Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ivka1603
20. apr 2010

Memory, ak chces, posli mi do IP cislo na mobil, poslem ti spravu, ako sme dopadli so Sjuvi.....lebo na konika sa tak skoro nedostaneme ☹

sjuvi
20. apr 2010

Ďakujem memory, určite sa potom ozveme.

kathy403
20. apr 2010

🙂 🙂 🙂 aj ja to chcem mat uz za sebou!!! 🙂 🙂 🙂
ivka a sjuvi drzim vam palce!
ivka,ja idem nakontrolu az vo stvrtok,ale aj mna to od spodu velmi boli,picha,ledva chodim.
ale nebola som otvorena,tak uvidim.ale boli to

ivka1603
20. apr 2010

Kathy403, dakujem, aj ja ti drzim palce....neboj sa, aj ty to budes mat o par dni za sebou......ja sa uz dnes zacinam otvarat, citim cely den kontrakcie, ale nepravidelne, obcas ma riadne prekvapia ☹ chodim uz len po byte, von uz vobec nechodim na prechadzky, nepresla by som.....Ahoj 😝

zuzana12345
20. apr 2010

tak dnes uz ta unava je horsia, uz som si aj vsimla,ze mi nohy zacinaju opuchat 😢 ,som ako mechom uderena 🙂

andykca
20. apr 2010

Ahojte babenky....kedze aj ja som tu hladala zazitky z porodov v TT porodnici, tak vam jednym prispejem 😀

Ked som sa rozhodovala ci pojdem rodit do TT alebo do Piestan tak som tu precitala moc negativnych skusenosti. Takze som sa rozhodla ist rodit do Piestan. Ale co cert nechcel prisiel problem v tehu a mna moj Dr. poslal na rizikove do TT. Pocas kontrol na rizikovom som sa postupne presvedcila, ze budem rodit teda v TT a dobre som urobila 😉 Na prijime som mala super sestricku - ktora mozno bola az moc niekedy ukecana hehe a aj ma rodila mlada super Dr., ktora ma isto fest pevne nervy...bola zlata od zaciatku az do konca mojho porodu...

Nemala som zaplatenu nadstandardku ani Dr. a ani epiduralku...vsetko to islo nejak troska aj podla mojich predstav...a vdaka personalu som vsetko prezila a rada na to spominam este dnes....aj ked to bolelo jak fraaas xi...no a pri porode bol aj moj priatel - na nezaplatenie to bolo...ten by kludne mohol robit porodnika...uplne bol kludny a pekne na mna hovoril a ked bolo po vsetkom tak ma povzbudil a pochvalil - naozaj bol skvely...a stihol si aj s personalom zasrandovat hehe...

Na obycke izbe bolo fajn....naozaj z dovodu, ze mi syna postrazila druha mamicka a ja som si zatial vybavila navstevu...alebo, ked som sla do sprchy a to som tam bola aj 2-3 krat za den (no otravuj tolko sestricky aby ti strazili babo)...no a ked sme sli papat tak sme boli obe vzdy spolu a podali sme jedna druhej co sme potrebovali - lebo zasite odspodu sa pohybovat - to nieje taka sranda xi....nooo a este jedna vec - vyhodna podla mna....pisu vam, ze pre babo si nemusite brat nic len plienky - hovadina...pridete tam a je prva vizita noooo a Dr. odporuci hen take mlieko na pokozku, hentaky kremik a pod. no a ta rodicka co tam bola o nieco skor vsetko ma a pozicia to- no a v pohode moze mamicka cakat kym jej to rodinka donesie (lebo v strese, ze babo musite niecim osetrovat , tak to chcete co najskor aby sa babenko netrapilo ... teda aspon ja som taka bola hehe)...

Tym nechcem povedat, ze nadstandard je onicom...pravdaze je super, ale poprve v inej nemocke kde moze byt s vami niekto nonstop...a podruhe tiez v inej nemocke, lebo podla mna je to v TT dost drahe a vybavenie akoze nic moc.....

Jooooj a maly zazitok....kedze 600 nedelie bolo preplnene tak som na sale cakala na to kym niekoho prepustia...takze som si dala ranajky na porodnom stole, kde mi tie ranajky doniesli sestricky.....uplna parada na totok fakt nikdy nezabudnem xi....

Takze dakujem personalu TT porodnice, ako sa o nas postarali... 😉 ...aj ked to jedlo niekedy nic - moc 😀 ale od hladu kazdy zje vsetko hehe....

petulienka
21. apr 2010

ahojte babule

ako sa citite? ja som vcera mala krzi, bola som tak unavena ze este som tusim tak nebola... idem dnes na poradnu som zvedava co mi dokina povie...

kathy403
21. apr 2010

peti daj vediet ako si dopadla,ja idem zajtra.
velmi ma boli cely spodok,ledva chodim!ako znasilnovana -dlhodobo!!! ☹ ☹ ☹
najradsej by som tam zajtra hned ostala 😲

petulienka
21. apr 2010

kathy
tak dopadla som tak, ze krcok skrateny na 1,5 cm a na spicku prsta som uz otvorena, hovorila dokina ze ako druhorodicka asi nevydrzim do terminu bude to skor. takze sa uz psychicky pripravujem :D
ale uz by som aj prijala lebo sa citim velmi unavena, chodim jak kacica a v noci nemozem spavat ☹
ja by som tam najradsej uz tiez ostala ale uvidime kontrolu mam o tyzden v stredu u dr. Resetu pretoze moja dokina odchadza na dovolenku.
PS: ako vies ako sa citi dlhodobo znasilnovana???? 😉

kathy403
21. apr 2010

neviem ako sa citi znasilnovana,ale asi tak akoja teraz!!! 😀 😀 😀
na spicku prsta som otvorena uz 3tyzden,uvidim zajtra.
ja sa ozvem poobede
idem odpocivat,tiez som tak nejak unavena a taka o nicom ☹

petulienka
21. apr 2010

tak drzim palce, zajtra daj vedeit ako si dopadla 🙂

petush
21. apr 2010

chcem sa spytat ci nahodou neviete nieco o doktorovi milanovi cechovi aky je alebo tak lebo cakam dvojicky a neviem ci si ho mam zavolôat k porodu diky

zuzana12345
21. apr 2010

kathy,petulienka drzim vam palce 🙂 🙂
ja idem v piatok,tak sa tesim 🙂

lydus
21. apr 2010

ahoj petush..ja chodim k cechovi je to moj gynekolog...som s nim spokojna,velmi milý ,zhovorčivý doktor..a ja si ho volam k porodu aj som mu to vcera povedala ze ho chcem...mam kamošky ktorým odrodil deticky..tak preto ho volím ako porodnika 🙂

cifroska
22. apr 2010

Ahoj petus.Tak ja som si ho volala k malemu pred 3 rokmi a bola som nad mieru spokojna. 🙂 Velmi mily doktor.Potom som k nemu aj presla ako ku gynekologovi.A som spokojna. 😉
A volam si ho aj k druhemu.Ked sa mi to nespusti same tak v sobotu mi vyvola porod. 😀
Mozem len odporucit.

kathy403
22. apr 2010

caute kočky ešte som 2v1! 🙂
ak neporodim dotyzdna,opet mam prist vo stvrtok a dohodneme sa na hospitalizacii. 😎
uz nech to je za mnou!!!
teraz som prisla domov a idem odpocivat,taka som unavena! 😉
a bola som vybavena hned,o 8.30som uz isla odtial.

babatko88
22. apr 2010

ahojte kočky, ja som dnes volala do nemocky, aby ma objednali na vyšetrenie, tak mám prísť v stredu o 10:40 🙂 ide ešte niekto? a na ktorom je to poschodí? nech nechodím po schodoch jak teľa 😀
kázali mi priniesť moč a uterák... neviete načo uterák??? zatiaľ papa

memory
22. apr 2010

čaute tak aj ja mam po poradni dr.Dečkov mal super naladu,srandoval,sme sa narehotali
babo sa my konečne otočilo ako ma byt 🙂
teraz idem o týžden v piatok
kathy ty už sa ideš dohadovat o hospitalizácii?
čo nemôžeš par dní prenášat?

memory
22. apr 2010

ahoj babatko,teraz je to na prízemí nie na 3 poschodí
aspon sa nemusíme trepat po schodoch 😀
uterák na utretie brucha po pásoch a po sone

petulienka
22. apr 2010

ahojte

babatko: ja idem v stredu k dr. Resetovi.

ako sa citite? ja teda strasne, pobilieva ma brucho kazdu chvilu, krize ani nehovorim.. na poradni som bola vcera a dokina hovorila ze to bude skor ako na termin, takze uz to moze byt aj zajtra ale aj o dva tyzdne... ale prijala by som aj hned... som strasne vycerpana za chvilocku sa unavim no des... 🙂

kathy403
22. apr 2010

🙂 memory neboj,ja som vcera doma povedala,ze budem tyzden prenasat 🙂
taknejak to citim!
najprv povedali,aby som vydrzala do 20.4.!!!
ja sa tak citim-na prenasanie.aj ked by som isla aj hned! 😎 unavena byvam aj ja,aj ten spodok ma boli a stale nic,otvorena len na jeden prst.takze neverim na skoru hospitalizaciu 😵
a inac deckov je fajn!!! 🙂

memory
22. apr 2010

kathy aj ja som na prst otvorena a povedal my že to bude normalne na termín
ale tiež si myslím že budem prenašat 😉
ale ved uvidime lebo ono sa to môže zmenit z hodiny na hodinu 😀
aj pri prvom my povedali že to bude až zajtraaaaaaa a o 3 hodiny bola mala na svete tak sa to odrazu rozbehlo 😀

babatko88
22. apr 2010

memory, aha, som si aj myslela 🙂 dík za odpoveď

petulienka: a to ich je tam viac, či ako? mne len sestrička, s ktorou som volala, povedala, že mám prísť v stredu o 10:40 ... ty ideš kedy? ja beriem aj muža, aby som sa nestratila 😀 ešte nevieme, čo to bude, tak chce byť tam, aby som sa doma nemohla vyhovárať, že neviem 😀
inak sa cítim celkom fajn, ale už by som to rada mala za sebou, chrbát si necítim už po 10min. za pc, no hrôza, večer padám do postele dolu nosom, ale spať nemôžem, zaspím až po polnoci 😒

memory
23. apr 2010

babatko myslím že ta z videnia poznam
mame rovnakého gyndoša dr.Hybal chodíš k nemu?
a aj prve deti mame rovnako staré 😅
takže sme rovnako tehotne už druhý krát 😀
sranda!!! 😀

babatko88
23. apr 2010

memory, áno, chodím Hýbalovi, ale kedže ty foto nemáš tak neviem 😀 si z HC? daj foto, možno spoznám

memory
23. apr 2010

neni som priamo z HC foto zatial nedam 😝,chcem byt anonym 😉
ked ta nahodou stretnem tak sa ti ohlasim že som to ja 😅
aj zuzane tu jednej kočke som sa tak ohlasila,boli sme spolu u dr.v TT

memory
23. apr 2010

zuzana ako bolo na poradni?maš nejaké novinky? 😕

petulienka
23. apr 2010

babatko, ja este neviem kedy presne idem, mam mu v pondelok volat a povie mi termin kedy v stredu mam prist... 🙂

babatko88
23. apr 2010

memory: ty tajnostkárka 😉 ok, tak budem číhať 😀

petulienka: tak sa možno stretneme, ale dalšia holka bez fotky.... čo chcete byť všetky anonymné? 😀 😀 😀

petulienka
23. apr 2010

babatko,
po skusenostiach na MK s niektorymi ludmi, ziadna fotka, ziadne osobne udaje.... ked tak do IP, pretoze ludia vedia byt zly...
len tolko k tomu ze nemam fotku, mala som dlho aj albumy vsetko, ale zrusila som.... radsej....

co robite babule? mne uz maly spinka, tato v robote tak citam co noveho vo svete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre