Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

cifroska
19. mar 2007

Som.Aj mi dost tvrdne brucho.Nic mi nezostava len cakat co mi povie v stredu az dovtedy vydrzim.

melory
autor
19. mar 2007

ja idem tiez v stredu na kontrolu, mne povedal, ze mi moze tvrdnut aj 30x za den, ze si mam zacat davat horuce kupele a hrat sa vo vani s bruskom, a potom trochu sexu nech sa to roztiahne.
lenze ja som tak chora, ze nic nejdem urychlovat, lebo by som ani muchu neporodila.

cifroska
19. mar 2007

V cera som sa kupala aj malemu sa to pacilo tak sa prevaloval.Dnes dam na tvoju radu.Co mas natku a kde si tak nakapala?

melory
autor
19. mar 2007

myslim ze som dostala virus, maly chodi do skolky a vselico nosi domov, ale boli sme aj na takom vylete, kde bolo chladno....neviem, len sa citim hrozne, boli ma hrdlo a tecie sopel, uz nevladzem nic, som zufala, ale ved prezijem snad, kycham tak, ze ked si pomyslim byt zasita po porode a kychat tak ma boli ....idem vecer sa tu zastavim, teraz muz potrebuje pc

rainbow
20. mar 2007

ahojte, cifroska a mel, držím palce, bubaczik ako sa máš?

bubaczik
20. mar 2007

ahoj...ta kde si sa schovavala? 😀 mam sa celkom dobre,brucho uz neboli,len mam asi natiahnuty ten brusny sval ta sa ani smiat nemozem 😀 dnes som bola rano na krv,idealne pocasie..a mam doma mamu,chuda tak mi chce okna umyt a nemoze..bo leje..ale sak do soboty len prejde...kde maju lacne bavlnene plienky???

bubaczik
20. mar 2007

boze,ja som samoluba 😀 😀 a ty sa mas ako?

rainbow
20. mar 2007

ahoj, v praktiku som nakupila plienky, pekné a kvalitné ale cenu ti pozriem až doma, lebo som v robote, no my stále niekde beháme, zháname, ale dnes už ideme konečne objednat kuchynu, ja som jedno okno umyla, tie v obyvčke mi musi pomoct muž a ostatné-kašlat na ne

rainbow
20. mar 2007

to je velkosklad, tak cena je dobrá

cifroska
20. mar 2007

Ahojte,rainbow dakujem.Zajtra idem,ale asi ma posle domov stale mam brucho vy
soko.Ty sa mas ako? 🙂

melory
autor
20. mar 2007

cifroska zajtra uz rodis to mi ver

rainbow
20. mar 2007

celkom fajn, moc toho nenaspím, ale to si už zvykám..teraz chodíš každý den do nem?

rainbow
20. mar 2007

melory, ty máš nejakú zázračnú gulu, že 😀 , a ty ako?

rainbow
20. mar 2007

teraz som spraskla misku cestovín s fazulou- jaj to bude noc plná vášnííí 😀

cifroska
20. mar 2007

Co si daka vescica Teodora?No aspon bysom to mala za sebou.Bola som v pondelok a teras idem v stredu.

melory
autor
20. mar 2007

tak ked ides v stredu tak si ta tam uz nehaju, ja idem v stredu ale len na poradnu a v nedelu do porodnice s taskou ale mam podozrenie ze ma zase vratia, ako tuto nedelu

cifroska
21. mar 2007

Ahojte babulky.
Mel aj dnes ma poslal domov.Vsetko skontroloval,vsetko je O.K.Keby nieco mam prist a ked nije tak zas v piatok.Chodime tam hore dole jak taky ...Co narobime musim cakat. 😉
A ty si ako pochodila?

bubaczik
21. mar 2007

cifroska a ku komu chodis?

cifroska
21. mar 2007

Ahoj bubaczik.
Chodim doktorovi Cechovi.Tusim aj ty knemu chodis nije?

bubaczik
21. mar 2007

ano aj ja chodim...to uz musi byt riadne na psychiku,ze ta stale posiela domov..aspon ze ja sa tomuto stresu vyhnem..

cifroska
21. mar 2007

V cera som mala termin.Ale mam problemi musia mi pred porodom davat antibiotibiotika tak to chce mat pod kontrolu.Horsie to znasa asi muz stale z roboty odbehuje no ale co musi vydrzat.

bubaczik
21. mar 2007

tak potom asi vedia co robia..tak radsej dober lieky,aby potom malinke nemuselo zbytocne..ja este vydrzim tak do 36-37tt,a budem sspokojna..

cifroska
21. mar 2007

Tiez to nemas lahke.Ja som zacala marodovat uz v auguste a zo zaciatku som musela len polehovat.Bolo to strasne.U nas doktor nic nezistil a tak ma poslal do TT cechovi a ten si ma tam nechal.
Ty sa ako citis?

melory
autor
21. mar 2007

ahojte , dnes som bola na poradni a zas nic, stale jeden prst, ale uz nemam zatku, vcera vypadla.... 😉 to sa hovori, ze do troch dni?

cifroska
21. mar 2007

Ahoj Mel.No ty ma snad este predbehnes.Ja som tam jak taky inventar.Mi sme
isli dneska skoro rano az by to chcel vyvolat a zas nic.
🙂

cifroska
21. mar 2007

Mel a pojdes do Topolcian rodit?

melory
autor
21. mar 2007

chcem ist do topolcian, ano, paci sa mi to tam. mne sa este nechce po tej chorobe, este teraz tazko dycham ☹ a musim zosilniet.

melory
autor
21. mar 2007

vraj s tou zatkou vypadnutou mozem chodit aj 3tyzdne? ja ze 3dni!

petra25
23. mar 2007

ahoj babule- som tu na skok - vidim cifroska,ze babenku sa akosi nechce- uz vydrz, ochvilu ho tu mas
Mel aj s tebou to uz vyzera na rozpad 😀 ja som rodila o den a pol po odideni zatky, tak sa chystaj 😉 moc sa uz tesim na dalsie trnavske babetka, aj ked vam ten pobyt v TT nezavidim, som stastna, ze som odtial doma
Ozaj Mel ides do tych TO, lebo druhe babo by som uz tiez asi v TT nechcela
a co silvinka, dlho sa neozvala
No idem oslobodit muzika,malu boli brusko, nas vecny problem ☹ inak by to bolo moc idealne, lebo prespi krasne od 3 do 5 hodin
Zatial papa a drzim palceky 😉

cifroska
24. mar 2007

Caute babule.Este stale nic.No ale v pondelok mam ist na prijem.V piatok vahal ci to ma vyvolat no nakoniec povedal nech to este dozreje. 😉
Mozno sa to spusti aj same.
Mel si este doma?Alebo uz rodis? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre