Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

amsi
16. apr 2012

@erika1977 tak to si mala naozaj fajn, ze na ten prijem si isla až vecer..
pri prvom som tiez mala planovanu sekciu, ale na ten prijem som isla hned rano, co nebolo bohvieco..tak som zvedava ako dopadnem teraz..momentalne je to o to horsie, ze tiez nechavam doma svojho drobca, ktory je na mne dost zavisly a ja na nom tiez..a kto ta rodil?
@lenocka1979 tak tebe sa to uz blizi a mas dohoduteho doktora?inak ja tiez neznasam nemocnice a pobyt v nich a predstava, ze tam budem bez svojich chlapov je hrozna..ale snad to zvladnem..sice ja mam termin az v juli, ale uz teraz na to musim sem tam mysliet..budem ti drzat palce a ked prides z nemocnice,daj vediet ako ti vsetko dopadlo a ci si bola spokojna..

erika1977
16. apr 2012

@amsi mňa rodila obidva pôrody doktorka Chovanova.ja som ju mala zajednanu.

lenocka1979
16. apr 2012

@erika1977 no ja budem rodiť v TT ... rodila som tam aj v roku 2009 a bola som docela spokojná, a chcela som toho istého doktora ako pri malom, tak chodím k nemu ... dr. dečkov

lenocka1979
16. apr 2012

@amsi ani nehovor ... mňa to čaká zrejme budúci týždeň ... už teraz je mi z toho všetkého nanič ... doma nechám chlapcov, za ktorými mi bude smutno ... ten pobyt v nemocnici ... ale hlavne nech je malinká rýchlo tu a zdravučká ... nejako to vydržíme ... zvládneme ... najlepšie by bolo ... keby bol už máj a nech sme doma 🙂 ... ale aj to bude

erika1977
17. apr 2012

@lenocka1979 Dečkov je dobry.počula som naňho dobre recenzie.a ked si už rodila s nim tak vieš do čoho ideš 🙂 držim palce aby všetko dobre dopadlo.a želam Vam obidvom hlavne vela zdravia.

lenocka1979
17. apr 2012

@erika1977 Ďakujem ti pekne ... dám vedieť 🙂

erika1977
17. apr 2012

@lenocka1979 budem rada a drž sa 🙂

lenocka1979
17. apr 2012

@erika1977 dík za podporu ... trochu sa tej sekcie bojím ... všetci ma odhovárajú ... je kvôli tomu toľko cavikov ... že neviem, čo je lepšie

erika1977
17. apr 2012

@lenocka1979 ja som mala prve sekciou,tak aj druhe mi spravili sekciou.mne to vyhovovalo aj napriek tomu,že ja som vela pribrala a brucho po pôrode mi dost tahalo ranu dole.takže ja som bola 2 tyždne nepoužitelna.ale ked si pribrala malo tak to je v pohode.a doktor ,čo hovori?ta odhovara on ,či rodina?

lenocka1979
17. apr 2012

no ja som pribrala tiež dosť ... a brucho mi trochu určite zostane, ale to prežijem ... dva týždne už určite 🙂 .... a on mi po prvom pôrode odporúčal druhý cisársky ... lebo malého mi rodil kliešťami ... teraz si to rozmyslel, že keď som to zvládla raz spodom, tak je škoda rezať brucho, ale mne sa po prvom pôrode aj zhoršil zrak a tak to už druhý krát nechcem riskovať ... navyše malého mi resuscitovali, lebo nedýchal ... už to nechcem zažiť ... nechcem ohroziť bábätko

lenocka1979
17. apr 2012

@erika1977 no ja som pribrala tiež dosť ... a brucho mi trochu určite zostane, ale to prežijem ... dva týždne už určite emoticon .... a on mi po prvom pôrode odporúčal druhý cisársky ... lebo malého mi rodil kliešťami ... teraz si to rozmyslel, že keď som to zvládla raz spodom, tak je škoda rezať brucho, ale mne sa po prvom pôrode aj zhoršil zrak a tak to už druhý krát nechcem riskovať ... navyše malého mi resuscitovali, lebo nedýchal ... už to nechcem zažiť ... nechcem ohroziť bábätko

84matulik
17. apr 2012

@lenocka1979 neboj sa, dobré to bude.....sestra teraz rodila sekciou a v pohode...naozaj🙂))) každý to inak zvláda...dobré to bude!!! 😉 😉 😉

erika1977
17. apr 2012

@lenocka1979 no teda to su traumy.tak si trvaj na cisarskom.ked maš doktora zajednaneho,či už oficialne alebo na čierno tak by to mohol spravit.ja som platila doktorke ale na čierno ako sa hovori.ani ja nemam pekne spomienky na prvy pôrod.ja som prišla do nemocnice v pondelok o 13hod.a maly sa mi narodil v utorok o 22,15hod.taka zufala som tušim ešte ani nebola.

lenocka1979
17. apr 2012

@84matulik dík, snáď to bude ok 🙂 ... hlavne nech je to už úspešne za nami 🙂

lenocka1979
17. apr 2012

@erika1977 no práve ... neviem, prečo nechávajú mamičky a detičky tak trápiť ... nechápem to

mima75
17. apr 2012

síce rodila som tam pred skoro 12 rokmi, ale mám len tie najlepšie skúsenosti, doktori, sestričky.....

erika1977
17. apr 2012

@lenocka1979 ani ja.oni by mali najradšej normalne pôrody.lebo sekcia už je operacia a ta viacej stoji.a to naše zdravotnictvo to je hruza.

lenocka1979
17. apr 2012

@erika1977 no naše zdravotníctvo je možno hrúza, ale doktori sa nemajú na čo sťažovať ... stále majú málo a chcela by som vedieť ... koľko majú bokom ...

erika1977
17. apr 2012

@lenocka1979 podla mňa sa to najlepšie zisti podla auta 🙂

lenocka1979
17. apr 2012

@erika1977 🙂

84matulik
17. apr 2012

@lenocka1979 neboj, ty to máš evidentne už za pár....ja z dvojičkami v brušku a ešte cca 8 týždnov....už nevládzem.... 😒 😒 😒 😒 a kto ťa bude rodiť, kedy ideš do pôrodnice?

dominikati
17. apr 2012

@erika1977 Ahoj,mne robili tiez sekciu pri prvom pre nepostupujuci porod.ked si sla rodit druhe hned ti povedali,ze budes mat aj druhu sekciu?Mne dnes povedala sestricka,ze zrejme ano.

erika1977
17. apr 2012

@dominikati Ahoj.aj ja som si to myslela ale mňa sa to doktorka pytala,či nechcem normalne.a ja že nie 🙂 ,že si prosim sekciu.Suseda ma dve sekcie a jej to hned povedali,že aj druhe pôjde sekciou.ja neviem prečo sa ma to doktorka vtedy opytala.

lenocka1979
17. apr 2012

@84matulik tak to klobúk dolu .... dvojičky? to ti prajem veeeeľa síl a trpezlivosti, drž sa

dominikati
17. apr 2012

@erika1977 Aha,no ja by som radsej planovanu sekciu,ako ohrozit dietatko.Pri dcerke to bolo len tak tak,a to uz teda nechcem zazit,takze si ma potesila.

84matulik
17. apr 2012

@lenocka1979 🙂))) ďakujem krásne....aj tebe len to najlepšie prajem

dulkagabulka
18. apr 2012

Na otvorený list o nástrihoch, adresovaný MUDr. Cupaníkovi sa podpísalo viac ako 100 žien s dlhodobými problémami po nástrihu. Mnohe z nich nam aj poslali svoj pribeh.Nebolo pre nás lahké, ani radostné, čítat ich. Dakujeme však každej žene, ktorá sa ozvala, velmi si to vážime. Je dôležité, aby sa táto téma odtabuizovala.Tu je vyber z reakcii :

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/12...

Ženské kruhy

erika1977
18. apr 2012

@dominikati skus sa dohodnut s doktorom,alebo sa to hned spytaj na rovinu a hotovo🙂.nech vieš na čom si a na čo sa maš pripravit.ja som sa dokonca pri druhom pôrode dohodla s doktorku o 10 dni skôr pred terminom.aby mala službu 🙂 a bola tam.

dominikati
18. apr 2012

A platila si nieco?Ktory lekar ta rodil?

lenocka1979
21. apr 2012

@erika1977 ... prosím ťa a koľko si bola v pôrodnici po cisaráku? mňa objednal vo štvrtok na príjem, v piatok urobí sekciu ... mohli by ma v pondelok pustiť, nie? ... v utorok je sviatok ... to neviem, či púšťajú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre