Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monka9999
10. nov 2011

@zuzul77 mam si zobrat aj tu žiletku?moj manžel ma nechce oholit že on by ma dorezal.neni nad mudrych chlapov

zuzul77
10. nov 2011

@monka9999
aj ja som cele tehotenstvo na rizikovom...ale ty mas termin po mne...ja idem 14.11. posledny krat do ambulancie na poradnu a potom zacnem chodit do rizikovej poradne do nemocnice, vraj sa chodi kazdy tyzden...tam zvacsa byva iny lekar, nakolko sa striedaju...neries to co hovoria v telke, mysli pozitivne, lebo tvoju nervozitu prenasas na drobceka...a co sa tyka holenia, najlepsie je to podla mna doma, ved zrkadlo ti pomoze 😉

monka9999
10. nov 2011

@zuzul77 ja idem na poslednu poradnu 16.11.tak sa tam možno aj stretneme.ja som tiež od začiatku na rizikovom.aj mne sa zda že som pri prvom chodila každy tyžden.predposledny aj rano aj večer,lebo som nemala pohyby ked mi ich merali.bol ako netopier.hybal sa len večer a ked mi studenila brucho.už sa mu moc nechcelo hybat 🙂

zuzul77
10. nov 2011

@monka9999
ja chodim Dr. Deckovi teraz do polikliniky...takze do nemocnice pojdem az po 14.11.

monka9999
10. nov 2011

@zuzul77 no ved aj ja pojdem do nemocnice až potom.mesiac pred porodom ma poslal.tak ja pojdem po16.11.a je jedno o kolkej tam pojdem?

zuzul77
10. nov 2011

na nete som nasla ordinacne hodiny: Ambulancia pre patologickú a rizikovú tehotnosť

• antepartálne sledovanie a komplexná starostlivosť (biofyzikálny profil, karditokografia, prietoky pupočníkovej krvi) o gravidity, spĺňajúce kritériá pre zaradenie do ambulancie bez ohľadu na týždeň gravidity
• telefonický kontakt:
033/5938 402 sestra
033/5938 400 lekár
• ordinačné hodiny:
Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok: od 8.30 do 15.00 hod.
Piatok – neordinuje sa

I tak vraj potom sestricka na druhu poradnu objednava.

nat28
11. nov 2011

@sissik no pekne, zbytocna smrt 😢

zuzanky
11. nov 2011

@zuzul77 a prosím ťa keď ma Dr Dečkov ordináciu na poliklinika ja som uňho rodila pred rokom chcem aj toto druhé aby mi odrodil a polikliniku mam bližšia ako nemocnicu 🙂

zuzul77
11. nov 2011

@zuzanky
neviem co sa chces opytat 😒

zuzul77
11. nov 2011

@zuzanky
no bud si jeho pacientka a dohodnes sa s nim
alebo ho chces iba poziadat o odrodenie, tak si ho zazmluvnis
a to ci musis chodit pred porodom do nemocnice alebo mozes chodit do polikliniky: mne automaticky povedala sestricka, ze uz poslednu poradnu 14.11. idem k nim a potom do nemocnice. Asi platia dake pravidla a tych sa drzia

pralinka25
11. nov 2011

a vieme ktoreho lekara myslia?

zuzul77
11. nov 2011

@pralinka25
starsi lekar s dlhorocnymi skusenostami tesne pred dochodkom, treba si len prejst personal a zistis

zuzanky
11. nov 2011

@pralinka25, @zuzul77 ja som zas počula niečo iné, že on bol len dohliadaciu lekár a rodila to mlada lekárka ale podla mňa nakoľko je pred dôchodkom tak to zobral na seba.

gadget.tt
11. nov 2011

@zuzanky dobre si pocula... to bola este neatestovana lekarka...

dulkagabulka
12. nov 2011

Beseda Jaroslava Duška so zaujimavymi host(k)ami o porodnictve
vyborny program ako alternativa k programu v TV...sice dlhy, ale velmi poučny a zaroven zabavny🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/100000000......

zuzul77
12. nov 2011

@zuzanky
takto to bolo prezentovane v mediach a su to aj slova riaditela nemocnice...neviem co je pravda

gazovicka
15. nov 2011

ahojte... tak ja to uz mam za sebou a moj nazor na trnavsku porodnicu je absolutne kladny... ja som bola veeeelmi spokojna, sestricky na kazdom oddeleni su maximalne zlate a ochotne pomoct... ziadna negativna reakcia z ich strany, mozem len pochvalit ...

zuzul77
15. nov 2011

@gazovicka
a kedy si rodila? mala si porodnika vybaveneho? prepac, ale mna to caka prvy krat a som zvedava 🙂

dulkagabulka
15. nov 2011

rolasova relacia s profesorom Boborovskym, Hanou Celušakovou a doktorom Marianom Špilom

http://213.215.116.181:8001/slovensko/2011-11-0...

dulkagabulka
16. nov 2011

🙂 ..ospravedlnujem sa ,až teraz som si všimla preklepy...samozrejme,že relacia je rozhlasova..a pan profesor je Borovsky 🙂

gazovicka
16. nov 2011

@zuzul77 ahoj... rodila som 7.11. tiez prvykrat 🙂 nemala som absolutne nikoho vybaveneho 🙂 .. drzim palce, nech to je uz za tebou a prajem co najmenej bolesti 🙂

zuzul77
16. nov 2011

@gazovicka dakujem velmi pekne

zuzul77
16. nov 2011

takze my sme boli v pondelok na poradni, mame uz 3kg a uz dalsiu poradnu budeme chodit do rizikovej ambulancie do nemocnice k Dr. Deckovi...malinke sa viditelne posunulo dolu, takze termin porodu bude asi skor ako 10.12....zatial je vsetko v poriadku, tesime sa na pondelok co noveho nam p. doktor povie 🙂

emonicka
18. nov 2011

tehulky a mamicky, kt. ste v ocakavani babatka 🙂
ak mate trosku casu a chuti v materskom centre v Hlohovci sa bude 25.11. o 15.00 konat prednaska a diskusia s certifikovanou dulou a poradkynou pri dojceni.
Chcete, absolvovať prirodzený pôrod pre Vás aj Vaše dieťatko? Chcete dať Vašemu dieťatku ten najlepší príchod na svet? Plánujete dojčiť a zabezpečiť správny a bezproblémový rozbeh dojčenia?
- nemedikamentózne úľavové techniky
- prítomnosť sprevádzajúcej osoby
- príprava na dojčenie
- bonding a samoprisatie - bezprostredné uvítanie dieťatka láskavým, bezpečným a jemným spôsobom
prihlasit sa mozete prostrednictvon FB (Centrum pre rozvoj rodiny) alebo na cprr-hc@azet.sk alebo mi napiste IP s vasim menom.

zuzul77
21. nov 2011

dnes poradna v nemocnici super...velmi prijemna sestricka a nam sa este nechce ist von...takze ideme o tyzden sa ukazat zase 🙂

nat28
21. nov 2011

Dopocula som sa ze dr. Strbo uz nechodi viac k porodom. Akoze "super " sprava kedze som ho chcela k porodu

zuzul77
21. nov 2011

@nat28 a to uz preco?

shogun
21. nov 2011

ja som rodila minuly rok v septembri a bola som spokojna aj s lekarom, aj so sestrami, nemala som zaplateneho nikoho, sice v den odchodu som vymakla nejaku divnu smenu a co najskor ma chceli dostat prec (pre nedostatok miesta) a nakoniec sme cakali dost dlho na maleho, lebo ho este viezli na ockovanie, ale inak v pohode

gulka63
22. nov 2011

@shogun ak maju na porodnej sale porodene mamicky potrebuju co nejskor poumyvat postele po mamickach ktore odchadzaju domou aby tie zo saly mohli previezt co najskor do pohodlnej postele. preto je to niekedy tek naponahlo. je to len v pripade ze nie su ine postele volne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre