Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

silviatt
5. mar 2007

Ahojte baby!
Tak uz som zase doma z poradne. Povedal mi, ze od piatku sa nic nezmenilo a mam prist zase zajtra. Uz ma z toho vazne porazi. Som tam kazdy den 😠 !

melory
autor
5. mar 2007

inak to je fakt otrasne, preco ta takto prhanaju? ved mali povedat, ze ked to na vas pride, dojdite, nie?

lucinka
5. mar 2007

Ahoj silvi... takže stále nič?? 😕 cez víkend som na teba myslela... no ale to je otrasné, že tam máš chodiť každý deň... 😒

silviatt
5. mar 2007

Oni povedali, ze ked som uz po termine, tak mi musia kazdy den robit to CTG na ozvy srdca. Mna to tiez uz nebavi kazdy den tam chodit. Sestricka od Stefanikovej sa dnes uz smiala, ze ma tam uz bez baba nechce ani vidiet. Dufam, ze zajtra to bude posledny krat a v stredu rodim 😉 . Dnes pojdem na taku dlhsiu prestavku, dam si vrely kupel.... a budem dufat, ze mi zajtra oznamia, ze som sa aspon o trosku viac otvorila. Mel - zeby sme isli spolu do porodnice? Ja si na teba asi pockam 😉

melory
autor
5. mar 2007

juj ved sa mi zda ze to mam spocitane ale ja chcem vydrzat aspon do 21.3. co ty na to? to je uz moc pre teba.

skus si dat schody, drepy, sex, vrelu vanu a este ten nabytok premiestnovat 😵

silviatt
5. mar 2007

Mel, to do 21.3. by som uz brucho mala na kolenach 🙂
Idem vyskusat tvoje rady, navecer sa ozvem ako som na tom. Ty chod pekne s Hugom na prechadzku, je pekne pocasie 😉

melory
autor
5. mar 2007

on je proste hrozny, chcem ist uz hodinku von a on mi place ze chce byt doma, je to typicky skorpion, zalezeny vo svojej diere...{detskej izbe} teraz obeduje ale vyzenieme sa...len ten plac pri obliekani, on je fakt hrozny, krici na cely byt, je nikam nejdem, ja chcem byt doma.

silviatt
5. mar 2007

Vidis, ty sa aspon nenudis. To mna uz naozaj poraza. Neviem co mam robit a to cakanie ma uz vazne vytaca. Som zo dna na den nervoznejsia... Aspon keby mi doktor povedal, ze na najblizsie dni to nevyzera a ked to nepride do piatku, tak to musime vyvolat. A nie, ze pridte zase zajtra 😠 .

rainbow
5. mar 2007

povedz že mu niečo kúpiš, to určite zabere, aj ked to teda nie je tá najl.výchovná metoda

melory
autor
5. mar 2007

ono podla toho srdiecka budu reagovat... 😉 ale ty si mala ten cyklus 36, nie? ze by to mohlo byt aj 9.3. +14dni ved aj stihas somnou rodit 21.3.

silviatt
5. mar 2007

Jaaj rainbow, to som skusala uz vcera. Vybrala som sa do Nay-u, kupila Babyphone a stale nic. Mel - ty s tym 9.3.+14dni ani nesranduj lebo ma uz vazne porazi. Ale akurat som to precitala priatelovi a hned mu obed zabehol 😀 . Je nervoznejsi ako ja 😉

melory
autor
5. mar 2007

silv i ale za ano? vyslo by to, ze termin mas 9.3. a dva tyzdne prenasas. ale chlapy su taky, ved moj mi kazdu chvilu pise na icq ze ci uz nejdem, a ze sa treba uz pripravit a rozhodnut kam idem rodit.

s tym kupit je asi pre mna ale hugo nieje na sladke ani na nic ked mmuussii ist von.

rainbow
5. mar 2007

akurat som čítala tie príbehy v teme, že aj zázraky se dejí, musim to vytlačit mojej sestranici, oni sa už dlho snažia a už stráca nádej, je to krásne ked to takto dobre dopadne

melory
autor
5. mar 2007

ano ja som na kramaroch lezala s jednou a ta mala maleho martinka a ze umelo oplodnena, tak vtedy som viedela ake je to krasne a zazracne.

melory
autor
5. mar 2007

silvika nech potom ked porodis aspon muzik daku spravu napise aby sme tu vedeli co je s tebou
a ked sa stretneme spolu ako sa spozname?

cifroska
5. mar 2007

Ahoj Silvi.Chcem sa ta spytat na tu epideralku ci ti ju budu davat.Ja sa neviem rozhodnut co mam spravit. 😨 Chcem sa spytat ci mas zajednaneho doktora.Ja ich tam nepoznam chodim Cechovi je dobry porodnik.Tiez sa mi to krati a mam aj strach. 😕

melory
autor
5. mar 2007

cifroska nechcem ta sklamat, ale epi sa od 1.2. plati v trnave a to sa da len dopredu v utorok a stvrtok pri dakom okienku a suma je hrozna , ze 2800,-sk, inak mne velmi epi pomohla pri porode.

cifroska
5. mar 2007

To som sa informovala u doktora.Mne povedal,ze v pondelok a v stredu pri okienku.A robia sa aj nejake vysetrenia?Ty cakas druhe babenko,prvy krat si bola rodit v TT?Cech je dobry porodnik?Bude to zniet hlupo,ale kolko si mam nachystat penez ked chcem svojho doktora.Nemam ani sajnu kolko sa dava.

bubaczik
5. mar 2007

tak to by aj mna zaujimalo....

melory
autor
5. mar 2007

cifroska cech je najlepsi porodnik v trnave tomu ver a 3litre mu stacia.ak ho chces k porodu a povies mu to dopredu, tak on ti aj sam povie, ze ked bude mat sluzbu tolko a tolko a mimo sluzby tolko a tolko.
inak porody ma vyborne, len si tam vybav aj sestricku,alebo muza pri porode,lebo mne tam bolo hrozne zle samej, bola som taka opustena v tych bolesiach.
vysetrenia kvoli epi sa urcite nerobia, lebo ja som si o nu poziadala behom porodu a nebol problem, vybavil mi je strba, ale rodil ma tiez cech.

cifroska
5. mar 2007

Diky Mel.S doktorom sa porozpravam.Muz mi slubil,ze k porodu pojde,no uvidim ci si to v poslednej chvili nerozmysli.Uz aby sme to mali stastlivo za sebou.

misenko
5. mar 2007

Mila Melory,od kedy si rodila sa pomery trochu zmenili,Cech uz DAVNO nie je najlepsi porodnik,ak ano tak len ak mu strcis poriadne tucnu obalku.Nas odpisal lebo sme mu nic nedali.Nechapem preco by sme mali davat uplatky,je to ich praca- ako kazda ina.Ak sa im nepaci,nech idu robit nieco ine.Maju sa postarat o kazdeho rovnako.Nas rodil Deckov a bez uplatku.A co ak mu das popredu a nakoniec to nedopadne dobre?Vypytas si to naspat?Ved nikto nie je neomylny a prachy ti nezarucia ze bude porod kratsi a bolesti mensie a bez komplikacii.

cifroska
5. mar 2007

Ahoj Petra.Ako si dnes dopadla?Co noveho?

rainbow
5. mar 2007

ahojte kočky, tak my sme dnes boli na tej exkurzii, a ja som pocítila ten ,,skutočný strach,, ked som počula ako sa na vedlajších boxoch rodí, zamrazilo ma, napriek tomu že tam bolo ako na sahare 😕 😨

petra25
5. mar 2007

Ahoj babule
No 3x hadaj cifoska- my uz sme standardni navstevnici a "vracaci" 😀 Jasnacka, ze nas zasa poslal domov 😅 My sme so Silvinkou silny tim, ze Silvi? 😀 Uz sme totiz aj prisli na to, ze sme obe levice a aj chlapcenske mena mame rovnake, tak my uz to dobojujeme spolu 😅
Inak mam cerstve info o epi - dnes som si ju bola zaplatit - inak je to na chirurgii-anesteziologii kazdy pondelok a v stredu od 11tej - tam vas poinformuju, vybavia formality, zacvakate - daju vam potvrdenie,to si mam dat do MK a ak by vam ju v nejakom pripade nemohli dat, ze sa koruny vracaju - no to by som prosila - musim ale povedat, ze som o dost kludnejsia, ked ju mam vybavenu
Inak Mel, mne Cech nepovedal, kolko chce - myslis, ze ma o tom este poinformuje? 😅 no uvidime - vraj sa mu o mne uz aj sniva 😀
Musim povedat, ze sny mate riadne divoke, takze nie som sama
No, este si pojdem dat ten horuci kupel a zavolam muzicka, tak? 😀
zatial papa

rainbow
5. mar 2007

ja som dnes priamo na exkurzii od kompetentnej osoby počula, že sa má niekedy v bud.schvalit, že za vybav.porodnika sa bude platit určená suma 7000

silviatt
5. mar 2007

Ahojte!
Tak uz som doma zo 6hodinovej prechadzky! Ked to na mna nepride dnes v noci, tak uz asi nikdy. Idem este vrely kupel a "dalsie" veci vyskusat 😀
Baby, ja som sa dnes v porodnici pytala, ci si mozem, resp.musim zaplatit epiduralku popredu a primar aj sestricka mi povedali, ze az pred porodom. Tam dava asi kazdy ine informacie. Aj som im hovorila,ze som pocula, ze sa to plati pondelok a streda a len sa zasmiali. Tak co je teraz pravda?
Cifroska - ja si dam epiduralku, myslim si, ze bez nej by som to asi nevydrzala. Ja mam strasny strach z bolesti. Co sa tyka lekara, Cech je velmi dobry odbornik, moze si tu pisat hocikto co chce. Deckov je tiez uplne super, ale Cech je vzdy volany pri problemovych tehotenstvach lebo ma skoro najviac skusenosti. Ja mam vybaveneho Vargu, je tam primar a tiez velmi dobry odbornik. Aj tak si myslim, ze na celom porode, ak nie su komplikacie su najdolezitejsie sestricky.
Petra - tak to som velmi rada, ze aj teba poslali domov 😉. My sa tam urcite stretneme.
Mel - urcite vam dam vediet hned ako porodim, ze uz to mam konecne za sebou. A to nejake spoznavacie znamenie by sme si mohli dat. Citala som, ze sa mate s babami stretnut 7.maja v promenade. Ja byvam 2minuty od promenady, tak keby bolo vsetko v poriadku, tak by som dobehla. Sice este uvidim, ci sa to bude vlastne konat, ved skoro ziadnej to nevyhovuje ☹ .

ladynika
5. mar 2007

len jednu poznamku k Cechovi a jeho odbornosti-tyzden pred porodom mi tvrdil ze maly bude mat 2,6kg a ze bude maly a neduzivy.Maly mal 3680,takze sa RIADNE sekol a zbytocne ma tym vyplasil.Podla mna vobec nie je odbornik a svoju pracu dost flaka.Robi len pre tych co mu daju do vrecka obalku.Na pohotovosti mi tri dni pred porodom Hlavek povedal ze bude mat 3650.A to ma len okolo 30 ky.Odbornika nerobi vek ale pristup k pacientom.

melory
autor
5. mar 2007

misenko----- ja ti len poviem tolko, preco by mal doktor, ktory je po sluzbe a ma volno ist za rodickou do prace bez odmeny? ja by som do prace zadarmo nesla, keby ze mi skonci sluzba...asi tak!
a co sa tyka odbornictva je najlepsi. to ze ta niekdo zadarmo odrodi neznamena ze je odbornik.

silvia a petra co s vami? idete rodit ci nie??? ved ozaj nemusite na mna cakat do 21.3. 😀 ale ak ano tak som rada!!!

silviatt
5. mar 2007

Ladynika - mne povedal Elias, ze mala ma 2720gramov, na to tyzden Varga ze ma 3400gramov a po dalsich dvoch tyzdnoch Deckov 3100gramov. Nebudem ti vnucovat svoj nazor, ale Cech ma na starosti rizikove tehotenstva, tak sa v tom asi "trosku" vyzna. Ja ho osobne nepoznam, ani raz som u nho nebola, pisem iba co som pocula.

Mel - ale vyzera to tak, ze my si na Teba pockame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre