Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

moon691
26. aug 2009

dakujem za odpovede..no brinzulka moc si ma nepotešila..som myslela ze to bude vykupenie ale ako si to opísala tak asi ostanem verná starej procedure...jedno lepsie jak druhe..tak sa budem nato psychicky pripravovat..ale ked to prezilo milion zien tak preco by som to ja nemala?..s usmevom do toho. 😀

vierka
26. aug 2009

Ahojte baby...

pytal sa tu niekto na ten predporodny kurz, dneska som volala do Materskeho centra na Okruznej ulici, takze viem aktualne info - prvy kurz im zacina buduci tyzden 2.9. o 16.30 - byva to kazdu stredu, je to 8 stretnuti, na 4 stretnuti sa zucastnuje aj mangel, je to vlastne priprava na porod, jedno stretnutie je tam aj o dojceni, treba si nosit zo sebou papuce (treba sa prezuvat v priestoroch), plati sa myslim 2 eura za sedenie... a dalsi taky kurz by mal potom zacinat od 28.10.
Podmienka je ukonceny 21 tt - ale ja som hovorila, ze buduci tyzden budem mat len 20 tt - ale ze sa da s tou pani dohodnut ked nie su zdravotne problemy...
Objednava sa na cisle 033/534 1054 pracovne dni od 8.00 do 14.00

Dufam, ze som pomohla 😉

elisam
26. aug 2009

ahojte, ja sa len pripojím k tomu klistíru, pri prvom som ho dostala, a pri druhom na mňa akosi zabudli, a keď som sa ich tesne pred pôrodom na to spýtala, tak už vraj bolo neskoro, a tak sme sme to zvládli aj bez neho

amikka
26. aug 2009

Prehliadky v pôrodnici bývajú každý prvý pondelok v mesiaci o 14.00 hod.

dufman
26. aug 2009

caute!
tak sme si tam hojne pocakali. Spravili mi prietoky. UZV - mame cca 3000g, na prst otvorena - co to vlastne znamena? mam dojst druheho

mannerka
26. aug 2009

vierka,
dakujem za infosky ku kurzu, ja som sa pytala 😉
Ja uz som tam 2x volala a nepodarilo sa mi dovolat, ale jeden krat z toho som volala o 16tej, tak asi preto 😉

mimulik
27. aug 2009

dufman:
tak ja som tam šla o tej 7.00..na monitor som sa dostala za chvíľku..teda aj k sestričke len som potom musela čakať na Dr. mali nejakú poradu či čo..a potom som ešte šla na ultrazvuk na tej hlavnej chodbe čo je lebo malý je otočený nožičkami dole a hrozí mi cisársky a tiež idem znovu 2.9

januarova
27. aug 2009

Ammika, vdaka.

dufman
27. aug 2009

mimulik: no pekne. Mna na ten druhy uzv neposlal. Uvidime. Maly bol o dva tt skor, tak uvidime, co toto krpadielko. Hadam vs. dobre dopadne. A kto ta vysetroval?

mimulik
27. aug 2009

Dufman: nejaký mladý doktor..taký celkom v poho..a ty si tam bola o kolkej..sa mi zdáš nejaká povedomá..ja som mala oblečenú cervenočiernobielu tuniku a legíny čierne...

dufman
27. aug 2009

my sme prisli az pred desiatou. Muzik bol po nocnej, tak vstal skor, lebo sa mi uz nejako blbo soferovalo. Odchadzali sme po dvanastej. Ale nebolo to az take hrozne cakanie. 🙂 Mimulik a v ktorom si tyzdni?

mimulik
27. aug 2009

no ja som tak nejak odchádzala ale tuším už bolo aj pol jedenástej...
ja som bola sama bo manžel musel do práce..tiež si myslím že sa to čakanie dalo vydržať..a teba kto vyšetroval..no ja som v 37 týždni..

dufman
28. aug 2009

mna tam muzik len odviezol a isiel s malym k svokrovcom. Potom tam ale bol, ale to az o pol dvanastej. Ja som mala take cierne leginy, cerveno biele tehu tricko na ramienka. 🙂 Vysetroval ma dr. Hlavek. Aspon na zazname to bolo napisane.

emmca
28. aug 2009

ahojte. znova budem otravovat s tymi navstevami na izbe na sestonedeli, tentokrat ma napadlo..ani na nadstandardke nie su povolene navstevy?? mne to prosto stale neide do hlavy, ze babetko mozes ukazat len cez sklo.. jasne ze by nebolo dobre ukazovat babetko "nazivo" celej rodine ale to ani otecko kt by bol aj pri porode nemoze byt s babetkom??

koniarova
28. aug 2009

Emmca, ja som rodila pred dvoma rokmi a návštevy boli na nadštandardke povolené. Teraz to už tak nie je. Sú aj tam zakázané, ale sestričky sa niekdy dajú ukecať a tatina pustia. A naozaj, ostatným môžeš malé ukázať len cez sklo a potom si ho dať postrážiť sestričkám a ty môžeš ísť na chodbu za návštevou. Odveci, ale tie 4 dni nejako vydržíš. Ver mi, že na nejaké veľké návštevy vôbec nebudeš mať náladu. Možno sa už niečo odvtedy zmenilo, snáď napíšu baby, čo rodili nedávno.

brinzulka
28. aug 2009

som mesiac po porode...stale to nejak funguje ako pise koniarova...

k1k2k3k4k5
28. aug 2009

oficialne pravidla su take , ako pisu ostatne, ale neofocialne zalezi od sluzby ... a cez vikendy byvaju benevolnetnejsi ...aspon ten vikend, co som zazila pred mesiacom ja

vierka
28. aug 2009

mannerka - nemas za co... ja som tam volala dva krat okolo 10.00 - sice to dlhsie zvonilo ale zdvihli... tak skus 😉
ja som uz nahlasena na ten kurz co zacina buduci tyzden v stredu 2.9. 😉

danielik76
29. aug 2009

Ahojte, tak sa po dlhej dobe hlásim, v pondelok sa nám narodila Katka, 8 dní po termíne, tesne pred plánovaným vyvolávaním. Sme OK, všetko prebehlo v poriadku a s prístupom lekárov i sestričiek som bola spokojná.
Emmca - ani na nadštandardke nie sú povolené, už od 1.11.2007. No mne zasa pripadalo blbé, že za ostatnými mamičkami sa na izbu nemohlo, ale na nadštandardné izby, ktoré nie sú na začiatku oddelenia, sa mohlo - tam potom nevidím zmysel kvôli infekciám, keď tí oteckovia a iní chodili vlastne cez oddelenie k tej izbe.
Myslím si, že to celé zaviedli kvôli tomu, že sa stále nevedeli zbaviť na oddelení infekcií zlatého stafylokoka, tak aby im to tam ešte niekto nezanášal zvonku.

luka21
31. aug 2009

Ahojte mamičky,ktorá zvás bola dnes na poradni v nemocnici?

sveti
1. sep 2009

Danka,

blahozelame k dcerke, prajeme vela zdravicka a vela mliecka.
Svetlana, Misko, Lukas - Lincianska , vies o koho ide 🙂

danielik76
1. sep 2009

Svetlanka, vďaka. Darí sa nám zatiaľ fajn, Katka je dobré spavé dieťa, dúfam, že jej to dlho vydrží. A chalani ju milujú 🙂

lenorka11
1. sep 2009

ahoj sveti. Nepochádzaš z Ripňan?

sveti
2. sep 2009

Ano, lenorka...pozname sa? napis cez IP

katarinka1107
2. sep 2009

damy k tym navstevam na odd. v podstate sa personal snazi chranit nase baätka od nejakych infekcii a pod. ved ako by sa pacilo, keby sa tam navstevy promenadovali , ale je pravda, ze nejako to s tymi ocinami riesia, ako tu uz napisali mnohe mamickjy, ze zalezi od sluzby a situacii. Vela stastia buducim rodickam 😉

luka21
4. sep 2009

Sú tu mamičky,ktoré idú= v pondelok na poradňu do nemocnice?

dufman
6. sep 2009

luka 21-my ideme v stredu. Ked nas to teda dotial nechyti. Uf a to som zvedava, kedy to pride.

Nespite vsetci! 😀

amikka
7. sep 2009

Veru, kde ste všetky?

dada21
8. sep 2009

dufman - ja idem v stredu na prijem 😉

dufman
13. sep 2009

Halo este sem niekto chodi? Zajtra idem na poradnu - pride este niekto? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre