Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
23. sep 2008

ahoj soncam 🙂

soncam
23. sep 2008

Baby vcera sme s mužom postavili postielku pre maličké.Tak sa velmi teším 🙂 . Pritom sme ju zo spálni dávali preč pred 2 rokmi. Ako keby to bolo po prvý krát. musím začat pomaly prať aj vecičky na sobotu hlásia pekne, tak operiem aspoň látkové plienky. Ozaj koľko kusov ich máte?

tesorino
23. sep 2008

jej tak potom si daj aj fotecku do albumu, nech sa tesime s tebou, ja mam nachystane asi 15 - 20 plienok

debbie
23. sep 2008

Ahojte babenky tak aj my sme už vyspinkané do ružovučka.... 😀
Soncam tak to by sa aj mne páčilo už by som si kolísku načančala ale ešte stále ju nemám doma ☹ ,Tých látkoviek mám asi 12ks to by mohlo do perinky stačiť už som ich prala lebo boli nové trebalo ich vyvariť tak som ich šupla s prádlom,inak budem dávať jednorázovky aj tie už mám bola akcia tak pomaly kupujem.... 😀.Včera som práve pozerala čo by sa mi ešte hodilo máme dosť málo malinkých vecičiek ale ved to vraj bábo hned vyrastie tak prípadne 62vyhrnieme hihii. A rátam že čosi ešte dostaneme 😅 .
Tes už ste boli na tom poučení, a koľko vás bolo? A kde ste to boli v kostole či na fare? S mužom sme sa dohodli že pojdeme sa spýtať tak začiatkom októbra ...
Ozik baby beriete si vecičky aj na tie 4dni pre babenko do pôrodnice či ho necháte v tom nemocničnom? Ak si beriete napíšte mi čo a koľko ....neviem ako to bude v zime či treba svetrík či len body a gate alebo overálik?hm? 😢 Idem postaviť variť a pridem vas juknúť ...

elle_driver
23. sep 2008

caute mamicky, neviete mi poradit? Rozhodujem sa bud pre Dr.Stefanikovu alebo Dr.Deckova. Ak mate nejake skusenosti, prosim napiste mi. dakujem

anezena
23. sep 2008

Ahojte vsetci,
pomozte nam prosim vyhrat autosedacku.

staci ak si najdete nasu fotku, ktora ma nazov DANUSOVYCH 6 MES. a kliknete na "hlasuj". Mozte hlasovat kazdy den, ale iba raz denne. Nemusite sa registrovat, staci len kliknut na HLASUJ.

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/

A poslite to prosim aj dalsim vasim znamym, kamaratom a pod. Dakujeme.

soncam
23. sep 2008

Debbie ja som tie plienky použivala aj na grcanie cez pleco a do poštolie

timotej
23. sep 2008

Ahoj Elle_ ja som mala Dečkova bol super môžem odporučiť, no neviem aká je Štefániková ale všetci ju chvália
vyzerá v pohode stále sa usmieva. Máš to asi za jedno. Inak asi všetci sú tam dobrí, neboj nikto ťa nenechá
umrieť.

elle_driver
23. sep 2008

Timotej: Dik za odpoved, a este sa chcem spytat, ci nevies kedy ma Deckov poradnu. dik

timotej
23. sep 2008

Dečkov nemá poradnu on je tam každý den do 15.30 ale vždy sa s ním musíš dohodnúť na termíne on
ti povie a poviem ti že som vôbec nečakala vždy prišiel ako sme sa dohodli. AJ sme sa mu patrične odmenili.
Skús mu zavolať on ti už povie čo a ako.

elle_driver
23. sep 2008

A nahodou cislo nanho nemas?

soncam
23. sep 2008

baby, poradte mi ako si založím ten fotoalbum. Chcem tam dať tú postielku a veci co mam nachystané pre mimčo. dík 🙂

anaja36
23. sep 2008

elle_driver ja som rodila skoro po 17 rokoch a rodil ma Dečkov a mozem ho len vrelo odporučit je super

drobcek13
23. sep 2008

Ahojcek babenky... 🙂 elle moja sestra rodila u Dečkova, mala veľmi tazky 12 hod porod, dokonca kliestovy a doktor bol perfektny, stale bol pri nej a po narodeni malej sa na nu chodil pozerat cca kazdu hod...

petusaaa
23. sep 2008

soncam, uuplne hore si das ze fotoalbumy a moje fotoalbumy a das ze vytvorit fotoalbum. a pridavas fotky 😉

tesorino
23. sep 2008

ahoj debie, aj tie latkove plienky budem pouzivat do postoliek a pri papani na grckanie, ale inak budem pouzivat jednorazove, mam ich uz aj nakupene co boli v akcii, mam haggies, babylove a kupila som aj jeden balik tych lidlovych, vela ludi si ich chvali, tak budeme skusat co nam vyhovuje 🙂 na tom pouceni sme boli v piatok, boli sme tam 4 pary + asi tri maminy co uz maju deti, takze dost, trvalo to asi pol hodku, tristvrte....a ideme este tento piatok a hotovo 😀 byva to kazdy mesiac posledne dva piatky v mesiaci o 18.30 na fare, tam jak je spitalik 😉
a do nemocky si veci pre maleho neberiem, muz mi preneho donesie veci ked budeme odchadzat, iba ak by chytil nejaku alergiu na tie ich veci tak by mi tiez muz doniesol, ved nebyvame tak daleko 🙂

petusaaa
23. sep 2008

ahojte 😉 tak ja som dnes bola na nakupoch. segra sla k doktorke, tak som to vyuzila, ze nech nejde sama a ja som sla po nakupoch 😀 otrieskala som kopec penazi a to som bola iba v drogerke a lekarni 🙄 ale co uz. uz mam skoro vsetko, co potrebujem do porodnice okrem plienok a dudlikov. to sa chcem zastavit v tecsu... a ja mam latkovych plienok podstatne viac, lebo chcem latkovat a kupujem aj latkove nohavicky 😉

tesorino
23. sep 2008

aho petus 😉 tak ako sa citis?? uz to troska preslo??

sveti
23. sep 2008

ahojte,

babulky neviete ci Deckov berie aj netehotne pacientky??? Pocula som za ano, aj ked nema svoju ambulanciu.
Inak je super chodila som k nemu pocas druheho tehu a aj mi robil sekciu.
dakujem za rady 🙂

petusaaa
23. sep 2008

a beriete si svoje nocne kosele???lebo ja asi budem pouzivat nemocnicne...

tesorino
23. sep 2008

peta ja si beriem pyzamo, kosele nie som zvyknuta nosit, pripadne pred vyzitou si ju obleciem tu ich nemocensku 😉

petusaaa
23. sep 2008

a beries si iba jedno? lebo ako som pochopila, tak ich budeme mat hned spinave ci uz od mlieka alebo ako sa budeme cistit. 😖

mam sa celkom ok. teraz som v euforii z tych veci, co som pokupovala. 😀 no a celkom sa bavim na tych poporodnych vlozkach.. 😀 😀 😀

jevel
23. sep 2008

baby najlepšie keď budete používať ich nemocničné košele , lebo takto sa vám môžu aj zašpiniť a každé ráno si môžete ísť zobrať k sestričkám novú čistú. škoda si nosiť vlastné 😉 . a košeľa je praktickejšia hlavne z toho dôvodu, že budete často chodiť do sprchy a vyzliekanie a obliekanie pyžamových nohavíc je dosť nemotorné , pretože budete ubolené.

tesorino
23. sep 2008

beriem si iba jedno ved v prvy den budeme mat tu ich koselu a ved potom to uz nebude take hrozne, a od mleka nebudes, ved sa ti pusti asi az na treti den a dokopy tam budeme 4 dni, tak jasne ze jedno staci 😉 aj ja som sa dobre bavila na tych vlozkach 😀 vydrzime 😀

petusaaa
23. sep 2008

jevel 😉 ja som pocula, ze to je lepsie. len sa mi to zda taka divne 😅 nosit nieco, co mal ktovie kto na sebe... ale prezijem... je asi fakt hlupost donicit si vlastnu novu, ked ju mozem nicit doma, ze? 😀

tesorino
23. sep 2008

a hlavne si beriem aj ponozky, ja som stale uzimena a hlavne nohy mam stale studene, tak aj nato myslite 😉

petusaaa
23. sep 2008

tes: no len aby si nebola prekvapena s tym mliekom 😀 ja asi budem mat iba tie nemocnicne. ved pri navstevach na seba hodim aj tak zupan, tak mi to je jedno... ale ty budes vyzerat urcite lepsie vo svojej ako ja v erarnej 😀 😀 😀

tesorino
23. sep 2008

no ja si to pyzamo zoberiem, ved lahko mi zostane v taske keby ho nepouzijem 😉 segra ho mala a pouzivala ho

tesorino
23. sep 2008

petus, myslim ze nejde o to ako budes vyzerat ale ako sa budes v tom citit 😀 hej a zupan tam tiez maju tak si ho neber, sestra si ho zobrala a aj ho hned poslala domov, bol jej na nic 😉

sissik
23. sep 2008

petusa ja som mala taku nemocnicnu v ruzinove v nemocke a bola taka ako plachta - tahala ma ked som sa vrtela, proste nepohodlna. zoberiem si svoje, uz mam aj kupene 3ks, krv sa da oprat a potom ich budem nicit aj doma.
inak tiez spavam radsej v pyzame.
k poporodnym vlozkam ste si kupovali aj nohavicky? neviem si predstavit behat s vlozkou len tak, vsak to musi vypadavat, nie? vraj tie sietkove nohavicky v pohode lekari toleruju, ale zase sa zachytavaju do sitia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre