Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

stankatt
19. sep 2008

Dakujem. A mozte sa pytat.... Ja som mala super porod, sice vyvolany- som prenasala, ale cakom pak to trnalo 2,5 hod 😀 😀 😀

tesorino
19. sep 2008

stanka mala si aj epi?alebo si to zvladala aj bez?

petusaaa
19. sep 2008

tes: vsetko okrem veci do porodky 😀 teda veci z lekarne mi chybaju do porodky....
debbie, jasne ze ti dam vediet.
ahoj stanka, gratulujem k malej 😉

stankatt
19. sep 2008

Epi ani klystir mi nestihli dat.... Bola to rychlovica 🙂

tesorino
19. sep 2008

a kto ta rodil?? mala si vybaveneho lekara??

debbie
19. sep 2008

A čo to šitie stani bolí to umrtvia ti to? A kedy ti dali malinkú na izbu? Aj vám sestrička ukázala čo a ako kojiť kúpať prebalovať atď....a ste boli dve na izbe?

debbie
19. sep 2008

A ako to prebieha na tých vizitách a je to pravda o tom že ti kontrolujú či si oholená?

soncam
19. sep 2008

debbie, tehulka so starostlivostou vôbec nie je spokojná, ako som písal maly sa narodil o 5 min sedem. Boli sme ju pozriet poobedeokolo stvrtej ukazala nám maleho a odlozila na novorodenecké. Boli sme snou najviac 15 min a sestricka jej vynadala kde tolko je ze maly jej tam reve, myslím ze ho mala hned aj v noci. Takze jej vôbec nezavidím lebo od pol 2 v noci mala bolesti, po porode nemohla od bolesti a radosti zaspat, telefony jej vyzváňali tak neviem. hovorila ze zopar sestier je fajn ale sú tam aj fúrie aspon tak ich tusim nazvala. 🙂

soncam
19. sep 2008

ozaj sory ze nema fotku ale uz sa na tom pracuje. My sme boli zatazeni na maleho a tak som hladala dlho fotku. a teraz ju tam neviem dat lebo mi stále pise ze je velka musim to asi nechat na muzicka cez vikend.😉

debbie
19. sep 2008

ahoj soncam, chúďa tehulka a kto ju to rodil, že nevedel že už je čas? 😖

tesorino
19. sep 2008

no ja tiez pocula ze su tam dobre furie, ale ze aj take v pohode, no co uz budeme to musiet vydrzat, ved tie 4 dni to nejak zvladneme 😉

sissik
19. sep 2008

fakt su tam furie?
podla predchadzajucich stran som usudila, ze uz je tam vsetko fajn.
no neva, ked sa stretne furia s furiami, lietaju iskry 😀

timotej
19. sep 2008

Ahojte Debbie určite si zober šlapky do sprchy iné papuče nie, zober si svoj teplomer ja som nemala.
Na pôrodných bolestiach záleží koľko budú trvať, poviem len toľko že v tej chvíli už máte chuť to vzdať
ale vtedy sa treba upäť na malého v duchu si hovoriť budem mať krásne dieťa, nemyslieť na seba ako
to bolí ale na dieťa že chce vyjsť von. Už druhý krát by som to inak zobrala. Pôrod je veľky zážitok, zabudne
sa na neho ked už budete mať malého pri sebe. Debbie kto ťa bude rodiť? Ja poviem len to že keby som
si mala vybrať doktora znova by to bol Dečkov-bol super. Vôbec nestresuje.Sestričky sú tam dvojaké - gynekologické a novorodenecké. Novorodenecké sú všetky zlaté a milé. gynekologické teda nie ako ktorá
má náladu. Dvom som dala aj kávu aj bonboniéru lebo sa fakt starali o mna.

bubadlo27
20. sep 2008

ahoj timi, videla som dnes rano maleho v novinach 😉

debbie
20. sep 2008

Timotej ďakujem za informácie si móc zlatá a želám tvojmu Timkovi nech rastie ako z vody a tebe skoré zotavenie ..... 😀 Rodiť ma bude asi Štefániková....ja si chcem zaplatiť epi pre prípad ak budem rodiť prirodzene, lebo malá je stále priečne, dúfam že sa otočíííí...O tých sestričkách to tu už ktosi písal no tých pár dní to pretrpíme aj keby tam bola dáka nepríjemná a potom už budeme doma .... 😅

petusaaa
20. sep 2008

baby, kde budete kupovat matrac do postielky??

debbie
20. sep 2008

Ahoj Peti ja neviem lebo budem mať postieľku po mne, teraz jú má bratranec a že kupoval aj matrac tak musíme pozrieť v akom je stave..... 😅 a ty?

petusaaa
20. sep 2008

no, ja som rozmyslala, ze pozriem v jysku, kedze u nas v hc ho otvaraju.. mozno budu mat nejake otvaracie akcie 😉 a este rozmyslam z netu, ze by som objednala. ja by som najradsej kupila novy, lebo vies, ako to je, uz moze byt vylezany a bobo si ho musi vylezat po svojom. ja sa tiez nevyspim na inom matraci ako na mojom 😅
a inak ako sa mas?

debbie
20. sep 2008

No tak počkaj možno budú akcie...Ako sa mám? No tak super malinká poslúcha a ráno som bola v kauflande na tie bodyčka mali už len pár boli prebraté tak sa mi ušlo iba 6ks ale za tú cenu .....už som raz vystihla túto akciu ....tak som rada...
A vy s Riškom ako sa máte?

debbie
20. sep 2008

Peti a kedy ideš do poradne? 😀

petusaaa
20. sep 2008

no, maly kope jak o zivot.. tie jeho dve kila su uz citit. ma fakt silu 🙂 a asi pojdem spravit jablckovy kolac. mam fakt hroznu chut. ale dam tam len trosku cukru 😉 a poradnu mam 30... a dnes som prisla na to, ze za mesiac uz mozem rodit 😲 😵 a zajtra ideme pre postielku... 😵

soncam
20. sep 2008

Baby dajte vedieť keď bude nieaká akcia na decke veci plienky a tak. K nám letáky chodia všeliako. Ozaj a aku kozmetiku bude vaše mimčo používať? ja som pri malom používala Bubchen a bol vcelku fajn ale to je 4-5 rokov dozadu. Petusaaa aj ja idem zajtra pre postielku kupila som ju od kamarátkinej kamarátky aj s madracom aj s baldachýnom. Inak madrace kúpiš si myslim vo všetkých predajniach nábytku. Nemáte pekné fotky detských izieb pre mojich stuplov.

petusaaa
20. sep 2008

no, ja zo zaciatku nechcem pouzivat kozmetiku. kupim nejaky olivovy olej z lekarne a nejake neparfemovane mydlo. a inak chcem kupit bepanthen na zadocek. neskor asi niveu (lebo tu mam najradsej ja). ale aj bubchen je super, len ten mi tak nevonia. aha, a kedze budem kocikovat v zime, tak chcem kupit tu niveu krem proti chladu.. 😉 ja mam rada aj johnson, ale na to dost nadavaju... ale to zalezi aj od babatka, co mu bude robit najlepsie...

debbie
20. sep 2008

Peti tak už budeš mať postieľku ti závidíííím,hihi 😉 koláčik mňňaaaaam... dala by som si.... 😝 Peťuš a čo v stredu pôjdeš aj ty?
Soncam akcia je na plienky tesco....80ks/315,- a bodyčka v kauflande 1ks/34,90,- Kozmetiku mám kúpenú niveu používam ju aj ja a som s ňou spokojná... 😀 😀 😀

petusaaa
20. sep 2008

no, tu postielku si zavidim aj ja 😀 a v stredu asi nepojdem. aspon nabuducu. potom idem v utorok do tej poradne a ak bude vsetko ok, tak pojdem az na tu dalsiu. tak pekne pamataj, co bude hovorit a vsetko mi zreferujes 😉

debbie
20. sep 2008

A je ti niečo alebo ti do toho dačo prišlo, či prečo nejdeš? Neboj všetko si zapamätám už sa teším ako sa ponaťahujem.... 😀

petusaaa
20. sep 2008

nie, len nechcem riskovat znovu tie bolesti. aj ked dnes uz mi nic nie je, radsej sa chcem opytat v poradni, ci je vsetko ok... 😉

timotej
20. sep 2008

Ahoj Bubi máš postreh, malý je uverejnený v Novom čase. Segra mi tam poslala jeho fotku a predstav si
že dostaneme nejaký darček. Dakujem za prianie malý je strašne zlatučký. Malý je hned prvý v Novom čase
aj tu na nete na stránke www.cas.sk pozrite si baby.

tesorino
20. sep 2008

ahojte, baby ja mam postielku staru, ale drahy mi ju vysmirgloval a znova nalakoval a je ako nova 🙂 a madrac som kupila u kamosky, ona ma obchod pre deti v trnave a tam som vela toho kupovala, aj navlecky a baldachyn 😉

krtko.
20. sep 2008

nechystate sa nahodou niektora na rizikove odd. do nemocky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre