Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

rainbow
6. mar 2007

ja

rainbow
6. mar 2007

jajka, včera sme boli na exkurzii v tt porod. -písala som do májoviek

jj2202
6. mar 2007

idem pozriet... 😉

melory
autor
6. mar 2007

silvi??? rodis??? 😉

petra25
6. mar 2007

Tak uz ani Silvika ma nepockala 😉 Dnes o 14.04 sa narodila mala Nellka - vazi 3170g a meria 46cm 😀 Az mi slzicky vyskocili.

melory
autor
6. mar 2007

jeeej ja som to tusila, a vyvolavali jej ju? lebo velmi nechcela. a ako jej to dopadlo?

cifroska
6. mar 2007

Ahoj Peta.Tak Silvike blahozelam,nech su len zdrave a nech sa im darí. 🙂 Neboj sa aj ty sa dockas.Chodis kazdy den do TT?Ja idem teraz v piatok.

petra25
6. mar 2007

Mel, viac neviem, len mi poslala taku SMSku, este vecer mi pisala, ze jej nic nie je a ze si ide dat horuci kupel - tak mozno 😉 Inspirovala ma, takze idem na to aj ja, aby som sa zajtra pridala k nej. tak moooc by som chcela
Inak idem bezne zajtra na poradnu, necitim sa urcite na porod, ale nadej umiera posledna ☹

melory
autor
6. mar 2007

inak tusim pisala ze chodila 6hodin a ide na tu horucu vanu a potom na ten sex, vidis sranda ze jej to zabralo 😀

petra25
6. mar 2007

Tak zajtra dam vediet, aky to malo ucinok na mna 😉 Kiezby, uz zacinam byt smutna ☹

melory
autor
6. mar 2007

silvinke sa tusim ale aj zatka vyplavila pred vcerom.
cize uz len cakala. ale ona mala termin 1.3. a ty 2.3. tak snad pojdete po sebe a nebojis sa?

palvinka
6. mar 2007

Silvi gratulujem k Nellinke, a želám veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂 .

petra25
7. mar 2007

Ahoj babule
tak dnes mam viac informacii
Silvinka nakoniec rodila sekciou, lebo ze mala bola sice hlavickou dolu, ale neklesala, dali jej aj vyvolavacku, ale nic, takze nakoniec sekcia - chuda, si to "uzila"
Ale musim sa tesit, lebo sa predsa len na chvilku stretneme
Dr nam totiz povedal, ze to od pondelka postupilo (vcera som vyplnila vase rady - horucu vanu a ciselko 😉 ) ale keby nahodou nic tak v piatok uz vyvolavacka. Potom to este upresnil, ze ak by sa to do piatku nepohlo, tak jej dame este jeden den,ale v sobotu uz na 100%!!! Juj Mel to vies, ze sa strasne bojim - tu vyvolavacku by som moc nechcela, ale na druhej strane sa moc tesim, ze najneskor o 3 dni je tu mala! 😀
Dnes si zopakujem vcerajsi ceremonial a nakoniec sa mozno vykotula sama uz zajtra - citim totiz od vcera take ako "menstruacn" bolesti - tak ktovie 😉
Ani by ste neverili ako mi dnesok zmenil naladu - este aj to pocasie je krasne

melory
autor
7. mar 2007

petra ale dnes aj bolo krasne a ktomu tie dobre spravy...takze super, ze aspon takato istota. petra radsej si zopakuj cisielka, lebo aj na poradni sme sa zeny bavili aky je vyvolavany porod bolestivi, ale zas existuju aj urychlovacky a vyvolavacky a infuzie, co zene pomozu.
ja som dnes bola na poradni a nic nove, ze sa este neotvaram, nabuduce spravia sono, ale uz idem chodit raz za tyzden.

petra25
7. mar 2007

ved toho sa mel najviac bojim , s tym mojim prahom bolest minus 100, no neviem, aj ked mam tu epi, este mi maju dat tu infuzku s antibiotikami kvoli kokovi + vyvolavacka - sak budem napichana jak narkoman
Ale aj tak mam niekde v kutiku srdiecka radost 😅

melory
autor
7. mar 2007

petra z epiduralkou sa neboj rodit, to ti uplne utlmi bolest.ale fakt.

petra25
7. mar 2007

dnes ma totiz presviedcala kamoska - sestricka! - ze to zbytocne pretahuje cely porod- tak uz som z toho fakt debil! kazdy mi hovori nieco ine
A ozaj Mel, nevies ako je to s tou infuzkou s antibiotikami - tu mi daju kedy - dufam, ze az na sale, na vzdycharni by som chcela pobehovat
A este, ked je s tebou muz, tak ste v nejakej osobitnej miestnosti,alebo ste na vzdycharni aj s ostatnymi zenami a ich manzelmi???
Dakuje 😉

cifroska
7. mar 2007

Cau Peta.Aj mne budu davat infuziu s antibiotikami.Tiez koli volakemu bacilovi.Mne doktor povedal,ze 2hodiny pred porodom.Ale,že som prvorodicka tak budu mat dost casu.Takze v piatok sa asi ani nestretneme ak ti to zaberie.

palvinka
7. mar 2007

petra s manželom budete v čakacej izbe (vzdychárni) sami. Je určená pre dve rodičky ale ak je tam partner tak ste tam iby vy 😉 .

melory
autor
7. mar 2007

ja som dostala antibiotika teraz v 36tt akurat teraz ich mam douzivat, ale mne dali infuzku pred porodom na sale...no sale to su boxi na rodenie. my sme na vzdycharni boli try holky mozno preto ma aj nehali tak na sale, ale predtym tam nebol nik a aj tak ma dali tam.

oni vlastne s urychlovackami fakt pomozu aj s vyvolavackami, ale zas je to ovela bolestivejsie, ale vraj aj kratsie.

ta epiduralka sa fakt plati 2800,- nahnevali ma k.r.y

palvinka
7. mar 2007

mel ja sa tu smejem už sama na sebe aká som nechápavá, lúštim čo si to posledné napísala, asi mi niekto sedel na kábly 😀

melory
autor
7. mar 2007

jaj tie kurvy??? 😀

melory
autor
7. mar 2007

to zas tie chudobne budu trpet a panicky si pri porode lakovat nechty.

petra25
8. mar 2007

No zajtra to asi vypukne - po opakovanom kupeli a ciselku mi dnes rano odisla hlienova zatka! Len by to mohla mala do rana stihnut aj sama. Uf aj sa tesim aj sa bojim. Ak sa babule zajtra neozvem, uz bacujem so Silvikou 😉 Drzte mi palceky

cifroska
8. mar 2007

Ahoj Peta.Budem ti drzat palce nech ti to vsetko Dobre dopadne. 🙂Ja idem zajtra na poradnu tak som zvedava co mi povie. 😕

melory
autor
8. mar 2007

petra budem na teba mysliet, to je super, ze si to takto spustila sama, vraj sa treba v tej vani hrat s bruskom 🙂 to povedal porodnik jednej holke.
cize ak tu zajtra nebudes tak si v porodnici, budem pozerat!

cifroska a ty sa ozvi co a ako na poradni. 😉

cifroska
9. mar 2007

Ahoj Mel.Bola som na poradni doktor bol na operacke zastupoval ho Deckov otvorena som na pol prsta.Bola som sa informovat aj na tu epiduralku.A do obeda rodila PETA.Ta anesteziologicka sa pytala takej druhej co tam prisla ci uz porodila povedala,ze este nije.Bolo ale 11hod.Takze to ma hadam stastlivo za sebou. 🙂

melory
autor
9. mar 2007

jeeej peta ma babo, to su dobre spravi a povedz o tej epiduralke prosim ta ako to je.

melory
autor
9. mar 2007

cifroska ved uz netrpezlivo cakame co a ako s tou epiduralkou

cifroska
9. mar 2007

Normalne sa to plati 2800sk.Tento mesiac je taky skusobny,ze ti ju daju aj keby sisi to potom dodatocne zaplatila.Keby ti ju z nejakeho dovodu nedali tak ti peniaze vratia.Mel nemas tel.c. do TTdo nemocnice do ambulancie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre