Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

kathy403
4. máj 2010

zuzi ale 5.5.2010 je pekny datum! 🙂
ale asi ho presvihnem,necitim sa na to,ze by som isla rodit.
aj ked by som tam uz zajtra rada ostala!!! 😎
a fakt su tie nase poklady nejako lenive!
a nestraste,prenasat2tyzdne,to uz fakt nezvladnem!
kto ide donemocky zajtra?

sissik
4. máj 2010

katy dlho ta prenasat nenechaju, havne, ak to vyzera, ze baboje dost velke😉
mna nechal moj doki 3 dni, na 4. den planovana sekcia. ale mala som dohodnuteho 😔
vladi ty este vydrz azpon do 38tt, v brusku je babu najlepsie 😉
a budenie aby sa hybala sa mne vypomstuje doteraz 😝

sissik
4. máj 2010

a sorry za tie hrubky, zena na "dovolenke" 😒

vladkaz1
4. máj 2010

😀 Sissik jak pises jasne ze vydrzim len ja mam ten termin taky divny podla sona inak podla mz inak srat na to vydrzim aj 3 tyzdne len moja pych. uz asi nieeee 😀 ale nerobim paniku ..
Mna nechali malu prenasat dlho dlho radsej ti ani nenapisem lebo odpadnes 😀

babatko88
4. máj 2010

ahojte babule 🙂 aj ja idem zajtra na kontrolu... termín ešte daleko, ale keby sa mu chcelo von, tak by som neprotestovala... pri prvom som mala šťastie... presne na termín som mala kontrolu, to bolo v piatok dr.čech mi povedal, že prídem ešte v pondelok. ja som ho ukecala, nech tam zostanem, tak ma nakoniec nechal, vyplakala som sa na izbe a ked mi sestrička prišla robiť monitor, tak zistila, že ja už rodím, nič som necítila, len asi 3 a pol hodky pred tým ako sa malý narodil, bolo to super, som zvedavá, či aj tentoraz doktora ukecám a bábo si "vyplačem" 😀

kathy403
4. máj 2010

vladka kolko si prenasala,napis! 🙂
zuzi-dik,doteraz som bola na tej stranke a citala.

vladkaz1
4. máj 2010

katy mna nechali dlho viac nez 2 tyzdne ,no lezala som v nemocnici , 😝 na rizikovom vody bolo dost neotvarala som sa ani som krcok nemala skrateny tak ma pozorovali 😝

memory
4. máj 2010

kathy, to je nevyspitatelné ani si nepomysliš a o hodinu môžeš byt v pôrodnici
aj ja som pri prvom tak,večer sprcha lahla som si spat a v noci ma zobudili kontrakcie 😅
a rano som išla rodit mala som 3 dni po termíne
držím ti palce aby ti všetko dobre dopadlo

kathy403
4. máj 2010

😎od obeda som upratovala-beham,natahujem sa a tak.... 😎
dam si aj sex,ked pride drahy z prace,potom horucu sprchu a snad ma tam uz zajtra nechaju!!! 🙂
najradsej by som sem uz zajtra nepisala 😉 😉 😉

babatko88
4. máj 2010

kathy, to ti verím, dúfam, že to pomôže a napíšeš tak o týždeň 😉

sunset
4. máj 2010

zazalienka, tak som rada ze si bola spokojna, pretoze ja mam zrovna Chovanovu dohodnutu k porodu!
memory, problem nemam, ale planovana sekcia sa robi tak tyzden pred terminom. preto idem skor. Kvoli malej nie som velmi rada, asi najlepsie jej je v brusku, pripada mi ze ju odtial vlastne vyzenu aj ked jej sa zjavne nechce. No ale keby cakali az na kontrakcie, tak je to zase dost riskantne pre mna, nemozem tam prist napr. najedena.
Kathy,drzim palce 😉 mozno ta tam nakoniec vo stvrtok stretnem uz vysmiatu aj s malinkou 🙂

zazalienka
4. máj 2010

sunset, a nedám na ňu dopustiť.. pôrod bol perfektný, takmer bezbolestný, hrozne som sa bála ako to dopadne a dva dni po pôrode by som bola rodila znova.. a jazvu mám len takú tenulinkú čiarku.. úplne super.. aj ja som bola naplánovaná 8 dní pred termínom.. od večera nebudeš jesť, od pol noci piť.. inak môj malý prvý týždeň ako sa narodil, tak len spal, asi dobiehal ten čas do riadneho termínu pôrodu.. deň po ofic. termíne konečne začaô trošku pozerať, a menil sa mu režim.. ale ten týždeň vážne dospával...

sunset
4. máj 2010

zazalienka, super, normalne sa ovela lepsie citim! ja som teda riadne vyklepana a najviac asi budem ked ich tam uvidim vsetkym s ruskami na sale, juj tak nemam rada nemocnicne prostredie. Snazim sa kvoli babatku byt co najsilnejsia, no ale rozkazat si neviem.
A teraz som fajn rozjedena, tak si ani neviem predstavit ze by ma to zrazu chytilo.
Veru asi dobiehal spanok 🙂 No zvedava som ako to zvladne nasa, este ju musim dovtedy dobre vykrmit!
sekciu si mala hned rano?

zazalienka
4. máj 2010

ja som bola o 9.15 naplánovaná, , len mamina predo mnou nakoniec rodila až po mne, tak sa to posúvalo, tuším o 8.50 ma napichli spinálkou a 9.10 bol malý na svete.. pred desiatou som bola na izbe.. rýchlovka🙂 vieš čo, tá sála bola celkom fain, nie ako v seriáloch, skôr mi to pripadalo ako ordinácia.. ja som sa vyrevala dva dni pred pôrodom a ráno keď ma brali na prípravu na infúzku som bola úplne kľudná.. a to som stresmenka.. kľudne by som rodila znova.. fakt si v dobrých rukách..

zuzana12345
4. máj 2010

kathy drzim moc palce 🙂 🙂

kathy403
4. máj 2010

baby dakujem! 🙂
už som z toho na nervy,dobru noc!!! 😲

sissik
4. máj 2010

vladka dnes nechavaju malokoho tak dlho prenasat. asi ta chceli studovat 😀
kathy nech sa to teraz v noci rozbehne a mas drobceka zajtra v naruci 😉

vladkaz1
5. máj 2010

Ahojte kocky som doma s poradne ,celu noc som zle spala ,normalne mam sem tam bolesti ked sa maly hybe skor prevaluje uz sa nehybe ,tak uz budem chodit do nemocnice ,
Branku mam maku ,krcok uz ciastocne skrateny a maleho zostupeneho dole ,som otvorena na 1,5 cm .nic viacej soms a nedozvedela lebo moj doki mal naladu na hovado ,,, Pojdem este nastudovat ,co mi napisal do knizky a pohladta na nete ,lebo mi skoro nic nepovedal ,len ze mam v Mykozu a pytal sa ma ci planujeme 3 tie dieta ,,

😝

kathy403
5. máj 2010

tak aj ja som zase doma z poradne!idem este v piatok,a ak sa nic neudeje,tak v pondelok rano na prijem! 😉
som uz zufala,idem si pospat-dnes nic nerobim 🙂

vladkaz1
5. máj 2010

katy no to je ale super sprava ,aspon si na istom ze v pondelok uz mozno bude mimi 🙂 drzkam palce, mozno to aj predbehnete

sunset
5. máj 2010

zazalienka, tak to su ozaj sikovni a rychli lekari. Veru aj ja si salu predstavujem na zaklade tych lekarskych serialov 😀 od doktora Housa az po eru Chicago hope 🙂
dost ma inak rozosmial nazor mojho braska, ze ved to je pohoda, ze v jeden den idem na sekciu a na druhy den idem domov 🙂
to by bolo super keby to tak fungovalo... ach jo...

jarka0
5. máj 2010

Ahoj volám sa Jarka a ja som rodila v Trnavskéj pôrodnici pred 19mesiacmi a možem povedat že velmi som bola spokojná čo sa týka doktorou ale aj sestričiek aj celého personálu .A tiež sa chystám o 5 mesiacou zasae porodit naše druhé bábetko .

sissik
5. máj 2010

sunset ako v tych serialoch to nevyzera 😉
ani taky zhon, ani taka krasna nemocnica so super postelami a ani nikto za tebou nepride s tym, aby ti zacal vysvetlovat do najmensich podrobnosti, co sa bude diat.
ale je to ciste, vymalovane, ked sa opytas, tak ti odpovedia, niektori aj s usmevom a pomozu, ak treba - a opytas sa.
da sa to prezit, ale serialova nemocnica ani hotel to nie je

vanillasky
5. máj 2010

Ja som v Trnave rodila pred 4 rokmi, rodil ma MuDr. Deckov, mala som vyvolavany porod, lebo som prenasala 5 dni a MuDr. Cech povedal, ze on si dlhsie prenasanie nezoberie na zodpovednost. porod bol vtedy super, rychly, na druhy den som behala ako srnka, aj ked som mala zasivany krcok a aj hradzu dost .
Teraz mi to na prenasanie vyzera tiez . Na konci 38 tt krcok absolutne neskrateny, branka len na tesny prst uz dva tyzdne 😒 V pondelok mi MuDr. Hlavek povedal, ze mam este cas 😕

babatko88
5. máj 2010

ahojte, dnes som nestíhala, tak až teraz... poradňa dopadla dobre, asi prvýkrát som z nemocky išla s úsmevom 😀 doktor mi povedal, že malý je zdravunký, všetko v poriadku a vyzerá to, že možno porodím aj skôr, ešte to síce nie je isté, tak uvidím o týždeň 🙂 už aby to bolo... sa teším, čo nové sa dozviem ... brú nocku želám

vladkaz1
6. máj 2010

Ahojte baby mozete mi do ip niektora hodit cislo do nemocnice kde sa mam objednat na poradnu? dik moc . 😵

vladkaz1
6. máj 2010

tak dik kocky nasla som na nete objednala ma az na 13 teho 😀 tak som zvedava ci do vtedy vydrzime

memory
6. máj 2010

kathy,aj ja idem v piatok tak sa stretneme až do vtedy neporodíš 😅
aj ja som myslela že včera skončim v nemocnici strašne ma pichalo vo vnútri a malý
sa tlačil dole,ale potom to prešlo.Mam taký hustý výtok nemate to niektorá? 😒
Som zvedava čo my zajtra povie na poradni
Ahojte

vladkaz1
6. máj 2010

memory ,ja som vcera grcala v noci a mala som bolesti ,bolo mi uplne divne ,ani neviem jak som zaspala ..a nic mi neni teraz ...
a este ma aj prehnalo ,ci mi maly na nieco tak tlaci ja neviem 😔
memory vytok mozes mat pred porodom nemala si?

zuzana12345
6. máj 2010

caute kocky,
kathy ale aspon to uz budes mat za sebou a budete sa konecne na seba usmievat 🙂 🙂 🙂
memory take bolesti ako opisujes som mala v sobotu a uz som sa chystala nakoniec to preslo, ale tie bolesti v podbrusku mam stale, vytok mam taky slabucky,ze to nic,mi povedal este moj gyn.,no aj ja som zvedava co zajtra na poradni
babenky, co mate nachystane, ake oblecko pre mimco z porodnice,ked pojdete domov 😵 stale nieco prihadzujem alebo vyberam 😉
tak zajtra sa vidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre