Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

pralinka25
4. jún 2010

ja som ho tiez mala

pralinka25
4. jún 2010

a neviete niekto co je s vladkou? uz by mala byt aj doma nie?

sissik
4. jún 2010

vladka akurat napisala do trnavskych mamieciek, ze je doma😉

pralinka25
4. jún 2010

super a ako sa maju?

kocurko1
4. jún 2010

Ahojte babenky. Nebola som tu asi pol roka. Pozeram, spomina sa tu dr. Hlavek. Mame noveho porodnika? Posledne prispevky su o nom velmi pekne.

babatko88
5. jún 2010

kočky prosím pomooooc, kto vie vyplniť Žiadosť o rodičovský príspevok??? pls pomôžte mi tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/pomozte-pri-vyplnani-ziadosti/
lebo ja som z toho jeleň ☹

smajlusik
5. jún 2010

@kocurko1 neviem ci je novy. ale je mlady tak asi tam dlho neni, ale uplne novy myslim tiez nebude 😉
teraz ich je tam takych mladuckych vela aj bab, tie vyzeraju strasne mladucko a tiez boli fajn.

lulinak
5. jún 2010

Ahojte ak myslíte Hlávka tak už tam bol pri mojej prvej bambule ,tak už je tam cez 5 rokov určite.

smajlusik
5. jún 2010

jj mysleli sme jeho
Moze byt. Ma okolo 3O-33 zhruba tak moze tam byt tak nejak dlho ked tam isiel hned po skole

kocurko1
6. jún 2010

Oki, hlavne, ze ste s nim spokojne 🙂

johanka331
6. jún 2010

ahojte trnaváčky a okolie. Ak máte niekto s tým skúsenosti napíšte čo ste potrebovali do Trnavskej nemocnice aké veci.

elko69
6. jún 2010

@johanka331 ahoj ja mam v albume zoznam z TT nemocnice co treba doniest so sebou..

johanka331
6. jún 2010

elko69:Dakujem za pomoc, kedy mas termín??uz si bola nakuknut v nemocnici? ja idem 9.6 este naposledy na polikliniku. A ako si postupovala pri vybavovaní materskej?dik

kapetka
7. jún 2010

Caute, babulky dnes je ta prehliadka porodnice, ktora byva pravidelne v pondelky?

co sa tyka materskej, ja som iba odovzdala papier na matersku od lekara zamestnavatelovi a on ho poslal na socialku, je treba este nieco?

myska7
7. jún 2010

Ahojte, chcem sa vas spytať, zazmluvnujete si lekára na pôrod? neviem sa rozhodnut.. diky

jeiny
7. jún 2010

kapetka, nie teraz uz len cakaj na rozhodnutie zo Socialnej poistovne....potom este ak mas II. pilier, im posles spat take tlacivo co ti oni poslu spolu s rozhodnutim o materskej...

a prehliadka dufam ze je...tiez by som chcela ist, ak budem vladat 🙂 moja posledna sanca, potom uz len " na ostro " 🙂

biela.ruza
7. jún 2010

ahojte baby, rozmyslam pred otehotnenim nad zmenou gyneokologa. Poradite mi nejakeho dobreho, alebo vlastne vase dojmy z nasich TT-lekarov? 🙂

pralinka25
7. jún 2010

a koho mas teraz?

biela.ruza
7. jún 2010

@pralinka25 mam Strba

pralinka25
7. jún 2010

a sa ti nelubi?

biela.ruza
7. jún 2010

nemam s nim moc skusenosti, bola som tam len raz a viem ze pocas gravidity budem musiet casto..tak neviem aky je 😅

pralinka25
7. jún 2010

ja k nemu tiez chodim. no ti lepsi lekari vacsinou nove pacientky neberu lebo maju plno. ale je to ako so vsetkym. na kazdeho su zle aj dobre referencie. ja poznam este navratila, eliasa, cecha. ti su tiez fajn.

biela.ruza
7. jún 2010

@pralinka25 a k Strbovi chodis casto? aky je? 🙂

pralinka25
7. jún 2010

ano chodila som tam jednu dobu dost casto. je v pohode. moc toho nenahovori ale treba sa pytat. ked sa opytas povie co chces vediet.
jediny problem je asi v mnozstve ludi. strasne dlho sa u neho caka.
inak v tehu ked chodis na poradnu chodis ku sestricke on ta len pozrie. sestricka co ma poradne je strasne zlata a objednava si na urcitu hodinu cize sa tam dlho necaka. zoberie ta do vnutra urobi poradnu potom pride doktor skontroluje ta a je to. on je aj porodnik takze by si ho teoreticky mohla mat aj pri porode keby si chcela.

biela.ruza
7. jún 2010

@pralinka25 dakujem ti moc, si zlata 😉 ano to o tych sestrickach som si vsimla aj ja, su mile a clovek skor s nimi asi viac pokeca 😀 hej tych dam tam bnolo neurekom, aj to jedna z veci, sice velke rady su uz asi vsade 😅 no ja budem monitorovana este viac kvoli predispoziciam, cize tu graviditu si uzijem viac ako ostatne 😀 😀 😀

pralinka25
7. jún 2010

ja si myslim ze strbo je v pohode, ze ho netreba menit, jedine ak by si bola vyslovene nespokojna. aj ja som tam bola castejsie lebo som mala problemy. ak budes rizikova mozno budes musiet chodit do rizikovej poradne do nemocnice.
nastastie v tehotenstve nemusis cakat v rade. to je vyhoda

biela.ruza
7. jún 2010

@pralinka25 aha takze ty si chodila do poradne do nemocnice?

pralinka25
7. jún 2010

nie nie. k nemu som chodila ale asi od 26 tt castejsie kvoli problemom. do nemocnice sa chodi ked su asi vaznejsie problemy.

biela.ruza
7. jún 2010

@pralinka25 aj tak, dakujem ti moc za info 😅

marcelkatt
7. jún 2010

Ahojte, ja mám MUDr Ilavského. som spokojná. Ale asi má veľa neviem. Sídli na poliklinike.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre