Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ikatika
28. apr 2009

ahojte, ja sa chystám v pondelok do porodnice na exkurziu, kedy tam mám íst o kolkej? a možem tam ist v pohode aj s priatelom? aby sme tam netrapošili
Stefániková išla na mesiac na dovču aspon tak mi povedal Dečkov.
kocurko nebudem mat z tej exkurzie nejaké mindráky? ako z tej prípravy na pôrod?

ajka30
28. apr 2009

mausy, drz sa 🙂, inak aj ja dnes citim tiez fakt otras 😝
ikatika, exkurzia zacina o 14:00, a pocas nej sa snaz co najblizsie stat pri stanicnej sestre co bude robit exkurziu, lebo inac nebudes nic pocut... Samozrejme, chod aj s chlapom, vacsina zien je aj s partnerom...

mausy21
28. apr 2009

no pospala som si a jemi trošinku lepšie, len teraz zasa na striedačku križe bolia, achjaj

lenorka11
28. apr 2009

aholte, chcem sa spýtat od ktorého týždna ste začali chodiť na poradňu do nemocnice?

berus222
28. apr 2009

lenorka, ja som bola v 36. este u mojho a od 37. do nemocnice

mausy, uz to mas zratane...! 😉

baby, ma sa zmenit pocasie alebo co.cely den som nejaka na prd.

ajka30
28. apr 2009

berus, mas pravdu zajtra ma prsat..
Tak ja idem teda zajtra do poradne rano pred 9, mozno sa uvidime

berus222
28. apr 2009

ktora budes? ja budem ta so servitkami v nosnych dierkach (alergia) a v ciernych gatach a tricku. potom ma kopni, ked ma spoznas. a budem tam sama.

lenorka11
28. apr 2009

mate vybaveného detskédo lekára už pred porodom?

berus222
28. apr 2009

lenorka, ja mam.

lenorka11
28. apr 2009

berus aj ti dali nejaký papier?
ja som sa bola dnes pýtať a iba mi povedali že kludne možem potom prísť.
počula som že v porodnici sa pýtajú na meno detského lekára.

berus222
28. apr 2009

nic nemam. len mi tiez povedala, ze potom mozem dojst. asi len meno staci nahlasit v porodnici.

brinzulka
28. apr 2009

v 36tyzdni mam ist do nemocky do poradne
detsky lekar-boli sme sa opytat doktorky, ci nas zoberie...a v nemocke po porode sme museli hlasit jej meno
meno dietata-vobec sa nepamatam..len nieco, ze pri porode sme to mali medzi papiermi..ako by sa malo volat dievcatko a chlapec

ajka30
28. apr 2009

berus, ja budem mat modre rifle, ktore si stale vytahujem hore, lebo mi padaju... Co budem mat hore, to este neviem, podla toho ako bude... Mam tmave vlasy po plecia, do postupna zostrihane ( ucesom to zial nemozem nazvat). Aj ja budem sama, ked Ta spoznam, tak ta oslovim... Mozno sa mi podari oslovit nejake ine baby a budu si o mne mysliet, ze som uchylacka 😀 😀 😀
lenorka, aj ja mam dohodnu detsku lekarku. Sme sa jej pytali ci nas zoberie....povedala ze OK, ziadny papier nam nedala...

raona
28. apr 2009

babule, ktoru lekarku ste si dali? resp. koho ste sa boli pytat?? na poliklinike? ja sa chcem ist pytat zajtra... v porodnici musite nahlasit detskeho lekara, lebo potom budu papiere posielat rovno jemu...

kocurko1
28. apr 2009

Ikatika, Ajka ma pravdu, ze ked sestra rozpravala dost potichu, takze lepsie byt pri nej. Boli sme samozrejme s manzelom a pravdu povediac, predstavovala som si to tam horsie ako to v skutocnosti je.
Baby, po poradni hlaste ako ste dopadli.

berus222
28. apr 2009

ajka, ja tam dojdem pred 10 a budem kukat, ktora si.

ikatika
28. apr 2009

ajka na trhovej 2, neviem to presne v nejakej zasadačke, myslím že to bude v tej bývalej budove tatraskla, ale pozriem to ešte v telke na MTT tam by to malo byť.
nemám vôbec čas, nič nestíham, všetko sme si nechali na poslednú chvílu, trochu prerábame, oddychovať budem asi až v pôrodnici 😀
Aj mne prišla zmluva z Ceptry, ale ešte sme sa nerozhodli, ja som tú krv chcela tak do budúcnosti pre dieta, ale ono to vychádza väčšinou do 50 kil. ak by som mala dievča tak to skor využije ale chlapec 50 kil má tak do 13 rokov.
berus čo to máš za gynekologa ked ti nerobí žiadne testy? mne môj robil všetko, mám kovačiča, som s ním spokojná.

ikatika
28. apr 2009

zajtra si idem vybaviť detskú lekárku, tú treba nahlásiť po pôrode.
Poznáte nejakú dobrú v TT?
Berus to hlásenie o mene ti dajú aj na matrike, ak by ti to nedali zajtra na poradni. na matrike mi dali aj nejakú knižku rodičia a ja - je tam všetko popísané čo a ako treba vybaviť a vývoj dieťaťa.
Aj v drogérii DM sa môžete nahlásiť budú vám chodiť rôzne reklamné balíčky so vzorkami a dostanete hned knižku so zľavami ktoré si tam môžete uplatniť.

kocurko1
29. apr 2009

Dobre ranko baby.

belanka
29. apr 2009

my máme dr.križanovú a sme spokojní.ale teraz má tuším dovolenku.
hlásenie o mene dajú v pohode na poradni.ja ho mám odtiaľ,lebo moja lekárka nemala.

belanka
29. apr 2009

neviete náhodou ako dlho nechávajú prenášať?lebo už chodím do pôrodnice na kontroly ako na hodiny klavíra 😒

kocurko1
29. apr 2009

ja som sa tiez povodne bola pytat Krizanovej a vravela, ze v pohode nas zoberie.
A presne - hlasenie o mene da aj sestricka na prijme - minule sa pytala jednej baby, ci ma vypisane so sebou alebo jej da.

viviktorka
29. apr 2009

caute, ja som prenasala tyzden, obycajne nechavaju okolo tyzdna, my sme to ale stihli este prirodzene 🙂

berus222
29. apr 2009

ahojte dievcence.
dnesna poradna: maly ma 3300g (ale to je asi blbost, lebo za tyzden by pribral 0,5 kg), zatvorena, hlavicka vysoko a cele to trvalo 1,5 hod. takze takymto tempom priberania pojdem cisarskym. doktor tam bol taky starsi tmavy a velmi prijemny.
ajka, ktora si bola ty? v takom hnedom vzorovom tricku?

ikatika
29. apr 2009

berus ja som tam bola od 8 hod do 11 hod a baby to je sranda, skončila som u ajky na káve, tak sme sa tam našli. 😀
ajka domov som trafila v pohode, balkon sa ešte montuje

beruš moj malý má 2900g a ten doktor bol Rešeta, tiež zatvorená , hlavička vysoko, vraj už mala klesať a povedal mi že možno pojdem cisárskym.
Dečkov na ultrazvuku tvrdí že je ešte čas, že klesne, že načo tá panika, tak si vyber, každý niečo iné 😠

berus222
29. apr 2009

ktore ste boli? to som vas musela vidiet, ked ste tam boli do 11. presne toto povedal aj mne. to asi povedal kazdej. ale na mna to posobi.panikarim, bo nechcem ist cisarskym.

kocurko1
29. apr 2009

Caute baby. Ako casto v nemocke robia sono? Mne naposledy robil este moj doky pred 2 tyzdnami a zabudla som sa spytat, kolko mala vazi.
Mausy, si este pokope?

berus222
29. apr 2009

kocurko, teraz som bola druhykrat a robili mi ultrazvuk po kazde.

ajka30
29. apr 2009

Ikatika, som fakt rada, ze sme sa stretli 😀 Sikulka, ze si sa odtialto vymotala 🙂 Tesim sa nabuduce 😀
Ahoj berus, ano mala som hnede vzrorove tricko a nakoniec nie rifle ale hnede mencestraky ( rano bolo chladno). Nesedela si nahodou vedla mna cela v ciernom v cope? Aj som tak pokukavala, ale potom si k tebe (asi) prisadla nejaka baba...
Mne reseta nic take nepovedal a to mam brucho rovanko vysoko ako ikatika a pochybujem ze ma RTG oci... Kaslite na to, podla mna je to blbost robit teraz take zavery...Sono robili aj mne, maly ma mat okolo 3000 gramov, ale to iste mi povedali pred tyzdnom (dokonca vtedy to bolo viac). Doktor hovoril, ze to zavisi od toho kto a ako to meria....

berus222
29. apr 2009

tak si to bola ty. vidis, tie menzestraky ma pomylili. sedeli sme vedla seba. kedy vas objednal nabuduce?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre