Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzanky
11. apr 2012

@bbarboraa ahoj
ja som rodila 31.3 a mne málu hneď ukázali a neprikladali nakoľko bola v 36 tt ale viem, že bábätká prikladajú. a o tých polohách neviem ja som to mala rýchle 🙂

aduskatt
11. apr 2012

@zuzanky aky suvis ma to, ze je v 36tt a prilozenie? boli tam nejake komplikacie?

aduskatt
11. apr 2012

@zuzanky a blahozelam k dcerke🙂

katpetdo
11. apr 2012

@bbarboraa ked som isla tlacit tak mi zacali davat to super zlte kreslo do lahu, ale ja som ich stopla a poprosila zdvihnut este vyssie ako bolo povodne, cize som skoro sedela. PA sa ma snazili presvedcit ze v lahu to bude pohodlnejsie, ale trvala som na svojom a nebol problem. ale tie nohy som musela mat aj tak tak hlupo do hora.

simisi
11. apr 2012

@zuzanky Zuzi,a mala uz je na svete?????
gratulkaaaaaaaaaa,vela zdravia prajeme 🙂 🙂 🙂

aduskatt
11. apr 2012

@katpetdo pohodlnejsie.....ale pre koho?🙂

zuzanky
11. apr 2012

@aduskatt pri pôrode neboli žiadne komplikácie ale nakoľko bola v 36 tt tak ju musel hneď prezriete detský lekár či je donosená a ak nie tak šup, šup do inkubátora bez toko, že by nám ju ešte priniesli. Ale mali sme šťastie je riadne donosená ale nevedela dobre piť z prsníka hneď sa unavila. Tak si odsávam a už si ju opäť prikladám a už jej to ide super a samozrejme aj prikrmujem lebo sme sa konečne rozpapali 🙂
A to kreslo aj mne trochu zdvihli a povedali manželovi, že ak chcem tak mi ho môže ešte zdvihnúť ale mne to stačilo tak ako som mala.

aduskatt
11. apr 2012

@zuzanky moj syn sa narodil pred 8 rokmi, tiez v 36tt a najskor mi ho prilozili, sice iba na malu chvilku, ale to bolo prve.a potom ho vzali.no, asi to zavisi od nemocnice 🙂 tak fajn, ze je mala v poriadku

zuzanky
11. apr 2012

@simisi hej už je tu 🙂
a ďakujem

bbarboraa
13. apr 2012

@zuzanky ty to mas take aktualne este v pamati... prosim ta co si mam zbalit do TT porodnice? 🙂

zuzanky
14. apr 2012

@bbarboraa ahoj tak treba si tam zobrať, osušku, uterák ja som mala aj 2 košele, župan, papuče, šľapky do sprchy, podložku na postel, popôrodné vložky, nohavičky tiež popôrodné, hygienické potreby, šálku, príbor, teplomer, pre babo plienky a krem na zadoček, navlhčené utierky a veci na cestu domov 🙂

vitana
14. apr 2012

baby, neviete ako to je, ak by som chcela k porodu svojho sukromneho doktora?viem, ze nemocnica rusila zmluvy so sukromnymi doktormi, ale nedalo by sa to nejakou cestou obist? moj doktor ma rodil pred 3 rokmi, teraz som ho chcela tiez 😒

emaelasofia
14. apr 2012

stefanikova je v pohode ja som tiez chodila k doktorovi čechovi a tiez par krat ho zastupovala pani doktorka ale možem povedat ze to bolo v pohode 🙂

monuska342
15. apr 2012

@zuzanky treba si priniest aj teplomer?ja ked som bola prvy krat tak nam davali....uz nedavaju?

erika1977
15. apr 2012

@monuska342 ja som rodila pred 15 mesiacmi a už vtedy to bol problem.ja som ho nemala lebo ked som rodila pred 3 rokmi tak mi ho davali sestričky.tak som si ho ani nechystala.ja som prvy deň po sekcii ležala na rizikovom lebo dole pre mňa nemali miesto/bolo nas vela 🙂 /.tam mi sestričky teplomer dali bez problemov.ale dole na šestonedeli na mňa pozerali ako na vraha,že ho nemam.tak si ho určite pribal do tašky.

erika1977
15. apr 2012

@amsi Ahoj.ja som mala 2 sekcie.pri prvej som ležala 5 dni a pridruhej 3dni a na 4 nas puštali domov.ale vtedy nas tam bolo vela 🙂 .tak ked nenastanu komplikacie tak čim skôr puštaju domov.ja myslim,že aj pre to naše zdravotnictvo a financie ☹ .

monuska342
15. apr 2012

@erika1977 aha dakujem tak si ho vezmem 🙂

katkatt
15. apr 2012

@monuska342 2009 som dostala teplomer, 2011 ho dodatocne doniesol manzel, lebo uz bolo treba mat svoj 😉

ianitka
15. apr 2012

🙂 ja som teplomer sice mala, ale nevybaleny , nikoho moja teplota nezaujimala 🙂

amsi
15. apr 2012

dakujem @erika1977 za odpoved..no ja by som najradsej isla cim skôr domov..tie 3dni su vratane aj toho dna,co sa musi lezat den pred sekciou?

lenocka1979
16. apr 2012

ahoj, prosím ťa, keďže máš dievčatko ... náušničky ti poriešili v pôrodnici, alebo sa to v TT tak nerobí? @zuzanky

lenocka1979
16. apr 2012

babenky, nemáte teraz v súčasnosti skúsenosti ako je to s náušničkami v trnavskej pôrodnici? .... kamoška mi vravela, že jej dcérke tam prepichli ušká a dali náušničky....že ich mala so sebou v liehu ... je to pravda? mám si také niečo nachystať? budúci týždeň by som mala ísť do pôrodnice a čakáme dievčatko ... tak zisťujem info 🙂

sasettka
16. apr 2012

@ianitka no presne, ja som ho zas nemala a tiez nikoho moja teplota nezaujimala 🙂)))

zuzanky
16. apr 2012

@lenocka1979 ahoj náušničky nemáme budem to riešiť na poradni u obvodnej lekárky v TT to nerobia tak ako v PN ☹. chcela som jej to dat spraviť tam ale čo už

zuzanky
16. apr 2012

@lenocka1979 oficiálne to tam nerobia ale keby som išla domov v stredu tak by sme náušničky mali (bola ochotná jedna sestrička) ale oficiálna to nerobia ak sa ich spítaš

lenocka1979
16. apr 2012

@zuzanky no práve, že by som sa spýtala ... len keby som vedela, že narazím práve na tú ochotnú sestričku 🙂

zuzanky
16. apr 2012

@lenocka1979 ved to a najlepšie je to pred odchodom domov aby nemala zle a ja som to šťastie nemala ☹

erika1977
16. apr 2012

@amsi pri prvom som tam ležala cely tyždeň.ale to preto lebo som sa neotverala a sekcia bola posledna možnost po 30 hodinach.ale to je iny pribeh.pri druhom som mala planovanu sekciu.vo štvrtok večer som prišla na prijem,rano v piatok som mala sekciu a v pondelok o 10hod.som išla domov.ty maš asi planovanu?

lenocka1979
16. apr 2012

@erika1977 to je celkom fajn ... fakt si šla na príjem vo štvrtok večer ... tak to by som ešte brala ... to by šlo. ja by som mala ísť na sekciu budúci týždeň, som zvedavá, ako to doktor naplánuje ... doma mám totižto mamičkinho miláčika a neviem, ako to doma zvládnu ... a ešte k tomu neznášam nemocnice a teda pobyty v nich ... desím sa pôrodu a aj pobytu tam 🙂 ... dúfam, že to zvládneme v pohode a že to rýchlo prebehne

erika1977
16. apr 2012

@lenocka1979 aj ja som doma nechavala mamičkinho milačika 🙂 .som si aj poplakala,ked som odchadzala ale nie pred nim.vo štvrtok večer tak ma objednala doktorka.ale na večeru som už v nemocnici nemala narok,niežeby mi chybala 🙂 .a ty budeš rodit v Bratislave,či v Trnave?Ja som bola v nemocnici 2 krat a to len ked som rodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre