Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

daniela29
21. jún 2009

san, a ideš aj zajtra na poradňu alebo až v utorok? a otváraš sa, alebo stále tak isto....??

My sme sa práve naobedovali, idem si lahnúť, necítim si kríže 😒 Ja idem zajtra, som zvedavá čo mi povedia, kedy mám nastúpiť, lebo tiež mi povedala dr. že v pondelok sa dohodneme, lebo plodovú vodu mám dozretú, že nenecháme dlho prenášať - tak som zvedavá

san77
21. jún 2009

no ja idem az rovno v utorok na prijem, vobec neviem ci sa otvaram, nepozeral ma lekar zdola vobec, len som dohodnuta, ze mam rovno v utorok prist na prijem... hm, tak uvidim co bude v utorok.

oddychni si, ja som tiez akurat doobedovala, mozno ta tiez daju na prijem v utorok, to pojdeme aj sninny vsetky naraz.

ninny
21. jún 2009

ahojte 🙂

san, radi sme Vás spoznali s manželom.. heh už sa tešíme na utorok 😀

daniela, ešte stále Ťa tak bolia kríže? Mňa teraz opäť začali.. to pichanie v podbrušku už prešlo.. u mňa to bolo podobné ako u san, ctg v poriadku.. žiadné kontrakcie.. akurát si zo mňa robil dnes prču Dr. Dečkov.. pýtal sa ma či nemám bolesti.. tak som mu povedala, že ma v noci začalo hrozne bolestivo pichať v podbrušku a picha ma to doteraz.. a on na to: " A su tie kontrakcie pravidelne?" a ja mu na to, že si nemyslím, že su to kontrakcie, že kontrákcie som už mala a toto je iné... tak on na to, že to je normálne, že na konci tehu ma boli brucho.. no a ja som mu na to povedala, že keď sa pýtal či ma niečo boli tak som mu odpovedala, tak že mu nabudúce nepoviem nič.. a on sa má spýtal, či som niekedy niečo čítala o tehotenstve a pôrode... no asi si myslel o mne, že pomaly ani neviem, že som tehotná... no hrozne, určite bol po nočný, lebo bol hrozne divný 😀 😝 nakoniec rozhodil rukami, zazrel na mňa a povedal: "..no tak sa vyzlečte", tak ma vyšetril a zhodnotil to tak, že som stále otvorená na 2cm, že na pôrod to ešte nie je, ale že sa môže kedykoľvek rozbehnúť.. a poslal ma domov :D tak som sa ho ešte spýtala, či teda platí, že mám prísť v utorok na príjem.. tak mi povedal, že ak do utorka neporodím, tak hej..

andreab
21. jún 2009

san, ano hned po prijme mi dali vyvolavacku, ziadne kontrakcie som predtym nemala, otvorena tak na 2cm
mala sa narodila s vahou 3380g a 50 cm, take akuratne babo

gabuliik
21. jún 2009

Čaute. Musím sa aj ja pridať k tej vyvolávačke.Ja som pri synovi tiež rodila s nou.Nie je to nič strašné,len nepríjemné.No ale musím priznať,že mna zaskočili hned také prudké bolesti.Nechcem vás strašiť,možno to má každá iné.Neviem,ale pri dcére som rodila normálne a tam to šlo tak postupne a tu naraz.Ale netrvalo to dlho.Dali mi ju o 11,45 a 13,40 bol na svete s váhou 3330g a 50cm. 🙂 Prajem vám veľa štastia a aby ste to mali čoskoro za sebou. 🙂

ninny
21. jún 2009

gabulik, pekne rýchlo Ti zabrala ta vyvolávačka.. 🙂 ja sa bolesti nebojím, záleží mi hlavne na tom, nech je náš anjelik v poriadku a pôrod bez komplikácii..

andreab, aj ja som otvorená na 2cm, mala som aj kontrakcie, ale len počas jednej noci, potom to prestalo a od vtedy nič.. tak som zvedavá ako to bude v utorok..

hamonny
22. jún 2009

Ahojte kocky, no nas to caka sice "az" v nedelu, no ako tak citam Vase prispevky, nie a nie to "rozbehnut". Vsetkym Vam drzim prsty, nech Vam to dobre dopadne... Spominate, ze uz nemozete spavat, no tato noc bola aj pre mna nejaka "magicka", pripadam si ako taka sova ci kukucka, len hladim do "plafona" a v mysli uz "rodim, prebalujem, kupem...", no hormony pracuju na plne obratky 🙂 Viem si predstavit, ako pracuju Vam, ked to uz kazdym dnom, coby dnom, sekundou ocakavate. Drzkajte sa, budte v pohode a zelam Vam krasne porody a este krajsie zdravucke babatka.

hamonny
22. jún 2009

Babulky, ste tu niektore, ktore mate termin tento vikend??? Ak ano, ozvite sa, dajte o sebe vediet. A teda rodite v TT. V piatok, ak sa dovtedy nic neudeje, sa chystame do poradne.
Min. piatok mi tiez na UZV povedali, ze mam uz "dozretu" placentu, no priznavam, myslim si o tom len to, ze je to v dosledku tehu. Mate tuto skusenost z UZV?

hamonny
22. jún 2009

Pozn.: S tou placentou, mala som na mysli, ze dozreta placenta je asi nieco normalne v dosledku posledneho tyzdna tehotenstva...

san77
22. jún 2009

ahojte, dobre ranko vsetkym,

daniela, ninny, ako vsetko oki, stale 2v1? nie ze ma niektora predbehnete... vidime sa predsa v utorok na prijme hej? ja dufam, ze mi daju tu vyvolavacku, alebo teda sa na to chcem spytat, dufam, ze maly bude v norme a nebude hrozit cs...

daniela, ty mas vlastne dnes poradnu, tak som zvedava ako dopadnes, urcite sa ozvi...

daniela29
22. jún 2009

ahojte,
san, stále 2v1....... práve sa chystám na poradňu.........ozvem sa vám keď prídem a dúfam že sa zajtra stretneme na príjme...

brinzulka
22. jún 2009

bambulky drzte sa!! dufam, ze do stredy mate poklady pri sebe...potom napiste...ked bude cas a chut..ako bolo..ideme Vas asi striedat na poradniach v nemocnici 😉

san77
22. jún 2009

daniela,
drzim palce, urcite daj vediet co ti povedali, budem cakat.

brinzulka, dakujeme, drz nam palce.. uz sa nevieme dockat kedy to bude za nami...

daniela29
22. jún 2009

san, pozri si ip

san77
22. jún 2009

ahoj Daniela,
nic mi na ip neprislo, pisala si?

san77
22. jún 2009

ako si dopadla na poradni co je nove

johnie
22. jún 2009

ahojte

od ninny:
Ahoj! Tak som tu! Pise za mna mamicka, lebo som este malicky. Volam sa Sebastian, narodil som sa dnes o 9:22, meriam 50cm, vazim 3030g a som nadherny.

tak sup sup baby, aby ste sa tam este stihli vsetky stretnut
😉

san77
22. jún 2009

johnie,

poznate sa s ninny? dnes som s nou volala, tak viem tu uzasnu spravu priamo od nej, moc jej gratulujeme a drzim palce nech malicky dobre papa a ninny nech si poriadne oddychne a je v poriadku 🙂

johnie
22. jún 2009

san pozname sa odtialto z kona. su hrozne zlata rodinka...

johnie
22. jún 2009

😕 nevies kto ju rodil?

daniela29
22. jún 2009

Aj mne práve volala Ninny, pozdravuje..... dnes sa s ňou stretneme a zajtra aj zo San - držte nám prosím palce...

san77
22. jún 2009

no to ano su velmi fajn.
hovorila mi, ze nejaka mlada lekarka, ktorej meno nevedela a potom prisiel k porodu aj dr. Lahky. vobec ho nepoznam ani som o nom nic nepocula, ty ho poznas?

san77
22. jún 2009

danka,
ja dufam, ze sa tam fakt stretneme... nemozete ma nechat v stichu, ja sa zajtra nedam odbyt a poslat domov, ak by nahodou nic :(

johnie
22. jún 2009

ani ja som o nom nepocula.
ta mlada moze byt taka prijemna baba co tam je. neviem jej meno
mna rodil deckov a sme boli s muzom nadmieru spokojni

baby drzte sa nech to mate rychlo a bez vacsich problemov za sebou a pokladiky vedla seba 😵

hamonny
22. jún 2009

Jeeej, Ninny, gratulujem, prajem vela zdravicka tebe i syncekovi.
Daniela 29, San 77, drzim prsteky. Vsetko bude dobre. Budem na vas mysliet.

Babule, "rodi" niekto tento vikend v TT? Resp. ma niekto termin tento WE? Napiste 🙂

ninny
22. jún 2009

Ahojte som manžel ninny a ta mladá doktorka je Havlíkova, celkom príjemná doktorka.

danielasr
22. jún 2009

ninny, gratulujem, som rada, ze uz mas malickeho vedla seba, to prenasanie muselo byt hrozne,
ja mam este par tyzdnov, ale sledovala som vas chat, nakolko aj ja sa chystam rodit do trnavy,
drzim aj ostatnym palce, nech coskoro porodia krasne zdrave deticky a cakam na dalsie detaily o porode 🙂
ahojte

san77
22. jún 2009

ahoj manzel ninny, moc moc gratulujem a moc sa tesim, ze to ma ninny za sebou a vsetko tak bravurne zvladla, je statocna moc jej drzim palce, nech si poriadne oddychne a ked budu nejake fotocky malinkeho, tak daj vediet... drzte sa obaja 🙂 dufam, ze sa s ninny stihneme v porodke.

daniela29
22. jún 2009

ahojte, tak ja odchádzam do pôrodnice - okolo 16.30-17.00 by mi to mali vyvolať.... držte palce.... pozdravím od Vás aj ninny.....
San, zajtra ťa budeme čakať ....

san77
22. jún 2009

drz sa Danka, myslim na teba, nech vsetko dopadne v poriadku. zajtra sa hadam vidime, alebo pozajtra, ozvi sa potom, ci si oki. pozdrav ninny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre