Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ikatika
18. apr 2009

už majú bodičká aj v tescu utekám kúpiť aby sa mi ušli 😀

snu
18. apr 2009

no co baby nakupene? 🙂)) vykupili ste?
akurat som sa vyvarila v teplej vode a nist 🙂

jasom
18. apr 2009

Ahojte baby,
pozeram ze vas je tu dost co ste tesne pred porodom tak sa rada pripojim 😉

ajka30
18. apr 2009

Ahojte, ozaj, chcela som sa spytat ci nechodite niektora do materskeho centra na Okruznu?

berus222
19. apr 2009

ahojte dievcence. to mame zase krasne vonku. su nejake mnozstevne zmeny za vcerajsok? vsetky cele?

berus222
19. apr 2009

ahoj jasom. daj nejaky svoj pocit.

jasom
19. apr 2009

berus222: pocit? No na to ze to mam o tyzden a som prvorodicka tak sa celkom trasem 😀 ale snad to v zdravi prezijeme, som dohodnuta na sekciu tak dufam ze vsetko prebehne ako ma 😉 Ale uz sa tesim lebo niekedy mam uz pocit ze babo zo mna vypadne, inokedy zase sa citim ako keby som ani tehotna nebola. 🙂 Ale uz sa velmi tesim.

snu
19. apr 2009

ahojte,, tak bola som na dlhej prechdzke tak uvidime 🙂 brusko mam jak sklu tvrde, slabiny ma tahaju,ale inak ziadny naznak nicoho 😀
a pecem kolac,tak utekaaaaam

snu
19. apr 2009

jasom preco mas dohodnutu uz sekciu?

peknu nedelu vam este prajem 🙂

snu
19. apr 2009

no vam poviem ze dnes to neni prijemny den.. slabiny ma tak tahaju,ze ledva prejdem na wc.. a ked sedim,ked ma tak laci maly dole na susu..ze mam pocit,ze sa chce vytlacit uz sam 🙂)) ale bolesti ziadne,, tak dufam,ze v noci to pride 🙂

ikatika
19. apr 2009

snu prehovor manžela na ten sex, určite to zaberie 🙂

ajka ja som chodila ešte vo februári do toho materského centra, ale viac tam nejdem ani nikomu neodporúčam.
bola som tam 2x a týžden som potom nespala.

nechodíte niektorá náhodou cvičit do nukleonu? začína ma pobolievať chrbát a kríže, možno by cvičenie pomohlo, doma sa mi nechce

snu
20. apr 2009

bre ranko 🙂 takze noc uplne uzasna 🙂 ziadny sex,, ne a ne ho ukecat 😀 sak ja mu to pak pripomenem 😠

boze mna cely cas vobec chrbat nebolel,,len asi 2 dni 🙂 neviem ako je to mozne este aj s mojimi posunutymi stavcami 🙂 a necvivila som vobec nic,, akurat tak som kazdy den umyvala dlazky 😀

no drzte palec,, idem na poradnu,, ked sa neozvem tak viete co sa deje,, 🙂

kocurko1
20. apr 2009

Ahoj ikatika. V nukleone je to fajn. Stale ked odtial vyjdem, citim sa o 10 kil lahsia 🙂

kocurko1
20. apr 2009

Mam este otazocku. Netusite, kde maju v TT pekne deky do kocika? Ja prakticky poznam len obchod oproti Druzbe. Najhorsie na tom je, ze som v Kike pred par mesiacmi videla deku Hello Kitty a teraz ju nikde neviem zohnat.

berus222
20. apr 2009

breee ranko baby.

kocurko, pekne deky maju v jednote na 1. poschodi - teda aspon mali a vedla balkanskej zmrzliny na pesej pod branou je myslim ze Patka alebo tak nejako sa vola ten detsky obchod a tam maju tiez pekne. alebo skus detsky obchod v maxe, ale tam to bude asi drahe.

kocurko1
20. apr 2009

Dik. Skocim tam.

mausy21
20. apr 2009

ahojte...
tak moj odišiel do prace a zasa som sama. dnes ma pobolieva dost bruško, je to neprijemne.som zvedava čo a ako snu dne na poradni. snad si ju tam už nechaju.nech to má už zasebou

mausy21
20. apr 2009

Beruss kedy ideš do poradne? ja v piatok, ty asi skor však?počuvaj normalne sa spxtaj aky tam je doktor bo ak ten čo v piatok tak ti odporučam tam aninezostat. ja som tam bola v piatok od 9 rana a zobral ma až o 14 poobede.všetky sme tam zomierali a to ani nebol poriadni doktor vyšetril ma tak že mi slzy vybehli, a ešte bol aj arogantny.normalne nam sestrička hovorila aby sme sa stažovali on zastupoval čecha. ozaj a ideš s epiduralom bo bez?

berus222
20. apr 2009

ahoj mausy. coze? a ako sa volal? ja idem v stredu. mam tam dojst okolo 10. ze tam robi nejaka blondata sestricka a to je nejaka rodina alebo co a ze uz ma ocakava, tak dufam, ze to bude rychle.
neviem ci chcem epiduralku. ja to cele planujem tak na 2 hodky a myslim si, ze to uplne v poho zvladnem aj bez nej. este neviem, do coho idem, tak si myslim, ze to nebude vobec strasne. (to si myslim) 😎 😎 . a realitu vidim asi taku, ze hned ako ma volade pichne letim do nemocnice a dam sa napichat hocicim, len nech to mam za sebou. a budem tam vrieskat a hucat na kazdeho. 😅 😅

berus222
20. apr 2009

ty si das?

mausy21
20. apr 2009

sestrička je perfektná len ten doktor to je brutal. no ja si určite dam epi,som citlivka .tak ty maš ale pekny porod naplanovany.počuvaj ta snu čo?nemala by byt už doma?alebo už leži?

mausy21
20. apr 2009

mohli by sme rodit spolu bola by sranda keby sa snažime jedna drihu prekričat.no na desiatu ja neviem ked to maš tak dohodnute.doktor chodi aj tak až na 9 takže to je tak akurat.

berus222
20. apr 2009

pisala, ze ked sa neozve, tak si ju tam nechali. ja by som uz aj isla rodit.ved na buduci tyzden je v piatok volno, tak ked do vtedy vydrzis 2 v 1, v stredu sa stretneme v nemocke.

ajka30
20. apr 2009

Kocurko, ja som si kupila peknu deku na Frantiskanskej, slovenska vyroba, Richelieu a ani nebola draha....Ten obchod v maxe je pobocka Patky... a este je jeden obchod celkom dobry na Kapitulskej...
Ikatika, a preco materske centrum neodporucas?
Ktovie co snu....???

mausy21
20. apr 2009

no ty kokos takže ona už určite rodi alebo čo.tak sme na rade my, juj tešim sa.no ved možno sa stretneme som zvedava. a tvoj ide aj k porodu?

kocurko1
20. apr 2009

Mausy, tak v piatok sa stretneme v nemocke. Nevies dokedy budu zastupovat Cecha? Normalne mam blby pocit este tam idem len 1.krat.

mausy21
20. apr 2009

no to som zvedava či ta spoznam...bude sranda budem pozerat na každu ktora pride.neviem dokedy ho budu zastupovat.ty ideš len prvyraz?

mausy21
20. apr 2009

kde ste všetky?

snu
20. apr 2009

seeruste nechceli ma 🙂) spinkala som doterz,,sorry..uz ste si mysleli ze ste sa ma zbavili 😀 pokrocila na som na 1,5cm 🙂 dnes zastupoval bratkovjak,,ci ako sa vola a bola to tam cela vecnost,, bola som tretia a boli sme tam od 10.00 do 13.00h. robili mi ctg a maly sa necel pohnut,, sak co mu mam rozkazat nech sa mrvi,ked spinka? tak potom ale po hodine mi ho robili zas a zas sa madaval,ze mi ho nechali kratko.. a zajtra idem zas :(
sedim kukam a 2 baby co boli somnou na poradni minule uz isli dom s babatkami.. velmi povzbudzujuce ☹
maly ma uz 3960g mna porazi 🙂 a ja taky maly skrcek neviem ako ho porodim 🙂
dominka aj vrabicatko uz by sa mohli aj ozvat,nie ? neake zazitky a tak 😀

mausy21
20. apr 2009

snu to fakt si ešte tu?ni mna porazi a dokedy ta chcu nechat trapit?tak to už maš pekneho valibuka o bože ako to chceš vytlačit taky pekny baculaty kusok?jaj ten tvoj macko bude krasny 🙂 no on ešte stale zastupuje aj ja som ho zažila ale mna vybavil až o 14 poobede, a čo ti nič viac nepovedal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre