Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
18. máj 2007

no ja som k nemu tiez chodila,ale zmenila som ho,teraz chodim k deckovi 😀

vedvies
18. máj 2007

decko je taky celkom fesny, ze? ci mylim si ich?

bubaczik
18. máj 2007

no deckov je fesak 😀

vedvies
18. máj 2007

aha deckov sa vola 😀

bubaczik
18. máj 2007

a ty sa tam kedy chystas?

vedvies
18. máj 2007

no este idem v 34.tt k svojmu dr. a potom ma asi posle uz do nemocnice, ze?

bubaczik
18. máj 2007

no ja neviem,ja tam chodim uz od 25tt

bubaczik
18. máj 2007

no idem ja pokracovat v upratovani.. 😠

sveti
18. máj 2007

bubaczik,

ja som dnes bola u deckova...naplanoval mi sekciu na 25.5./termin mam 28.5./ tak dufam ze to vydrzim, ja chodim k nemu od 5t.-lezala som na rizikovom
dnes mal dobru naladu, dufam ze ho to bude drzat aj nadalej.

vedvies
18. máj 2007

ja som tiez od zaciatku na rizikovom a v 9.tt som tam aj lezala 6 dni

bubaczik
18. máj 2007

sveti tak on ma naplanovane toho dost na ten piatok 25 😀 aj mne ma vyberat steh..a on ma vzdy dobru naladu,my sa spolu nasmejeme vzdy 😀 prave preto som si ho vybrala,lebo netrpi starou skolou 😉 a co my vieme o buducnosti,mozno raz mi aj vnucata na svet privedie 😀

sveti
18. máj 2007

bubaczik...ale on stiha, ved clovek za nim nestiha pozerat ked beha po chodbach...tak to sa tam mozno aj uvidime...ja tam sice potom budem nevladna ale hadam to rychlo rozchodim ako pri prvom 🙂

rainbow
18. máj 2007

začali ma bolieť nohy, že by nový príznak 😀 😀 , to už si teraz budem namýšlat každé pichnutie 😀 😀

petulienka
18. máj 2007

Ahojte baby Trnafcanky,

konecne aj sa k vam mozem zaradit, ale ako tak pozeram vy uz to mate zapar, to ja som oproti vam mlada... Momentalne som v 13 tyzdni a som doma, uzivam si vsetko co sa okolo mna deje a hlavne vo mne a nevolnosti k tomu 😀

bubaczik
18. máj 2007

rainbow sa moc nesleduj,bo sa zblaznis 😀 mne cely den je divne ale do teraz som makala,keby chcel prist niekto k nam na navstevu,tak ho ani nepustim,bo mam vsade krabice,kopky ktore este len cakaju na zbalenie,jednoducho bordel..a ked si viem predstavit,ze v nom budem zit min dva tyzdne tak mi plodova voda vrie 😖

bubaczik
18. máj 2007

sveti sak mas pravdu on je ako spidy gonzales 😀 ci ako sa vola ta rychla postavicka 😀

melory
autor
18. máj 2007

vitam ta petulienka, ja som rodila tiez v novembry vtedy z porodnice vidiet krene brezi, su zlate

rainbow
20. máj 2007

ahojte, dnes je taký pekný dátum 😵 😵 😵

jj2202
21. máj 2007

zdravim vas kocky. ja som rodila v tt a neviem si vynachvalit. fakt vsetko bolo ovela ovela lepsie ako som ocakavala. nestretla som jednu neochotnu alebo zlu sestricku, vsetci boli mily... fakt niekedy tie clanky na nete o porodnici v tt nechapem.

takze u mna trnava vedie, bola som pozriet aj na antolskej a ta sa veru nechyta.

az teda na jednu vec, ktora sa da lahko vyriesit. strava bola hrozna. den po porode sme mali na obed hrachovu polievku, na druhy den fazulovu, potom makove slyze...a podobne... ale samko mi priniesol jedlo, takze mi to extra nevadilo

vedvies
21. máj 2007

ahoj jajka - ako sa mate babenky?

jj2202
21. máj 2007

vv ahoj. mame sa fajn. a ty ako. boze jak to leti ze 32tt 😵

vedvies
21. máj 2007

jaji-uz by mohol byt aj 39.tt 😀
koho si mala pri porode?

jj2202
21. máj 2007

strba, uzasny clovek....uzasny uzasny uzasny

jj2202
21. máj 2007

ak by som este raz niekedy chcela rodit, co zatial nechcem tak jedinu u strba...

vedvies
21. máj 2007

hmmm to je tvoj gyndos, ze? cele tehu si ho mala ze? 😵
ja to necham na osud 😀

rainbow
21. máj 2007

ahoj jajka, tak to si ma potešila, že v tt sa to dá vydržať

cifroska
22. máj 2007

Ahojte.Tiez som bola rodit v TT a dalo sa to vydrzat.Aj sestricky boli ochotne.
Rainbow drzim palce nech ti to dobre dopadne. 🙂

janat
22. máj 2007

Ahojte. Ja som sa dlho rozhodovala do ktorej pôrodnice, ale čím som viac špekulovala, tým som z toho mala väčšie obavy. Najskôr som počula na Tt nelichotivé ohlasy, ale keď som si dala dve a dve dokopy, tak som došla na to, že tá hrozná éra bola kedysi a že teraz už to je v pohode. Boli sme aj s manželom pozrieť v pôrodnici. Vrchná sestra bola úplne úžasná. Odpovedala mi na všetky otázky, čo som mala pripravené a potom nás previedla po všetkých oddeleniach, kde sa ocitneme. Po tej návšteve som už mala jasno kam. Mne baby doporučili Čecha, tak sa tam idem zajtra ukázať. Celkom sa teším, lebo môj gyn. mi veľa toho o malom a ani o pôrode nenahovoril, tak dúfam, že bude ukecanejší.

rainbow
22. máj 2007

ahoj janat, vrchná sestra je naozaj milá, je to taká pravá sestra... čo sa týka Dr. Čecha, tak ja som tam bola len raz a viac krát som k nemu už nešla, nemožem na neho nič zlé povedat, len tolko, že ten prístup bol velmi slabý a rýchly a neurobil mi také vyšetrenia , ktoré mi urobil druhý, ale kedže má vela pacientiek asi z čas.dovodov, ale predsa každá chceme informácie a ideme tam kde ich nájdeme

rainbow
22. máj 2007

samozrejme to je mlen moja skúsenosť, každá má inú 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre