Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monkat
12. dec 2007

ahoj melory, myslim ze si tu pisala ze chodis k MUDr.Strbovi, ja tiez. A naposledy mi sestricka hovorila ze ma po 36 tyzdni poslu do nemocnice na tieto vysetrenia. Takze o 1-2 tyzdne ma to caka. Tak sa ta chcem spytat ako tie vysetrenia vlastne prebiehaju. dik.

melory
autor
12. dec 2007

monkat takze sestricka ta da lezat na postela da ti pasy a tlacitko do ruky, vzdy ked budes citit pohyb dietatka tak stisnes tlacitko. to je ctg, tam si oddychnes budes tam aj 10minut len lezat, maju tam telku tak mozes pozerat. potom tie prietoky su vedla v ambulancii to pride doktor a klasickym sonom ti to skontroluje.

monkat
12. dec 2007

diky melory, aspon viem co ma caka, myslela som ze to bude nieco bolestive, ale uz som pokojnejsia ked len toto, tak je to v pohode.

hedunecka
13. dec 2007

bubi no som pocula ze oni dvaja sa dali dokopy ze pikna mal doma problemy a tak preto bol taky ze nezajem 😠
no ja som si dala vcera vinko varene a malej sa nejako nechcelo spat ani po nom alebo ze by zacalo az teraz ucinkovat lebo este stale spi 😀 😀

mel, monkat vy ste xodili k strbovi az do posledku v teho??

monkat
14. dec 2007

ano chodim, a chcem aby mi bol aj pri porode. preco? aj ty?

hedunecka
14. dec 2007

no len sa pytam lebo ja som sa zas zlakla ze ci budem muset k nemu xodit az do konca alebo budem moct ist zase do nemocky k inemu ja zas rozmyslam ze si pojdem zobrat kartu..

bubiiiiiiiiii bola si to ty v tom meste???? 😀

melory
autor
14. dec 2007

ja som chodila az do konca tehu k strbovi.

hedunecka
14. dec 2007

😖 fuuuha tak to ste ma nepotesili..a ani sa vas nepytal ci nechcete ist do nemocky?

melory
autor
14. dec 2007

nie, asi nestihol 😉

hedunecka
15. dec 2007

no pekne tak to ja si pojdem pekne vypytat kartu a pojdem kade lahsie..ja som isla do nemocky v 36tt k cechovi a tusim ze pojdem k nemu aj teraz

elinka27
15. dec 2007

no baby pozeram,ze ste sa tu pekne rozkecali, kde na to aj cas beriete, ja pri malom nic nestiham som rada ze sa najem a spanok uz ani neviem co je 😖 som uz ako chodiaca matoha, maleho stale boli brusko,nejde sa mu vykakat, a este berie ah zelezo a to ho pekne zaklincovalo 😀 tak vydava zvuky pri tom ako lev 😀 😀

hedunecka
15. dec 2007

elinka ahooj no mojej malej to tiez zacalo asi tak od 3tyz.ale nastastie jej to uz ustupuje 😉 a spinkat zacala az asi od 2,5mesiaca takze my uz v noci prespime az do 9-10 ja som byvala tiez pekne znicena ale co uz aj my sme nase mami trapili 😝 😀

bubadlo27
15. dec 2007

hedus, to co si napisala mel, znamena ze bude druhe babo? 😀
ze tusis, ze pojdes k nemu aj teraz??????

hedunecka
15. dec 2007

😀 😀 bubi no to keby som vedela vies mne sa stale nedostavila MS asi pred 3tyz.som mala iba taky tmavo hnedy vytok namiesto MS a take som mala presne aj ked som ostala teho s heidi 😕 tak teraz neviem ci je to z kojenia abo ze som 🤐 😅 uff to by bol asi pruuuuser 😖

rainbow
15. dec 2007

mel, mala si pravdu, tie očné zuby bolia, už máme 6 zubkov

bubadlo27
15. dec 2007

inak aj mne bolo dneska tak fasa zle, nevedela som co mam robit skor, ci utekat na wc, alebo do kupelky, tak som si tiez vselico myslela, ale u nas aspon zatial nehrozi, a toto mi pripomenulo, ze si musim ist pre tabletky 😀
a preco by to mal byt, co by si sa nepotesila?
akurat sme minule rozoberali, ze ktora napise prva ze je tehotna 😀

hedunecka
15. dec 2007

😀 😀 no potesila ale vies ja som po cisarskom uz po prvom som ostala teho za 2mesiace a teraz by to boli zase 2mesiace a to mi uz cex nadaval ze MIN.ROK!!! 😅

bubadlo27
15. dec 2007

no to viem , to ma napadlo, ale co babu nerozkazes, a vidis jak si to dobre zvladla 😉

hedunecka
15. dec 2007

😀 zvladla len ci by zvladla moja maternica cul dalsie..keby to bolo na mne uz cakam davno dalsie a keby som mohla mam min.3-4deticky

bubadlo27
15. dec 2007

vies ta priroda je nevyspytatelna, co ma prist to pride 🙂 , aj ja by som mala rada este dve no uvidime 😀

hedunecka
16. dec 2007

😀 no vidis ja aj teraz len sakra ta jazva

anaja36
17. dec 2007

caute babku na chvilu som sa dostala k pocitacu takze uz mam potom maly sa mi narodil v pondelok vecer o 20 30 hod.docela to uslo mala som vyvolavacku a,2 hod. nic a po 2 hod.trochu tanec 😀 ale ked som ho zbadala tak ma to vsetko preslo dokonca nas aj fotili do trn.hlasu lebo nebolo nedelniatko,takze Milanko moj jedine pondelniatko 🙂 ,tak ja zas letim majte sa tu pekne pa pa

bubadlo27
18. dec 2007

anaja, gratulujem k Milankovi 🙂

melory
autor
19. dec 2007

anaja36 tiez blahozelam k milankovi

petulienka
19. dec 2007

Ahojte babulky,

ako sa tu mavate? No my si pomalinky zvykame, teraz malinka haja, tak rychlo pisem. Prepustili nas po dlhych 11 dnoch, kedze mal silnu zltacku, tak bol stale v lampe a nie nie mu to klesnut. Bola to hra o nervy. Ale chvalabohu uz sme domka a snazime sa nabehnut na nejaky ten rezim. Maly je v poriadku, akurat ze som musela zacat prikrmovat, lebo mam malo mliecka ☹ Ale co uz, hlavne aby malinky bol spokojny. Dala som do albumu par fotiek, tak ked chcete mrknite a postupne doplnim ak bude cas. Tak ja letim, lebo myslim ze uz to nase male dlho spinkat nebude, tak aby osm si stihla porobit ostatne. mavajte sa zatial a ked bude cas napisem. papa

lyzenka
19. dec 2007

ahoj petulienka,

gratulujem k Jakubkovi a to ze uz ste domeno. Aku mas krvnu skupinu? ja mam nulku a tiez dost dlho este cely mesiac bol zlty. Ale pod lampu v porodnici nebol.. 😔 😉 no zevraj nulkove skupiny mavaju dlhsiezltackove babetka.

melory
autor
19. dec 2007

ja mam a-cko a ani jedno dieta nemalo zltacku

vladkaz1
19. dec 2007

ja mam ties a cko a nemala mala zltacku.

hedunecka
19. dec 2007

ahojte
no ja mam tiez 0 a Heidi mala 1,5mesiaca zltacku ale nie vysoku, nebola ani pod lampou

petulienka
19. dec 2007

my mame acko... nedvedeli ani doktori preco to tak stuplo... kazdopadne sme si to tam uzili za vsetky babence. na izbe sa mi vystriedali tri baby a odisli domov. takze bolo to na nas moc 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre