Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

veve16
13. mar 2012

@slavik ja som išla za primárkou, aby mi to podpísala, ale mi to nepodpísala a povedala mi, že to netreba, že stačí ked o to požiadam sestričky, že oni mi vyhovejú. musím povedať, že bola naozaj milá ale ja som si aj tak vytlačila pôrodný plán (hoci nepodpísaný) a ukázala ho sestričkám a doktorke pri pôrode.

jullinkka
13. mar 2012

@fuska aha no neviem som od neakej mamicky pocula dobre vediet dost tu chvalite doktorku strbovu nemate na nu kontakt??

dulkagabulka
14. mar 2012

Na stranke ženskych kruhov pribudlo nove otitulkovane video. Tentokrat aj o rizikach vyvolavanych porodov a predcasnych cisarskych rezoch

http://www.zenskekruhy.sk/index.php/videa/onewo...

snu
15. mar 2012

ahojte,, neviete ako je to... ked : pravdepodobne budem mat cisarsky,, a ked sa dohodnem napr. s Deckovom,ze by som chcela mat cisarksy s nim a dohodneme sa na den kedy ma sluzbu, tak ,musim platit?

snu
15. mar 2012

@gabulka15 jej tak ty uz mas synceka? blahozelam,, a tak ako si teda rodila? v celkovej,ci spinal? sme to tu riesili davnejsie a ty to mas uz za sebou,, super.. 🙂

bbarboraa
15. mar 2012

@lyongirl to bolo preto nastrihnute lebo si mala predcasnika a tam sa neriskuje nejake stlacenie hlavick aby ho neposkodili...

lyongirl
15. mar 2012

@bbarboraa aj som si to myslela 🙂

84matulik
16. mar 2012

dievčatá poraďte ktorý pôrodnik je v TT dobrý??? čakám dvojky🙂))) a môj už nerodí ☹

hanna188
16. mar 2012

Neni ista na 100% ale pri vybere je pisane ze ano.ja mam za sebou cisarsky aj normal p.s lekarmi aj sestrickami nad mieru spokojna 😀

misenka3
16. mar 2012

@84matulik Aj ja mám dvojičky a rodila ma Štefániková a Havlíková, úplne v pohode. Štefániková bude asi určite prítomná , lebo ona je zameraná na rizikové tehotenstvá. Inak tajne som dúfala, že druhý doktor bude Dečkov, nevyšlo, ale nevadí aj tak plná spokojnosť, aj jazvu mám úplne malinkú, mala som sekciu.

84matulik
18. mar 2012

@misenka3 ahoj ďakujem za odpoveď....a si si zazmluvnila Štefanikovú??? alebo ona je vždy pri takýchto pôrodoch???? a kedy si tam rodila???? DííííK

moen
18. mar 2012

@84matulik ahoj. Ja mám len jedno bábätko, ale rodila som v decembri a musela som cisárskym. Rodila som u dr. Štefánikovej a som maximálne spokojná. Ja som ju mala dohodnutú, stanovila mi termín na deň, kedy mala službu. Keď sa rodí cisárskym, tak je to vždy o niekoľko dní skôr ako je termín pôrodu. Podľa mňa si musíš pôrodnka dohodnúť ak chceš teda rodiť u konkrétneho lekára.

misenka3
18. mar 2012

Nie nemala som ju zazmluvnenú ,ale povedali mi ,že ona sa špecializuje na rizikové tehotenstvá a to sú aj dvojičkové, takže ak pôjdete do nemocnice sa na to spýtajte,ale myslím, že je viac ako isté,že ona pri pôrode bude,ak to má byť plánovanou sekciou. Moje dvojičky majú 17 mesiacov,ale super, len sa pripravte, že na druhý deň už budete mať dvojičky na chvíľu pri sebe a na ďalší už celý deň 😉

84matulik
19. mar 2012

@misenka3 ahojky, ďakujem krásne.... A ako to zvládate celé???? ja sa už aj báť začínam....☹((( a neviem koľko oblečka mám mať pokúpeného.....včera som začala už prať nové oblečko a tri pračky som dala a ešte ma čakajú dve....podľa mňa je asi aj toho veľa už...že??? sakriš....a kojili ste???? Ty si priamo z TT???? dvojičkovú kamošku by som prijala hneď všetkými desiatimi🙂))))

84matulik
19. mar 2012

@moen ahojky, ďakujem krásne🙂)))))že mi tu dievčatá odpovedáte.....ja si chcem zazmluvniť tú štefanikovú....rodila švagrinej deti a bola moc spokojná🙂))) Lebo ja chodím Navratilovi a on nerodí....takže to musím takto vyriešiť....hih

moen
19. mar 2012

Obdivujem všetky maminy, ktoré majú dvojičky. Ja mám trojmesačnú Dominiku a mám s ňou plné ruky práce. Je strašne živá, moc nepospí a tak sa jej musím venovať skoro 24 hodín. Je to riadna fuška. Neviem si predstaviť, čo by som robila, keby som mala také dve deti. Užívaj si ešte tehotnstvo a vychutnávaj si spánok, lebo ak sa Ti narodia deturence, tak si uz moc nepospis 🙂.

dulkagabulka
19. mar 2012

Dňa 26.3.2012 bude na STV2 odvysielaná relácia Medicina, ktorej témou budú Moderné metódy pôrodov. Hosťami relácie budú prednosta nemocnice na Kramároch, Doc. MUDr. Igor Rusňák CSc. a riaditeľ sanatória Koch MUDr. Vladimír Cupaník, PhD.. Členky OZ Ženské kruhy pripravili pár diváckych otázok, ktoré zaslali redakcii STV a ktoré si môžete prečítať v príspevku . Nevieme či otázky budú aj hosťom relácie položené. Ak vás otázky zaujali a chcete vidieť odpovete, pozrite si reláciu v pondelok dňa 26.3.2012 na stanici STV2

http://www.zenskekruhy.sk/index.php/akcie/pozyv...

littledevil
19. mar 2012

@84matulik Stefanikova je super, urcite budes spokojna. Drzim palce 🙂 .

84matulik
19. mar 2012

@littledevil ďakujem veľmi pekne🙂)))

84matulik
19. mar 2012

@moen ďakujem veľmi pekne🙂)) to si asi mne písala, že??? neboj, ja sa tak bojím..... ☹ ☹ ☹ nechcem, ale je to neprekonateľné...ale verím že to zvládneme...no budeme musieť, že 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

moen
19. mar 2012

@84matulik ano, to som pisala tebe 🙂

misenka3
19. mar 2012

@84matulik Strach teraz nemusíte mať, ono sa to dá zvládnuť len si pre istotu zabezpečte niekoho hoc aj susedu alebo mladú študentku ak nebývate s rodinou a manžel pracuje na smeny niekoho kto by vám prípadne mohol na večer pomôcť. Nie pri kúpaní ani uspávaní to všetko zvládnete sama, nájdete si systém. Mám chlapcov a oni mali neuveriteľné, strašné a neopísateľné bolesti bruška do 3,5 mesiaca. To sa nedá jednému zvládnuť ani keď by sa pokrájal. To sa začalo a 16:00 a končilo 23:30 oni neplakali, oni srdcervúco revali, deň čo deň. Ja som najšťastnejší človek , že už je to za nami 😉 A neželám to nikomu. Svokra, manžel keď mal rannú alebo moja rodina kto mohol ten s nimi cvičil, utišoval, no hrozné len spomínať. A ja večer čo večer ťahala prdkaciu šichtu 🙂 A jediná moja rada znie nenaučte ich pestovať. Naši ležali čo najviac sa dalo, aj keď mali koliky to sme väčšinou neustále cvičili a menej sa pestovali. Inak ,keď budú mať spolu takých 20 kíl a budete ich musieť obidvoch držať na rukách tak si na tieto slová spomeniete 😀

esstela
19. mar 2012

@snu nemusite platit,ale nevyberajte si ,porodnika,može sa vam stat,že budete musiet platit,lebo inak nemusi byt pri vas.Cisarsky vie urobit každy,robia ho vždy dvaja,takže nemusite mat strach a mate po starostiach

esstela
19. mar 2012

@veve16 porodne plany su pre vas a nepodpisuju sa

snu
20. mar 2012

@esstela no hej vsak som uz jeden mala,, ale tak mam trosku obavy,,aj manzel,, pretoze tak holka co im v tt zomrela bola manzelova kamaratka. a mna rodil bartkovjak a bola som celkom spokojna a svagrina mala zas deckova,, tak sme rozmyslali... ,,viemze sa moze stat vselico aj s vybranym porodnikom.. hmmm,,

84matulik
20. mar 2012

@misenka3 fúúúúúúúúúú tohoto sa bojím, že budú mať nejaké bolesti, alebo tak a bude veselo.....No uvidíme ako to bude, ale verím že to zvládnem...Mám kamošku blízko seba, tak verím, že mi pomôže🙂)))) teda dúfam, ak nie, tak neviem....manžel robí od Po-Pia a do šiestej je doma, tak to chceme praktizovať tak, že ich bude kúpať on, aby si ich chvíľku užil a cez deň to bude fuška...aj ked viem že moja mamina mi pomôže ak bude zle....🙂))) takže super

84matulik
20. mar 2012

@snu je to s tými pôrodnikmi "sranda"....ja si tiež zazmluvním Štefánikovú....aj keď tiež viem, že sa môže čokoľvek stať aj takto...ale to tak nemôžme brať....

franzziska
20. mar 2012

ahojte baby..viete kto mal sluzbu ked minuly rok bmala tt-nemocnica ten pruser s tou mladou rodickou???

84matulik
20. mar 2012

@franzziska vôbec neviem....ale prúsery sa dejú stále aj v BA...viem o toľkých, ktoré neboli medializované že dovi...ale fakt také...no otras.....takže tak....

franzziska
20. mar 2012

@84matulik dakujem ale pytala som sa na TT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre