Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petusaaa
19. sep 2008

mozno som bola na tej svadbe aj ja 😀 ale nie, na hc svadbe som bola iba na svojej 😀 tak to by som o vas vedela... a len pekne lez doma. ja tiez rozmyslam, ci mam ist v stredu na to cvicenie. moc som sa tam tesila. no uvidim, pripadne si este v stredu zavolam sestricke, ci mozem 😉

tesorino
19. sep 2008

racej nech ta pozru ci mozes, neriskuj, uz to mame za par, tak nech sa nic nestane 🙂 a kde si mala svadbu v hc?

tesorino
19. sep 2008

petus ten cs tu mam nieco 6, ja sa v tom nevyznam, iba viem ze mi povedali 3cm

petusaaa
19. sep 2008

cs 6 je dost, to uz si nad kritickou hodnotou, tak to by si uz mala lezat pekne.. lenze ja mam cs iba 1. a sestricka mi sama davala to cislo na cvicenie. ved uvidiem, ako sa to vyvinie 😉
svadbu som mala na urade(tam pri klastore) a oslavu na terase 😉

petusaaa
19. sep 2008

ale to je uz skoro tri roky 😀

soncam
19. sep 2008

baby vy ma tu normalne plašíte, aj mne sem tam stvrdne bruško ale je to len pár krát za deň niekedy ani to nie. Ja mám zase problém s krčami v nohách nieakú finticku nepoznáte ako na to ked vás to chytí. lebo mna to chytá najčastejšie v noci ked spím potom sa zobudim a nemôžem zaspať. Mala som to aj pri malom ale ovela neskor. A k tej epi stoji 2 800Sk. Ostatné je tak ako pisete radsej dopredu nahlási a potom nepoužit lebo opacne sa to nedá

tesorino
19. sep 2008

petus tak asi ty si v pohode co sa tyka cs, no a mne povadali lezat a oddychovat aj ked sa to stale neda. my sme mali svadbu asi pred dvoma rokmi, ale mali sme v stofingu 🙂

tesorino
19. sep 2008

soncam, tvrdnutie je v pohode, to mam aj ja, pokial nie si rizikova tak je to v pohode a merernica sa tak pripravuje na porod, no niekedy su pritom aj bolesti ako pri menstruacii a to uz su poslickovia 🙂 a tie krce v nohach mam v noci aj ja ale hned ked sa postavis na nohy tak to prejde, aspon mne to pomaha 😉

petusaaa
19. sep 2008

soncam: mne na krce pomaha dat nohu do flexu, tj ze si pritiahnes spicku ku kolenu. je to neprijemne, ale krc prejde hned 😉
tes: ved ja viem, ze sa to neda... ja by som sa stale v posteli zblaznila.. 😖

debbie
19. sep 2008

baby tak ja nemám nič také v kńižke nepíše mi tam dr žiadne čísla

tesorino
19. sep 2008

debbie, doteraz mi to tiez nepisali, az teraz zacali, posledne dva razi

petusaaa
19. sep 2008

debbie: aj mne posledne dva razy. najskor som mala 0 a teraz naposledy 1..

tesorino
19. sep 2008

ja som mala 0 a teraz ze 6 😒

debbie
19. sep 2008

no kamoška z krupiny to má zaznačené stále teraz tam má 0-0-1-1-0
petuš to sa vie že to oznámim a rada

tesorino
19. sep 2008

debie asi kazdy lekar ma ine zvyky, ti nasi to zozaciatku nepisu, asi az ku koncu

petusaaa
19. sep 2008

tes: 😲 to ti tak rychlo stuplo... fiiha..

debbie: tak mozno sa mu nechce pri tebe pisat 0. lebo ona ma tym padom 2. keby nieco nebolo ok, tak by ti to povedal, hadam 😉

tesorino
19. sep 2008

peta ja som sa tiez cudovala ze ci sa to tak rychlo skratilo, alebo moj lekar ma odflakol a nevsimol si to, aj tak som ho vymenila nebola som spokojna 😖

debbie
19. sep 2008

ja tam mám že 2cm to je ono?

tesorino
19. sep 2008

2cm to by si isla do nemocnice, to je uz kriticke, to bude asi nieco ine

petusaaa
19. sep 2008

tes: to ta aj niekto zobral, takto par dni pred porodom? aj ja som zmenila, ale este na zaciatku 😉
debbie: no mala by si tam mat ze cs a nejake cislo...

tesorino
19. sep 2008

peta ja chodim kubranskemu na hlohovu a on zamestnava dvoch lekarov, ja som chodila pondelky a s tym somnebola spokojna, tak som povedala sestricke a ona ma dala na stvrtky a ten je suprovy, s tym som spokojna 😉

petusaaa
19. sep 2008

aha, tak to ano potom 😉

tesorino
19. sep 2008

a ty si tiez zmenila, chodila si aj predtym do trnavy:??

petusaaa
19. sep 2008

mas to v ip 😉

tesorino
19. sep 2008

uz mas nakupene vsetko?

debbie
19. sep 2008

Petuš a kedy ideš dr. daj mi potom vedieť čo a ako či pôjdeš v stredu 😅

stankatt
19. sep 2008

ahojte 🙂

debbie
19. sep 2008

Ahoj stanka tak ako sa máte s malou? ste ok? si pripravená odpovedať na naše nedočkavé otázky? 😀

debbie
19. sep 2008

Aj album som ti pozerala no nemáš fotečku dúfam že to napravííííš...a ukážeš nám tú princezničku

tesorino
19. sep 2008

ahoj stanka, gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre