Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

irsina83
7. apr 2010

zazalienka v podstate nemam slov, fuha, pozeram, ze to bolo tazke a krasne zaroven...mam trosku obavy, ja tiez neznasam injekcie a bolest uz vobec nie....

zazalienka
7. apr 2010

nič nie je bezbolestné, ale toto sa fakt dá prežiť.. a ano.. bolo to krásne, pretože som mama.. a na to čo bolelo som rýchlo zabudla..

ivka1603
7. apr 2010

Ahoj Sjuvi...prepac, ze som ta nepockala, ale ponahlala som sa domov a prisiel aj otec s autom pre mna, aby ma odviezol domov, tak som ho nechcela nechat cakat.....Ja stale krvacam, citim sa ako vystaveny citron, stale polihujem, nic nevladzem...ako ked mas chripku a si z toho unavena ☹ Ja mam uz brusko dolu padnute, aj preto sa mi uz zle chodi aj sedi... Dufam, ze zajtra to uz bude lepsie.....Posli mi prosim ta to tel.cislo na Stefanikovu do IP......dnes som bola trosku vykolajena, tak som si ho aj zabudla od nej vypytat a na nete som ho nikde nenasla ☹ Dakujem ...a v pondelok sa urcite stretneme, teda ak by som nesla uz v piatok koli tomu krvacaniu..... ved budem tu na MK a popiseme 🙂

lydus
7. apr 2010

Ahoojte..chcela by som sa spýtat..či mala niektorá z vas pri porode dr.Cecha...lebo ja k nemu chodiim a teraz rozmyslam ci ano pri porode alebo nie..

zazalienka
7. apr 2010

moja kolegynka z izby ho mala pri sekcii, ja som bola sekcia pred ňou a mne asistoval ako druhý pôrodník pri mojej lekárke.. ja som z neho mala veľmi dobrý dojem..

ivka1603
7. apr 2010

Ahoj Lydus.....pocula som na Dr.Cecha same chvaly, je velmi optimisticky a prijemny chlapik....porod sa snazi odviest bez nastrihu hradze, coho by som sa ja osobne bala, ze by som zostala "roztrhana" vdaka hlavicke dietata....nechcela som ta strasit.....to su len reci od jeho pacientok 🙂 Rozhodni sa sama.....Kazdy clovek ma svoje pozitivne aj negativne stranky.....

lydus
7. apr 2010

Dakujem kočky za rady..no to rozhodnutie je tažke alebo lepšie povedané drahé 🙂 ☹ ja k nemu chodím a je vážne milý,zhovorčivý chlapík..ja mám kamaratku ktorá rodila este v oktobri 2009 ..nemala zazmluvneneho lekara..tehotenstvo mala ok.a pri porode nastali problemy ..malý ma 6 mesiacov a je na urovni mesacneho babatka..nechcem ani o tom viac písat.. ☹ proste urobil chybu doktor..tak mam teraz obavy..ale podla toho co zasa citam tu,tak ma tie obavy aj prechadzajuu..

kathy403
7. apr 2010

takze lydus,musime mysliet len pozitivne 🙂 🙂 🙂
vsetko bude OK,nase deti budu zdrave a krasne!!!baby nikto sa mi neozval na zajtra,tak ja idem rano.
☹ ale uz ledva fucim,uz som pribrala7kg! 😲

sjuvi
7. apr 2010

Ivka nič sa nedeje, nemusela si na mňa čakať. Prajem aby všetko dobre dopadlo, nech to nie je nič vážne. Číslo ti posielam na IP. Tak ak by sa niečo zmenilo, daj vedieť. Inak sa stretneme v pondelok.

ivka1603
7. apr 2010

Sjuvi, poslala som ti IP......zajtra sa ozvem....budem cely den doma......

cifroska
8. apr 2010

Ahojte kocky. 🙂
Lydus ja ties chodim Cechovi.V cera som bola prvy krat v nemocke na poradni.Ja som s nim velmi spokojna.K prvemu som si ho volala a bola som spokojna. 🙂

ivka1603
8. apr 2010

Ahojte kocky! Sjuvi, Kathy...kde ste? Kathy, napis, ako ti dopadlo vysetrenie.....Ja sa uz zacinam doma trocha nudit ☹

zazalienka
8. apr 2010

jeeej, kathy , že už 7 kg? ja som mala v 37 tt na sebe 21 kg🙂) a eštš ma aj seklo v krížoch, tak som skončila na neurológii.. to máš super váhu..
inak ja si myslím, že je dobré osloviť lekára vopred.. predsa, pôrod nie je čistenie zubného kameňa.. je to zážitok na celý život, a má byť pozitívny, netreba to nechávať na náhodu.. ano, stojí to prachy, ale priznajme si.. koľko blbostí sa kúpi bez toho aby sme kukali na prachy? koľko prefajčia manželia fajčiari za mesiac alebo prepivečkujú? je to predsa väčšia istota keď je lekár na telefóne.. a potom na sále.. ja teda naozaj traumu z pôrodu nemám.. a mala som skvelú pôrodníčku, nedám na ňu dopustiť.. práve kvôli nej na pôrod spomínam s úsmevom, a nie so strachom..

babatko88
8. apr 2010

zazalienka, nesúhlasím, ja som pri prvom nemala vybaveného žiadneho doktora a som spokojná, načo vyhadzovať zbytočne peniaze? v TT sú všetci skúsený, žiadny nováčik, takže sa nie je čoho báť... ja som mala 1x doktorku s min. praxou, ale dopadlo to skvele, aj keď sa bála a zavolala si na pomoc iného doktora,,, ja som bola v pohode a malý tiež... to je dôležité...
...a ešte jedna vec, kamoška tam mala vybaveného lekára a v deň pôrodu si zobral dovolenku, ok, mohol zabudnúť, alebo niečo iné, ale po pôrode sa dozvedela, že aj keď ho volali a bol v TT, tak odmietol prísť.... tomu sa hovorí prístup! na zazmluvnenie neverím a v TT je to zbytočné, všetci sú tam fantastický, viem to, ležala som tam totiž aj po pôrode ešte raz a bolo super, vždy som dostala iného doktora (doktorku), ale nikdy som nemala dôvod sa sťažovať...

elinka27
8. apr 2010

veru aj ja suhlasim s babatkom,ja tiez neplanujem dohadovat si doktora a vyhadzovat peniaze, lezala som aj na rizikovom,aj po porode sme boli dlhsie v nemocnici s malym,a tiez sa na lekarov nemozem stazovat.
Ved uplne staci ked si budem platit epiduralku, tak naco zbytocne vyhadzovat peniaze.Teda dufam,ze nebudem uz rodit cisarskym

elinka27
8. apr 2010

petulienka, pamatam si ta len som si nebola ista ci si to ty,ked nemas v profile Jakubka napisaneho.

sjuzi
8. apr 2010

Ja som mala sekciu u Čecha a len odporúčam... 😉

sjuvi
8. apr 2010

Ahoj Ivka. Dnes to mám také rozlietané, bolo som s dcérou na preventívke po 3. rokoch. Prišla som odtiaľ ako 😝 a tak už 3 hodky spím. Neviem čo budem robiť v noci. Včera to bolo 8 krát wc-ko a chodenie po byte, nakoľko sedieť veľmi nemôžem, pretože ma tlačí brucho a bolí chrbát.

Cifroška ahoj. Tak sa možno stretneme na šestonedelí, máme podobný termín. Ja a Ivka sme boli včera tiež na poradni v nemocke, kedy si bola?

sjuvi
8. apr 2010

Ivka už lepšie?

ivka1603
8. apr 2010

Ahoj Sjuvi.....ano, uz je to lepsie, krvacanie uz mizne, ale strasne ma vsetko dolu picha.....hlavne ked chodim po byte ☹ Ale nevadi, hlavne, ze mam doma klud....ani mi nechuti moc jest...asi pojdem nieco zobnut.....
Kathy, zabudla si sa ozvat, ci si este 2v1 🙂

irsina83
8. apr 2010

elinka, babatko, je to vec pohladu, pre mna to urcite nebudu zbytocne vyhodene peniaze, ja budem rada ked to s malickou dotiahneme do stastneho konca...a pri mojich diagnozach mi fakt nezalezi ze si doktora zaplatim, len chcem aby bola malicka ok... z mojho hladiska vobec nesuhlasim, ze su to zbytocne vyhodene peniaze... 😉

petulienka
8. apr 2010

Sjuvi, Ivka aj ja idem v pondelok k Dr. Stefanikovej na poradnu, ale som objednana az na 12:30 lebo ostavam na prehliadku porodnice... Idete tiez na prehliadku alebo na poradnu?

nikkka
8. apr 2010

ahojte..tiez sa chystam rodit v TT v maji...v teme majoviek teraz dievcata z ciech riesia porodny plan, je nieco potrebne aj v TT? pride mi to moc prehnane vselijake plany vypisovat, pochybujem, ze si to niekto bude citat..

irsina83
8. apr 2010

petulienka aj ja idem v pondelok na poradnu k dr. Lachkemu ale este neviem ci rano aleno p 13.00, keby bolo 13.00 tak ostavam na prehliadku... a aj kamoska ide na prehliadku 😉

ivka1603
8. apr 2010

Ahoj Petulienka....ja idem v pondelok len na poradnu....uz nevladzem chodit, takze na prehliadku neostavam.....a okrem toho uz som bola 2x v porodnici, takze ma to az tak moc nelaka 🙂 Ja neznasam nemocnice ako take....

kathy403
8. apr 2010

caute kocky,este som cela nebojte.isla som rano z domu o siedmej a vratila som sa z mesta okolo druhej 😲
tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák strasne unavena!!!
zase idem na kontrolu 15.4. na moje narodky! 😀 😀 😀
baby ja naozaj uz nevladzem!ale mala je v poriadku,vazi 2920g. 😲

lydus
8. apr 2010

No kočky každá máte pravdu..teraz pojdem na poradnu a porozpravam sa s doktorom..a uvidim 😉 Citam,ze niektoré to tu mate už za "pár" tak vám prajem vela síl...a zdravíčka..

cifroska
8. apr 2010

Ahoj Sjuvi.Tak ja som tam bola o 10.30.Mala som cierne tricko arifle.
Cakala som na Mudr.Cecha.Uz som otvorena na prst. No ale mohla by som este tyzdem dva vydrzatt 🙂 .Povedal doky.No len mam strasne opuchy ledva chodim tak by som to najracej mala co najskor za sebou. 😒

Kathy moja mala vazi do 2800g.Asi bude drobnejsia 🙂

sjuvi
8. apr 2010

Cifroska tak sme sa určite nestretli ☹ . ja som bola až 12:30 u dr. Štefánikovej. Nález máme podobný, tiež dr. predpokladá že ešte tých 10-14 dní vydržím. Tak sa možno stretneme. 🙂 🙂 🙂 Tak naša bude na rozdiel od tvojej malej asi bucloška, už minulý týždeň sme mali 3560g. Takže do pôrodu asi 4kg. 😝 😝 😝

sjuvi
8. apr 2010

Petulienka aj ja idem v pondelok dr. Štefánikovej, ale už o 10:30 hod. Rada by som išla aj na tú prehliadku, ale nemá mi kto zobrať dcéru zo škôlky, tak asi nebudem môcť ísť, uvidím kedy príde mm z práce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre