Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
2. mar 2007

ja som mu napisala mail, ze je neinformovany a ja ho rada poinformujem.

bubaczik
2. mar 2007

tak idem rozmyslat ake vylucky z tela by som mohla spenazit ja 😀

rainbow
2. mar 2007

😀 😀 😀

rainbow
2. mar 2007

dakujem, že my zlepšujete náladu, lebo už ma tu chytá panika

silviatt
2. mar 2007

Petra - ako si dnes dopadla na poradni? Mna poslal zase domov, ze ked to na mna pride cez vikend, tak mu mam zavolat a ked nie, tak mam prist zase v pondelok rano. Ja to chcem mat uz za sebou 😢 ! Uz fakt neviem ako to mam urychlit. Robim vsetko mozne, ale malej sa von nechce 😠 . Asi jej tam je dobre 😉

melory
autor
2. mar 2007

sivlia to vazne ta poslali domov? inak da sa aj dva tyzdne prenasat, ale verim ti, ze to chces mat za sebou, ked si vcera mala termin.
tak hor sa prenasat nabytok 😉

silviatt
2. mar 2007

Mel, mne uz ani ten nabytok prenasat nepomoze ☹ . Vobec sa necitim ako keby som mala ist v najblizsej dobe rodit. Vcera vecer ma vsetko pobolievalo, tak som si myslela, ze ma to v noci chyti a ja som po dlhej dobe spala celu noc bez prestavky a rano som sa zobudila uplne v pohode. Na jednej strane mozem byt rada, ale na druhej to chcem mat uz za sebou. Ta kamaratka je este stale v porodnici, uz sme sa tesili, ze sa tam stretneme, ale mojej malej sa nechce. No co uz. Mozno zajtra 😉

petra25
2. mar 2007

No ahoj babule
Silvi - dopadli sme rovnako! 😅 Aj nas poslal domov s presne tou istou "diagnozou" ak nie cez vikend- tak sa vidime v pondelok - tak to by sme sa mohli nejako dohodnut, aby sme sa stretli 😉 chcem ist troska neskor - asi okolo 10, lebo si pojdem hned zaplatit aj tu epi 😖 ze otvaraju o 11 - a plati sa to v pondelok a v stredu - dost ma ta suma stve hlavne ked citam, kolko sa plati napr. v tych TO 😠 ale co uz
Inak bubaczik, asi sme sa tesne obysli,lebo my sme okolo 10 odchadzali,skoda 😅 aj ked ani neviem, ako by som ta spoznala - musime si dat nejake tajne znamenie 😀
Tiez chodim k Cechovi a mel potesila si ma obsahom tej obalky - myslela som, ze to musi byt viac - a k tomu ta suma za epi - no su to poriadne palky! Inak budete ju davat az po, ze? alebo pred? to by som nerada, len aby sme sa zas pochopili, ale ked mi dal na seba sukromne cislo, tak hadam sa chapeme, co myslite? 😅
U marcoviek je na svete uz dalsie babatkom, tak sa to tam poriadne rozbehlo a my stale nic 😔 Tak cakame dalej 😕

bubaczik
2. mar 2007

petra no mna by si si vsimla 😀 ja tam vosla jak velka voda 😀 pri vytahu som rozliala kavu 😀

bubaczik
2. mar 2007

a co sa tyka prispevku na velkonocnych zajacov tak ja dam asi do predu...uz som to ohlasila muzickovi,bol prekvapeny takou nizkou cifrou,my sme fakt pocitali viac...takze tie paru fialiek nejako ozelieme 😅

palvinka
2. mar 2007

Silvia no teda, dnes som na Teba myslela že už asi rodíš a teraz čítam, že Ty si ešte doma. Neboj dočkáš sa, ja som prenášala tri dni, a tak ako som Ti písala v IP ešte do pol noci som bola na koníkovi a ráno 6.10 bola Hanka na svete, takže ono to príde, zajtra rodíš 😉 .

silviatt
3. mar 2007

Ahojte!
Celu noc ma pobolievalo brucho aj dnes rano a islo zo mna trosku krvi, tak som sadla do auta a isla do porodnice. Sluzbu ma Dr.Deckov. Bol super, vsetko mi povysvetloval, ale aj ten ma poslal domov ☹ Spravil mi vysetrenie, potom CTG a nakoniec sono. Povedal, ze kontrakcie uz mam, ale mam prist az ked zosilneju. Nechcel mi dat ani vyvolavacku, ze to by som moc trpela. Ked mi kontrakcie nezosilneju, tak mam ist v pondelok k svojmu.
Petra - ked pojdem v pondelok, tak ja tam uz o 7:10 musim byt ☹ . Keby to na mna prislo skor, dam vam urcite vediet 😉
Pavlinka - dakujem 🙂

petra25
3. mar 2007

jeeej Silvi, tak ty uz urcite ides! Aj sa za teba moc tesim, aj by som velmi chcela, aby sme sa tam stretli - no ja sa na to este vobec necitim - ale ktovie ako palvinka hovori, mozno sa to v priebehu par hodin zmeni 😉 A urcite sa ozvi - drzim palec 😀

melory
autor
3. mar 2007

silvi tak ked ti odtiekla tatka uz ides, aj ked niekedy este try dni mozes fungovat, bud rada, ze ti nedali vyvolavacku, lebo potom su porody bolestivejsie, jablko ked dozreje same spadne zo stroma.

silviatt
3. mar 2007

Mel, mam pocit, ze ja budem este minimalne tie tri dni fungovat. O vyvolacke som rada, ze mi ju nepichli lebo som sa docitala co vsetko sa moze stat pri vyvolavanom porode. Ked sa malej bude chciet prihlasi sa sama, ze chce ist von. Tusim si zmenila meno pre tvoju malinku 😉 ?

melory
autor
4. mar 2007

silvia ved je to cele na hlavu...s tym menom, tak ja mam jedno, rodina ma druhe meno, muz ma tretie meno vybrane meno a mne sa prisnije, ze mi povie, ze mama ja sa chcem volat dorotka.
no uznaj? uz som z toho jelen, ale uplny, fakt som este nie rozhodnuta, ale toto su nase naj:
-liliana
-koleta
-stela
-dorota

uz len ententiky cert vyletel z elektriky..... 😀 😀 😀

silvika ani sa moc neponahlaj s porodom, ved to ma cas...ale nie! prajem ti, aby si mala daky krasny datum, napriklad 7.3.?

bubaczik
4. mar 2007

podla mna je liliana take pekne meno...a ja keby ze bude me mt dievca tak by bola stella.. 😀

melory
autor
4. mar 2007

mne sa stela paci najviac, vlastne je noj favorit, rodina ma lilianku, tatinko ma koletu a ona sama chce byt dorotka

bubaczik
4. mar 2007

a koleta to je ake meno?

melory
autor
4. mar 2007

collette a je francuzske od mena ni-koleta

bubaczik
4. mar 2007

nevymyslaj,jak by ju volali?decka su v skole zakerne...sak ty sa uz len spravne rozhodnes..

melory
autor
4. mar 2007

a co mi radis ty???

bubaczik
4. mar 2007

tak ja som za stellu....

melory
autor
4. mar 2007

vazne??? to je moje meno uz try roky a tajila som ho do vcera...cmuk

bubaczik
4. mar 2007

tak v spravnom case si ho vybalila.. 😀 budes mat hviezdu 😀

melory
autor
4. mar 2007

vidis a to som sa uz chcela dat osalit tym snom, ze bude dorotka, ved teraz rodina je v tom, ze dorotka a ked bude stela budu v soku, lebo oni to neno ano vo sne netusia.

bubaczik
4. mar 2007

ty sa len nikym nedaj osalit...ja keby som dala na sny a familiu,tak by moje deti asi ani do skoly nechodili 😀

melory
autor
4. mar 2007

ako sa inak citis, ja mam dnes uplny veget, len som si od rana s hugom kreslila s vodovkami a teraz sa idem chystat k svokre ma narodeninkovu oslavu, mnam obedik, rezne, kolace a ten kremes co robi svagrina, mnam,mnam

bubaczik
4. mar 2007

ja som si prave uvedomila,ze dnes ma nic este nestihlo boliet...tak som rada..a to som sa dnes prekonala a uvarila detom prazenicu...vcera som mala take divne bolesti,uz som sa bala ze nasmerujem na nemocnicu,ale nejako sa to umudrilo...vcera tu behala svokra,ale dnes som jej dala volno... 😀

melory
autor
4. mar 2007

no uz som vyfesakovana, vymalovana, vyobliekana a idem odlavovat, zatial sa maj krasne papa a pozdravujem deticky, papapapapa 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre