Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
7. feb 2007

to ma zbavia kontrakcii?ja som v tomto smere skromna,mam vysoky prach bolesti,takze zvladnem vsetko..a mne by vyhovoval pokoj,nie lietanie lekarov okolo seba...ja som tusim ako zena z roku pana...

melory
autor
7. feb 2007

to znamena, ze mozes rodit po sediacky v kresle, alebo do vody... 😀

curly1983
7. feb 2007

zeny ja by som najradsej rodila bez vsetkeho - bez epi, bez vyvolavacky - uplne prirodzene...ale nezazila som este tak nebudem sa hrat na hrdinku 😀 nakoniec este len prejdem prach do porodnice a uz budem hulakat nech mi daju epi 😀

melory
autor
7. feb 2007

curly dala by si si hocco na svete aby sa ti ulavilo, to mi ver.

bubaczik
7. feb 2007

ja porodila tri deti bez epi,a som tu...neboj,nejako to voslo dnu,tak to nejako aj vyleze 😀

melory
autor
7. feb 2007

ale prve je haluz, potom snad ani nie, ked je to uz roztiahnute.

bubaczik
7. feb 2007

mel tak taky luxus ponukaju?tak co ak by sa mi to zapacilo?zeby piate?

bubaczik
7. feb 2007

tak najtazsi som mala posledny..tak neviem ci ti tento nazor odobrim.. 😝

melory
autor
7. feb 2007

ja to idem omrknut v nedelu o 11hod a potom podam spravy ake boli moje dojmy. inac ja som salena, ved kazdy mesiac to menim... 😵 raz trnava o mesiac topolcany 😖

bubaczik
7. feb 2007

a nakoniec porodis v pn...ale hlavne ze porodis..tak to obkukaj poradne..a urob protekcie,a dojdem aj ja 😀

melory
autor
7. feb 2007

bubaczik nestras s piestanmi, lebo lahko sa moze stat, byva mi tam najlepsia kamaratka a casto za nou cestujem, ale ona si nestazovala...vyhlad na mesta a na vah.

curly1983
7. feb 2007

no zeny uz som tu...volala som so sestrou 😉 tiez tak daleko ju mam od seba - vo Zvolene.... ☹

melory
autor
7. feb 2007

vo zvolene? ja moju v kremnici a brata vo viedni 😢

bubaczik
7. feb 2007

tak vy ste rozlezeny..ako ja 😀 curly idem 19do ke...ak budem moct...

curly1983
7. feb 2007

no mel sestra vo Zvolene a brat v USA....tak co ti budem hovorit. A tu som sa nastahovala do tych kosic a som tu sama jak.... vcera som bola na poradni, sla som sa prejst do mesta a mala som chut na kolacik z aidy a vtedy mi to tak prislo luto... Nesla som, lebo samej sa mi nechcelo sediet a pozerat na ostatnych....

bubaczik
7. feb 2007

a kam chodis na poradnu?sak v ke sa da aspon niekam ist..v lete mozes ist na anicku,alpinku,do cermela a pod,tu sa neda ist nikam...a aj sa tu citim sama,zo zaciatku som plakala mame jak male decko 😢 ze chceeeem ist domooov....ale uz som si zvykla...

melory
autor
7. feb 2007

ja mam 3 svagrine a stale sa ako segry navstevuju, tiez mi doslo, ze mi tu chyba sestra ku ktorej by som sa dosla vykvakat.

bubaczik
7. feb 2007

no tak ja tu nemam nikoho..nejako sme si so svagrinou nesadla,ona je taka divna 😖 ale mama chodi raz za tri mesiace,ale kamosky mam v ba,takze mam s kym kvakat aj ja..a este mam vas... 😀 😀 cmuk

curly1983
7. feb 2007

bubaczik su tu moznosti ale ked tu nemas nikoho a sama kde budem chodit. V lete este sa da - mam doma rybara tak chodime hore dole.

na poradnu chodim na masiarsku na polikliniku.

ja ked som sem prisla som plakala kazdy bozi den...pochadzam z takeho mensieho mesta kde kazdy kazdeho pozna - vides vonku tak stale mas s kym prehodit slovo. A tu som prisla - nikde nikto znamy... jaj to boli casi... keby som sa mohla vratit hned som spat doma ... velke mesta mi nevyhovuju som zistila 😉

bubaczik
7. feb 2007

no a mne male...sak o dva tyzdne sa doplazim do ke,dame rande?

curly1983
7. feb 2007

bubaczik jasne, mozme dat 😉 na kolko prides ?

melory
autor
7. feb 2007

curly len pre teba som sla huga odfotit do detskej izby - tu ho mas.
ja som z kremnice, total mame mesto a chcela by som este vacsie ako trnava ale zatial staci.

bubaczik
7. feb 2007

asi na tri dni,dlhsie ich doma samych nechat nemozem 😀 sak by umreli od hladu...

curly1983
7. feb 2007

mel normalne si ma dojala 🙂 dakujeeeeeeeeeeeem ! A nie ze ju vymazes !!!!

zeny idem daco zjest sak hladna som uz si dve hodiny a nie a nie sa odlepit od pc... 😝 ale o chvilu som s5

bubaczik
7. feb 2007

idem odovzdat net detom,bo cely den ho okupujem ja!!!!aj tak idem hodit rec ohladom pupocnikovej krvi s muzom,ak uz nezaspal 😠 sak aj zajtra je den..alebo neskor..pa dievcata...

melory
autor
7. feb 2007

taky tak idem sa potulkat s muzikom bo prisiel z prace a idem ho nakojit 😅

dufman
7. feb 2007

Ahojte koculky!
lola55: moja suseda, ze pokial do piatku neporodi ma prist zbalena. Ona je inak zo Seredi: Mirka taka fajn. Mozes mi prosim potom napisat ceny z toho praktiku, co si si ty pokupila. Moc mi to pomoze. Dikesko.

My ideme v pondelok na poradnu, tak som zvedava ako sme velky a vs.okolo toho. Potom nam hadam aj potvrdia alebo vyvratia termin.

Packo

melory
autor
7. feb 2007

lola ide do trnavy rodit, ze? ale ona mala tusim az 20.2 rodit, nie?

petra25
7. feb 2007

No ahoj baby - uf, dnes ste sa rozkecali a musim priznat, ze som miestami aj stracala nit 😅
mel: co ta vobec viedlo k tomu, ze zacinas rozmylsat o TO - tie alternativne sposoby? Tak daj potom vediet
My ideme na poradnu teraz v piatok, tak dufam, ze druha navsteva bude lepsia ako ta prva,pri ktorej sme sa absolutne nic nedozvedeli - ak nie, mam v zalohe bojovu naladu ☹

melory
autor
7. feb 2007

vobec nie alternativne sposoby, do vody ma nedostanu, ale to ze tam je iny pristup lekarov ako v trnave, tu sa na mna vykaslali a bolo, potom aj cely porod bol taky aky bol! preto, , , myslela som si ze ma to preslo po 3rokoch, ale cim sa to viac blizi, tym horsie spomienky mam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre