Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

alex1983
30. sep 2010

Caute baby, no ja normalne chodim na odporucanie mojho gynekol. od 37.tyzdna na pravidelne tyzdnove kontroly do nemocnice. Bola som tam uz tri krat a na bud.tyzden tam idem znova. A mam normalny priebeh tehotenstva, ziadny rizikovy. Takze neviem co sa stalo,ani som o nicom takom nepocula 😎

monulienkaf
30. sep 2010

no ono to bude asi cerstva novinka, takze sa to mozno bude tykat len tych, co tam este neboli...take zeny, ktore tam uz chodia - rusit asi nebudu...som zvedava ako sa to vyvinie...

lubuska22
30. sep 2010

@monulienkaf ahoj ja som bola dnes v TT na prvej kontroli, a objednal ma az o dva tyzdne, co sa mi zda neskoro na to ze predbezny termin mam 20:o( ale podla toho usudzujem ze to bude asi neskor asi moj druhy termin co bol 28.10. ale co tam bola jedna baba somnou tiez bola prvy raz v TT a ju objednal o tyzden takze neviem co si mam o tom ozaj mysliet

pusinqa
30. sep 2010

áno vraj je nejaké nové nariadenie že sa bude chodiť až do konca k svojmu lekárovi a do nemocnice len rizikové pacientky, takže to asi postupne zavádzajú, poisťovne to tuším nechcú preplácať

lubuska22
30. sep 2010

@pusinqa ale mna v pohode objednali volala som minuly tyzden a dnes som bola prvy raz v TT a objednali ma o dva tyzdne a tu druhu babu objednali o tyzden a ona ma termin 21.10

magdalenocka
30. sep 2010

@lubuska22 to nariadenie uz vyslo len este to nestihli rozposlat vsetkym doktorom. Takze je v tom chaoz. Ale aj mne minule sestricka v nemocnici povedala ze postupne to budu posielat vsetkym a oni uz do nemocnice nebudu brat pacientky len tie co su tusim tri dni po termine a od 36.t. len rizikovky. Ale zrejme to zacne naplno platit postupne.

fattamorgana
1. okt 2010

ono to vraj platí od 29. 9. Vtedy som bola na predpôrodnej príprave a tam nám hovorila tá pôrodná asistentka, že to platí dnešným dňom. Ale je to čudné, nie? Veď všetci doktori nemajú super ultrazvuky. Ja neviem, nejak sa toho bojím.

ivetaschmidt
1. okt 2010

@jane17

dr. Chovanova je super milá príjemná !!

monulienkaf
1. okt 2010

@fattamorgana no prave...ja mam tiez trocha obavy...v case ked som mala byt castejsie monitorovana, teda kazdy tyzden, tak som objednana zas az za styri tyzdne (na 38.tt), nakolko castejsie prehliadky gynekologovi poistovna nepreplati...a je to podla mna svinstvo, nakolko nemocnica to ma podla zakona hradene!!!

sarra6
1. okt 2010

ahojte je tu niekto kto ma termin okolo 2.11 ??????

majerska
1. okt 2010

AHOJ SARRA6,TU MAJERSKA,ANO JA MAM TERMIN 30.10.

fattamorgana
2. okt 2010

@monulienkaf Ale to je choré, nie? Veď od 24. tt sa má chodiť každé 3 týždne, od 32 každé dva a od 37. tt dokonca každý týždeň! To akože poisťovňa neprepláca? Sakra, ešte aby som nešla rodiť do Piešťan alebo do Galanty, veď to je sen toto. Zas sa šetrí na tých "najsprávnejších" miestach! 😒

lubuska22
3. okt 2010

@magdalenocka tak teraz mam chodit kazde dva tyzdne do nemocnice? a kazdy tyzden sa dohodnut s gynekologom, ze budem chodit tam na kontrole? lebo inak neviem....je to divne

vcelka5
4. okt 2010

@jane17 ahoj, mna rodila v auguste.bola velmi mila, odporucam🙂

anjelik2509
4. okt 2010

ahojte babulky, čítala som tu o nejakých zmenách v tt pôrodnici a len som chcela, že ani mňa môj gynekolôg neposlal do pôrodnice na poradne, ale že si ma nechá až do pôrodu a do nemocky ma posielajú len na ctg, prietoky a takéto záležitosti...tiež ma to prekvapilo, ale na druhej strane som aj rada...

anjelik2509
4. okt 2010

a máte tu niektorá termín 23.10.?

monulienkaf
4. okt 2010

@sarra6 no ja mam 13.11. 🙂

monulienkaf
4. okt 2010

@anjelik2509 a ako casto mas k nemu chodit?

pusinqa
4. okt 2010

@anjelik2509 si sa dnes tuším zľakla že ťa nepočkám čo? 😀

anjelik2509
4. okt 2010

@monulienkaf každý týždeň, minulý som bola v utorok a tento idem v stredu...

anjelik2509
4. okt 2010

@pusinqa ale nie, neboj sa, ale musím pozisťovať, ako sa veci majú, či tu nie sme samé dve 😀 😉

lubuska22
4. okt 2010

@anjelik2509 ahoj no ja mam termin 20.10, takze sa mozno stretneme:o) a ja chodim do nemocnice v TT, ale idem az 14 na kontrolu co sa mi zda celkom neskoro:o(

palvinka
4. okt 2010

ahojte,
ja mám termín 28.10. a v stredu mám ísť prvý krát na poradňu do nemocnice, som sa objednávala ešte pred tromi týždňami, keď som naposledy bola u môjho gynekológa. Už vtedy sa mi to zdalo dosť neskoro, že ma objednávajú až o tri týždne 😕 . Som zvedavá ako dopadnem, či ma vyšetria tam alebo ma pošlú k môjmu dr. 😖

monulienkaf
5. okt 2010

@anjelik2509 tak to mas velmi dobre, ten moj ma objednal az za styri tyzdne, vraj mu to nikto nepreplati...

delucia
5. okt 2010

ahojte,

takze podla mojich info je to tak, ze to nariadenie plati od 1.10.2010 a vydala ho Trnavska nemocnica. Moj gynekolog sa vyjadril, ze momentalne komunikuje s poistovnami, pretoze prehliadky na konci tehu boli preplacane nemocnici a nie gynekologom, tzn. on by tieto vykony vobec nemal zaplatene a samozrejme sa tomu brani. Povedal mi, ze toto je vraj vymysel tt nemocnice a ostatne to nadalej robia rovnako, tzn. na konci tehu chodia baby normalne do nemocnice myslim na tyzdennej baze...

anjelik2509
5. okt 2010

@lubuska22 no možno sa aj stretneme, keď sa pošťastí 🙂
ale to je ozaj nejak neskoro...a kedy si bola naposledy?

anjelik2509
5. okt 2010

@monulienkaf a to je čo za blbosť? na konci tehotenstva nemôžeš byť 4 týždne bez dozoru (ak som to dobre pochopila)... 🙄 tss, nechápem situáciu v tomto štáte...

monulienkaf
5. okt 2010

@anjelik2509 presne tak, ale co pomozem si....ved tak je to vzdy, kto na to vzdy doplati???...obycajny clovek ☹

anjelik2509
5. okt 2010

@monulienkaf a ku komu chodíš, ak môžem vedieť? to máš inak pravdu, len je škoda, že v niektorých prípadoch na to doplatia tí nevinní... 😒

pusinqa
5. okt 2010

@delucia vraj aj v nitre je také nariadenie, chodia len rizikovky do nemocky, inde neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre