Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

gresa
13. nov 2010

@tehulka4 Ďakujem 🙂

luckam77
14. nov 2010

neviem ako je to v tt ale v ba sme to mali tak ze sme mohli deti dat na novorodenecke oddelenie ked sme si chceli oddychnut v noci...tu to asi nerobia ze???

pusinqa
14. nov 2010

@luckam77 ja si myslím že áno, mne pri prvej dcérke sestrička aj sama navrhla keď ručala prvú noc a videla že ja to príliš nezvládam nech si oddýchnem že mi ju vezme na noc, teraz som sa zas trhala si túto druhú malú vziať už na noc silou mocou nech sa nám dobre rozbehne kojenie a "za odmenu" ma mordovala do pol 4-ej ráno, ale zvládli sme to tentoraz 😉

tehulka4
14. nov 2010

@luckam77 tu to bolo rped dvomi rokmi skor vynimka...na to by som sa nespoliehala, lebo ked budu mat na noc vela babatiek od kociek co maju za sebou cisarsky,a lebo nejake "problemovejsie" babatka, tak ti ho na noc nevezmu aby si sa ty vyspala ani keby si sa postavila na mihalnice..teda aspon tak to bolo ked som rodila pred dvomi rokmi ja..jednoducho mali toho vela a take vymozenosti, ze aby si mamina oddychla nebrali vazne...

exupery
15. nov 2010

@luckam77 ja som rodila vo februari,a tiez mi mala schytala infekciu,ono niekedy nepomozu ani vlastne veci,a kozmetika,je to tam uz v ovzusi a kedze na tom novorodenecom je prekurene a nevetrane ani sa necudujem,ze to ma kazde dieta,ked odchadza...je to infekcne,takze sa to prenasa vzduchom...ale ako mi povedal nas pediater,uz je to pomaly v kazdej nemocke...

vcelka5
15. nov 2010

@luckam77 ja som tiez prvorodicka a prvu noc som mierne nezvladla, tak mi ho sestricka sama zobrala na noc a rano uz o 5,00 som ho mala naspat.aspon som si trochu pospala.🙂

simisi
16. nov 2010

Tak na dnesnej poradni mi dr.povedal,ze uz to je narozpadnutie,uz len cakat na bolesti 😉 som zvedava,ci mu to vyjde,moj vnutorny pocit mi nasepkava,ze rodit budem az v decembri...tak sa nechame prekvapit 😎

strapadielko
16. nov 2010

ahojte,
je to teda naozaj tak, ze posledny mesiac sa na poradnu nechodi do nemocky, ale stale svojmu dr.? lebo to hovorili, ked som bola na exkurzii v porodnici v oktobri este, ale nejak vela vas tu pise, ze chodite do nemocnice

marcelkatt
16. nov 2010

@strapadielko nie je to pravda. Dnes som bola poslednýkrát u svojho dr a už treba chodiť do nemocnice. Tiež mi najskôr sestrička vravela, že sa chodí do konca k svojmu, no nie.

strapadielko
16. nov 2010

marcelkatt - no to je vesele, tam to hovorila priamo sestra vrchna ci kto to bol a ja som sa tak tesila, lebo polikliniku mam 5 min. pesi.....

simisi
17. nov 2010

marcelkatt-nieco na tom bude,aj sesternica caka babatko a jej doktorka povedala ze bude chodit az do konca k nej...zeby to bolo ako ktory lekar 😲 ?

tehulka4
17. nov 2010

no dievcence, skor si myslim, ze to zalezi aj od toho ktory lekar ma ake vztahy s úporodnikmi v porodnici..🙂)) tiez idem v nedelu po prvykrat do nemocnice na poradnu, tak uvidime.. 😉

@strapadielko, tiez by mi to viac vyhovovalo chodit k mojmu dr, lebo to mam asi tych 5 minut priamo z domu k nemu do ordinacie,a le tak hold, asi to tak nebude..komu chodis ako ku gynekologovi?

simisi
17. nov 2010

@tehulka4 a ku komu ides v nedelu?Mas vybaveneho lekara ci lekarku alebo
bezne robia poradne aj v nedelu?

strapadielko
17. nov 2010

@tehulka4 chodim k Pecimu a som spokojna, a ma to fakt potesilo, no ale ked sa neda, tak sa neda, ved sa na najblizsej poradni spytam, ako to je🙂

sasettka
17. nov 2010

@strapadielko aj ja som u Peciho a do porodu stale k nemu, vobec ma neposiela do nemocnice 😉

tehulka4
17. nov 2010

@simisi, zatial nemam vybaveneho nikoho a ani som nejak neuvazovala ze by som si vyslovene niekoho zazmluvnovala, lebo si myslim, ze hje to celkom zbytocne, pokial su neni nejake problemy..len moj dr mi opdporucil Deckova..tak uvidim, ako sa a s nim dohodnem v nedelu..bezne to asi nerobia, skor je to asi tak, tze si ta zaviola, ked ma sluzbu alebo ordinancne hodiny v nemocke.. 😉 ty mas niekoho vybaveneho?

simisi
17. nov 2010

@tehulka4 ani ja nemam nikoho zazmluvneneho,ale chodim k Deckovovi a on si ma vzdy objedna ked ma sluzbu.A na porod uvidim kto tam bude,aky doktor a zmluva sa da spisat aj dodatocne...

strapadielko
17. nov 2010

@sasettka
super, to si ma potesila🙂

janka2307
18. nov 2010

@simisi Ahoj, dala by si mi tel. kontakt na dr. Deckova, chcem sa k nemu objednat a neviem najst nikde cislo 🙂 Dakujem

simisi
18. nov 2010

@janka2307 mas ip 🙂

mirkacik
18. nov 2010

@baska259 ahoj.ja mam termin 10.1.a budem rodit v tt.a ty?kedy mas termin?

gresa
19. nov 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, či dávajú pri plánovanom cisárskom reze klystír a cievkujú?

zuzulik82
19. nov 2010

@tehulka4 ajoj 🙂 ja som mala dr.deckova pri porode a mozem vsetkym len vrelo odporucit...super, super 😉

luckam77
20. nov 2010

ahojte baby..prosim vas ked si idem zazmluvit dr.tak to mi da zmluvu ja ju podpisem a musim to ist hned vyplatit???aby som vedela ako sa mam zariadit neovladam to

baska259
20. nov 2010

@mirkacik ahojky 😀 ja mam termin 17.1 :D ale asi pojdem aj skor...

mirkacik
20. nov 2010

ahoj 🙂ja mam termin 10.1.ale tiez mam pocit ze pojdem skor 🙂 ale mozno sa tam aj stretneme.bojis sa porodu?ja strasne moc .a ako zvladas tehotenstvo?

lucus111
21. nov 2010

ahojte baby prosim vas je tu niektora z vas ktora rodila 2 krat cisarskym rezom?prvy krat som rodila cisarskym pred 9 rokmi a ešte ktomu mam aj opačny rez tak by som rada vedela ako to je 2 krat dakujem

lalia21
21. nov 2010

@babatko2010 ahoj-doktorka Havlíkova je taka mladunka doktorka-taka tmavovlaska? 😕 mna prijmala na rizikovom v 9tt niaka mlada doktorka-naozaj velmi zlata,mila,ochotna-sa mi zda že sa takto niak volala...

babatko2010
21. nov 2010

@lalia21 ahoj🙂ano je tam jedina na rizikovom ona mlada,je strasne zlata preto som si ju aj vybrala k porodu,odporucam,taku milu a starostlivu doktorku som este nevidela,vsetko mi vzdy porozprava že čo malinká kde má a tak okolo toho🙂

baska259
21. nov 2010

@mirkacik na zaciatku tehotenszva som sa velmi bala...ale teraz sa tesim 😀 trochu bolesti znesiem a si myslim ze ked mi ukazu malickeho tak aj zabudnem ze ma ja nieco bolelo 😀 😀 zvladam??fuha ako kedy...som strasne precitlivena avybusna 😉 dufam ze ma to prejde...inak ok a ty????? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre