Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
4. mar 2007

tak si to uzi,ja uz zaparkovana v posteli... 😀

silviatt
4. mar 2007

Mel - s tym menom to mas ozaj tazke. Liliana je velmi pekne meno, ale Stella je este krajsie. Ja som tiez rozmyslala Nella alebo Stella 😉
Toho 7.marca by mi porod vyhovoval, to je Tomasa a priatel ma meniny. Oslavovali by v jeden den. 1.marca mal narodeniny, to nam nevyslo, tak teraz mozno na meniny 🙂

petra25
4. mar 2007

Jej, aj mne by sa pacil ten datum 7. 3 - ani som nevedela, ze je Tomasa - my sme totiz v pripade, ze by to bol chlapec chceli dat Tomasa - tak by to bolo 2v1 😀
Mel mne sa velmi paci aj Dorotka a Liliana - je to take nezne meno 😉 Ale ved ty sa rozhodnes najlepsie - prajem peknu oslavu - ja sa tu susim a nemam co robit - pojdem asi volaco upiect inak sa unudim 😅

bubaczik
4. mar 2007

tak ak dievcat chcete vydrzat do toho 7,tak pekne odpocivajte...su to este tri dni...drzim palce,nech vam to vyjde....

andreab
4. mar 2007

Mel,dakujeme za pochvalu nasej Lili,no a vidis,u nas vybral nakoniec ocino meno a rodine sa moc nepacilo,ale zvykaju si a tiez mi nikto neodobril ani Stelu,Avu,Aniku,Zofiu.Tak si vyber radsej sama,ako hovoris,nic im nepovedz,nech je prekvapko.

melory
autor
4. mar 2007

ja idem 7.3. na kontrolu a uz mi daju asi aj papiere do porodnice, viem ze je tam ten papierik na vypisanie mena...to bude tazkeee, huga som napisala az ked mi odtiekla plodova voda, chceli sme mareka aj sme kazdemu povedali ze marek a zrazu ze nie - hugo. to ste mali vidiet ako vsetkym padli sanky po narodeni.

este skusim poziadat o daky sen, ved kto sa ma vyznat z jedneho 😀

babenky mne dnes dala kamoska original porodnu koselu co sa na zapade pouzivaju ako jednorazove, siju sa na SK ale sa len vyvazaju do zahranicia, lebo nase nemocnice na to nemaju peniaze, tak sa tesim.

petra25
4. mar 2007

bubaczik, ja sa skor bojim, ze sa jej ani vtedy nebude chciet ist von a my to presvihneme 😀
melory nie je smutne, ze u nas sa vyrabaju a my ani len neviem ako vyzeraju? No co uz, den co den si musim pripominat, ze sme na Slovensku 😖
a ako boli vsetci vyvaleni z mena Hugo si viem predstavit... 😝

petra25
4. mar 2007

taaak konecne som zvecnila svoje brusko 😀 dost skoro,co? 😝

melory
autor
4. mar 2007

ano boli, lebo ani netusili, nik, ako teraz nic nevedia o stele, ak ma tu od vceras ovsem nik nesmiruje, lebo do vcera som to nedala ani sem pre istotu.
inak s hugom to bolo tiez take magicke, ze ako midali knizku tehu tak na druhej strane boli mena a mne padol zrak ako na prve meno hugo, a volam drahemu, ze mam knizku a ze to bude asi chlapcek, lebo mi padli oci.....a on ze sranda, ako brusko rastlo, tak sme ho volali hugo boss a tak to aj ostalo. jemu sa moc hodi aj k priezvisku.

petka a necitis sa na porod? nekleslo ti brusko? netvrdne ti brusko casto?

petra25
4. mar 2007

Jaj mely, brusko tvrdne kazdych 5 min uz tyzden ale okrem toho staaale vobec nic ☹ aj klesnut trosku kleslo, ale to bude tym mojim nestastnym cyklom - niekedy aj 36 dni takze sa to oproti tomu klasickemu musi niekde odrazit 😒 no co uz cakame a cakame - dnes som jej aj postielku aj kolisku uz nachystala, vycancala, tak jej dohovaram, ze ma vsetko pripravene 😉
zato mrvi sa staaale az neuveritelne, na pasoch mi ani verit nechceli 😀

melory
autor
4. mar 2007

petra pomaha sex na plno, ze to uvolnuje zatku 😀 no neviem ci je to tvoj pripad, a este vsak vselico, ale asi najviac horuca vana.
len radsej vyckaj ja neviem...aby si sa neprenahlila. pocula som ze baby sa prenasaju najcastejsie, a ked hovoris ze si mala cyklus 36dni tak to si daj este +7dni, cize termin je az9.3. no do piatka casu dost.

silviatt
4. mar 2007

Mne uz nepomaha absolutne nic ☹ . Ked som bola vcera v nemocnici, tak som sa rozpravala s Dr. Deckovom, hovorila som mu, ze som mavala cyklus niekedy 30dni, inokedy 38 dni a povedal mi presne to, co Mel, ze to moze byt aj 9.3. Zajtra idem na poradnu, uz som zvedava ako dopadnem.

melory
autor
4. mar 2007

sivlia len sa nedaj na to vyvolanie, mne vyvolat museli, lebo mi odtiekla plodova voda, ale baby spominali, ze to boli viac, ako normalny.
ked si este priratas ze k 9.3. mozes dva tyzdne prenasat...da sa to vobec s tym bruskom este?

palvinka
4. mar 2007

Silvi a Ty ešte strašíš doma? 😀

bubaczik
4. mar 2007

silvia sak neboj,nejako to voslo dnu,musi ist aj von 😀

melory
autor
4. mar 2007

tusim tu nik nieje z tt s mojim terminom ☹
baby dobru noc, dufam, ze sa mi to nespoji so silvikou a petrou.

silviatt
4. mar 2007

Vyvolavat si urcite nedam. Ja som bola rozhodnuta, ze si dam vyvolat, ale precitala som si mozne problemy, ktore mozu vzniknut vyvolavanim, tak som to zamietla a cakam ☹ . S bruskom sa to este da, sice uz ho mam aj dost padnute, ale co mam robit.
Baby, najhorsie na tom je, ze ja sa posledne dni, okrem malych bolesti v podbrusku, citim lepsie ako v 6.respektivne 7.mesiaci.
Jaaj, keby sa dalo malej nejako dopomoct 😉 .
Ozvem sa vam zajtra ako som dopadla.

melory
autor
5. mar 2007

urcite sa dnes ozvi, mne sa do rana snivalo, ze rodim, ja som tiez nechcela vyvolavacku, ale v noci mi odtiekla plodova voda, rano sa mu stale na svet nechcelo, tak mi ho museli len vyvolat.

bubaczik
5. mar 2007

ahoj mel--ja ti dam radu,radsej ty uz ani nechod spat,bo sa ti poslednu dobu snivaju riadne somariny 😀

melory
autor
5. mar 2007

len take krce som mala v noci, ze veru uz to bolo napate...zaspala som aj s krcmi dole a to sa mi takto prisnilo.

bubaczik
5. mar 2007

aj mna dnes strasil sen...ze som porodila dievca,take velke kucerave,a nemali pre nu v nem perinku,tak mi ju doniesli iba tak v kosielke..a ze muz ani nechcel prist za mnou do nem..a ja som mu kricala,ze chudak decko,je hole... 😖 tak to uz mam s toho,ze furt rozmyslam,ze co mam dokupit...

palvinka
5. mar 2007

ja keď som bola tehotná tak som si všetko musela písať, teda aj zoznam - výbavičku pre babo a postupne som si odškrkávala čo už mám. Ja držať si to v hlave tak sa zbláznim, veď toľko je toho čo mimino potrebuje.

melory
autor
5. mar 2007

ja po prvom mam v hlave vsetko co treba, ale aj tak som sa potesila, ked nam kala12 poslala zoznam co treba.
bubaczik to znamena ze pekne donosis babo do velkeho dietatka.

bubaczik
5. mar 2007

sak ja uz mam zoznam napisany na toaletnom papieri 😀 taky je dlhy 😀 ale mi sa chystame do kesslera na jednorazovy nakup..nieco uz mam,ale stale sa mi to zda malo...ale potrebne veci este nemam...a musim to stihnut ja,lebo si neviem predstavit ako moj muz so svokrou nakupuju...

palvinka
5. mar 2007

bubaczik tak to aby ste pristavili kamion keď chceš všetko kupovať naraz 😀 . Kočík už máte?

bubaczik
5. mar 2007

no kocik uz mame,aj postielku..ale tot asi vsjo...a nejake malickosti..ale hlavne polozky su este u kesslera 😀 sak co kamion,ale aku hrubu penazenku musi muz pripravit 😀

palvinka
5. mar 2007

dosť hrubú, ale aby tam mal peniažky, lebo ja mám tiež hrubú ale mám v nej iba bloky z nákupov 😀 , mala by som si v nej urobiť poriadok 😅 .
A aký kočík ste kúpili?

bubaczik
5. mar 2007

cam cortinu..sak je v albume...ja ten zoznam stale aktualizujem,stale tam nieco menim,do teraz som nebola rozhodnuta,ci si kupim odsavacku a tie kelimky k nej,ale ak sa maly narodi tak ako predpokladaju,tak mi ju bude treba,aby som kvoli tomu nestratila mlieko..a ja chcem taaak kojit..a o peniaze sa vraj nemam starat,len ak som mu hodila predbeznu sumu tak zozelenel,ale nepovedal ani slovo...ja by som rada aj z bazaru nieco kupila,ale to mam zakazaene..tak nech plati...

bubaczik
5. mar 2007

a este jeden blby sen ma napadol...ze slota bol moj zubar 😀 normalne mi plomboval zub!!!

melory
autor
5. mar 2007

tak to je ozaj blbost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre