Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tehulka4
8. sep 2008

baby, nic v zlom, ale aj vam je stale tak strasne horko???? normalne mam take horucavy ze az.....

soncam
8. sep 2008

Baby caute. ja nie som až tak ďaleko ako vy a tiež som toho v noci nenaspala behala som na záchod po izbe raz dusno raz veter prisilno fukal atď. 😝. Dúfam že táto noc bude lepšia.

debbie
8. sep 2008

Ahoj soncam, tak to máš stále neisté 50 na 50 a čo by si chcela ty? babu asi,že? 😀 Tak ja chodím Štefánikovej vždy v utorok a na rizikové lebo mám dve maternice spojené, také srdiečko...je to už ok teraz...sme zdravučké... a držíme sa...
Spávam tiež strašne zle horúco potom cikať a keď si hľadám potom polohu je to hrúúúúza a tak rada by som si ľahla na brucho, tak som od narodenia spávala..no si vieš predstaviť to trápenie ☹
Tehulka aj ja už mám na sebe asi tých 10kg a rátam ešte raz toľko ale neva hlavné je že sú babatenka spokojné a zdravučké...budeme to riešiť po pôrode, ti v dobrom závidím že to máš za pár, neviem sa už dočkať. Asi máme babatenka väčších škrečkov a ukladajú všetko na horšie časy hihihi...

tehulka4
8. sep 2008

debbie, ja si nejak z tych "par" kil navyse nerobim tazku hlavu...akurat je to trochu narocne nosit a trpia mi klby a nohy..ale tak je pravda, co by clovek neurobil pre tych nasich chrustikov...za par ako za par..uz by som bola najradsej keby bolo po tom, ale tak tento vikendik je tu jarmok, takze by som rada vydrzala..aspon na tu medovinu, gofry a cigansku..uvidime, ael ako sa mi synator rozhodne stravit vikend, ci vo mne alebo so mnou.. 😉 inak aj ja chodim k stefanicke, aj zajtra idem mozno sa tam stretneme..

silwietta
8. sep 2008

ahojte babule, dnes som bola na poradni a tak to vyzera ze ja jarmok stihnem este v pohode... porod vraj v nedohladne...

debbie
8. sep 2008

Tehulka ja idem až 16. a to už ti držím palce aby si ty v tom čase už mala v náručí synčeka a snažila sa o kojenie hihi 😀 ,inak budeš rodiť s epi? Ak áno ako to je môžeš si v TT dať urobiť vyšetrenie vopred a rozhodnúť sa potom? Tehu a aké vložky a koľko si si kúpila? veľa otázočiek,tak dúfam že neotravujem....a že potom nám napíšeš či si mala všetko aké to tam bolo prípadne čo ti chýbalo atď.... 😅

soncam
8. sep 2008

No baby, ja som sa vážila vstredu ráno a tam som mala 3,5kg. Vy ste ma nabudili stými 10kg a tak som šla na váhu a prekvapko skoro 7kg. To asi včerajšia oslava mamčiných narodenín. 😀

debbie
8. sep 2008

No ja papám to, čo malá chce 😝 , neobmedzujem sa. Soncam máš v pláne ísť pozrieť pôrodnicu tú prehliadku? A budeš chcieť epi? Máš s tým už skúsenosti...

timotej
8. sep 2008

čaute, nemusíte ísť na exkurziu do nemocky však to všetko je vyfotené na nete na stránke pôrodnica najdete si TT a tam si pozriete všetko. Tehu to som zvedavá ako dopadneš zajtra v nemocke ja idem vo štvrtok
za Dečkovom ráno. Tehu už sa aj otváraš? ževraj ked sa žena otvara na 4 cm sa ide rodiť neviem. Silvi tak
až po jarmoku rodíš?

silwietta
8. sep 2008

timi hej, s najvacsou pravdepodobnostou... dnes som bola na poradni a vraj mozem este kludne na porod zabudnut ☹ musim zacat s nejakymi urychlovakmi 😉

timotej
8. sep 2008

Ale Silvia nezačínaj urýchlovať nechaj to na osud aj ked ja by som tiež to mala najradšej za sebou. Neviem si
predstaviť že budem mať nového človeka pri sebe. Veľmi ťažko to už znášam koľko si pribrala? Mne povedal
Dr. že to vyvolá ked bude mať službu ja by som to najradšej chcela ked by to prišlo nečakane lebo ak to bude
naplánované tak sa budem viacej báť.

silwietta
8. sep 2008

timi pribrala som vela... a este k tomu som strasne napuchla... vodu drzim jak spongia

silwietta
8. sep 2008

ale inak ja to uz vidim, ze budem prenasat...

silwietta
8. sep 2008

timi daj si fotku, nech ta spoznam, ked ta stretnem na ulici 😎

tehulka4
8. sep 2008

timi to mas pravdu, akurat, ze tie obrazky prilis realite nezodpovedaju... 😀 a nebudes mat k tomu zvukovu prednasku ako ked tam pojdes osobne, ale to uz teraz tebe moze byt jedno... 😉 tiez som zvedava ze ako to so mnou vyzera..ci sa otvaram este neviem, naposledy ked som bola tak mi bolo povedane ze som otvorena prisluchajucemu tyzdnu..ale dost ma pobolievali boky a brusko takze mozno uz aj ano..uvidime co bude zajtra..

timotej
8. sep 2008

Silvi skúšali sme inštalovať CD kodak ešte to nemáme hotové tak potom to vyskúšame. Ale nemám aj tak
aktuálne fotky ako vyzerám. Strašne som pribrala aj ja už ma to takto nebaví že sa ledva hýbem. Uvidím vo
štvrtok ako dopadnem ale myslím že pôrod bude až na budúci týžden.

tehulka4
8. sep 2008

timi, to mas teda v pohodke...asponze vydrzis do jarmoku..ja sa tiez tak vytesujem ze to je uz etnto tyzden a od nedele kludne mozem ist rodit kedykolvek... 😀

silwietta
9. sep 2008

timi tak to by sme sa mali potom stretnut, ked nemas aktualne fotky... ja by som dnes mala vybavit toho pediatra ale sa mi tak strasne nechce... neviem ci sa mam dotrepat osobne alebo zavolam... dnes som strasne hnila... asi preto ze som skoro vstavala...

soncam
9. sep 2008

debbie ja som bola na prehliadke nemocnice ked som čakala malého vtedy so chodila aj cvičiť. Ja si myslím že ak sa ti chce tak choď. Mali sme príjemnú pani ktorá nás sprevádzala dala kopec informácii a tak. malý prišiel ma zavolať aby soms ním išla pozerať Maťka a Kubka. A tak musím ísť. Čo pre neho neurobím. Zatial pa 🙂

timotej
9. sep 2008

Silvi k Dr. Morovi nemusíš ísť osobne stačí ked mu zavoláš a oznámiš mu približne termín a potom mu zavoláš
ak budete doma z pôrodnice. Tehu už si ťa tam nechali alebo ešte si doma? Ak sa neozývaš tak predpokladám
že si tam.

bubadlo27
9. sep 2008

timi, myslim ze tehu oddychuje, lebo este poobede pisala do septembrovej temy 😉

silwietta
10. sep 2008

timi presne tak som to aj spravila, som mu volala a on sam mi povedal, ze sa nemusim teraz v tomto stave k nemu trieskat 😝 ze staci ak mu potom zavolam a ze on nas dojde kuknut... a nenormalne sympaticky hlas mal 😀

tehulka4
10. sep 2008

timi, vcera sme nejak zalomili...nocna doba pokrocila... 😉

bubi, jasne..este som domena, len som amla vcera taky nejaky ulietany den a potom som mala chut umriet co ma tak vsetko bolelo a hlavne ma maly tlacil...

zuzanikaaa
10. sep 2008

tehul vcera si kedy asi bola u doktorky? Ja som tam bola nejak medzi 9:45 a 11:00...

tehulka4
10. sep 2008

zuz, dorazila som k nej o 11:15, lebo na cestach to bolo strasne...tak neviem, mozno sme sa aj videli aspon na okamih....

timotej
10. sep 2008

Tehu ozaj a koľko vážil malý včera? Už musí byť valibuk ja idem zajtra a manžel si myslí že by sme mali zobrať
aj kabelu s vecami ale ja sa zdráham, ráno ideme spolu aby som sa nemusela trepať vlakom aj ked to nie je
daleko od stanice.

tehulka4
10. sep 2008

timi, vcera mi uzv nerobila, vraj si ho urobime v utorok aby sme vedeli co a ako..tiez si myslim, ez je zatial zubytocne si brat kabelu..ja tiez v utorok nic neberiem..povedala mi, ze sa dohodneme, ale tak lahko pre kabelu vybehnem..tak na zajtra ti budem drzat palceky...a ako sa citis?? ma uz nejake take tusaky, ze by to uz mohlo byt do konca tyzdna???

zuzanikaaa
10. sep 2008

vcera tusim doktorka nerobila UZV nikomu, ked som bola ja, tak nas tam bolo vela... roblili mi len pasy a pozrela od spodu. Inak ked mi robili tie pasy, tak malinka mala akurat stikutku, no to bola sranda tie zvuky.... a sestricka zrazu tak od okna pozrela na ten papierik a opytala sa ma, ze kedy mam termin, lebo ze mam slabe kontrakcie.... ale ja som nic take necitila. Uz som sa aj zlakla, ze si ma tam nechaju, ale doktorka povedala, ze to nic nie je....
tehu aj sa otvaras? Ja som od min. tyzdna stale len na 1 prst

timotej
10. sep 2008

Dakujem za podporu ešte by som chcela víkend stráviť doma, lebo sa chystám na hody ale je mi už dosť tesno
aj mne aj malému nemôžem sedieť.

zuzanikaaa
10. sep 2008

timotej nevolas sa nahodou Hanka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre