Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzul77
28. nov 2011

@isabelle777
ahojky bola si dnes na rizikovej poradni v nemocnici? ja som bola a nevsimla som si ta tam...my mame dr. dohodnuteho, tak som spokojnesia 🙂

isabelle777
28. nov 2011

@zuzul77 ahoj, no ja este len tento stvrtok idem na poslednu poradnu k svojmu gyn, a asi potom ma posle do nemocnice uz, ved uz je nacase 🙂 takze vyzera to tak ze buduci pondelok az pojdem deckovovi... dufam ze dovtedy vydrzime vkope lebo dnes mam poslickov jedneho za druhym... uff

zuzul77
28. nov 2011

@isabelle777
ahaaaaaaa tak ja som to zle pochopila...ja mu budem volat v piatok, ci v pondelok ma ambulanciu na rizikovej...nevedel este

isabelle777
28. nov 2011

@zuzul77 to je ok, drzim palce ty to mas uz za chvilku 🙂

zuzul77
28. nov 2011

@isabelle777
no dnes mi povedal, ze to postupne postupuje dolu...tak uvidime

zuzul77
28. nov 2011

@isabelle777
ako sa ti poslickovia prejavuju?

isabelle777
29. nov 2011

@zuzul77 je to bolest ako pred menzesom, taka od krizov do bruska, + tvrdnutie bruska celeho, a mam taka tlaky dolu, ako keby sa mi uz maly posuval nizsie, ved mi uz aj brusko padlo...

zuzul77
29. nov 2011

@isabelle777
aha lebo ja to neviem rozoznat...nas bambulacik len hrozne vecer kope, ale neskutocne...asi sa chce prekopat von...uvidime kedy nas vyzenie do porodnice 🙂 ale ty mas veru este daleko do terminu porodu.

isabelle777
29. nov 2011

@zuzul77 no je to asi aj reakcia na tie vysadene lieky... no ved uvidim este mam veru dost casu do porodu. Tvoj maly to zobral asi tak ze musi si cestu vykopat 🙂 bude nejaky futbalista

zuzul77
29. nov 2011

@isabelle777
ja som nastastie lieky brala asi len mesiac od 8. tyzdna a odvtedy pohodicka...teraz zelezo a ku koncu atb na flory posvy...pijem caj z listov ostruziny malinovej a lanove semienko...celkom odbre my to robilo pri zeleze, lebo to bol des dostat sa na wcko.
no ked bude taky aktivny ako tatino, tak mame doma dalsieho adrenalinoveho sportovca...dufam, ze ak to bude dievcatko, tak ju to nechyti a bude radsej akcna po mamine 😀

emonicka
30. nov 2011

Mile mamicky, kt. by ste mali nazujem v MC v Hlohovci sa bude 8.12. o 10.00 konat prezantacia latkovych plienok pod vedenim Mirky Šickovej. Ak by ste mali zaujem sa dozvediet o danej poblematike viac vklude sa pridite pozriet, pripadne si mozete plienocky aj zakupit, ale nie je to podmienka. Na prezentacii sa bude preberat aka je vyhoda latkovych plienok, rady k plienkovej vybave, ich udrzba, porovnavanie jednotlivych druhov a zanciak, ..... a mnozstvo dalsieho o co mamicky budu mat zaujem.v pripade zujmu mi napiste

zuzul77
1. dec 2011

@isabelle777
ahojky, ides v pondelok uz do rizikovej poradne?

denkadenka
1. dec 2011

ahojte maminy... čo si mám nabaliť do pôrodnice pre bábätko??? Sestrička mi dala zoznam kde sú napísané všetky veci, ale stretla som sa už s takou reakciou... že načo to tam budeš brať, veď všetko ti tam dajú.... ale čo som pozerala foto niektoré maminy mali bábätko oblečené vo svojom.... tak teraz neviem 😖

moka
1. dec 2011

@denkadenka Ano, veci pre babatko Ti daju, oblecu ho do nemocnicneho, ale moze mat alergicku reakciu na ich pradlo, preto si zober aj svoje a v pripade potreby ho oblecies do svojho oblecka.

zuzul77
1. dec 2011

@denkadenka
ja som si pre istotu zbalila svoje veci...uvidime ci ich vyuzijeme

zuzanky
2. dec 2011

@denkadenka ahoj ak chceš tak si tam zober aj veci pre bábo stačí ti bodičko (ja som nemala ale teraz si zoberiem lebo tie košieľky čo tam majú tak nie sú prijemne na dotyk a ja som mala aj male babo 46cm a bolo mu to veľké) brala som si aj svoje košele ale frflali mi na to ale keď som im povedala, že sú mi ich neprijemne tak už do mňa nerýpali 🙂 a ešte keď som im ukázala zoznam, že tam je tak boli ticho 🙂. Ja som si brala všetko aj čo sa tíka jedenie a pitia, šálku, príbor proste všetko 🙂

zuzul77
2. dec 2011

@zuzanky
asi lepsie to mat po ruke, ako cakat ci budu mat pre teba pribor 🙂

zuzanky
2. dec 2011

@zuzul77 to hej majú príbor ale je lepšie keď máš svoje proste vieš z čim ješ a umyješ si ho určite lepšie 🙂
ja som tam bola 7 týždňov tak som bola rada, že mám všetko svoje a keď som porodila tak mi muž doniesol pre malého veci 🙂

monka9999
2. dec 2011

@zuzul77 mne pri prvom rovno kazali svoj pribor.a beriem si aj dupačky aj bodyčka aby nemusel byt len v plienke zabaleny.

zuzul77
2. dec 2011

@zuzanky
ja som lezala na zaciatku tehotenstva a tiez som vtedy mala vsetko svoje...podla mna je to tiez najlepsie riesenie

zuzul77
2. dec 2011

@monka9999
ak nam bude nieco chybat, lahko nam prinesu 😉

zuzanky
3. dec 2011

@zuzul77 no u mňa to bude problém lebo MM chodieva aj na služobne cesty len dúfam, že bude doma aby sa venoval synovi 😀

monka9999
3. dec 2011

@zuzul77 no moj chodi na 12hodinove smeny tak ho už vidim ako mi niečo nosi.kamoška rodila v lete a sestričky jej same povedali nech si pre maleho všetko donesie lebo ničoho nemaju.tie 3dupačky 3plienky a par body sa mi zmesti.na tie 3dni čo tam budem toho moc nepotrebujem.

monka9999
3. dec 2011

@denkadenka župan a košele ich babetku svoje.ja ten zoznam preistotu nemam.nebudu ti nadavat že maš svoje.ved nemaju ničoho.ani lekarov.nito ešte oblečenie.nezabudni si kopu toaletneho.ani ten ti nedaju. 😀

monka9999
3. dec 2011

@zuzul77 moj sa skor preguluje z jednej strany na druhu vystrkuje ritku ale už tak nekope.asi ma menej miesta.ma už3500g.a to mame2tyždne do porodu.

zuzul77
3. dec 2011

@zuzanky
aha tak to je horsie, ja mam vyhodu, ze chodi na zmeny..takze ten cas sa urcite najde...a este mam aj maminu po ruke 🙂

zuzul77
3. dec 2011

@monka9999
presne tak, az tak vela miesto to nezaberie

zuzul77
3. dec 2011

@monka9999

my sme mali v pondelok 3150g...uvidime kolko budeme mat v utorok...mam dnes presne tyzden do terminu

monka9999
3. dec 2011

@zuzul77 no tak to moj je asi maly slon.ale tiež nemusi sediet to čo povedia

zuzul77
3. dec 2011

@monka9999
ja si myslim, ze ma urcite aj on 150g viac, lebo usg nedava presne cisla a doktor mi vzdy povie ze cca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre