Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

elinka27
26. júl 2010

@zuzana12345 bez ohladu na to ze mi povedala prist rano na 8?a ako to tam je caka sa tam dlho?

zorka111
26. júl 2010

@neptun a kde bude mat Dečkov ambulanciu? ja by som k nemu chodila.

zuzana12345
26. júl 2010

@elinka27 no podla toho ci tam bude doktor, ak bude na operacke tak sa caka

elinka27
26. júl 2010

@zuzana12345 skor ma zaujimalo ako dlho sa tam caka ak tam je doktor,ci tam byva vela zien,naco sa mam pripravit.Mam maleho syna a musim ho nechat mame,tak aby som sa nejak vedela pripravit,hovorili mi baby niektore ze uz aj 3 hodiny tam cakali ked aj lekar tam bol,asi zalezi od toho kto tam je

zuzana12345
26. júl 2010

no ja som tam bola max. 2hod. min. pol hodiny

elinka27
27. júl 2010

ozaj a robili vam na poradni aj vyteri na streptokoka a tak?Niekde som to citala ze sa to robi okolo 36 tyzdna ale teda neviem ci sa to bezne robi

mimi21mimi
27. júl 2010

@elinka27 mne to robili este u mojho gynekologa na poslednej poradni a robia to vsetkym....

elinka27
27. júl 2010

@mimi21mimi zaujimave mne to moj doktor vobec nerobil,na poslednej poradni som bola minuly tyzden a teraz idem az 6.augusta na poradnu do nemocnice

mimi21mimi
27. júl 2010

@elinka27 a vraj to robia uplne bezne pretoze je tam tusim 40% sanca, ze to mas a treba podat pri porode antibiotika, aby to babo nechytilo... tak nejako mi to vysvetlovala sestricka.

elinka27
27. júl 2010

@mimi21mimi tak ale viem ze teda mne to nerobil,a teraz neviem co si mam mysliet.Popytam sa na poradni v nemocnici ci to tam nahodou nerobia,ale neviem teda.Prinajhorsom ma poslu naspat nech mi to urobi moj lekar,nerada by som teda ale nieco zanedbala

mimi21mimi
27. júl 2010

@elinka27 nooo tak snad s tym nieco spravia... ja len viem, ze som si musela ist este tyzden po tej poslednej poradni pre vysledky k mojmu dr. .... ku komu chodis?

elinka27
27. júl 2010

@mimi21mimi chodim k Mudr.Eliasovi,rozmyslam ze pockam na poradnu v nemocnici tam sa opytam a podla toho sa zariadim,bud mi to urobia alebo zavolam svojmu lekarovi

mimi21mimi
28. júl 2010

@elinka27 no ved jasne... pokial ta objednaju v normalnom tt, tak ti podla mna mozu ten vyter urobit aj tam. Mna to caka dnes.... ta poradna. Tak som zvedava.

gresa
28. júl 2010

Ahojte, v piatok idem 1x do rizik. poradne, neviete náhodou, kto v piatok ordinuje?

kveta
28. júl 2010

Ten výter na streptokoka sa robí odkial? Z pošvy?

bubaczik
28. júl 2010

@kveta 😀 😀 a odkial mysliš?z ucha? juuj sorry,pobavila som sa 😉

@zorka111 šak mu zavolaj a on ti povie..mne povedal,že od augusta už bude funkčny..len som sa ho zabudla dnes opytať,že kde bude mat ordinaciu 😒 šak to je jedno,kde,hlavne že bude 😉

kveta
28. júl 2010

@bubaczik No, hladala som to na nete a väčšinou písali o nose a ústach.. tak sa mi to nezdalo... 😀

00matula
29. júl 2010

ahoj Eli, mne robil doktor tiez vyter este u neho na predposlednej poradni teda este na konci 35tt.

chichaa
9. aug 2010

@zorka111 Ahoj! Dr. Dečkov bude mať tú ambulanciu v areáli nemocnice - vedľa Infekčného - sa tam teraz prerába. Bude ordinovať denne od 15-17hod, nakoľko ostáva pracovať na plný úväzok aj na oddelení. Uvíta rád každú klientku!!! 🙂

luckam77
9. aug 2010

ahojte baby...ja som tu nova...môzete mi prosim poradit dobreho dr. v tt???rodila som v ba v ruzinove, ale teraz mam trosku blbe terminy 16 a 25.12. 😀 😝 a trnavu mam blizsie....kamosku jednu rodil DEčKOV a druhu čECH....len otazne je ci ma odrodia aj ked by ma to chytilo prave na vianoce??? 😔 😅 a neviete mi povedat, ze ak prve som rodila normalne ci to druhe môzem ist radsej cisarskym???aj ked je dobre otocene???ono totizto nemala som dobry prvy pôrod bol komplikovany tak preto by som asi radsej cisarsky... 😔 dakujem

irsina83
10. aug 2010

@luckam77 ahoj mna rodil dr. Lachky a musim povedat ze je to velmi dobry ludky dr. rodila som sekciou a zachranil mi malu 🙂 ja som bola s nim velmi spokojna a da sa s nim dohodnut. ale ci nejaky dr. urobi sekciu len tak bez komplykacii tak to ti neviem povedat, treba skusit zavolat a opytat sa.

elinka27
11. aug 2010

@luckam77 ja som rodila prve cisarskim,lebo som rodila predcasne a KP,.a teraz som bola na poradni u dr.Deckova a ten ma prave zasa nahovaral na prirodzeny porod,a ja som bola v tom,ze chcem rodit cisarskym.POvedal,ze pokial nieje dovod na cisarsky je zbytocne parat mi brucho,ale kedze ja uz som jeden rez mala a postavim si hlavu tak mi ho proste urobia.Tak neviem ci tebe urobia ked preto nebude dovod,ale osobne si myslim ze je to vec dohody s lekarom

silvika
11. aug 2010

baby mate teraz predstavu ktore dni je ktory lekar na poradni?

silvika
12. aug 2010

nechodite este ziadne do nemocky?

bubaczik
12. aug 2010

@silvika oni sa tam striedaju,nemaju tam určene,ktory dr v ktory den..pacientky,ktore už maju zazmluvneneho dr k porodu,tak chodia priamo k svojim dr na určitu hodinu a den..aspon čo som ja postrehla 😉 ja chodim napr každu stredu o 7 rano,a o pol 8 už pijem doma kavu 😀

silvika
12. aug 2010

@bubaczik cize len ak mas zazmluvneneho tak vies ku komu ies inac sa moze stat aj to, ze bues vzdy u niekoho ineho ? a ty mas koho ak mozes povedat.

bubaczik
12. aug 2010

@silvika no može sa to stať..
ja chodim k Dečkovi 😉

silvika
12. aug 2010

@bubaczik a stoji to stale nejakych 7000Sk?

bubaczik
12. aug 2010

@silvika ano 😒

silvika
12. aug 2010

jaaj no ale to potom musi byt porod ako malovany a deticky krasne a spokojne ako ich maminky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre