Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

aristka
5. júl 2013

@magnolka ja ho neobhajujem ,ale hovorím ,že je to škoda lebo je to odborník a ak je dieťatko v pôrodných cestách a klesajú odozvy na cisársky je neskoro a každá pôrodná sestra je školená nato aby odviedla pôrod a čo robil a kde bol musí vedieť on a bude sa zodpovedať on...

nicearty
5. júl 2013

take veci by sa vobec nemali stavat, nie je argument, ze to sa moze stat v hociktorej porodnici..

magnolka
5. júl 2013

@nicearty uplne suhlasim... Aristka, praveze klesanie odoziev zacalo ovela skor, ale pan doktor odisiel, ze ved to je bezne a ked uz sla mamicka rodit, ozvy uz boli "padnute"...

nicearty
5. júl 2013

o takych veciach v takomto pripade ako je tento uz spominany medializovany, by sa ani nemalo diskutovat, pretoze by sa to vobec nemalo stavat kdekolvek kedykolvek .komukolvek .. pochybit moze kazdy, ale ak mal byt niekde, kde nebol, tak to sa jednoducho nemoze stavat .. moze s nim byt tisic zien spokojnych, ktore odrodil, ale ak pri tej dalsej sa stane toto, tak niet o com ..

anjelik2509
5. júl 2013

@michaelamilan ok 🙂 zaujíma ma to, lebo tam mám jednu kamarátku-rodinnú známu, tak že či to neni ona náhodou 😉

anjelik2509
5. júl 2013

@michaelamilan no tak to bola tá moja kamoška 😀 tá je chudučká, má 27 rokov, dlhšie tmavé vlasy a ofinku 🙂

anjelik2509
5. júl 2013

@ufinka no, ja mám ešte trochen času do decembra, ale už teraz ma to máta...ale spoliehať sa na to nedá, že si budú dávať väčší pozor...

elise
5. júl 2013

@magnolka prosim ťa ako sa volal ten lekár čo zbabral pôrod?

ufinka
6. júl 2013

@anjelik2509 úplne nedá, ale aspoň sa tým upokojujem 🙂

anjelik2509
6. júl 2013

@ufinka no hádam ti to pomôže...🙂

michaelamilan
6. júl 2013

@anjelik2509 takže je to mudr Štrbová a bola fakt super!!!!

dietky
6. júl 2013

@elise
Mudr.Ondrej Lachký PhD

elise
6. júl 2013

@dietky on býva taký ako keby zasnený. ja som mala dr havlikovu teraz a bola super robila mi cisársky. a prvý pôrod som mala prirodzný a rodila ma dr. štefániková tiž super aj ked malý sa mi narodil pridusený mal 53cm a 3950g a ešte cestou rotoval. ale bola odzačiatku do kona pri mne 🙂

anjelik2509
7. júl 2013

@michaelamilan ja ju poznám osobne, aj jej otca, tiež gynekológa, chodím k nemu...Ale Paťa (tak sa volá tá kamoška) je ozaj super babenka 🙂

dietky
7. júl 2013

@nicearty MUDr.Ľachký dieťatko namiesto do postieľky poslal do truhličky,
že skrytá srdcová vada, pitva ukázala bez akéjkoľvek vývojovej chyby, a uvedený lekár ešte prepisoval
počítačový záznam z kontrakcií a záznam-ozvy plodu vo svoj prospech ručne, o čoho bol "otrasený"
i prednosta Chramec.

michaelamilan
7. júl 2013

@anjelik2509 jééééj tak ju pozdravuj, nech sa jej darí a posielam veeeeľkú pusku a poďakovanie za úúúúžasný pôrod a že neohluchla pri našom kričaní 😀 Inak v ten večer bolo veľa pôrodov....21:00kamoška z izby, potom ja 23:35, 23:55 kamoška zo vzdychárne a chvíľu po polnoci porodila ešte jedna mamička 🙂

nicearty
7. júl 2013

@dietky ja nepoznam spominaneho doktora..den predtym ako som rodila synceka, lezala som na rizikovom a tu noc mal on sluzbu, ale porodila som malickeho az na druhy den pri mudr. buckovi..len moj nazor je, ze take veci by sa nemali vobec stavat na margo toho, ze tu ludia pisu, ze to sa mohlo stat v hociktorej porodnici..nie v hociktorej, ale v ziadnej! A teda ja nepoznam tu situaciu aka tam bola, len z reportaze, co hovoril otecko dietatka, ktore zomrelo, ze nebol zastihnutelny..tak ak mal mat sluzbu a nebol zastihnutelny, tak to sa ani snad pruserom neda nazvat a ked ho mali zazmluvneneho deto..ale nechcem to komentovat, pretoze neviem o tom pripade viac, moj prispevok bol pisany vo vseobecnosti

anjelik2509
8. júl 2013

@michaelamilan no mala čo robiť...a rodila ťa sama, či s niekým ešte?

michaelamilan
8. júl 2013

@anjelik2509 len ona a sestričky.......no a neviem či k poslednej nevolali ešre nejakého dr. lebo keď som začala ja rodiť, tak už vedľa začala druhá 😀

miso1978
8. júl 2013

@michaelamilan tak tento popis sedí aj na moju lekárku čo ma rodila a max spokojnosť z mojej strany

anjelik2509
9. júl 2013

@michaelamilan ja len tak, že či bol ešte dakto 🙂
@miso1978 no ja tu na dr. Štrbovú len chvály čítam...ona je inak super baba, poznám ju 🙂

anjelik2509
9. júl 2013

@michaelamilan mňa zasa prijímala, keď som šla rodiť prvú dcéru...Aj ma potom prišla kuken a aj správu prepúšťaciu mi písala...

michaelamilan
9. júl 2013

@anjelik2509 mňa aj prijímala, myslím, že jej zrovna vtedy začala smena 🙂 A som rada, že som naňu natrafila!!!!! Fakt neňu nedám dopustiť!!!!!

anjelik2509
10. júl 2013

@michaelamilan to som rada 🙂 poviem jej 😉

fuska
10. júl 2013

@anjelik2509 A ze by si mala lepsie nacvicit zasivanie. 😉 To mam od viacerych maminiek...

jgrusmanova
10. júl 2013

Ahojte,ja som s TT nemocnicou spokojna,porodila som tam obidve deticky,a vsetko bolo ok.Hlavne si pochvalujem dr.Hlaveka,ktory odviedol super robotu,v 36 t mi zistil ze maly ma cca 1800g {predtym som chodila na sukromnu kliniku do ruzinova, kde mi necely tyzden pred tymto zistenim maleho zmerali,a oznamili mi ze maly ma min. 2,5kg] a od tohto momentu sa o mna staral,chodila som na kontroly kazdy druhy den a pri porode bol pri mne od zaciatku po koniec {boli sme nachystany aj na cisarsky,ale nakoniec som rodila bezne a maly mal 2130g }.

henrieta28
10. júl 2013

Len tu nekydajte na MUDr. Lachkého, mojej matke pár rôčkov dozadu, veľmi pomohol, zachránil jej život, môhla zomret, keby nebolo jeho pomoci. A zostali by po nej malé deti. Tento lekár je dobrý odborník, a opakujem to znova, že je dobrý lekár i človek. Ano on má bohaté skusenosti, zo sveta. Niečo na nom ako odborníkovi musí byt, ked som počula, že chodia k nemu aj iné pacientky, z iných okresných miest. Len sa tu nedajte, zas niečim vystrašit, zlé i dobré veci, sa dejú v každej nemocnici, proste všade na svete, a nemáte záruku ani v tom, že sa to nestane v najlepšej. On čo som teda aj pozerala, má spomedzi lekárov z trnavskej nemocnici, i celkovo gynekologov v Trnave, najvyššie %, teda je najlepšie hodnotení od pacientiek, ved si to pozrite, oproti jeho kolegom. To je realita, nie výmysel. Už prestante, medializovat, a všetko zveličovat, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Len a len trnavsku pôrodnicu, je to už trápne ste ako malé deti nevychované.

magnolka
11. júl 2013

@henrieta28 keby zomrelo ZDRAVE dieta tebe mozno by si veci inak videla. Pan Dr sice odbornik byt moze, ale co z toho ked nebol tam kde byt mal? A to je ludske, ze prepisuje v dokumentacii udaje len aby vinny nebol??? TO JE TRAPNE!!!

anjelik2509
11. júl 2013

@fuska ok, odkážem 🙂

dietky
11. júl 2013

@magnolka plne s Tebou súhlasím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre