Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vedvies
24. mar 2007

ahojte babenky,
neviete nahodou ktory den v mesiaci je den otvorenych dveri v trnavskej porodnici? zabudla som, dakujem 😅

rainbow
24. mar 2007

ahoj, vždy v prvý pondelok v mesiaci

vedvies
24. mar 2007

rainbow dakujem a manzel ze dakuje specialne 😉

vedvies
24. mar 2007

a o kolkej to tam zacina, nevies nahodou?

rainbow
24. mar 2007

že nemá zač, nebojsa, ked pojde s tebou a budete mať zvukové efekty z vedl.boxov, ako my, už dakovať nebude, viacerí tam vtedy pobledli 😉 , v pondelok o 14.00

vedvies
24. mar 2007

zatial sa tomu zasmial 😉
dakujeme

petra25
30. mar 2007

Ahojte - nejako je tu ticho
Ako sa mate
Cifoska - uz to mas asi za sebou, ze?
a co ty Mel???
Silvi???
Kde ste vsetky?
My pomaly bacujeme - mala je celkom kludna, ale len pokial nas netrapi brusko - a to je v poslednom case dost casto - aj ked sa moj jedalnicek nezmenil - nerozumiem tomu, aj grckame kade chodime, aj ked si odgrcneme, tak neviem, ci je to normalne
Dufman a co tvoja ratolest?
Ja viem nieto casu - ratolesti zamestnavaju na plny uvazok
Tak sa drzte
papa

rainbow
31. mar 2007

ahoj, petra, aj čakám kedy sa dievčence ozvú a poreferujú zážitky, moj malinký sa v noci mrvil, tak sme nespali a teraz ma čaká upratovanie 🙄

lucinka
31. mar 2007

Ahojte mamuľky, ktoré to už máte za sebou v TT pôrodnici... mohli by ste prosím napísať, čo ste potrebovali a využili pre bábätko po narodení v nemocnici (oblečko, kozmetiku atd)... lebo neviem čo mám zbaliť...

cifroska
31. mar 2007

Caute babule.Uz to mam za sebou.25.3.07 sa nam o16.50.narodil Matusko vazil 3490g a meria 52 cm . 🙂 Porod prebehol celkom dobre, mala som epidu. tak to uslo.Cely zdravotny personal si zasluzi pochvalu v cetne p. Gajdosa a nepochybne aj dok.Cecha.Maly chytil alergiu na ich pradlo ale uz sme doma dak sa pomalinky zotavujeme. Spozdravom cifroska. 🙂

rainbow
31. mar 2007

ahoj cifroska, gratulejem , prajem vela zdravíčka, štastíčka a krásnych chvíl, tebe a bábetku 😵 😵 😵

bubaczik
31. mar 2007

cifroska aj my gratulujeme,prajeme vela zdravia,stastia a vsetkeho dobreho a krasneho do zivota.... 🙂

rainbow
31. mar 2007

ahoj bubaczik, čo robíš, u nás sú velké nervy, muž seká v kuchyni elektriku, radšej som odišla, ved malý nemusí vediet všetky vulgarizmy už v bruchu 😀

rainbow
31. mar 2007

ale to sem nepatrí, tu je iná téma, taká radostná 😵

bubaczik
31. mar 2007

😀 no si viem predstavit...ja teraz vstala,tak rozmyslam kde sa prevalim teraz...tak sa mi maly zle upelešil,ze nevladzem chodit..zas mi lezi na kostrci..

bubaczik
31. mar 2007

ja som zvedava kedy sa ozve mel.. 😀 uz by mala byt doma,ne?

rainbow
31. mar 2007

ja som si bola zacvičiť, boli sme tam AŽ dve, ale aspon sa psychicky zregenerovala..ach vonku je tak krásne, a my zasnežení bielym prachom.... 😀 aké romantické

rainbow
31. mar 2007

mel, má krásne starosti, predpokladám, že už je doma 🙂

bubaczik
31. mar 2007

no vidis,ake mas stastie..mna tento rok nezasnezil ani prirodny sneh 😀 a kde si bola cvicit?ta obdivujem,ja sa hybem ako velky korytňak..

rainbow
31. mar 2007

cvičitelka dnes zahlásila, že dievčatá , chytte si rebrá a dýchajte, ha, keby som ja tie rebrá našla, ale dýchala som poctivo 😀 😀 😀

bubaczik
31. mar 2007

jeej,rebra su to co zabranuje tomu,aby mi brucho nevyslo az pod pazuchy??, 😀

rainbow
31. mar 2007

no presne to je ono, moje sú už nenahmatateľné 😀 😀

bubaczik
31. mar 2007

ja ich este hmatam,ale uz sa to zlieva do jedneho celku 😀 uz ma to nebavi,chcem konec maja 😀

rainbow
31. mar 2007

bubaczik, v aprílovkach sa píše o porode, ach, ja sa na to psychicky pripravujem, aj na cvičení si to akože simulujeme, pripravujem sa psychicky na velkú bolest, dúfam, že ma to nezaskočí a nebudem stresovať 😒 , inač viem bolesť ovládať, neprípuštať si ju, ale toto bude 1x, niečo nové

rainbow
31. mar 2007

no mne keby narástol plyš a velké uši, možem robiť reklamného zajaca pred tescom

bubaczik
31. mar 2007

ale velmi sa na to nespoliehaj..kazdy porod je iny,kazda zena je ina..ja pred 13timi rokmi som nemala ani paru co je to rodit,len z filmov,ze to hlasno kricia a maju mastne vlasy..a ja ked som rodila tak som cely cas cakala kedy zacnem hystericky kricat a mat mastne vlasy(prepotene) a az mi dr povedal,no podte rodime,tak som sa cudovala,ze uz,sak som ani nnekricala a ani vlasy nemam mokre.. 😀

bubaczik
31. mar 2007

😀 😀 😀 😀 melina stela je na albumoch 😀

rainbow
31. mar 2007

je krásna 😵

bubaczik
31. mar 2007

no aj ja chcem taku 😀 sak mozno nabuduce 😀 teraz sa uskromnim synom 😀

rainbow
31. mar 2007

bubaczik, piate bude dievčatko!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre