Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petulienka
21. okt 2008

aj ja som mala vyvolany porod a od vyvolavacky som do 5 hodin porodila 😉

tesorino
21. okt 2008

no ja by som sa nato dala, ale ked mi lekar povedal ze to len tak nerobia.... ☹ sestranica bude rodit v topolcanoch a aj pri prvon jej vyvolali ked bolo dieta vyvynute a aj teraz si to tak dohodne a bez problemov

gabuliik
21. okt 2008

ja som mala tiež vyvolávačku. Malý sa narodil za necelé 2hodky 🙂

tesorino
22. okt 2008

gabulik a ty si sa tiez dohodla s lekarom?? alebo ti museli vyvolavat?

sissik
22. okt 2008

ahojte
tesorino ako nadcha, usptupuje?
ked to prejde, tak uvidis, ze pride na rad porod 😉

tesorino
22. okt 2008

sisik no uz som natom lepsie 😀 tak dufam ze mas pravdu 😉
dnes sa ide baby cvicit??
debie kde si ides sa ponatahovat?? 🙂

sissik
22. okt 2008

ja vam tak zavidim to cvicenie 😔

tesorino
22. okt 2008

sisik ty nemozes chodit cvicit??si rizikova??

sissik
22. okt 2008

tesorino bola som na amniocenteze a ze klasicke tehu cvicenie nemozem ☹

tesorino
22. okt 2008

sisik to je skoda, ale ked nemozes tak racej nie 🙂

curadlo
22. okt 2008

Ahojte dievčence, ktorá z vás rodila v najbližšej dobe v trnave? ja mám termín v sobotu a zatial nemám dobrý pocit z TT pôrodnice. Neviem ako to tam chodí, a prístup lekárov ja hrozný na to že o 3 dni rodím. Nikto sa tam o mňa nezaujma a nikto mi nič nepovie. Máte vlastné skúsenosti.

tesorino
22. okt 2008

curadlo ja som tam nerodila, ale chystam sa. asi sa nestaraju koli tomu ze rodit mozes aj 2 tyzdne po termine, tak asi zbytocne nestresuju, asi nie si este otvorena a mozno este nemas dost skrateny krcok aby si robili starosti 🙂

iris12345
22. okt 2008

ahojte, chcem ist rodit do TT, od 36 tyzdna tam vraj treba chodit do poradne, kedze nie som priamo z TT, chcela by som sa spytat, ci sa tam treba prvykrat objednat, alebo robia poradnu kazdy den, pripadne ci mozem ist k hociktoremu lekarovi, aky by ste mi vedeli niektora poradit, budem rada. dakujem

dula_renka
22. okt 2008

iris12345...ty ides az z malaciek do trnavy? Nemas blizsie blavu?

sissik
22. okt 2008

iris tusim od 34tt by si mala chodit do poradne do nemocnice, kde budes rodit. vyberies si lekara ktoreho chces, pripadne ktory bude volny, ked tam prides. k nemu budes chodit az do porodu. keby si bola rizikova, musis chodit do rizikovej poradne.

curadlo preco nevies, ako to tam chodi? bola si na prehliadke? tam hovorili dost. aj tu na fore je toho dost popisane 😉 po prehliadke porodnice som mala pocit, ze su ochotni odpovedat na vsetko, co sa opytas. tak si skus pripravit nejake otazky a na najblizsej poradni sa opytaj. ako pise tesorino - mozno to este na porod nevyzera a preto este nikto nerobi paniku. no a v skutocnosti to v nemocnici nie je take ako vo filmoch 😉 v reali maju vsetci na vsetko cas a nikto sa nikam neponahla.

iris12345
22. okt 2008

dula_renka, mam TT aj BA asi tak rovnako daleko, ale bojim sa v januari tej zacpy v BA, sestra tiez rodila v TT a bola spokojna 🙂

dula_renka
22. okt 2008

iris12345, tak Ty nebudes z Malaciek priamo 😉

iris12345
22. okt 2008

To teda nie, z jednej dedinky

sissik
22. okt 2008

iris skus zavolat na oddelenie, kedy sluzi dr. stefanikova, tu si dost chvalia. cislo na oddelenie najdes na strankach
http://www.fntt.sk/

johnie
22. okt 2008

ahojte baby.
nedávno som rodila v TT a vrele odpoúčam. všetci lekári sú vynikajúci a sestričky sú milé a rady poradia.
držíme vám palce, nech vám to dobre dopadne

soncam
22. okt 2008

Ahojte babulky konečne som tu aj ja. Môj malý dostal črevnú chrípku a celú noc vracal. Takže som nič nespala a doobeda behala po doktoroch. Opäť sme boli v škôlke asi 10 dní plus mínu autobus. Ráno som volala do škôlky že neprídeme a nato mi učiteľka povedala, že už sme tretí čo sme mali takú noc. A predstavte si to, že kamoške po obede povedali že päť detí púšťali zo škôlky skrz vracaniu. Dokonca jedna mamina im tam priniesla dcéru ktorá v noci vracala vraj to nič nieje. Chápete takých rodičov? 😎 . Tak ja sa snažím malého zo všetkého dostať napchávam ho s vitamínmi na posilnenie imunity a toto . Som úplne mimoz toho naštvatá až až. Tak sa pripravte nato čo vás čaká za pár rokov. Sory že vás s tým otravujem ale musela som sa z toho vykecať. Ja sem zasa nakuknem keď dám malého spinkať. Papa

debbie
22. okt 2008

Ahojte maminečky tak som tu konečne aj ja....
Tes dnes som k.o.... ☹ . Od rána sťahujem veci a pripravujem všetko na malovanie stihli sme kúpeľnu no a už som je práve umyla na komplet a poupratovala..... 😀 som uťahaná tak ležkám a odpočííívam. Cvičiť som dnes nebola ponaťahovala som sa až až...ty si bola? Ako bolo je niečo nové rodil niekto.....? A ty ako sa cítiš?
soncam maľujeme všetko a detskú nemáme ☹ máme len dvojizbový byt malý ale náš....a malinká bude s nami v spálni.
K tej chrevnej chrípke kamoškyna malá ju má tieiž a tak ma nasr...la povedala mi to až ked ma malá opusinkovala a oslinkala ,celú.....bolo to nezodpovedné lebo na takéto vírusy som ako magnet...tak to bolo včera tak dúfam že budem ok....chápem ťa soncam niektorý rodičia sú tak nezodpovední, nielen voči svojim deťom ale aj iným ....zdravím detičkám.,,,

gabuliik
22. okt 2008

Tesorino, ja som išla v den termínu na kontrolu. Bola tam dr. Štefániková a povedala mi,že už som otvorená na 4cm. Bolesti som nemala.Opýtala som sa jej,že či mi vyvolávačku nemôžu dať,lebo už som toho mala dosť. Rodila som 4.8.,vadilo mi horko a opuchnuté nohy. Hrozne ma to bolelo a tak. Ona bola v pohode, že prečo nie. Mala som so sebou aj veci,takže ma hned prijali a bolo.

tesorino
23. okt 2008

ahojte bambulky, tak my nemozme spat 😒 som od pol stvrtej hore ☹ tak som si dala aspon horucu vanu a asi mi zacala odchadzat hlienova zatka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

iris do porodnice na poradne sa chodi od 36tt a vsetky rodicky posielaju na 3 poschodie mudr.Cechovi, je to rizikove tehotenstvo, lae chodia tam vsetky rodicky, bud tam zavolaj a objednaj sa , aelbo chod osobne 😉

johnie dakujeme za povzbudenie 🙂 vela mamiciek strasi a toto ma ozaj potesilo 🙂 gratulujem k sofinke a prajem vela zdravicka 😉

sonkam, uplne ta chapem, kazda mama sa snazi ochranit dieta pred takymito hnusnymi chorobami a ked sa najde taky nezodpovedny rodic co da svoje chore dieta do skolky a ohrozy ostatne deti, tak nato nemam slov 😠 byt ucitelkou v tej skolke tak by si vypoculi 😅

debie tak ja som cvicit bola, bolo zase super 😀 a dalsie dve porodili, takze uz sme tam iba dve oktobrovky, jedna ma termin v sobotu a ja vo stvrtok 😉 ale bolo nas tam strasne vela asi 20, prislo tam vela novych tehuliek a aj ja som tam jednu novu priniesla, ale ona je uz novembrovka, tak asi sa tam dlho neohreje 😀 😀
tak to malovanie ti teda nezavidim, ale nesmies to zase prehanat s tou robotou aby sa nahodou nieco nestalo, este je skoro aby si rodila tak pozor na vanessku 😉 😉 a od tej kamosky je to nezodpovedne ze nic nepovie a ma chore dieta, preteba je to tiez nebezpecne, moja sestra mala teraz pasovy opar a ties som si davala pozor aby som ho nechytila, musime si na seba davat pozor, ved mohla zavolat a ked by bola zdrava tak by ste sa mohli pusinkovat 🙂 🙂

gabulik ale ked mna stale objednavaju na pondelky a tam je stale len cech a je mi blbe ist iny den, neviem ci by im to nevadilo 😒 ja by som tiez brala vyvolavacku, lebo mam toho uz ozaj dost a to nie je leto a horucavi, to ozaj neviem co by som robila, asi mozem byt rada ako to je 😀 😀 😀 a ked ti dali vyvolavacku tak za kolko si rodila??

sissik
23. okt 2008

tesorino tak super, uz to zacalo 😉
no a preco posielaju vsetky k cechovi? on tam akoze stale sedi? budem sa musiet popytat u mojho lekara, ako to tam v nemocke chodi ohladom pridelovania k lekarom na poradnu, hlavne ked by som chcela prave mojho ku porodu.

tesorino
23. okt 2008

sisik, neviem ale vsetky posielaju tam do tej jeho ordianacie, tak fakt neviem ale je to tak 🙂
no uvidime ci to zacina, niektore tu pisali ze im zatka odisla aj dva tyzdne pred porodom 😒

rienka
23. okt 2008

tes aj mňa odchytil Čech a to som bola minulý piatok. Opäť ma objednal na piatok. Netuším ako sa striedajú. Či je to pravidelne na dni , či inak...
Čo sa týka zátky, tak mi odišla v 32tt. Bola som samozrejme hneď pozrieť doktora. Troška ho pobavilo, že to riešim , ale skontroloval ma a bola som otvorená iba na špičku prsta a už sa mi tvorila nová zátka....
Asi ťa to nepotešilo, ale v 40tt to už môže byť signál...

tesorino
23. okt 2008

rienka ja tam chodim pondelky, a vzdy mi povie ze dalsi pondelok 😒 ale myslim ze utorky je tam stefanikova, ale ked chodim pondelky...

iris12345
23. okt 2008

ja by som chcela ist do poradne ku Dr. Chovancovej, neviete v ktory den ju ma ona?

rienka
23. okt 2008

zrejme by bolo ozaj divné, keby nás prehodil v rámci objednávania inému doktorovi. Škoda, že som tom nevedela pred prvou návštevou.... plánuješ si niekoho zazmluvniť? a vieš aj kto býva v stredu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre