Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
8. nov 2007

no moc sa to neoplati, ale hlavne ze sa predava za 800,-liter.
s tvojim anielikom je to hrozne, prejem vela sil.

alionuska
8. nov 2007

Dakujem.Uz som volala sesrte.Povedala,ze tak to ho bude radsej davat mackam... 😅 Pretoze keby mala s tym chodit zakazdym do Blavy,tak minu viac na benzin,ako by jej dali za to mliecko.Skoda,ze nechodi po celom Slovensku nejake auto,co to od tych zien odobera.Vies,ako KOZKY-PERIE...Inak je mi stale moc smutno za nasou dcerinkou,ale da sa to zvladnut,lebo nasa prva dcerka ma zamestnava na cely den,ze niekedy ani nemam cas trapit sa.Som stastna,ze ju mam!!! 😀

melory
autor
8. nov 2007

pocuvaj fakt je to skoda, len co je nevyhoda, tak sa to mlieko musi dako specialne upravovat - homogenizovat alebo pasterizovat

vladkaz1
9. nov 2007

kde ste vsetciiiii????? nudim sa.Alionuska je mi to luto co sa vam stalo ,je taske hovorit o tom viem si odvazna obdivujem ta!!

alionuska
9. nov 2007

Ahoj Vladka,vesele ziena.Ako pozeram si uz v 41 tt a onedlho sa stanes mamickou.Drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo a aby bola vasa princeznicka stastna a hlavne zdrava.Ak chces precitaj si moj pribeh.Pisala som to do temy.TEHOTENSTVO-tehotenstvo po cisarskom reze a ruptura maternice.ahoj a opatrujte sa.Alenka

vladkaz1
9. nov 2007

Ali dakujem napisala som ti tak si to precitaj. 😉 Príbeh som si citala, ale nedokazem na to nic povedat pretoze mi dosli slova 😢 .Drz sa

melory
autor
9. nov 2007

ahojte baby, ked pried zmena pocasia teste sa na porody, vtedy sa zvyknu rozbehnut.

elinka27
9. nov 2007

caute, ja som bola dnes v TT na poradni v nemocnici,a na chodbe plno zien a ani jedna z nich mi nevedela povedat kam mam ist, ked chcem ist k doktorke Stefanikovej,tak som zaklopala na ambulaciu a sestricky som sa opytala ze som tam prvy krat a ze by som teda chcela ist k nej,a ona mi poveddala,ze mam prist v pondelok, lebo doktorka je po sluzbe a neordinuje dnes,takze som vlastne nic nevybavila.A ze ambulacia je v pondelok od 9 do 12.00.Tak som teraz z toho mimo, dufam,ze ked tam v pondelok pridem tak ma zasa poslu ze mam prist inokedy. 😒 Teraz neviem co mam robit, este nakoniec ostanem bez lekara ci co,ale ved niekto ma predsa musi zobrat.

elise
9. nov 2007

elinka ja mám číslo na štefánikovú ak chceš pošlem ti ho cez poštu zavolaj jej v pondelok a dohodni sa snou 🙂

hedunecka
9. nov 2007

elinka ja ked som tam xodila na poradnu tak to je na dverax napisane kto kedy ordinuje 😉 ale ked ti povedala ze v pon od 9-12 tak asi tam potom bude

vladkaz1
10. nov 2007

ahoj v ponedelok tam bude ja som dnes snou bola mala sluzbu ale na 3 poschodi robi v pondelok od desiatej aj ja idem 😉 lebo som stale este kinderko 😝

melory
autor
10. nov 2007

a co uz sa to zlepsilo?

vladkaz1
10. nov 2007

Nie stale sme na tom rovnako!!!Mam si zevraj pochodit po schodoch a byt trpezliva 😝

elinka27
10. nov 2007

vladka od 10-tej?mne povedali,ze mam prist od 9 do 12, a chystam sa tam na 9tu,tak teraz som z toho jelen 😒

melory
autor
10. nov 2007

oni si to asi zadeluju aby tam tehulky dlho necakali.

elinka27
10. nov 2007

tak ja tam pojdem pre istotu na tu 9tu,a snad uz nieco vybavim.Ak tam nebude ona, asi uz pojdem aj tomu blbemu Cechovi, co uz 🙂

melory
autor
10. nov 2007

elinka nemyslim si ze je blbi, zachranil moj zivot aj zivot mojho syna...ked "blbi" doktor nebol poruke.

vladkaz1
11. nov 2007

cech je náhodou uplne super.Moja mama rodila s nim este mna a ties zachranil zivot mne osobne!!!

melory
autor
12. nov 2007

vladka tak co ? chodis do nemocnice ako na hodiny klaviru?

keikei
12. nov 2007

ahoj babulky 😉

vladka, ty ešte stále nič????? to nie je možné 😀

elinka27
12. nov 2007

no ja som dnes nakoniec isla k tomz Cechovi 😀

melory
autor
12. nov 2007

baby drzim palceky. vsetko je ako ma byt 😵

elinka27
13. nov 2007

vladka, tusim som ta tam vcera videla, bola si tam aj s muzom,ze? 🙂 ja nehovorim,ze cech je nejaky babrak,ale mne jednoducho nesedi co sa tyka vystupovania,ako odbornik je vraj ale dobry.Co ma dost zarazilo,je ze ked mi robil sono ani sa neunuval otocit mi monitor, a co som chcela vediet musela som sa pytat.Viem ze tam ma vela pacientiek,ale toto ma len trocha zamrzelo,to je vsetko,ale rozdychala som to a vydrzim,nic ine mi neostava, kedze je u mna predpoklad na CR,myslim,ze on je ten najlepsi na to.

keikei
13. nov 2007

ahoj babulky 😉

tak ako, nejaká nová maninka?
vladka, čo je s tebou, žeby si už bola v pôrodnici?

elinka, ja som mala z Čecha najprv tiež nie moc dobrý pocit, ale druhé tehotenstvo som chodila k nemu do poradne (teda posledné týždne) a bol fajn, musím povedať.

elinka27
13. nov 2007

no ved uvidim,mne ani nezalezi ako sa kto sprava, hlavny pre mna je moj malicky,a pokial je o nho dobre postarane,v co dufam,ja prezijem vsetko 😉

keikei
13. nov 2007

elinka tak to má byť 😉 ale dôležitý je predsa aj prístup doktora, to spraví veľa. ja som našťastie mala dobrého doktora, bola som veľmi spokojná 😵

elinka27
13. nov 2007

no jasne, ten pristup urobi vela, ale ved za tyzden tam idem znovu tak uvidm, paci sa mi sestricka je celkom mila.Cech mi slubil,ze mi bude robit sono kazdy tyzden,tak dufam,ze slovo dodrzi 😕 ten moj krpec sa este totiz neunuval otocit a je stale ritkou dole 🙂

petulienka
13. nov 2007

Ahojte baby,

aj vam je tak dlho? To cakanie na "den D" je hrozne.... Zajtra idem na poradnu, ale mam pocit ze mi doktorka povie ze nic sa nedeje... A ja uz nemozem ani poriadne spavat, som jak slon a ledva cakam kedy to pride...
Ako sa citite vy?

keikei
13. nov 2007

petulienka, ja sa cítim už super 😀 😀 😀
ale ešte si čerstvo pamätám aj tvoje pocity...

elinka27
13. nov 2007

no ja by som uz tiez mala porod ze sebou,nech uz bude akykolvek.Tiez uz meliem z posledneho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre