Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

mausy21
25. apr 2009

ahojte! čo dnes porábame ked je vonku tak pekne aj sme chceli že pojdeme niekam na vylet ale ešte nie je nič pootvarane.
snu dufam, že sa myly do pondelka narodi želám ti to

snu
25. apr 2009

dakujem divcence..ja cely den lezim a lezim,sem tam sa prejdem,,, no hruza den,, furt sa odhodlavam,ze uz iem uz idem 🙂 ale pojdem ..sak som ledva prevliekla periny..

ninny
25. apr 2009

snu, ahojky.. tak ešte stále nič? 🙂 takže zajtra bude cisarak? Držím pršteky... 😉

ikatika
25. apr 2009

snu drž sa a nezabudni na nás, ked prídeš z pôrodnice tak hned píš, budeme čakat.

ktovie kedy sa ozve vraníčatko

Ninny máš krásne meno pre chlapca aj ja som chcela sebastiána, ale mojho bývalá frajerka porodila chlapca a volá sa sebastián, tak moj už nechce
😠

mausy21
25. apr 2009

ahojte ako sa dnes máte? žiadny nečakany porod?

jasom
25. apr 2009

ja som mala take ruzove tricko ked som cakala pred dverami 😉

mausy21
25. apr 2009

ja neviem a mna si pamataš?ja som mala čierne nohavice a take červene pasikove tričko s kapucou. a bola si hned od rana?

ikatika
26. apr 2009

dobré ránko dievčatá
dnešná noc bola lepšia ako tá včerajšia

snu ako? si ešte tu?

ninny
26. apr 2009

ikatika, aj ty maš vybrané krásne mena pre chlapčeka 🙂

dominika..
26. apr 2009

ahojte...

vranicatko sa este neozvala, no narodila sa jej krasna Petka 16.4. 🙂 boli sme spolu aj v porodnici este... ved urcite sa ozve..

ktovie ako je na tom snu.

pekny den, ahojte

brinzulka
26. apr 2009

dominika..ako bolo v nemocke? ako sa drzite? kojenie? spanok?

ninny
26. apr 2009

ahojky dominika, gratulujem k synčekovi 😉
ak sa môžem spýtať ako bolo v nemocnici? čo všetko si tam potrebovala pre bábo a čo dávali oni? Diky 😉
a taktiež gratulujem vrančiatku k dievčatku 🙂

berus222
26. apr 2009

caute baby. ako dnes?
dominika, gratulujem. vsetko nam do podrobna opis, co tam s vami robili. ako sa ti paci byt mamou?

ikatika
26. apr 2009

ahoj Dominika aj ja sa pridávam ku gratuláciám
a kto ta rodil?

ninny a ktoré meno sa ti viac páči? vôbec sa nevieme dohodnúť, asi budeme musieť vymyslieť tretie 😅

ninny
26. apr 2009

ikatika, hm.. asi viac Nicolas 🙂 ale obe sú krásne 🙂

ikatika
26. apr 2009

aj môjmu priatelovi sa páči viac Nicolas, tak sme sa dnes dohodli že nech je po ňom a ak bude druhé dievčatko, meno si vyberiem ja. a ak zas chlapec tak to bude damian.
a možno aj sebastian...ak bude iný otec 😀 ale psst 😀 to len medzi nami 😉

snu je asi v nemocnici keď nepíše a už to má možno za sebou

ikatika
26. apr 2009

kocurko a akože neviete čo to bude? má to byť prekvako? ja by som to nevydržala

ninny
26. apr 2009

ikatika, ja mlčim ako hrob 😀 😀 ale pekne si sa rozhodla.. 🙂
a ak sa môžem opýtať, svadbu neplanujete? 🙂

hádam je snu a bábo OK 🙂 už sa neviem dočkať, kedy sa niečo o nich dozvieme.. 😉

ajka30
26. apr 2009

ahojte kocky, par dni som tu nebola, a tusim zacinam stracat prehlad... snu je uz v porodnici? Idete niektora na poradnu v stredu? Inac, pijete niektora malinikovy caj?

dominika..
26. apr 2009

ahojte...

jaaaj, vobec nemam cas sem ani kuk.. tak ma malinky zamestnava 😀 ale je to krasne.. nadherne byt mamou.. Stale sa mi tisnu slzy do oci, ked pozeram na nas pokladik.. robi nam velku radost, aj ked to nie je vzdy jednoduche.. Spanku ma maminka pomenej a tak 🙂 ale uz sa to upravuje, malinky papka tak kazde 3 hodinky, takze sa to da..

no v porodnici.... doma je lepsie samozrejme 😀 mna rodil Mudr. Štrbo, on je moj gynekolog a ja som ho mala k porodu dohodnuteho a zazmluvneneho... comu som veeeeeeeeeeellmi rada a neviem si to vynachvalit, bol mi podporou. Rodila som bez epiduralu, pretoze som sa plynule pekne otvarala.... aj ked celkovo bolesti som mala od 4tej rana a Samulko sa narodil o 17,50.

No zo zaciatku som bola na izbe s jednou mamickou, mali sme aj sprchu aj wc na izbe. No ja som sa 3 dni vobec nevyspala, vadil mi plac ked sa budilo jedno babo placom budilo druhe a tak.. tak som sa dala potom prehodit na nadstandardku a tam nam bolo super 🙂 Strava nic moc, vsak nemocnicna... Sestricky gynekologicke hroza podla mna. Novorodenecke vacsinou vsetky super, poradia, podporia, pomozu vzdy ked poziadate... tie sa mi pacili.

ja som mala pre malinkeho svoje vecicky, aj perinku a tak, vlhcene obrusky, krem na ritku, mydlo, plienky samozrejme a ine taketo potreby.Babatka sa nebalia nasiroko. Pre seba si vezmite aj inkontinentne podlozky pod seba do postele... a neviem co som zabudla take dolezite napisat... snad nic...

macka7
27. apr 2009

ahojte ja som mala tiez dr.Strba a som velmi spokojna bol super 😉

Gratulujem dominika k Samkovi 🙂

dominika..
27. apr 2009

maminky dakujem vam za gratulacie 🙂 ste zlate.. 😉

berus222
27. apr 2009

caute baby. ako? ja som zase sama. drahy isiel sluzobne do ciech, tak ma poraza od nudy.

ajka, ja idem v stredu.

mausy21
27. apr 2009

ahojte...

beruss ja no ani neviem...všetko ma už boli je to hroza, mala robi take kusky v brušku ach,a predvčerom mi cely den tvrdlo bruško tal to bolo take neprijemne. ja idem vo štvrtok do poradne.
a ty sa ako citiš?

ninny
27. apr 2009

dominika, aj košielky si mala vlastne? Alebo tie nemocnične mal maličký? 🙂 A ako dlho si Ťa nechali v nemocnici? 🙂

berus222
27. apr 2009

mausy, pockaj aspon do maja. aj moj maly sa stale vrti a niekedy to dost boli. uz by som tak isla do porodnice a furt nist! ty ako? na kedy to vidis?

ikatika
27. apr 2009

ninny svadbu zatial neplánujeme, žijeme na divoko 😀

dominika zvládla si to bez epidurálu? ja si ho asi dám, neviem 12 hod v bolestiach sa mi zdá dost kruté. No uvidim podla situácie. bože už nech som doma z pôrodnice.
a mám strach z nástrihu a šitia
😝 viac ako zo samotného pôrodu.

ninny ja si beriem pre baby 2 košielky, 1 dupky, čapičku, ponožky a rukavičky proti poškriabaniu.

ikatika
27. apr 2009

ahoj ajka kde si sa stratila? 🙂

ja idem v stredu do poradne, ale neviem kedy, či hned ráno alebo okolo obeda.
malinikový čaj si idem dnes kúpiť.

ajka30
27. apr 2009

ahoj ikatika,mali sme nejaku robotu okolo domu a mali sme navstevy tak som nemala moc cas na PC.
Naposledy ked som bola na poradni, sestricka povedala, ze je dobre prist pred 9... asi pojdem hned rano, dufam, ze tam nebudem sediet az do poobedia....
Inac ja si tiez planujem dat epidural, obavam sa ze tie bolesti len tak hrdinsky nezvladnem.. Aj niektore kamosky co uz rodili mi hovorili, ze druhykrat by bez epiduralu nesli.....

berus: ty kedy pojdes na poradnu, hned rano, alebo neskor?

mausy21
27. apr 2009

beruss ja neviem ja to nevidim nijak bo jeden den mam pocit že už pijdem všetko ma boli, tvrdne mi bruško cikám každych 5 min a inokedy ani neviem že som tehotna...horor aj moj chce aby to vdržalo do mája bo aj on je majovi.ale mne to je jedno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre