Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

berus222
27. apr 2009

stanka, svokrovcov nezavidim. pol roka som byvala u svojich. to bolo same, co robite? neni ste hladni?,..... a to sme mali pol domu svojho.

stanka26
27. apr 2009

berus pokial sme nemali deti bolo všetko O.k ale ked sa narodila Sabínka a teraz aj Šimon tak si svokra myslí že to sama nezvládnem a stará sa mi hlavne výchovy čo ma strašne štve.

kocurko1
27. apr 2009

Berus, ja hoci som im v praci pred odchodom dala na personalne vsetky papiere komplet povyplnane, aj tak som tam musela minuly tyzden poslat kolegynu urgovat aj o zuctovanie, vyplatne pasky a tie spominane tlaciva. Je raz tak, ked im 5 rokov makas 12hodin denne aj cez sviatky, prides na matersku a uz ani pes po tebe nestekne.
Nech Ti to pekne poslu 1. triedou, je to o 2 koruny drahsie ale este to stihas.

ajka30
27. apr 2009

co sa tyka toho spania na chrbte, ja spim na chrbte najviac.... Mne je to na bokoch ovela neprijemnejsie, lebo maly ma do nich kope... Pri lezani na chrbte vraj moze prist zene zle a potom ma malo kyslika aj babo, ale pokial nemam take problemy, tak si myslim, ze tak spavat mozem.

berus222
27. apr 2009

kocurko, ja som im pred odchodom na matersku chcela vsetko dat, popodpisovat, vybavit,... bo mi cez matersku konci zmluva ale to bolo nad ich pochopenie, tak som to asi po piatich pokusoch vysvetlit im o co mi ide, vzdala.

fatyma
27. apr 2009

Dominika,
gratulujem k babatenku...ako sa vam dari,nas Alexko mal vcera mesiac...boze ako to leti..a vy mate kolko ?

ikatika
27. apr 2009

baby aj mna bolia tie rebrá ale len na pravej strane.

a prečo sa nemôže spat na tom chrbte? ja som počula že koli tomu aby sa bábätku neomotala šnúra okolo hlavičky, ale to je asi blbost nie?

vraj 30.4. na trhovej ulici o 17 hod je nejaká prednáška - bezbolestný pôrod, vraj ide o nejakú novinku a už to majú aj v tt. nepočuli ste o tom? to mi hovorila kamoška, len tak na jedno ucho to začula v telke, tak mi to naškrábala rýchlo na lístoček, tak sa tam pojdem pozriet.

ninny
27. apr 2009

ja mám zase taký problém, že skoro vždy keď chodím alebo stojím, tak ma začne pichať v brušku (buď napravo alebo naľavo od pupčeka).. je to hrozne bolestive.. :(

mausy21
27. apr 2009

pojdeš išla by som aj ja....

berus222
27. apr 2009

ninny, ja som si v tvojom tyzdni myslela, ze maly sa mi cez pupok vytlaci von. aj mna tam stale pichalo a bolelo. ale preslo to.

dominika..
27. apr 2009

mausy, ano o par dni skor sa drobcek vypytal..
no dnes sa vraj uz babatka neolejuju.. ale myslim ze je to na kazdej mamine. ja som mala so sebou mliecko..

ninny
27. apr 2009

berus, mna to takto picha už asi 2-3 mesiace.. :( dúfam, že aj u mňa to čoskoro prejde.. chcem ešte toľko toho porobiť.. upratať, všetko pripraviť, poprať a požehliť miminkové oblečko... atď atď.. ale keď to takto boli, neda sa mi nič robiť :(

ninny
27. apr 2009

ja som počula, že sa v dnešnej dobe už ten olejček AVIRIL veľmi neoporuča.. vraj je najlepšie používať olivový olejček..

mausy21
27. apr 2009

beruss super fotky...pekná nevestička bola s teba, taka uplne prirodzená...malinky bude mat vlastnu izbu?nebudeš ho mat pri sebe ani v noci?

ninny no tak asi si kupim sebamed mam aj mydielko tak dam asi aj mliečko....

berus222
27. apr 2009

dakujem mausy. jasne, ze bude najprv s nami. ale planujem ho zvykat na izbu hned od malinka. brebalovat, hrat sa a tak. vsetko v jeho izbe. aj ja mam kozmetiku seba med. teda iba mydlo a telove mlieko. viac ze ani nebudem potrebovat.

mausy21
27. apr 2009

no ved ani ja nemam vic tak aj načo ked to nepotrebujeme..no to je super že može mat vlastnu izbu, ale počkaj ako ti bude luto hotam nechavat teda kym si samozrejme zvykneš.počitam že decke vysielačka su už nachystane však? budeš si platit lekara už som zabudla či sme sa o tom bavili

berus222
27. apr 2009

nemam v plane. ale ked budem spokojna, urcite mu dam potom aspon flasu. ty si budes? ja nemam na to dat niekomu len tak obalku. a aj tak by som do nej teraz nemala co dat 😀

berus222
27. apr 2009

cica, ty mas tiez dobre bruso

mausy21
27. apr 2009

no riadne však?ved ti hovorim že ja už nevladzem...nie ani ja si nebudem platit snad to je jeho povinnost,viem tie peniaze aj lepšie využit...

lenorka11
27. apr 2009

ahojte. gratulujem vsetkym čerstvým mamičkám a budúcim mamičkám držím palce. 🙂

mausy21
28. apr 2009

dobré ránko...babuly, tušim prvy krat sa mi podarilo napisat ako prvej.
dnes otras vobec som nemohla spat všetko ma boli, pomoc.

lenorka ahoj ja som z hc,byvaš v tu?

kocurko1
28. apr 2009

Dobre ranko

ninny
28. apr 2009

dobré ránko tehulky 🙂

mausy, berus... ani ja si "neplatim" lekára, tiež si myslim, že sa tie peniažky dajú využiť oveľa lepšie, hlavne keď už bude bábo na svete.. a ani vybavička pre neho nie je najlacnejšia.. tak ako písala mausy, nie je to predsa povinnosť.. hlavne nech je miminko zdravučke.. 😉

Prajem pekný dnik 🙂

mausy21
28. apr 2009

samozrejme ninny je to ich povinnost,kto ide vo štvrtok do poradne ?

kocurko1
28. apr 2009

Ja idem, klasika. Inak neviete ako bolo vcera, a kedy sa Stefanikova ma vratit z dovce?
Inak, ked porod ide bez problemov, odrodit nas vie aj porodna asistentka. Doktor je tam na minimum casu.

mausy21
28. apr 2009

no ja viem chcela som k porodu kamaratku porodnu asistentku ale kedže može ist k porodu len jeden tak ide mužik.,neviem kedy sa vrati ale vraj išla na dlho...a včere no nikto nepisal ako bolo. ja idem vo štvrtok asi až okolo jedenastej

brinzulka
28. apr 2009

ahojte cakatelky...
ide niekto v pondelok na exkurziu do porodnice?

mausy21
28. apr 2009

no rada by som išla ale moj ma poobednu a nemam sa ako dostat a samu ma už nechce pustit....ty ideš?

kocurko1
28. apr 2009

Ja som bola s MM pred mesiacom. Celkom v pohode.

ajka30
28. apr 2009

ahojte
kocurko, stefanikova ma nastupit do prace 11.maja- dufam, ze do vtedy vydrzim....
ikatika, kde ma byt ta prednaska na trhovej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre