Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

daniela29
18. jún 2009

Baby, zajtra kedy idete? SAn, ty asi ráno že? a Ninny ty kedy?

ninny
18. jún 2009

daniela, ja pôjdem tak na pol jedenástu.. a Ty? Aj Ty chodíš s manželom?

daniela29
18. jún 2009

Hej chodím s manželom, pred pol dvanástu by som tam mala byť...... tak sa mi tam nechce...včera, zajtra, som zvedavá dokedy tam budem ešte chodiť ☹

ninny
18. jún 2009

daniela, aj ja chodím s manželom.. my pôjdeme na tu desiatu, pol jedenástu.. nemôžeme ísť neskôr, lebo manžel ma ešte potom nejake vybavovačky..

ninny
18. jún 2009

tak možno sa tam uvidíme 🙂

daniela29
18. jún 2009

ja by som aj šla možno trochu skorej, ale pýtala som sa manžela a že najskôr o 11.00 pôjdeme z domu, tiež má niečo......... veď možno sa stretneme aj tak.... inak, čo robíš? ja som práve umyla parkety v celom dome a najedla som sa gulášu.....

ninny
18. jún 2009

bola som vyvenčiť havina... a teraz si píšem s manželom cez skype 😀 tiež sa chystám niečo robiť, ale už neviem čo... posledne 3 týždne som byt vydrhla od vrchu až pospod... asi pôjdem triediť DVD-čka, CD-čka.. tých máme fakt požehnane :D

daniela29
18. jún 2009

toto čakanie je fakt hrozné.... pri Sofinke mi vyvolala pôrod Dr. Štefániková na deň pôrodu... mne sa to dosť páčilo - nemusela som čakať kedy to na mňa príde... o pol deviatej som prišla na príjem a o 13.20 Sofi bola na svete.... som zvedavá či druhý pôrod bude rýchlejší

ninny
18. jún 2009

daniela a prečo vlastne Ti vyvolávala? Lebo som počula, že ak nie sú problémy, tak čakajú pokiaľ sa bábo vyberie na svet samo... začínajú vyvolávať až po 10-14 dňoch...

daniela29
18. jún 2009

ninny, nie keď máš už termín a dohodneš sa s Dr. tak nie sú proti tomu.... s ňou som bola vtedy dohodnutá a povedala mi že kedy mám prísť... a bolo to .... najhoršie z celého pôrodu bolo pre mňa zašívanie...

ninny
18. jún 2009

daniela, vraj nie vždy sa dá dohodnúť... aspoň baby čo rodili pred nami v TT písali, že ich v pohode nechali prenášať... tak ja neviem.. a pri Dr. Štefanikovej som bola len raz, prvý krát.. potom som už na ňu šťastie nemala... asi to fakt záleži od daného Dr., od jeho nálady.. alebo čo ja viem.. som zvedavá kto tam bude zajtra a čo sa dozviem....

daniela29
18. jún 2009

bola tam včera a hovorila mi že v piatok tam nebude, ale aby som prišla a keď nič tak mám prísť v pondelok, že tam bude.... fakt to závisi od dr. či vyvolá pôrod alebo nie - podľa mňa neni problém keď je už bábo donosené..........včera bola na poradni mamička, ktorá mala termín 2.6. tzn. 15 dní po termíne a ešte ju poslal Dr. domov, že keď do pondelka nič tak jej to vyvolajú - mne sa to zdá dosť neskoro (ale nie som dr.)....... ja by som bola asi na nervy

jun2009
18. jún 2009

daniela, čoooo?? oni ju fakt poslali domov???? no to som zvedavá čo čaká mňa... ☹ a ktorý Dr. tam vtedy bol, čo ju poslal domov? A inak.. ty sa s Dr. Štefanikovou poznáš lepšie, či ani nie?

ninny
18. jún 2009

to som písala ja.. pridala som tabuľky do albumu a zabudla som sa odhlásiť 😀

inač so mnou minulý piatok.. 12. júna.. bola jedna na poradni.. čo mala termín 2. júna (možno ta istá, kt. si včera videla Ty..), a ta vravela, že už 10 dní prenáša.. ale že jej vraj zle vypočítali dátum pôrodu.. že skôr... tak možno preto...

daniela29
18. jún 2009

nepoznám sa s ňou lepšie, ty kedy čakáš resp. kedy máš termín?

daniela29
18. jún 2009

ninny som ťa nespoznala......... vtedy pri sofinke neboli poradne ako teraz, že sa stále menia doktori... stále som chodila k nej vždy tam bola ona a v iný deň zase iný dr. .... mali rozdelené služby po dňoch.... bolo to lepšie keď si chodila stále tej istej dr..........takže prvý raz keď som išla bola tam ona a už som potom chodila k nej.........
tá baba to bola asi tá istá, lebo niečo spomínala že požno jej to zle vypočítali.........

ninny
18. jún 2009

daniela, no vtedy to bolo lepšie... a včera bol aký Dr. na poradni?

daniela29
18. jún 2009

keď som prišla bol tam dečkov, ale sestrička odišla tak vybavil pacientky čo mal pripravené a že keď nemá sestričku ide sa najesť aj on..........potom sa vrátila sestrička a prišla aj dr. štefánikova aj dr. dečkov a dohodli sa že tam zostane ona, lebo tam mala aj nejaké svoje pacientky.......tak ma vyšetrila ona

daniela29
18. jún 2009

ninny, máš kúpenú a prichystanú do pôrodnice aj odsávačku?? ja nie 😒

ninny
18. jún 2009

daniela, mám kúpenú.. a mala som ju aj zbalenú.. ale potom som ju vybrala.. že keď mi ju bude treba, tak manžel mi ju donesie.. a vraj majú aj v nemocke, ale nie som si istá..

ninny
18. jún 2009

daniela, aj Ti vravela niečo o vyvolavačke?

daniela29
18. jún 2009

v nemocke nemali, ja som nepotrebovala pri Sofi, ale baba čo bola so mnou na izbe mala cisársky a mala problémy s mliečkom a musel jej rýchlo ísť manžel kúpiť...........možno teraz majú, netvrdím že nie...veď keď nebudú mať a budeme potrebovať chlapi prinesú............
o vyvolávačke mi nevravela, len keď nič nech prídem v pondelok bude tam.....

ninny
18. jún 2009

daniela, tak pôjdem s Tebouuu 😉 kebyže do pondelka nič... ja som sa rozhodla, že rodiť budem najneskôr 23-tieho a basta!! 😀 😝 aj tak by som najradšej zajtra alebo cez víkend 😉

ninny
18. jún 2009

inak, nebola včera s tou babou, čo mala termín 2. 6. /čo jej zle vyrátali/ aj jej mama? Lebo minulé s ňou bola.. a bola strašne ukecaná, s každým sa dávala do reči... a rozprávala ako ona prežívala tehotenstvo a ako rodila, aké mala problémy.. a koľko vážili a merali jej deti po pôrode, a aké boli úžasne.. atď atď.... až som ľutovala, že som si nevzala mp3-ku 😀 😀

san77
18. jún 2009

ahojte, babulky,
tak ako co je nove, ako sa citite, dnes je hrozne teplo, fuj, vonku sa dychat neda...

san77
18. jún 2009

ninny,
no tie vysetrenia oneskorene, no to neviem, teraz mi to povedal na poslednej poradni lekar, aj ked som dnes prisla na anesteziologiu, tak ked som jej povedala, ze mam prijem v utorok, tak mala poznamku, ze uzasne a ide vikend a my mame vsetko stihnut... tak hadam sa to stiha...

a ozaj tu odsavacku, ja mam doma nejaku odlozenu po svagrinej, ale neberiem ju do porodnice, dam si ju ked tak priniest, len dufam, ze budem vediet ako ju pouzit

daniela29
18. jún 2009

ninny, aj ja som dnes manželovi hovorila že najradšej keby som zajtra alebo cez víkend....... 🙂 🙂 tak to bola určite ona... presne rozprávala čo si tu popísala..... teraz mi manžel hovoril že keď chcem možno sa mu podarí zajtra ísť aj trošku skorej - tak uvidíme......... pravdepodobne sa stretneme... mali by sme si dať nejaké poznávacie znamenie..... manžel si robil srandu, že si mám zobrať Sofinkinho modrého poníka.....

San, čo bolo dnes s tebou - čo porábaš.....dnes sme tu boli samé len s ninny.........más pravdu hrozné teplo, ja som bola len dvakrát vonku len vyvešať prádlo a stačilo mi..........

daniela29
18. jún 2009

san neboj kopu vecí si myslíme že nebudeme vedieť a ono to príde samo.........aj pri sofinke som si myslela, že nebudem ju vedieť okúpať, nakojiť a prišlo to samo...........a teraz sa zasa cítim ako prvorodička a myslím si že nebudem vedieť čo a ako 🙂 😉

daniela29
18. jún 2009

ninny, ty máš akú tú odsávačku čo si kupovala ručnú alebo elektrickú? a akú značku?

san77
18. jún 2009

daniela,
ja dnes doobeda behacky po nemocke, zajtra opat, ale chcem ist skoro rano, lebo mam ist na ctg, anesteziolog. aj interne a ked si predstavim behat v tomto teple, ja by som chcela ist uplne rano na pol osmu, nech to postiham...
ja som bola vonku po obede akurat vyvesat pradlo a skoro ma porazilo od horka, strasne...
ale v piatok sa ma tusim ochladit o cosi a prsat

no ja dufam, ze to vsetko pride samo... ze sa nejako rozbehnem so vsetkym...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre