Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

rosio
18. dec 2008

Baby nestrašte, už teraz sa bojím

petusaaa
18. dec 2008

rosio, ja uz som to brala tak, ze uz nemam na vyber 😅 😝

lyongirl
18. dec 2008

čaute tehulky a mamičky, konečne sadám k PC, teda idem ale popritom papať.
Ináč Čech má pravdu 😀 o tom komforte, veď zahraničné hviezdičky ani ináč rodiť pomaly nejdú..... 😕
Ale ja radšej prirodzene, ak sa dá, lebo fakt, keď sa bábo rozhodne, že sa neotočí, tak inšie ako cisársky nezostáva....

marianeta
18. dec 2008

Nebojte kocky,to len ja som tak zle znasala vy ste urcite statocnejsie 😵

tehulka4
18. dec 2008

nooo, dlho som tu nebola a co sa nedozvedam od soncam, ze sa tusim vswetky stretavate v porodnici..no parada..tak aj ja sa pripajam a vsetkym riodickam drzim palceky... 😉

tehulka4
18. dec 2008

lyon, tak ako sa vam dari??? takze uz je to na 100% chlapcek???

lyongirl
18. dec 2008

čau tehu, v HC dr. povedal, že je to chlapec na milion %, no ja stále dúfam, že sa pomýlil 😀 . Pohlavie nám síce ukázal, ale takú machuľu som v živote nevidela.....takže ja som si neni istá, ale zmierená som 😀 , asi to tak má byť. Snáď do tretice sa podarí aj baba.
A fakt si tu dlho nebola, vy sa ako máte. My fajn, bruško rastie, Alex vymýšla, s menom máme dilemu, nevieme sa dohodnúť a veru, ide to rýchlo. Pri prvom som mala kopu času a teraz nestíham rátať týždne 😀

sylverka
19. dec 2008

debie držim palčeky aj Vám ostatným dlho som tu nebola nech Vám to dopadne až nad mieru nad očakávanie dobre 😉

tehulka4
19. dec 2008

ahojte som tu teraz len na skok, ale soncam ma miesto dievcatka chlapceka Tomaska 52 cm a 3750g...teda aspon mi to tak povedal hrdy tato.. 😉

lyongirl
19. dec 2008

gratulujeme somcam a želáme skorý príchod domov 😉

gabuliik
19. dec 2008

gratulujem soncam

petusaaa
19. dec 2008

soncam, teeda.. gratulujem. dalsi chlap 😉

petusaaa
19. dec 2008

takze debbie uz je tiez mamicka:
Ahojte volam sa VANESSKA, narodila som sa dnes o 12:35 a mam idealne miery: 3560g a 50cm a mam sa k svetu. debbie ju prave priniesli a je vlasana 😉 mooooc gratulujeme 🙂

sylverka
19. dec 2008

debie ja ti moc zo srdca gratulujem len nedavno to bolo čo si mi pisala že asi si tehotna a nevedela si sa dočkať vysledku a teraz už si mamička ako to rýchlo ubehlo nech je všetko ok a v pohode a nech ste obe zdravučké 🙂

zuzanikaaa
20. dec 2008

jeeej davno som tu nebola a tu sa uz rodi len taka radost! 🙂 Gratulujem novopecenym maminam, je to krasny darcek k Vianociam!

lyongirl
20. dec 2008

debie - gratulujeme!

mumarda
21. dec 2008

Všetkým ľudom dobrej vôle prajem krásne Vianoce , plné lásky , porozumenia a spokojnosti...Do nového roku veľa zdravia a šťastia.

sissik
21. dec 2008

debbie a soncam blahozelam 🙂 nech babetka pekne rastu a mamicky sa rychlo zotavia.
a ticho im zavidim 😵

zuzanikaaa
22. dec 2008

neboj sissik aj tebe sa to uz blizi 🙂 ja som rodila v 38 tyzdni 🙂

bebca
22. dec 2008

zuzi a ako bolo v porodnici? ja mam trosku obavy 😅 😅 😅

vlnka26
22. dec 2008

bebca mne rodili za posledne 2 mesiace 3 kamosky a zatial si vsetky chvalili, tak sa spolieham len na to 😉

bebca
22. dec 2008

a mali aj vybaveneho doktora?
ja si nikoho nevybavujem

vlnka26
22. dec 2008

jedna mala a dve nie

zuzanikaaa
22. dec 2008

bebca ja si nemozem na nic stazovat, porod som mala bezproblemovy, doktorku som mala vybavenu, sestricky na sestonedeli boli zlate.... mozno az na 1-2 ale nemala som s nimi ziadny konflikt, len boli take nemastne-neslane, ostatne boli strasne mile, ochotne a starostlive 🙂

zuzanikaaa
22. dec 2008

co sa tyka toho vybavenia doktora.. kedze som mala porod bezproblemovy tak by ma podla mna odrodila aj sestricka co bola pri porode 🙂 ale to nevies nikdy dopredu.... ako prvorodicka som mala aspon istotu... mozno pri druhom.. ked budem uz vediet do coho idem tak to necham na nahodu... kto bude mat sluzbu bude musiet odrodit 🙂

sissik
22. dec 2008

ja chcem zajtra na poradni podpisat dohodu s mojim lekarom, dufam, ze bude suhlasit.
radsej vybavim, lebo januar je tiez taky dovolenkovy mesiac a potrebujem niekoho, komu mozem doverovat.
a dovera sa neda ziskat na 4 poradniach v trvani 10 minut 😔

sissik
23. dec 2008

ahojte
mam ist do nemocky na prietoky a sono. ako dlho sa tam caka? dnes to bude asi dost divoke, nie?

lyongirl
23. dec 2008

čau sissik, no musím ťi povedať, že som taká nasr.ná na Navrátila....prvý krát ☹
Naposledy mi zistili infekciu, ale keďže som sa nedovolala po výsledky, tak mi dal ATB až na ďalšej poradni a vynadal mi, že keď som sa nedovolala, že mám prísť osobne. Teraz volám na výsledky z cukru a zasa sa nemôžem dovolať, sestrička mi normálne zdvihne a zloží. Lenže ja nemám čas tam chodiť osobne a ked si ten čas v rámci prechádzky aj nájdem, tak kto mi pomôže hore schodmi s káričkou a malým, čo je dokopy 25 kg? To ho mám ťahať hore schodmi tehotná sama? No poviem ti, toto vie naštvať 😠
Muž je celé dni v robote a doktorkovi sa to pekne hovorí, prídite osobne...., to ako načo majú telefón? ☹ 😠

bubadlo27
23. dec 2008

ahojte,
vsetkym novopecenym mamickam a ich babetkam zelame vela stastia, zdravicka a lasky 🙂

sissik
23. dec 2008

lyongirl tak to je teda pristup 😠 zeby si tam isla a povedela sestricke, nech ti ide vytiahnut tu karicku hore schodmi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre