Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petulienka
13. nov 2007

oo dakujem 🙂 ja uz mam pocit ze ten nas maly uz nema kam ani rast a vecer ma ide roztrhnut jak ma kope a prevaluje sa. vcera som normalne manzelikovi hovorila ze ci je to normalne ze tak sa mrvi, ci je to ok 🙂 no co uz... zavidim ci keikei ze uz to mas za sebou, ale v dobrom samozrejme... 🙂

petulienka
13. nov 2007

keikei, aj teba tak ku koncu bolelo cele telo? a to doslova 😕 vcera som bola len u nasichl, kde som len sedela a popijala kavicku a vecer som nebola schopna sa ani odmalovat 😎

elinka27
13. nov 2007

peti mna uz boli cele telo teraz a to mam este minimalne mesiac pred sebou, uz sa ledva hybem a ani sa mi nechce. 😝 Vecer som uplne znicena ledva sa pretocim na druhy bok ked spim 😀

petulienka
13. nov 2007

no tak to som rada, ze som neni sama 😀 najhorsie je ze mam pocit, ze tie dni sa ako keby zastavili, do deviateho meisaca toi islo super rychlo a teraz... odpocitavam hodiny, minuty a niekedy aj sekundy... 🙂 v noci som mala taku slabu bolest ako na menzes, ale nic... len ma to postrasilo a koniec ☹ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som zvedava co mi zajtra povie Stefanikova, dufam, ze si ma tam necha, ale to mozem asi len dufat.. ☹ lebo nic tomu nenasvedcuje

keikei
13. nov 2007

hej, aj mňa bolelo celé telo, ledva som prešla nejakú "dlhšiu" trasu. hlavne kríže a chrbát ma boleli a lonové kosti. a keď som si večer umývala zuby, musela som sa podopierať o umývadlo...

aj ja som rada, že už to mám za sebou 😀 a veď čochvíľa aj ty petulienka to budeš mať za sebou 😉
mňa niekedy tiež Natálka tak kopala, až som sa bála, či je to normálne 🙂 ako keby šla na bicykli 😀

petulienka
13. nov 2007

presne, mam pocit niekedy ze chce ist von cez bocnu stranu brucha 🙂) (moju) 😀

keikei
13. nov 2007

babulky, inak termín som mala dnes 🙂

elinka27
13. nov 2007

no ja kedze ho mam opacne, a zacne ma kopat do mechura tiez to teda nieje prijemne, minule ma tak kopol,ze som sa normalne pozrela ci mu uz netrci zospodu noha 😀 😀

petulienka
13. nov 2007

to je super... a ako ta to chytilo? praskla ti plodova, alebo ako?

keikei
13. nov 2007

petulienka asi sa pýtaš mňa, že 😀
áno, praskla mi plodová voda, aj prvé tehotenstvo aj druhé

elinka27
13. nov 2007

aj ja chcem rodit prirodzene,fnuk 😒

keikei
13. nov 2007

elinka a ty prečo CR? kvôli otočeniu bábätka? veď ešte sa môže zvrtnúť 🙂

elinka27
13. nov 2007

no ved to, ze je KP a ja sa bojim,ze sa neotoci krpec jeden, aj lekar povedal,ze mu dava take 3tyzdne inak uz pojde CR

keikei
13. nov 2007

neboj, ešte sa môže otočiť... mám kamošku, čo už bola zmierená s CR a pár dní pred pôrodom sa jej bábo otočilo. ešte má dosť času 😉

petulienka
13. nov 2007

hej keikei teba som sa pytala 🙂 ja mam pocit, ze ten nas maly pojde az na mikulasa, jemu je tam velmi dobre 🙂 ale neviem si predstavit, ze by som bola este tri tyzdne takto.... ved prasknem...
Elinka, tusim budeme mat menovcov 😀

elinka27
13. nov 2007

no ja ho prehovaram,ale zatial mi odpoveda len kopancami 😀

elinka27
13. nov 2007

peti,mylsim ze Jakub je teraz moderny, a ked pojdu maly do skolky ci skoly bude ich tam neurekom a to sme si s muzom ked sme vymyslali meno mysleli,ze aky sme originalny 😀

keikei
13. nov 2007

petulienka, no veď aj mojej Natálke bolo v brušku veeeľmi dobre, to si zmyslela len tak zo sekundy na sekundu, že už chce ísť von 😀 to nikdy nevieš 😀

elinka, najviac je aj tak si myslím Samkov a Paťkov 😉 aspoň v mojom okolí určite 🙂

elinka27
13. nov 2007

kei, ja zasa poznam vela ludi co maju Jakubkov, tak neviem,ale to by bola sranda keby to nakoniec bola baba, my uz mame vsetko chlapcenske nachystane 😀

petulienka
13. nov 2007

aj ja malemu dohovorama, nech uz sa pyta na svet ze uz sa ho nevieme dockat a tak... ale on ma len ide pretrhnut jak kope, takze si myslim ze mamu absolutne nerespektuje 🙂

keikei
13. nov 2007

babulky musím končiť 😉
majte sa krásne a držkajte sa 😉

elinka27
13. nov 2007

peti, moj je este aj drzy,ked si polozim ruku na brusko,alebo manzel tak nam ich doslova vykope aby sme ju dali prec 😀 dokonca ked lezim na boku tak ma kope az kym nezemenim polohu 😀

elinka27
13. nov 2007

oki, pekny dnik keikei

petulienka
13. nov 2007

ahoj keikei, dakujeme

aj ja ked lezim na boku a melemu je to nepohodlne, tak ma normalne vykope na druhu stranu, ale zasa len na chvilku ... 🙂 prdolko moj malinky... 😀

elinka27
13. nov 2007

no veru,uz by som ho chcela mat doma,ale ma este cas,ale keby sa dal cas posunut tak to urobim 😝

petulienka
13. nov 2007

no nas by uz aj mohol von a ja by som bola najstastnejsi clovek na svete, kedze som dost pribrala a ako som uz spominala boli ma cele telo, nemozem spavat atd 😖 preto mu stale dohovaram, ale maly sa robi ze nepocuje 😀

elinka27
13. nov 2007

no ved potom napis svoje zazitky z porodnice aby som vedela na co sa pripravit, ozaj nemas nejaky zoznam co treba do TT porodnice?Ja mam ale to su neni z Trnavy

petulienka
13. nov 2007

mne dali na poradni sestricky, tak si vypytaj ked pojdes, alebo ti ho napisem do IP ak chces a plus k nemu este zopar veci mam zabalenych, ako vlhke utierky na ritku maleho a tak...

elinka27
13. nov 2007

no ja uz mam aku tak predstavu ze co asi treba,aj uz mam nieco zbalene.Lebo som sa uz pytala bab co rodili,ale by som bola rada ak budes mat cas,ze by si mi ho poslala.

petulienka
13. nov 2007

jasne poslem, do IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre