

berus222
16. apr 2009

aj ja mam odsavacku od kamaratky, ta ju nepouzila ani raz. ok, tak ju neuvarim.

mausy, zuzka chodi s jednym chalanom od nas. a jej sestra s jeho bratom. poznam vela chtelnicanov. mladsich aj starsich.

ikatika
16. apr 2009

berus aj ja idem budúci týždeň prvý krát do nemocnice na poradu, ale mne doktor povedal že mám ísť v stredu, mám to tuším aj na tom lístku napísané

berus222
16. apr 2009

ty mas nejaky listok? parada, lebo ja nic. ten moj neschopa mi nic nedal. hm, bude to tam zaujimave.

kocurko1
16. apr 2009

Berus, mne doktor dal listok aj popisal do knizky.
O odsavacke som niekde citala, ze jedna baba si vyvaranim znicila tu masaznu hlavicu. Takze tu hlavicu treba len preliat horucou vodou. Inak ani ja este nemam kupenu odsavacku.

kocurko1
16. apr 2009

Inak ja zase nestiham chodit na forum. Cele tehotentvo pohodicka a teraz sa mi na potvoru nieco vyhodi na tvari. A moja obvodacka ma posiela po horedolu po poliklinike.
Este ze doktori maju sucit s mojim brusiskom. 50-60rocni dedkovia, co su v lepsej kondicke ako ja sa ani za pana neposunu na sedacke v cakarni, lebo musia sediet nohami nasiroko a ja zafucana som sama stala v cakarni pol hodinu. A ze potom mam ucit nase bambo ucte k starsim. Drzosti budem ucit svoje male. Som sa dnes rozhodla.

berus222
16. apr 2009

kocurko, dnes som bola v poradni u svojho na 3. poschodi. sestricka mi povedala, nech chodim vzdy vytahom, bo potom mam velky tlak. ale po 15 min cakania na vytah s kopou babiek a dedkov, ktori boli pohorseni, ze co sa ti mladi vozia, a vzdy ked uz konecne dosiel, tak sa tam narvali 3, som to vzdala a isla po schodoch. tlak 149/88. skoro ma porazilo.

kocurko1
16. apr 2009

Ku ktoremu chodis?

ajka30
16. apr 2009

Ahojte damy, rada by som sa zapojila do debaty. Dlhsiu do bu sem len tak nakuknem.....
Snu, vranicatko, drzim palce, aby ste mali dobry porod a vsetko bolo OK
Mausy, berus, kocurko- mame podobne terminy, mozno sa stretneme v porodnici
Ja chodim do poradne stefanikovej, idem teraz v utorok 21.4. Ona ma potom 3 tyzdne dovcu, tak asi budem chodit cechovi, uvidim co mi povie.
Neviem ako vy, ale ja uz som strasne nemotorna ledva sa gulam, v noci sa mi neda spat, pomaly puchnem a tak...

snu
16. apr 2009

dik ajka 🙂 stefanikova ma dofcu? do rici 🙂))

vranicatko de si ? nestras ma,ze si ta tam nechali 🙂

fuj uz mam vyluxovane,trva mi to dlhsie ako inokedy,ale zvadla som to 😀 len som spotena ako 3ja chlapi 😠

cely den ani len naznak niecoho co bolo v noci.. ani len krrrc ☹

ajka30
16. apr 2009

ahoj snu, stefanikova ma dovcu tusim od 23. aprila, tak ju mozno este stihnes 🙂

mausy21
16. apr 2009

ajka ja idem zajtra do nemocky tak som zvedava čo mi zasa povie.už by som rodila

mausy21
16. apr 2009

inak 15mája má mnaša sofia meniny tak snad ich oslávi už s nami a nie ešte v brušku.

ajka a meno date aké?

mausy21
16. apr 2009

berus ani ja som nemala žiadny listok ked som šla prvy raz do nemocky oni vedia čo maju robit neboj.

ajka30
16. apr 2009

Mausy, meno zatial vybrate nemame, nejak sa neviem rozhodnut, dufam, ze to do porodu stihnem 😀
Noo, keby sa maly narodil naozaj 15.5. to by bol pekny datum 🙂. Vy uz ozaj mozno bude oslavovat doma 🙂
No, na jednej strane, by som aj ja mala najradsej maleho doma, ale na druhej strane este nemam vsetko nachystane a musim priznat ze mam z porodu strach 😖
Ty si pobalena, vsetko nachystane?

kocurko1
16. apr 2009

Ajka nic si z toho nerob. Nie si sama, co nie je este pobalena. Ja ledva stiham poprat a podokupovat veci z lekarne.

ajka30
16. apr 2009

kocurko, noo, ja este nemam oprate pre babo vobec nic, ani jednu plienku, ani jedno body...Nakupene uz viac menej mam. Dufam, ze sa maly prilis nepoponahla

berus222
16. apr 2009

ja som nase pripravy pre mimco a do nemocky dokncila dneska. a uz moze maly prist. uz by aj mohol.

baby, dajme si fotky, nech vieme, s kym si piseme a mozno budeme rodit,hm? a take terajsie ( +20 kg,...),hm?

mausy21
16. apr 2009

no berus tak kde je tá fotka?som zvedava

ikatika
16. apr 2009

ja mám termín 20.5. čo mi to tam píše že 2.júna? ako to opravím?

Dnes som začala baliť do pôrodnice, ale prať pre malého budem až budúci týždeň, ešte musím dokúpiť veci.
Baby čo budete používať bodičká alebo košielky?
A kolko ich budem potrebovať? zatial mám len s krátkym rukávom.

ikatika
16. apr 2009

Aha už to mám, dala som tam zlý dátum 🙂 takže teraz je to v poriadku

berus222
17. apr 2009

bré ránko dievčence. dnes mame nejako zatiahnute. ze v takomto pocasi sa rodia deti. aj ja som sa narodila cez burku.
mausy, vcera som drahemu povedala, nech ma odfoti, ze dam si fotku na net. ale vyzeram ... ako by som to napisala..... nedobre..., tak ked ma odfoti trochu upravenu, hned sa tam davam.

berus222
17. apr 2009

mausy, daj vediet, ako si dnes dopadla-

ikatika, ja mam nakupene bodicka aj kosielky. ale kosielky su dost velke, tak budu najprv asi bodicka a cez letny hic kosielky. este som vyhrala tie klasicke ake sme my nosili a su super.

brinzulka
17. apr 2009

ahojte...mna caka poradna na 3.poschodi...tak uvidime, ci bude miesto vo vytahu 😉 ci po schodoch...potom mam tlak aspon 110...
Kosielky boli dobra vec...maly si pred troma rokmi priniesol nozokomialku z nemocky...a mal cudnu kozu..takze sme ho museli mazat a nebolo mi luto, ked sa to do kosielok vpilo...a aj pekne vypralo

snu
17. apr 2009

dobre ranko 🙂

takze vranicatko sa nam naukazalo?,, tak dufam,ze su v poriadku ci uz v brusku,alebo mimo bruska 🙂
dnesna noc bola uplne normalna,, nic sa nedialo.. ja neviem kedy sa maly chce uz ukazat 🙂 dufam ze do pondelka 🙂 brala by som inak taketo pocasie na porod..aspon by mi nebolo tak hrozne teplo 🙂

snu
17. apr 2009

ja keby dam fotku,tak ma nai neuvidite 🙂)) brusko by ma zakrylo 😀

snu
17. apr 2009

a ze dnes termin 🙂))) este moj dr mi to vyratal na zajtra 🙂 a ja na 20teho 🙂 tak uvidim kto sa trafi 🙂

snu
17. apr 2009

tak predsa ma mohol bolet ten zaludok,ked som pisala ze som mala bolesti minulu noc 🙂 tak konecne viem ake to asi bude 🙂 som si to nasla na nete,,lebo doteraz som nepocula,ze by volakoho bolel zaludok a prechadzalo to dole..,, vsetky len hovorili,ze ich bolelo podbrusko krize a mali pocit ako by sa im chcelo na velku 🙂.. no idem behat po schodoch.. nech tu uz nestrasim dalsie dni 😀

ikatika
17. apr 2009

snu myslím na teba, aj mna to čaká o mesiac, ale vyzeráš že si v pohode, ja by som už panikárila.
Inak ja som sa narodila 19.4. je to dobrý dátum, som s ním spokojná 🙂

snu
17. apr 2009

aj moj brat je 19.4. 😀 hovorim.ze ked bude ako on, tak racej budem prenast do maja 😀 😀 😀

no som v pohode,,ved sanic nedeje.. mozno trosku nervozna,lebo sa neviem dockat 🙂

ikatika
17. apr 2009

Včera som si chcela kúpiť čisto biele bodičká s dlhým rukávom a normálne nemajú ani u paťky ani v jednote ani v tescu. iba vzorové alebo s krátkymi rukávmi. kam mám ešte ísť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre