Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzana12345
24. apr 2010

memory ahoj, 🙂 na poradni vsetko ok,otvorena som neni, len som si vsimla,ze v naleze mam dlhsi vag.krcok oproti minulej poradni-z1cm na 2cm 😕 ,objednala ma znovu na piatok 9,40 🙂
a vy kocky ako sa citite? ja som uz viac a viac unavena

zuzana12345
24. apr 2010

ten krcok je v poriadku?!ked nic nepovedala

kathy403
24. apr 2010

čaute kočky,čo robite? 🙂
ja som dnes sama doma,nič sa mi nechce,tak sa len tak poflakujem. 🙂
chvilu somvarila,potom telka,potom počitač,a nic poriadne sa mi uz nechce!!! 🤐
takepekne pocasie a ja sa ledva hybem,ani von sa mi nechce ist.
ale doporodnice by som isla hned!!! 😎 😎 😎
zuzi ja neviem co to je ale aj ja mam taky krcok a otvorena som len na prst.keby to bolo zle tak nam to povedia,nie?
unavena som aj ja,len by som spala! 😕
pokial sa este da,tak sa vyspim.ktovie ako to bude potom! 😉

zuzana12345
24. apr 2010

ahoj kathy, 🙂 mi sme dnes oslavovali Mareka, ale konecne klud 🙂 🙂 ,vychutnavam si to ticho po odchode rodiny a konecne oddychujem, tie pripravy na oslavu ma dostali 😝
to pocasie bolo ozaj krasne 😎 ,dufam ze bude aj zajtra,chceli by sme niekam vybehnut 🙂 no do tej porodnice by som rada isla aj ja,nech mame konecne drobca pri sebe 🙂 ,ale myslim si ze to asi skor ani nebude 😉
urcite by nieco povedala doktorka,keby bolo nieco zle, ja spavam celkom fajn 😉 ,akurat to behanie na wc-ko ma otravuje,ale niekedy idem iba raz za noc 🙂

memory
24. apr 2010

ahojte baby,my sme dnes kupili kočik pre drobca 🙂 a čaka ma velka kopa žehlenia
opratých vecičiek.Konečne som sa do toho dala 😝 ,ved najvyšší čas.
Mne sa do porodnice ešte nechce,lebo nemam ešte všetko nachystané 😠
A aj tak chcem aby bolo maliké narodené v máji 😀

zuzana aj ja idem v piatok na 9:00,tak hádaqm sa stretneme 🙂

kathy403
25. apr 2010

baby zavidim vam! ☹
ja som aj dnes sama doma-neplanovane,a ide ma porazit! 🙄
vonku je krasne a ja budem zas doma.u nas sa neda ist nikam a ani nemam s kym.
je nedela,vsetci maju svoj program ☹
memory nedas si do albumu fotky,chcela by som vidiet aky mate kocik! 😲
tak baby KRASNU NEDELU vam prajem!!!!

memory
25. apr 2010

aj ja vam prajem krasnu nedelu
kathy fotky asi nedám,je to moc verejné 😠
kedže bude chlapec tak som si vybrala modro-čierny 3-kombinacia
zn.Steggi Vesper
ani tu neni kam íst,ale aspon pojdeme na dedinsky futbal 😀 😀 😀
A H O J T E

petulienka
25. apr 2010

caute baby,

tak my mame pekny vikend za nami... tak to rychlo ubehlo... ako sa citite? kathy, zuzana??? ja uz meliem z posledneho, mam pocit ze prasknem.... uz nech je streda a poradna, nech viem co je nove 🙂

babatko88
26. apr 2010

ahojte 🙂 tak dnes som prežila najhoršiu noc za celé tehotenstvo a ráno nebolo tiež nič moc... celú noc mi bolo teplo, nemohla som sa nijako uložiť, no hrôza a ráno? mimi kopalo a vrtelo sa ako divé... všade som videla nohy, ruky... som KO... nech je streda 😖

petulienka
26. apr 2010

babatko aj ja uz sa neviem dockat stredy a taketo noci ako popisujes, ja uz mam dva tyzdne skoro kazdu ☹ uz by som aj porodila najradsej, tak uvidime co povie v stredu doki... vcera mi porodila znama a lezi na rizikovom vraj je plne, tak snad sa trosku uvolni chcela by som tu nadstandartku ☹

babatko88
26. apr 2010

petulienka to verím, veď ty už to máš fakt čoskoro a predpokladám, že prvé, to som ani nevedela až do pôrodu, že som tehotná 😀 teraz, ked sa mám starať aj o malého aj o seba je to dosť... som KO, nemôžem spávať a teraz aj toto... no otras... tak sa možno v stredu stretneme 😉 zase majú plno? no, to sa môže stať len mne 😀 aj pri prvom mali plno, tiež som prvý deň ležala na rizikovom... chúdiatka tie maminky, čo tam ležali, tak mi závideli, že už mám bábo a oni stále nič, len čakajú, bolo to tam trochu psycho, ešte dobre, že sa uvolnilo pár izieb a prchala som hneď preč 😎

zuzana12345
26. apr 2010

ahojte 🙂
petulienka, podobne aj mi krasny vikend za nami, 🙂
ja sa citim fajn, az super 🙂 , normalne ma to bavi, len na tie nohy co ma pobolievaju, ked dlho chodim, spanok mam dobry, az na to prehadzovanie sa, nevydrzim dlho lezat na jednej strane, mozem povedat, ze mam tehotenstvo zatial bez problemov, tak dufam ze to vydrzi az do konca 🙂

memory - ked sa mi podari tak pridem skor 🙂

vladkaz1
26. apr 2010

Ahojte ja som zvedava kedy zacnem chodit do nemocnice ,idem este 5 teho na poradnu Kovacicovi a Cech v nemocnici povedal ze uz davno som mala chodit k nemu od 34 tyzdna tehu mam na to narok ,ze lekari si este zbieraju body za maj no fasa .....
Od kedy chodite vy?
Inak ako som bola na tej pohotovosti ,je iny sparveny vchod aj ambulacnia velmi mila sestricka tam bola prave a ked som rodila s malu tak to bolo uplne vzadu take zanedbane ,aspon nico tam porobili ze? 🙂

zuzana12345
26. apr 2010

ja som zacala od 36 tt

vladkaz1
26. apr 2010

no teda tak ja zacnem v 38 smom asi ... ked este 5 teho idem na poradnu .
Doktor v nemocnici mi povedal ze je lepsie skor k nemu chodit ze chcu poznat svoje pacientky a tie posledne tyzdne netreba nieco zanedbat ,bol velmi mily ten Cech.
Pri malej ma rodila Kovacicova ale na poradnu som chodila Deckovi

petulienka
26. apr 2010

babatko ja uz tiez cakam druhe... maly ma 2,5 roka :D takze viem o com hovoris :D

petulienka
26. apr 2010

Vladka ja som tiez zacala od 34ho do nemocky... ale je to individi...

pralinka25
26. apr 2010

ahojte. ja som bola dnes na prvej poradni v porodke a som 36+6

teda ale bola som tak trosku v soku. sme boli v ordinacii tri a behali tam s holymi zadkami jedna pred druhou 😕

vladkaz1
26. apr 2010

Ahojte no ja som zvedava,pri malej si ma aj na poradni podavali jak na beziacom pase ,chodila som aj Stefanikovej u tej rodit nechcem ,Deckov bol v pohode ale take mlade ucho ojancene asi na vsteko co som chcela mi odpovedal ten Cech ,no a Kovacicova je na materskej inak by som chcela ju bola som spokojna no neviem odrodit ma niekto musi🙂
Prali ahoj moja uz si tam bola???? 🙂 ako?

pralinka25
26. apr 2010

ahoj vladi. no bola. dnes sluzil deckov.
bolo to cele take rychle sup sup. hlavne sestricka davala povely ani obracat som sa nestihla 😅

vladkaz1
26. apr 2010

Prali a co este ma taku tucnu sestru????taku svojsku? 😀

vladkaz1
26. apr 2010

a co ti povedal?

kathy403
26. apr 2010

baby uz nech je stvrtok,idem do nemocnice.najradsej by som tam aj ostala,ja uz nespim,teplo mi je stale,uz aj brucho mi tvrdne a na wc?vecer za film som bola 17krat! 🙂
inac mam pohodove tehotenstvo! 😀
to len posledne 2tyzdne 😒
a som stale unavena!!! 😲

pralinka25
26. apr 2010

nie tato bola chuda blondinka
no ze krcok mam skrateny na 1cm a otvorena na jeden prst, takze to bude skor ako na termin

pralinka25
26. apr 2010

kathy teeeeda ty chodis asi aj za mna. ja mam strasnu zapchu a ani cikat mi poriadne nejde 😝

vladkaz1
26. apr 2010

no tak zavidim vam ja idem este na tu poradnu uz teraz ma poraza cca 3 tyzdne este .. som zvedava ...idem este dovarit obed na zajtra nehc mam klud mna boli posledne 2 tyzdne vsetko cele tehu som ficala v pohode pri malej ani som si neuvedomovala nic a teraz? hrozne ma vsetko boli som umrncana a zla 😀

pralinka25
26. apr 2010

vladi bud rada.mne sa tato poradna teda absolutne nepacila

pralinka25
26. apr 2010

a inak mna uz dobre tri tyzdne boli panva a lonove kosti. prve dva tyzdne som ani chodit nemohla ale uz sa to lepsi. a dnes ma po vysetreni boli aj tam dolu. neviem ako zvladnem porod ked mam problem zvladnut prsty 😕

chichaa
26. apr 2010

Baby nechcem sa vam miesat do debaty, len som chcela objasnit 🙂, ze Dr.Kovacicova je uz Dr.Deckova 🙂) a maju spolu kraaasnu Ninku 🙂 a Dr. Deckov nie je az take mlade "ucho", ma uz atest a je dobry!
A vsetkym, ktore Vas caka porod, ze Vam drzim palce a nech sa tesite z krasnych pokladikov!

vladkaz1
26. apr 2010

Chichaa ja viem ze je Deckova, nechcela som to len pisat ved na co , ju by som chcela aby ma veru rodila aj som sa s nou bavila v tescu a ze je na materskej ..
No a Deckov co ja viem zevraj moc dobre nezasiva ... neviem co je na tom pravdy ,nechcem nikomu krivdit ,ale segra bola s nim spokojna ,ako druhorodicka ,prve ju rodil Reseta.
Cech robi prevazne sekcie .
Uvidim niekto ma odrodit musi hovorim nebudem vybavovat nikoho ,ako pri malej na co ,ved to odrodim tak ci tak sama 🙂
Prali mna nie ze bolia lonove kosti ,man hrozne chrbat aj v noci chodim curat uplne ze ma az brucho boli a cez den som uz taka ustata ,nemam chut vobec na nic ... neviem uz chcem porodit ,hahaha potom zas budem nadavat jake bolo fajn mat len jendo a ze nestiham 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre