Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

babatko88
15. feb 2011

@tatiana7777 ahoj, podložka ti netreba, tie ti dajú oni, vložky musíš mať svoje, aj keď prvý deň mi ich dali dosť, aj odsávačky majú 🙂

luciana157
15. feb 2011

@tatiana7777 aj vlozky, aj podlozky som si vzala, najskor len par a muz mi priniesol dalsie. a musel mi priniest aj odsavacku na druhy den, nikto mi nepozical, sestricky mi povedali, ze musim mat vlastnu. taka je moja skusenost.

tatiana7777
15. feb 2011

No vidim to tak, že to poberem tak, ako mam pobalene, . .aspoň polku tychto veci a zbytok nachystam manželovi 🙂 Ďakujem, je však zvlaštne, ako to tam maju-tak buď je všetko pre všetky, ale nie sa lišiť 😉

luciana157
15. feb 2011

no myslim ze urcite by ti pozicali.....mne povedali ze musim mat vlastnu ale ak nemam kupenu tak mi mozu na 1 den pozicat kym mi manzel kupi🙂 a ja som bola rada ze uz mam kupenu, lebo popravde mi to prislo hygienickejsie mat svoju vlastnu odsavacku. aj vecicky aj latkove plienky pre malinku som si brala.

pralinka25
15. feb 2011

@tatiana7777 mozno zalezi aj od toho ako je plno. ako pisem dali mi na zaciatok ale potom uzn nie a ked som chcela mat cistu podlozku radsej som si dala vlastnu. a aj vlozky tak isto. neni to zas az taka polozka a doprosovat sa .... naco

tatiana7777
15. feb 2011

Samozrejme-položka nie, to neriešim, mam všetko pokupene, ale skor, že nemaju nejake pravidla.. 😒 Ja mam nadštandard, tak možno zas inak.. každopadne, berem všetko 🙂

pralinka25
15. feb 2011

@tatiana7777 ja som tiez bola na nadstandarde a vlozky som nedostala vobec a podlozky 2 😉

tatiana7777
15. feb 2011

@pralinka25 Prosim Ťa-už som to 5x prebalila, dam to k dveram a hotovo 🙂 Každopádne ďakujem ! 😉

sissik
15. feb 2011

podlozky som mala aj pre seba, aj pre malu. na postel ani na ten pult som ju bez podlozky nepolozila.
ked mi ju priniesli, tak som mohla dat svoje veci. ale mala som teple kosielky ja zavinovacky a hrozne sa kurilo, tak som pouzivala erarne, lebo sa velmi prehrievala.
nabuduce si prinesiem svoje tensie.
lepsie je mat svoju odsavacku - nie si odkazana na vypytovanie. ak si myslis, ze budes potrebovat prikrmovat, tak si zober aj svoju flasu a cumlik s najmensou dierkou, lebo erarne maju hrozne velke otvory a 5ml mlieka natecie do babetka za par sekund 😨
a urcite tampony do podprsenky. ked sa zacne robit mlieko, je ho strasne vela a vyteka.

sissik
15. feb 2011

a este aj mast na bradavky - ja som vyuzila a to som doma poctivo masirovala od 37tt. ale to kojenie je aj tak napor oproti masazi 😉

berus222
15. feb 2011

mne sa vsetko nepodarilo zbalit do 1 tasky, tak som mala plienky, vlozky a podlozky v druhej taske. na prijem som si zobrala len tasku s vecami. na vzdycharni sa na mna velmi "prijemna" porodna asistentka ocapila, ze kde mam vlozku, keby mi praskla voda. potom mi ju ona praskla a s pregulovanim oci mi dala 1 vlozku. na sestonedeli som mala stastie na veeeelmi prijemnu sestricku. dala mi asi 4 vlozky a 1 podlozku. inak som mala svoje. keby nemala sluzbu ta sestricka, pochybujem, ze by som nieco dostala od tych ostatnych. odsavacku som mala svoju, ale nepotrebovala som ju. az doma.

tatiana7777
15. feb 2011

Dobre, ďakujem 🙂 Všetko toto mam, veď mam cest.tašku pre seba aj malu a ešte 1 pre tatina-keby naaaaahodou, šak pojdeme ako na dovču 😎

sissik
15. feb 2011

@berus222 ja som mala 1 velikansky kufor a som si vypocula poznamok, ze co tam mam
ale plienok som nepotrebovala tak vela a zupan tiez nie. takze v juli pobalim mensi kufor ako minule 😀

hirrina
15. feb 2011

@svetielkoand Dnes sa nám stalo to isté, volali manželovi z kooperatívy a minulý týždeň z Allianzu. Začal sa ich pýtať odkiaľ majú jeho číslo, pustil sa do nich so zákonom o ochrane osobných údajov a hneď radšej ukončili hovor...

svetielkoand
15. feb 2011

@hirrina chcela by som vidiet ako sa zatvarili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berus222
15. feb 2011

@sissik ja som nemala ani pyzamo svoje, ani zupan. a aj tak som si tam niesla viac ako dost. a v oktobri budem niest este viac, lebo maly mal strasne silnu alergiu na tu ich sterilizaciu alebo co to robia s detskymi vecami a ledva sme sa z toho dostali, tak nechcem aby to malo aj druhe mimco.

berus222
15. feb 2011

@hirrina
@svetielkoand inak baby za toto sa da normalne podat trestne oznamenie. kamaratka z poistovne hovorila, ze v case, ked sme poistovali nasho, prave riesili jedneho takehoto poistovaka, ktory mal "doporucene" babatka.

hirrina
15. feb 2011

@berus222
@svetielkoand
Veď mužovi povedali, že vraj zisťovanie takých údajov je "ich práca". Nech idú do čerta, z rodiny máme skúsenosť, že keď sa niečo vážne stalo, tak poisťovňa hľadala zámienky ako vyplatiť čo najmenej peňazí. Kým sa jej platilo a keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú a keď majú platiť tak sa tvária že čo od nich človek chce.

berus222
15. feb 2011

@hirrina ich praca hladanie takychto udajov?!!! moja mama 52 rocna bola na utz kvoli vybraniu maternice a za pol roka jej volal nejaky pritepleny poistovak, ze ci sa jej narodilo babatko. keby som ja vtedy zdvihla ten telefon, nenecham to len tak.

dew00
15. feb 2011

@tatiana7777 ahoj, ja som rodila pred 3 mesiacmi...na zaciatku ti daju, co potrebujes: vlozku, podlozku, ale potom sa ta spytaju, ci mas svoje a potom uz pouzivas len svoje, odsavacku poziciavaju, ale ja som mala svoju (vyuzila som na spustenie mlieka, kedze som mala sekciu)...nocnu koselu a zupa som si nebrala, mala som erarnu, kedykolvek som si mohla vymenit...velmi dbali na cistotu, aj postelne pradlo menili casto...je lepsie mat aj veci pre babätko svoje, ale staci kosielka, lebo tam bolo hrozne teplo a deticky davali do zavinovaciek len v kosielkach...

mbrazd
17. feb 2011

dievcence neviete ci je este v porodnici karantena kvoli chripke?

tatiana7777
17. feb 2011

@mbrazd Juj, nestraš 😒 to by som nerada 😉

mbrazd
17. feb 2011

no vraj je to tak. A to som dnes bola na poradni a pan doktor sa nechali pocut, ze na 1,5 cm otvorená. Tak uvidime, do kedy to ustojíme 😀 Pri prvom porode nakoniec manzelik nemohol byt, lebo bola akutna sekcia a teraz zase toto ☹

patulda
18. feb 2011

@kali010 Tak Vam gratulujem a vsetko dobre.No ten moj drahy chcel ist tiez teraz na vikend prec ale ja nechcem ist no uvidime ako sa dohodneme 😉

tatiana7777
18. feb 2011

@mbrazd A termin mate kedy ak smiem vedieť? 🙂

mbrazd
19. feb 2011

@tatiana7777 vraj 1.3. 🙂

tatiana7777
20. feb 2011

Tak to je o chvilku, držime palce ;)

gale1
21. feb 2011

Ahojte baby, rodila som 5.2.2011 a môj muž bol posledný, ktorého pustili k pôrodu, v ten deň dali zákaz aj pre návštevy kvôli chrípke. ☹

sjuzi
21. feb 2011

Babeny čafte, chcem sa len spýtať, keď je tá karanténa, tak muža nepustia k pôrodu, ale nafotiť si malého prísť môže dúfam... Môj k pôrodu veľmi ani nechce ísť... max sme boli dohodnutí na vzdycháreň... 😉

saxana123
22. feb 2011

@mbrazd môj muž je prvého marca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre